Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.Janek
Két pontgyáros csapat játszik, szóval adja magát, hogy egy szoros, kevéspontos meccs lesz. 😊
Én 17–14-et mondok a GB-nek.
A dallasi TD-ket Rolando szerzi, egyiket fumble után, másik az pick6 lesz. 😛Stez
Semmi lateral pass?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.Janek
Két pontgyáros csapat játszik, szóval adja magát, hogy egy szoros, kevéspontos meccs lesz. 😊
Én 17–14-et mondok a GB-nek.
A dallasi TD-ket Rolando szerzi, egyiket fumble után, másik az pick6 lesz. 😛

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Barry Church of the Cowboys on the pass interference called back: "I would have called it if I was the ref."MacPhisto
Ez nem mond ellent az elhangzottaknak, ahonnan ő látta, így ítélte meg, ez szerintem fair mentalitás. A bírók döntöttek végül, ebben is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Barry Church of the Cowboys on the pass interference called back: "I would have called it if I was the ref."

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Volt szurkolás, juhuu, végre vlami 😀

Intnél de imádkoztam hogy ki ne ejtse.. szépen esett le, lassított felvételbe, csak mondogattam el kell kapni el kell kapni 😀 megkönnyebbülés elkapta... 😊

lehet jobban jártam hogy most néztem csak meg, tuti nem tudtam volna elaludni meccs után... reggel meg vizsga volt...beltazor
8-kor ismétlik a sport2-n, én megnézem újra.
Akár jegyzetelni lehetne, amit este az eredménykövetőbe is beszúrtam, hogy a 3. negyedig 6 momentuma volt a Lionsnak (ebből 4 bírói... hát hogy is mondjam, 'nem észrevétel'... az utolsó negyedben, viszont visszabillent a mérleg.
Az ominózus 'meccsdöntő????' DPI-ről azt olvastam, inkább olvassátok ti is:
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/157504/inside-slant-referee-pete-morelli-had-four-potential-penalties-on-key-lions-cowboys-play

Amúgy is voltak érdekes ítéletek, majd most visszanézve, nyugodtabban lehet értékelni.
Gyula beírhatna valamit, ha már szakmabeli....vagy már írt is? Hogy megélénkült itt minden egy nap alatt.
A közönség végre ott volt, a csapat is, az edzők meg nem tudom, a szünetben lelkiztek-e vagy nyugtattak vagy spanoltak, de jól végezték a dolgukat, persze a szakma mellett - ezt Slow talán felfejti, védekezési séma módosítás, pl.

Azért az külön pikkáns volt, hogy a meccs második, döntő szakaszában Hitch volt a Mike, berádiózva irányított egy védelmet az iowa-i srác. A draftkor sokan nem értették, ma már sokan tudják, miért 😉 .

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Slaydee Dallas Cowboys 6
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

Beasley termetét kihasználva hozott +15 yardot 😛
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Jajjjj szegény GP 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Lehetne mondjuk arról beszélni, hogy Romo hogy játszott 10+ hit ellenére...gyeek
Ez a lényeg. Szerintem ez volt az egyik fontos kulcsa a győzelemnek. Brutális volt a Lions D, öröm volt nézni, ahogy szétszedték az Oline-otokat. De ahogy Romo felkelt az ütésekből, az kemény volt. (mint Eli a 2011-es NFCCG-en a Frisco ellen :p ). Mindegy egy a lényeg nagy küzdés volt, nagy győzelemmel, a bírói döntések meg olyanok amilyenek, felesleges utólag rugózni rajta, már lefújták a meccset. Good luck... (Taken) 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Azt még tán senki semm említette hogy rámentünk 4re kétszer is. Mindkét hívás elég tökös es jól megjátszott play volt. ( hu az a Clutts blokk...)Blevi
A 4&6 félpálya környékén valóban tetszetős volt, viszont a 4&goal 1 yardra a liga legjobb offense falával és egyik legjobb futójával, 13 pontos hátrányban szerintem nem volt olyan bátor 😊gorbel
igen, az inkább olyan minden-mindegy hívás volt.
ha nem próbálja meg kinyírták volna később. még JJ is 😛
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Azt még tán senki semm említette hogy rámentünk 4re kétszer is. Mindkét hívás elég tökös es jól megjátszott play volt. ( hu az a Clutts blokk...)Blevi
A 4&6 félpálya környékén valóban tetszetős volt, viszont a 4&goal 1 yardra a liga legjobb offense falával és egyik legjobb futójával, 13 pontos hátrányban szerintem nem volt olyan bátor 😊
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azt még tán senki semm említette hogy rámentünk 4re kétszer is. Mindkét hívás elég tökös es jól megjátszott play volt. ( hu az a Clutts blokk...)
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Volt szurkolás, juhuu, végre vlami 😀

Intnél de imádkoztam hogy ki ne ejtse.. szépen esett le, lassított felvételbe, csak mondogattam el kell kapni el kell kapni 😀 megkönnyebbülés elkapta... 😊

lehet jobban jártam hogy most néztem csak meg, tuti nem tudtam volna elaludni meccs után... reggel meg vizsga volt...

több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Na látom a bíró téma jól ki lett vesézve. Szerintem ha egy csapat 3 egész pontot szerez egy félidő alatt, akkor nem egy bírói ítéleten ment el a meccs. Főleg hogy nem egyoldalúan fújtak a meccs alatt.

Én az vártam hogy öröm lesz nézni, de aztán jól elszúrták az első félidőt a srácok. Mindegy is. Örülni kell hogy eddig eljutottunk, és hogy még egy PO meccset végigszurkolhatunk. Aztán még kettőt mondjuk. (kopp-kopp)


Aki Scandrick-et méltatta: 9-szer dobtak rá, abból 7 elkapás lett, 8,8 átlag yard és összesen plusz 71 yard after carry. Mondjuk Carr számai még rosszabbak 😊
rva
Nem tudom ezeket mi alapján számolják ki. Az addig oké hogy Man-coverage esetén egész egyértelmű hogy ki kit fog, de ha mondjuk Zone van, akkor már többesélyes az, hogy kire húzzák rá az elkapást.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Mindkét csapat nyer s hétvégén oszt akkor lejáccuk 😀
Én Hochulit kérem bírónak 😀gabokocka
Én Mike Pereirát! Ő sose téved!gyeek
Pereira, pfff...
az amerikai foci Puhl Sanyija, ugyanúgy képes két hasonló esetet teljesen különbözően megítélni, mint bárki másslowmotion
Nem mondod?! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Mindkét csapat nyer s hétvégén oszt akkor lejáccuk 😀
Én Hochulit kérem bírónak 😀gabokocka
Én Mike Pereirát! Ő sose téved!gyeek
Pereira, pfff...
az amerikai foci Puhl Sanyija, ugyanúgy képes két hasonló esetet teljesen különbözően megítélni, mint bárki más
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Egyetértek az előttem szólókkal... Első félidőben a Lionsnak kedveztek a bírók ( be is írtam, hogy az olasz focibajnokságban érzem magam 😊 ), a másodikban pedig nekünk! Szinte kiegyenlítették egymást a hibás döntések! Többek között az a bizonyos visszahívott DPI.... vagy Holding? vagy facemask?

 vine.co/v/OdD5hWMBK2q

melyik volt hamarabb? a tyúk vagy a tojás? 😀speeedy1
mondjuk Morelli ezt elkúrta, de igazából hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vártam tőle nagy hibát.
csak mondjuk pont a másik oldalra, mert általában mindig a bot szarosabb végét fogjuk, ha ő van fehér sapkában...
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Mennyivel jobb lenne valóban enélkül a bírózós nyomiság nélkül. Lehetne mondjuk arról beszélni, hogy Romo hogy játszott 10+ hit ellenére...gyeek
mert Romo egy kóókler, ez is véletlen volt mint az egész idény és az összes GWD amit csinált... 😀
viccet félretéve baszott nagyot játszott és pontosan akkor amikor kellett... a VÉGÉN!
Szétfaragták az elején, egy kicsit annak is tudom be a túlmeneküléseit és az első félidőben elbaszott passzait, gyakorlatilag fingani nem volt ideje 😊 Az edzői stábnak is egy nagy puszi, meg az egész csapatnak na!!!
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Mindkét csapat nyer s hétvégén oszt akkor lejáccuk 😀
Én Hochulit kérem bírónak 😀gabokocka
Én Mike Pereirát! Ő sose téved!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mindkét csapat nyer s hétvégén oszt akkor lejáccuk 😀
Én Hochulit kérem bírónak 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Mennyivel jobb lenne valóban enélkül a bírózós nyomiság nélkül. Lehetne mondjuk arról beszélni, hogy Romo hogy játszott 10+ hit ellenére...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
tudom. éppen azért ment egy csomó smiley, meg a zárójelesslowmotion
Értem én, csak jeleztem, hogy lehet héternek lenni szilárd gerinccel is. :p

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Egyetértek az előttem szólókkal... Első félidőben a Lionsnak kedveztek a bírók ( be is írtam, hogy az olasz focibajnokságban érzem magam 😊 ), a másodikban pedig nekünk! Szinte kiegyenlítették egymást a hibás döntések! Többek között az a bizonyos visszahívott DPI.... vagy Holding? vagy facemask?

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


melyik volt hamarabb? a tyúk vagy a tojás? 😀