Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Pont most kell a világ másik felére utaznom, ahol a helyi tv (az a 14 állami ami van) nem ad nfl-t... Ráadásul helyi idő szerint éjfél elmúlt, holnap meg munka....rva
Firstrowsports stream nem játszik? Nem a legjobb minőség, de mégiscsak valami. Adblock erősen javallott.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Falcons Garrettet akarja?beltazor
Szóba került igen, hogy lejár a szerződése a szezon végén és akk ajánlatot tesz elé Blank. Ez ellen a legegyszerűbb úgy védekezni, hogy nyertek ma hisz akkor még tartani fog a szezon és Garrett szerződése.empty taxi
tudtam hogy lejár, de meglepett hogy más csapatok (Falcons) is érdeklődnek iránta.
remélem akkor még 3 hetet várni kell az ajánlatra 😀beltazor
szerintem Jerry nem fogja elengedni. az edzők fizetésén úgysincs cap, Blank meg nem fogja (nem tudja) túllicitálni Jerry-t, ebben teljesen biztos vagyok.
ráadásul még a SB-győzelem is csak az út fele, szóval Garrett előtt is maradnak még kihívások mindenképpen.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Falcons Garrettet akarja?beltazor
Szóba került igen, hogy lejár a szerződése a szezon végén és akk ajánlatot tesz elé Blank. Ez ellen a legegyszerűbb úgy védekezni, hogy nyertek ma hisz akkor még tartani fog a szezon és Garrett szerződése.empty taxi
tudtam hogy lejár, de meglepett hogy más csapatok (Falcons) is érdeklődnek iránta.
remélem akkor még 3 hetet várni kell az ajánlatra 😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Falcons Garrettet akarja?beltazor
Szóba került igen, hogy lejár a szerződése a szezon végén és akk ajánlatot tesz elé Blank. Ez ellen a legegyszerűbb úgy védekezni, hogy nyertek ma hisz akkor még tartani fog a szezon és Garrett szerződése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Falcons Garrettet akarja?

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Pont most kell a világ másik felére utaznom, ahol a helyi tv (az a 14 állami ami van) nem ad nfl-t... Ráadásul helyi idő szerint éjfél elmúlt, holnap meg munka....
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Nagyon szurkolok a csapatnak, remélem győzni fogunk. Félek hogy a sok lejáró miatt jövőre jóval gyengébb lesz a csapat, így most kell a sikereket elérni! 😊

Remélem JJ megvettem a szomszédos telkeket, és egy rohadt nagy burát épített a stadion köré, amit felfűtőt 😀

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Eljött a nagy nap! Legyen bármi is az eredmény este, egy rossz szavunk nem lehet a csapatra az idei szezont illetően, mostantól valóban minden már csak ráadás. Amióta szurkolok a Cowboysnak, nem volt még egy gárda ami ekkora szívvel játszott volna. A papírforma szerintem most is a Packersnek kedvez, de okkal bízom abban, hogy a győzni akarás ismét megadja azt a pluszt ami a győzelemhez kell. Meg ezúttal remélhetőleg nem lesznek súlyos bírói műhibák amik elterelik a meccsről a figyelmet.

Mustaine, ha ezt olvasod adj bele a szurkolásba apait-anyait, te lehetsz a helyi Christie kormányzó! 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Wisconsin, napjainkban...



Legalább havazást nem mondanak.Charlie Firpo
Nem kell félni, wisconsini mércével kánikula lesz.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Wisconsin, napjainkban...



Legalább havazást nem mondanak.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Indulhat a hétvége! 😕)
trolologaben
Miért is?Charlie Firpo
Mert a Kovboj-héter sport-prolik kifogytak a mémekből idén és kell egy új. Pláne akinek a kedvenc csapata a Raiders ráadásul Eagles szimpatizáns, annak a szezon e szakaszában nincs jobb szórakozása, mint a trollkodás. 😊gyeek
És még a Longhorns-t is utálja, pfff...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Indulhat a hétvége! 😕)
trolologaben
Miért is?Charlie Firpo
Mert a Kovboj-héter sport-prolik kifogytak a mémekből idén és kell egy új. Pláne akinek a kedvenc csapata a Raiders ráadásul Eagles szimpatizáns, annak a szezon e szakaszában nincs jobb szórakozása, mint a trollkodás. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Feljött a PS-ből Bishop, reméljük a titkos fegyver.
Én nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mit tud, mit tanult meg az ősz folyamán.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Indulhat a hétvége! 😕)
gaben
Miért is?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Indulhat a hétvége! 😕)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
elég sokféle linebacker sorral játszottunk idén, az tény.
Ha Rolando sem játszik, akkor mi lesz, Carter - Wilber - Watson? 😊rva
Watson teljesen kizárt. Carter-Hitchens-Wilber lesz ha nincs Rolando, első backupnak pedig ott az univerzális veterán LB akit egy bő hete igazoltak miután a Falcons tett neki egy szívességet és elengedte, a nevét még nem sikerült megjegyeznem. 😊gyeek
James Anderson

A Hitchens dologra:


én már ebből az infóból indultam ki...rva
ha tud futni, akkor játszani fog
szerintem ez nem is kérdésslowmotion
“He has not practiced over the last couple of days. We don’t anticipate him doing much,” Garrett said. “Probably on a similar schedule to last week and hopeful that he will play in this game.” - mondá Garrett Hitch-ről.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mincey es Rolando sikeresen atment az agyrazkodas teszten,szval ha csak ezen mult,akkor jatszanak!!! 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
elég sokféle linebacker sorral játszottunk idén, az tény.
Ha Rolando sem játszik, akkor mi lesz, Carter - Wilber - Watson? 😊rva
Watson teljesen kizárt. Carter-Hitchens-Wilber lesz ha nincs Rolando, első backupnak pedig ott az univerzális veterán LB akit egy bő hete igazoltak miután a Falcons tett neki egy szívességet és elengedte, a nevét még nem sikerült megjegyeznem. 😊gyeek
James Anderson

A Hitchens dologra:


én már ebből az infóból indultam ki...rva
ha tud futni, akkor játszani fog
szerintem ez nem is kérdés
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
elég sokféle linebacker sorral játszottunk idén, az tény.
Ha Rolando sem játszik, akkor mi lesz, Carter - Wilber - Watson? 😊rva
Watson teljesen kizárt. Carter-Hitchens-Wilber lesz ha nincs Rolando, első backupnak pedig ott az univerzális veterán LB akit egy bő hete igazoltak miután a Falcons tett neki egy szívességet és elengedte, a nevét még nem sikerült megjegyeznem. 😊gyeek
James Anderson

A Hitchens dologra:


én már ebből az infóból indultam ki...
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
elég sokféle linebacker sorral játszottunk idén, az tény.
Ha Rolando sem játszik, akkor mi lesz, Carter - Wilber - Watson? 😊rva
Watson teljesen kizárt. Carter-Hitchens-Wilber lesz ha nincs Rolando, első backupnak pedig ott az univerzális veterán LB akit egy bő hete igazoltak miután a Falcons tett neki egy szívességet és elengedte, a nevét még nem sikerült megjegyeznem. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
elég sokféle linebacker sorral játszottunk idén, az tény.
Ha Rolando sem játszik, akkor mi lesz, Carter - Wilber - Watson? 😊
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 twitter.com/fishsports/status/553387956594307073

Ha RoMac se tud jatszani,akkor nagy bajba leszunk..
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Info:  bleacherreport.com/articles/2320320-mike-freemans-10-point-stance-cowboys-are-worst-case-scenario-for-packers

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
"Kánikulában tökéletes hidratálás szükséges, hidegben nagy szív" - valamelyik Packers játékos anno a twitteren
Ennyit a hidegről. 😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Aki nincs hozzászokva annak a légzését megnehezíti a hideg.
És a padozás,pályán hajtás váltakozás sem szerencsés
Más kérdés mennyi tudományt kapnak a nfl-ben az orvosi szobában....Janek
Viszont azt is mindenki elfelejti,hogy rodgers serulesenek mennyire fog jol esni a hideg ha sokat kell a palya szelen allnia.Tehenész
A legfrissebb hír szerint enyhe szakadás is van a húzódás mellett. A sok álldogálás biztos nem tesz jót. A futást meg nem tudom,hogy fogjuk meg...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.