Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
A New Jersey-i Eagles drukkerek fuldokolnak a haragjukban:

 www.si.com/nfl/2015/01/06/chris-christie-dallas-cowboys-trips-ethics-complaint

A few minutes later, a local businessman expressed shock that Mr. Christie had high-fived Mr. Jones.
"Why does it matter who I root for?" a bewildered Mr. Christie asked.
"Because you're the governor," the man replied.
"That doesn't matter," Mr. Christie said.
"There are a lot of Eagles fans in Central Jersey," the businessman said.
"Good. Good for them," Mr. Christie said. "Have a party."
gyeek
so what? néha elámulok az emberek naivitásán. ha valaki a kilencbe költözik, akkor kötelező lesz neki a Fagyinak szurkolnia? OMG...
ami meg a vizsgálatot illeti, az nem a csapat dolga.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen.JayB
Mondjuk lehet azért blitz nélkül is nyomást gyakorolni, Giants D-line says hello to Tom Brady. 😀somoskovig
annak a DL-nak a miénk is csak tiszteleghet, mert a közelébe sem érnek...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Parnell nagyon sokszor égett sajnos. De blitzekkel is szenvedtünk rendesen.Blevi
vlamenyire ezzel vitatkoznék. gyorsba megnéztem az össze támadó playt, és volt amit benézett, de összességében az emberét megfogta. nem volt vészesen homály sztem.beltazor
az első két sack-ből minimum másfél az övé.
az elsőnél ha nincs két másodperces fáziskésése, akkor talán megblokkolja azt az embert, aki végül a fumble-t megcsinálta Romo-n, mert az első elől kifordult Tony. halál komoly, mindenki jó egy-másfél yarddal mögötte van, amikor kiegyenesedik, és körülnéz, mint egy szurikáta.
a másodiknál megnézte, ahogy az embere elindul befelé, ahonnan Martin már elmozdult. aztán visszafordult jobbra, ahol Clutts már lényszerűségből felvette a LOLB-t, és biztosította a nagy semmit (a safety pont akkor kerülte meg a kupacot kívülről, csak szólok). aztán visszafordult integetni az emberének, akit Murray Ihedigbo helyett kivett a játékból, sőt még meg is simogatta a második hullámban érkező LB-t, akit szintén Murray vett ki a játékból. az a Murray, akinek igazából Ihedigbót kellett volna elkapnia, csak hát azzal volt elfoglalva, hogy Parnell mögött játszotta a hátvédsort.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
A New Jersey-i Eagles drukkerek fuldokolnak a haragjukban:

 www.si.com/nfl/2015/01/06/chris-christie-dallas-cowboys-trips-ethics-complaint

A few minutes later, a local businessman expressed shock that Mr. Christie had high-fived Mr. Jones.
"Why does it matter who I root for?" a bewildered Mr. Christie asked.
"Because you're the governor," the man replied.
"That doesn't matter," Mr. Christie said.
"There are a lot of Eagles fans in Central Jersey," the businessman said.
"Good. Good for them," Mr. Christie said. "Have a party."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen.JayB
Mondjuk lehet azért blitz nélkül is nyomást gyakorolni, Giants D-line says hello to Tom Brady. 😀

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen. Idén valami 127-es ratingje volt ilyenkor. DB-ktől kéne valami extra brutál játék de ettől én nem tartok, jó sok pontot felrakunk. A baj ott kezdődik hogy ti is, futást akkor se tudjuk megfogni ha valami dilletáns irányít mellette, hát most nem ez a helyzet. Kíváncsian várom mi sül ki ebből. A Lambeaun nagyon szar játszani vendégként, talán ezért mondanék egy szoros GB győzelmet.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
az eddig látottak alapján igen, van néhány kulcs elem.
az egyik, hogy a Dallas secondary mennyire tudja fogni az elkapókat, illetve ehhez párhuzamosan az, hogy a meccsről meccsre javuló passrush mennyire tudja megzavarni Rodgers-t - ez a kettő azért szoros összefüggésben van. nagy nyomás alatt 153 dropback-ből 27 sack, 116 kísérlet amiből 53 sikeres kísérlet. ez azért erős középmezőny - és ezen nem változtat az sem, ha nem az egész szezont nézem, csak mondjuk az utolsó 5 hét eredményeit.
rengeteg blitzre mondjuk a Dallastól most sem számítok, mert ott van Lacy és szétszed minket, főleg ha Rolando sem tud 100%-osan, vagy egyáltalán játszani. de láttuk, hogy akár 4 emberes passrush is meg tudja zavarni az irányítókat, és nem muszáj a sack akkor, ha nem lesz a nyomás miatt értékelhető dobás belőle.
mindkettő csapat sok ponttal és jó offense-el jött eddig, viszont a védelmi oldalon a GB futás ellen pl közel nincs olyan jó, mint a Lions volt. és a Lions ellen is az átlag futott yardok feletti számot tudtunk produkálni. (69 vs 75) namost ez a GreenBay esetében 119,9 yard az alapszakaszban, azaz a futásnak van helye. pass coverage-ben viszont jóval jobbak, mint a Dallas... kiemelkedően jó játék kell Dez-től, lehetőleg már az elején, hogy menjen neki a játék és élvezze, mert akkor utána az is összejön neki, amit nem akar.
turnoverre a GB oldalról nem számítok, pedig idén ebben jók voltunk (31 takeaway, 18 interception és 13 fumble) de eladásban a GB a legvisszafogottabb az összes csapat között (13 takeaway, 6 int, 7 fumb) szóval arra nem nagyon építhetünk, hogy majd jól labdát szerzünk és abból pontokat csinálunk.
futni kell, és futni, és futni. menjen az idő 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Ha elképzelem Carrt a jégen, magam is megborzongok... Már pedig ő fogja Nelson fogni attól tartok. -_-gyeek
szerintem most nem állandó párok lesznek, hanem Carr bal oldalon, Scandrick jobbon, Moore a slotban.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.Janek
nem lesz. sima nulla pluszos idő lesz 😊
egyébként meg Romo Wisconsinban nőtt fel, Frederick meg ott járt egyetemre, ha másnak nem is, nekik mindenképpen hazai klíma lesz 😊slowmotion
Sajna, nem:
 www.weather.com/weather/tenday/l/USWI0288:1:USCharlie Firpo
jóvanna, a 32 fokos eltolást kissé kevesebbre vettem.
de azért a 21F az még mindig egész baráti, abban vígan elkaristolunk 😊
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Clay Matthews többnyire MLB-t játszik,gorbel
Igen, de 3. downnál kimegy OLB posztra
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ha elképzelem Carrt a jégen, magam is megborzongok... Már pedig ő fogja Nelson fogni attól tartok. -_-gyeek
És a másik oldalon Scandrick-Cobb? Mármint Orlando jó, de Cobb neki túl gyors szerintem. Hiába fekszik jobban a védelmünknek az emberezés, itt szerintem sokat kell majd zónázni, Carterrel szinte végig coverage-et nyomatnék, a Wilcox-Church duónak is többet kell hátul maradnia, akármennyire is idegen ez nekik.
Nagyon fontos lenne, hogy ne kerüljünk hamar hátrányba. Nyomatni kell a futást orrba-szájba. Ha jól tudom, idén Clay Matthews többnyire MLB-t játszik, bár én félek tőle, hogy rá fogják ereszteni Parnellre, Wittennek/Hannának szerintem sokszor benn kell majd maradnia. Mondjuk az se lenne rossz, ha többször 12 personnelt nyomnánk, néha Hannával, néha Escobarral meg lehetne kavarni őket.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ha elképzelem Carrt a jégen, magam is megborzongok... Már pedig ő fogja Nelson fogni attól tartok. -_-

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt gondolom azon fog eldőlni melyik D tud nagyobb nyomást gyakorolni az irányítóra illetve melyik Sec áll majd stabilabban a lábán. Talán annyi előnyötök van, hogy az OL valamivel jobban működik illetve Romot muszáj kapásból legyilkolni (értsétek jól 😉) különben kibújik és megdobja a játékot. Ha ezt a Packers nem tudja megoldani, akkor tiétek a meccs. Bevallom Romot mentálisabban stabilabbnak érzem!!! most, mint A-Rod-t, különösen a rájátszás vége felé mutatottak alapján. Kiderül hol miként sikerül felkészülni, és az adott napon ki,hogyan ébred.
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Viszont Free nem fog játszani - nem örülök. Egyébként ki, kik omlottak be a falban állandóan, emlékszik valaki? Vagy úgy ámblokk szívatták az OL-t ?Charlie Firpo
Ne felejtsük el a liga legjobb futás elleni védelme a DL-é, GP ellen menni fognak a futások,könnyebb meccset várok 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.Janek
nem lesz. sima nulla pluszos idő lesz 😊
egyébként meg Romo Wisconsinban nőtt fel, Frederick meg ott járt egyetemre, ha másnak nem is, nekik mindenképpen hazai klíma lesz 😊slowmotion
Sajna, nem:
 www.weather.com/weather/tenday/l/USWI0288:1:US

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Aztán lehet hülyeséget mondok,de én úgy vettem észre hogy a 6 sack java része,és a rengeteg siettetés meg leütés is egyszerűen abból jött hogy a Lions nagyon faszán forgatta hogy mikor kit és honnan kúldött blitzeleni. Főleg az első félidőben ezeket Romo is rendre benézte a pre snap readeknél. (Ami egyébként egyáltalán nem jellemző rá) Rengetegszer ért át valamelyik LB blokkolatnlanul mert egyszerűen nem maradt rá senki. Ha jól emlékszem még valamelyik safetyről is kaptunk így sacket.
Igazábol ezeket sikerült kiszurni és kihasználni a második félidőben,ott már inkább úgy engedtek sackeket,hogy valóban valamelyik Dlineman megverte a mieinket,ráadásul Romo is kifejezetten sokáig ült a labdán többször is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Parnell nagyon sokszor égett sajnos. De blitzekkel is szenvedtünk rendesen.Blevi
vlamenyire ezzel vitatkoznék. gyorsba megnéztem az össze támadó playt, és volt amit benézett, de összességében az emberét megfogta. nem volt vészesen homály sztem.

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Parnell nagyon sokszor égett sajnos. De blitzekkel is szenvedtünk rendesen.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Viszont Free nem fog játszani - nem örülök. Egyébként ki, kik omlottak be a falban állandóan, emlékszik valaki? Vagy úgy ámblokk szívatták az OL-t ?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Valóban,azt el is felejtettem pedig kellemes emlék az is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
A 2012es Ravens elleni meccs meg személyes all time top3 "kedvenc",a megszerzett onside kickel,utolsó driveal,amiben két 4th and 10et csinált meg a csapat csak hogy utána negyven valahány yardról mellé rúgják a GW FG-t. Megint csak 9-7 helyett 8-8.Amare
52 vagy 53, de nem számít. plusz ott van a Texas Stadium búcsúmeccse is.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amúgy vagy egy hete,az is lehet hogy régebben,még Gyeek vetette fel hogy idén milyen "bosszú hadjáraton" vagyunk,sorra verjük azokat a csapatokat akik ellen az elmúlt években ilyen igazi cowboys-os heartbraking vereségeink voltak vagy csak simán nagyon elpicsázták a csapatot. Tudok olyat is mondani akik ellen mindkettőre volt "szerencsénk".Gyakorlatilag ide lehet sorolni mindhárom csoport riválist,a Bearst,a Saints,a Seahawkst a Lionst. Ezeket a csapatokat idén mindegyiket vertük.
És ugye most utazunk a Green Bayhez,szerintem senkit nem kell emlékeztetnem az elmúlt 5-6 évre van mit törleszteni ellenük is... Sőt,pont 47 évvel a franchise egyik legemblematikusabb PO veresége után térünk vissza a Lambeaura... (az "ice bowl" ha valakinek nem ugrana be)
Van tovább is. Ha a papír forma jön be és nyer a Seahawks,bár ellenük már játszottunk idén,van annyi törleszteni való a 2012es illetve a 2006os meccseink miatt hogy még ez is bőven hypeolva lesz. Még tovább megyek. Neadjisten' a Dallas bejut a Super Bowlba. Az AFCből a 3 legesélyesebb csapat a Patriots,a Ravens és a Broncos. A Pats elleni 2011es meccsre biztos emlékszik mindenki,valami 2 perccel a vége előtt,idegenben,még vezetett a Cowboys,aztán Brady egy classic GWDal megnyerte a meccset. 9-7 helyett 8-8. Denver tavalyról? Szerintem senkit nem kell emlékeztetni. 9-7 helyett 8-8. A 2012es Ravens elleni meccs meg személyes all time top3 "kedvenc",a megszerzett onside kickel,utolsó driveal,amiben két 4th and 10et csinált meg a csapat csak hogy utána negyven valahány yardról mellé rúgják a GW FG-t. Megint csak 9-7 helyett 8-8.
A lehetséges ellenfelek közül egyedül a Panthers és a Colts lóg ki a sorból. Ellenük nem nagyon volt az utóbbi években semmi,sőt pl a Colts ellen 2006 óta folyamatosan nyerünk.
Na mindegy,nem nagyon hiszek egyébként az ilyen babonákban úgyhogy ezt az egész hszt vegyétek egy láthatatlan kis széljegyzetnek. Ne is beszéljünk róla,nehogy eljinxeljük 😀 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
"Számomra undorító, hogy rögtön megjelentek a Giants-Eagles (stb.) drukkerek, akiket szemmel láthatóan abszolút nem érdekel, hogy a Lionsszal mi van, csak az, hogy a Cowboys nyert, és hogy hogyan nyert, és akkor ismét rá lehet fogni, hogy egy köcsögcsapat."
- ezt írtad máshol, talán a Lions topicban .... hogy mennyire a szívemből beszélsz! Én nem tudnám elképzelni sem ezt a haterkedést, tavaly absz. az eagles-nek drukkoltam a PO-ban, hiszen mégis csak az NFC East-et képviselték. Meg ha nem is szurkolna valaki, akkor dögöljönmegaszomszéd tehenestül????
Bocs az Off-ért.Charlie Firpo
Szerintem az általánosítás sem egy fair dolog, mindenkinek szíve joga annak szurkolni akit szimpatikusnak talál. Ha nem bírják a riválist akkor nem bírják, de ez nem mindenkire igaz ám. Túljutottatok a WC körön, de azért ide is be kell csempészni valahogy ezt a rivális dolgot, meg fúj köcsög Eagles meg Giants drukkerek. Nem értem miért ezzel foglalkoztok még most is. Vagy gondoltad, hogy majd mindenki egyöntetűen tapsolni fog, meg ujjongani, hogy hajrá Boys? Ugyanúgy fel vannak háborodva rengetegen más csapat háza tájáról is a bírói ítéleteken (hozzáteszem engem nem érintett meg a dolog, pláne a második félidei Lions támadójátékot látva), nem csak a "hater" riválisoktól páran, kár kiemelni ezt a két tábort szerintem. Peace.Highlander
Ezzel most kissé mellé lőttél, mert ezt én írtam, aki soha a büdös életében sem volt Cowboys drukker, sőt, konkrétan nagyon szeretem a Lionst sok éve már. Csak bemásolták azt, amit a Lions-topikban is leírtam délután. És amit leírtam, azt így gondolom. Minden topikba olvasgatok folyton, és mivel én egyszerre 3-4 meccset nézek, így folyamatosan olvasok több eredménykövetőt is. Lehet, hogy én vagyok vakegér, de ilyesfajta ellenszenvet szinte csak az NFC Eastnél fedezek fel. A csapatok drukkerei ölre mennek, ott osztják a másik csapatát, ahol csak lehet, és sokan még csak meg sem próbálják burkoltan osztani a másik csapatot. És mondjuk ti biztosan azzal jöttök majd, hogy "egészséges trashtalk, természetes", de szerintem szerintem ez nem az. Oké, lehet én vagyok a hülye, és mindenki más szerint az, akkor mea culpa. De ami engem illet, konkrétan az, amit tapasztaltam a Dallas-Philly eredménykövetéseknél, meg a tegnapi meccsen is, az no comment kategória volt. És igen, undorítónak vélem, hogy a rivális csapat szurkolói provokálják a még versenyben lévő csapat szurkolóit, mert ez semmi többről nem szól, csak erről. Ne drukkolj a Dallasnak, ezzel semmi baj sincs, csak szerintem van különbség a provokáció, beszólogatás és az "intelligens ellendrukk" között.
Ami pedig a Lions-meccs után az eredménykövetőben ment, az nem a Lionsnak szólt, hanem a Cowboys ellen. És a Detroit topikban az ezer azóta született hozzászólások jó része is burkoltan a Dallas kiosztása, pedig aztán baromira tehet arról Romo és a csapat, hogy a kétes ítéletet nekik ítélték. És mondom, én ezt úgy vettem észre, mint abszolút független néző, tehát szerintem másnak is feltűnt már. Engem aztán nem izgat, csinálja mindenki tovább, csak szerintem rohadt gyerekes, és éretlen az a viselkedés, amit sokaktól tapasztaltam. De ezt a folyamatos utálkozást én nem nagyon tapasztaltam máshol, riválisok között. Neveket nem mondok, mert nem szokásom jegyzetelni, mindenki magára ismer. Tucatszámra vannak hozzászólások eredménykövetőben, Lions-topikban is, amikből árad a gyűlölet. Nyilván a fasz rossz oldalán most a Dallas van, ha éppen a Giants játszott volna, akkor meg ők kapták volna ugyanezt, de még a Philly is szét lett volna szedve. És igen, én ezt mindegyik tábornál észrevettem, tehát nem védem az ittenieket, mert innen is van ilyen ember, nem is egy, és egyébként szerintem lazán be is vallja.
És nem, nem általánosítok, nem szokásom. Eleget olvasok mindegyik témában, szóval azért "tudom hová az embereket."

Ismétlem, engem nem érdekel, folytassa mindenki, ha szerinte ez jó, de én azt hittem, hogy a fórumon összességében normális, kulturált emberek vannak.

Na viszont ez volt az első, és egyben utolsó hozzászólásom itt, mert fölösleges offolni. Ez csak az én véleményem, és engem lehet osztani, ha valaki nem ért egyet. Túl érzékeny a lelkem, lehet ez a probléma. 😀

És az offolás elkerülése érdekében inkább írjatok akkor PM-et, nem akarok itt cirkuszt, meg sértődéseket, mondjuk utóbbi biztos lesz. 😀Stez
Kösz, te pontosan értetted, mire is gondoltam.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ismét van Trolling The Nation. Óperencián innen és túl.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Nincs itt semmilyen cirkusz Stez, engem is bosszant a dolog és szerintem nem off. Teljesen korrekt. Lehet mentegetőzésnek tűnik (nem mintha mea culpázni akarnék), de nálam volt egy bizonyos evolúciója a dolognak. 2008 elején haverommal még együtt szurkoltunk a Giantsnek. Aztán az itteni szurkolói közeg szépen lassan elég cinikussá alakított. Az meg oké, hogy az ember nem fog csoportriválisnak szurkolni könnyedén, azt viszont nem értem, miért kell zabszemnek lenni a másik csapat drukkerének a seggében és fórumon irogatni, hergelni. De a csoportriválisoknak legalább van egy kifogásuk, még ha a "kifogások olyanok is mint a segglyukak..." De azokat akiket az Amerika csapata közhely meg Jerry Jones tud údekibaszottiszonyatosan felbosszantani, azt tényleg szánni tudom... nem kevés lenézéssel. Kárörvendjen csak szépen magában! Ha meg nem teszi, akkor ne csodálkozzon, hogy egyszer csak valaki megjelenik a homokozójában, szétrúgja a homokvárat, a reklamálásra meg még szájba is rúgják. Magam sem vagyok grál lovag és követtem el hibát jó párat, de adott esetben volt gerincem vállalni azokat és sportszerűen elismerni az ellenfelet. Hiába, egy ilyen csapatok köré épülő fórumon az ember könnyen hajlamos egységesen kezelni a drukkereket, egy rohadt alma viszi az összes többit. A hétköznapokban nagyon nyugis vagyok, de távolról sem mulya, és a fórum betűvilágában simán lealacsonyodok egy olyan szintre némi revansért amire alapjáraton nem mennék. És be tudok kerülni az ember bőre alá, rohadt nagy troll tudok/tudnék lenni, ha ezt különösebben élvezném, vagy ha vannak bizonyos elvárások felém e téren... Én speciel büszke vagyok ennek a szurkolótábornak a relatív intelligenciájára, higgadtságára és sportszerűségére. Itt nem fog az ember látni rivális csapatokhoz puncsolni járó, nem saját meccs eredménykövetőjébe rendszeresen irogató és néha leplezetlen gyűlölködést fröcsögő, vagy ízléstelenül kárörvendő, vagy csoportriválist saját ( ergo "védett" ) témában prosztó módon gyalázó fórumozót. És nem is nagyon tűrném, ott van erre a PM, vagy akár a nyilvános elhatárolódás hogy az ember felvilágosítsa a valószínűleg új vagy elkanászodott szurkolót a sztandardokról. Itt még nem kellett ilyenhez folyamodnom. Máshol viszont kicsit hiányolok hasonlót, mert mezei tirpákságból nincs hiány. Persze abban is egyetértek veled, hogy mindenki csinálja ahogy akarja, én meg a magam részéről adaptálok. Megvan a ciklusa: visszavágok esetleg, aztán az egész miliő fokozódó pitisége miatt egy ideig távol tartom magam, aztán felöltődve visszatérek és kezdődik az egész elölről. Provokációt nem kezdek, de nem is habozok reagálni. Így lesz ez most vasárnap is és utána is, és ha valaki esetleg kirívóan nagy paraszt egy egyébként elképesztően örömteli Cowboys szezon korai és/vagy keserű lezárása után, az készüljön fel a homokozós jelenetre. Minden csapatnak megvan a maga közösen épített homokvára, jó lenne ügyelni egymásra.

Na megvan az én wall of textem is. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.