Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
innentől meg asszem marad a szurkolás a Denvernek, több okból is:
1, a Szíhóksznak nem nő meg az arca, és Pete Carroll nem nyer még egy gyűrűt (eskü, ő az egyetlen, akit egyáltalán nem bírok abból a csapatból)
2, Peyton talán végre eltakarodik a naplementébe
3, Ware megérdemelné már nagyon.

tehát biztos nem ők nyernek.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
bemásolom, amit "haza" írtam:

régi mondás, hogy igazság sok van, de törvény csak egy. és hiába van egy megkérdőjelezhetően ésszerű szabály, az attól még szabály, a bírókat meg kötelezi. itt le is lehet zárni a Bryant catch témát, bár szerintem visszajöttünk volna, a második félidőre nagyon belelendültünk, sokkal jobb volt az O.

amit sajnálok, az a Cobb "catch", de talán ez úgy működik mint amikor kettétörsz egy csokit, egyszer a nagyobb, másszor a kisebb része jut (kivéve ha Lions szurkoló vagy mert akkor természetesen mindig a kisebb). szóval ez egy reális eredmény volt most, viszont teljesen kiegyenlített meccsen, 10-ből 5-ször ti, 5-ször mi nyertünk volna. bírók ide vagy oda.

fel a fejjel, jó ez a csapat! jövőre ugyanitt..brk
lett volna egy döntetlen is

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
bemásolom, amit "haza" írtam:

régi mondás, hogy igazság sok van, de törvény csak egy. és hiába van egy megkérdőjelezhetően ésszerű szabály, az attól még szabály, a bírókat meg kötelezi. itt le is lehet zárni a Bryant catch témát, bár szerintem visszajöttünk volna, a második félidőre nagyon belelendültünk, sokkal jobb volt az O.

amit sajnálok, az a Cobb "catch", de talán ez úgy működik mint amikor kettétörsz egy csokit, egyszer a nagyobb, másszor a kisebb része jut (kivéve ha Lions szurkoló vagy mert akkor természetesen mindig a kisebb). szóval ez egy reális eredmény volt most, viszont teljesen kiegyenlített meccsen, 10-ből 5-ször ti, 5-ször mi nyertünk volna. bírók ide vagy oda.

fel a fejjel, jó ez a csapat! jövőre ugyanitt..brk
az nem kettétörsz egy csokit eset mert ott még csak azt sem lehet ráfogni, hogy nincs megdönthetetlen bizonyíték, ami ugye a legnagyobb rugalmasságot engedi meg az ilyen esetekben. azért annál a Cobb-elkapásnál maximum két ember volt képes elhinni és/vagy azt mondani (a világon!), hogy az jó catch, és egyik sem Green Bay szurkoló: a videós ember meg Steratore.
az nem olyan, hogy holding meg illegal contact meg pass interference meg elkapható vagy nem elkapható labda meg hogy mennyi kézitusát engednek meg, meg azokat amúgy sem ítéhetik meg visszajátszás alapján a bírók. előbb érte a labda a földet, mint ahogy birtokba vette? igen. köszönöm, ennyi. ez nem olyan, hogy megfújják a hazai pályát, és észre sem veszik, mert a világon százmillió ember látja az első visszajátszásból. és mindezt video-segítséggel sikerült elrontani. na ez nem kis teljesítmény.

a Bryant catchen nem rugózunk, hülye szabály, de szabály, mint ahogy a szezonban többször is előforduló fejre sikerült szereléseinél (bár azt inkább megértem).

Bryant tragédiája, hogy ez már a második olyan elkapása, ami meccset nyerhetne/ meccsben tarthatná a csapatot, de visszafújják (a másik ugye az ujjpercén múló elkapás a NYG ellen).

ez nem kérdés, mert ez a szabály, meg fogjuk érteni, csak sajnálkozunk (egyébként be kellett volna levitálnia, mint Austinnak a Niners ellen három éve, és akkor az endzone síkja előbb lett volna meg, mint a "fumble")
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Én is gratulálnék nektek remek meccs két remek csapat, 1 hülye szabály amiből jól jöttünk ki , fel a fejjel , fényes lehet a jövő ! 😊

Ezzel a szerencsétlen oroszlánnal meg nem kell foglalkozni..
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Gratulálok nektek, fifty-fifty meccs volt, szót nem szólhattunk volna ha nem így alakul. Nézzétek pozitívan ezt a szezont mert mindenképpen az, levetköztétek a choker átkot, van egy edzőtök, jövőre lehet támadni! Romo megérdeme egy gyűrűt, kívánom hogy összejöjjön neki.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 191
Egyébként Murray fumbleja, Bailey 2x kihagyott FG-je, valamint a liga legjobb falának kulcsszituációkban való összeomlása volt a hiba a gépezetben (kb ilyen sorrendben), ha azok nincsenek meg lett volna ez. Kár ezért nagyon, mert Rodgers főleg az első félidőben nagyon nem volt önmaga, de valahogy csak sikerült jól kijönniük az egészből, valószínűleg mert a Packers a jobb csapat...

Romo meg 143.6-os QB ratinggal zárta a meccset, a choker. 😕 A végén meg a 4. és 2-re adott egy tökéletes passzt, más kérdés, hogy Dez nem tudta elkapni (?), de azt máshogy nem lehetett dobni, meg az is igaz, hogy egy minősíthetetlen play hívás volt a Flacco féle interception pepitában, csak Romo jobban hajtotta végre, de ugyanannyira volt faszság. 😉

Öröm az ürömben, hogy hátha Jones bá ráhatásával végre megvátloztatják ezt a hülye szabályt, mert nem egyszer derült már ki, hogy óriási faszság ez, most ráadásul döntő helyzetben az öreg Jerry csapata ellen történt.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
akkor most pár napig ezt a topicot sem lehet olvasni.

Nem megsértve senki akinek nem inge...

Kár a fórum színvonalának nagy ívű zuhanásáért.Janek
Kettő kell a tánchoz. Ha mindenki a helyén kezelné a dolgokat és képes lenne ignorálni egy maroknyi megkeseredett kisember kárörvendését, áttérhetünk az off-season témájára.gyeek
"Megértem és átérzem egyesek elkeseredését a gyakorinak mondható durva bírói tévedések miatt, de 21-13-ról indulva nem az ő kezükben volt a meccs megfordítása."

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
bemásolom, amit "haza" írtam:

régi mondás, hogy igazság sok van, de törvény csak egy. és hiába van egy megkérdőjelezhetően ésszerű szabály, az attól még szabály, a bírókat meg kötelezi. itt le is lehet zárni a Bryant catch témát, bár szerintem visszajöttünk volna, a második félidőre nagyon belelendültünk, sokkal jobb volt az O.

amit sajnálok, az a Cobb "catch", de talán ez úgy működik mint amikor kettétörsz egy csokit, egyszer a nagyobb, másszor a kisebb része jut (kivéve ha Lions szurkoló vagy mert akkor természetesen mindig a kisebb). szóval ez egy reális eredmény volt most, viszont teljesen kiegyenlített meccsen, 10-ből 5-ször ti, 5-ször mi nyertünk volna. bírók ide vagy oda.

fel a fejjel, jó ez a csapat! jövőre ugyanitt.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Higgadjunk le!
BASSSSSZAMEG!!!!! 😥
Sajnos azt kell mondjam, hogy egyet kell értsek a chicagoi szurkolóval: ez Murray fumble-jánál ment el... Az egyetlen CB-t két méterre blokkolták, mögötte senki. Ez akár TD közelébe is mehetett volna...

Az elkapást meg az első visszajátszás után bemondtam incomplete-ra, sajnos....

A legnagyobb probléma, hogy a NY-i központi videózás ellenére sem volt konzisztens a dolog. Nem véletlen, hogy Mike Pareira és Mike Carey is többször mást mondott, mint amit kihoztak a visszanézés után...VIZILÓ
Értem èn hogy szabaly de a CJ eset melleteve ez egyertelmuen hulye szabaly. Egy kezzel nyujtja elore ha esetleg benyujtja akkor td? Mert lent volt a terde?
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
akkor most pár napig ezt a topicot sem lehet olvasni.

Nem megsértve senki akinek nem inge...

Kár a fórum színvonalának nagy ívű zuhanásáért.Janek
Kettő kell a tánchoz. Ha mindenki a helyén kezelné a dolgokat és képes lenne ignorálni egy maroknyi megkeseredett kisember kárörvendését, áttérhetünk az off-season témájára.gyeek
akkor most pár napig ezt a topicot sem lehet olvasni.

Nem megsértve senki akinek nem inge...

Kár a fórum színvonalának nagy ívű zuhanásáért.Janek
Kettő kell a tánchoz. Ha mindenki a helyén kezelné a dolgokat és képes lenne ignorálni egy maroknyi megkeseredett kisember kárörvendését, áttérhetünk az off-season témájára.gyeek
nem írtam neveket.
Direkt

Van egy szint ami alá nem kell lemenni sem megpróbálni nevelni őket.
Most pár napig kimarad a dallas topic de nem leszek szegényebb.

Azokat sajnálom akik szeretik a dallast és át kell rágják magukat ezen.

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Saját vélemény:

Amit múlt héten adtak, azt most elvették. Csak ezt a Lionsnak nem adja vissza senki és Green Baytől nem veszi vissza senki...

---

Szerintem a fordulópont Murray fumbleje volt. Tükörsima út volt előtte egy sima 20+ yardos játék helyett elvesztette a labdát.tüsi91
de legalább ez visszanézhető volt, nem úgy mint múlt héten, és sajnos most jól ítélték meg a zebrák


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Akkor a Cobb elkapas a 1st halfban? Semmi ertelme igy a videobironak.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
akkor most pár napig ezt a topicot sem lehet olvasni.

Nem megsértve senki akinek nem inge...

Kár a fórum színvonalának nagy ívű zuhanásáért.Janek
Kettő kell a tánchoz. Ha mindenki a helyén kezelné a dolgokat és képes lenne ignorálni egy maroknyi megkeseredett kisember kárörvendését, áttérhetünk az off-season témájára.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
| MacPhisto
Paraszt.gyeek
Egy hétig itt fogok trollkodni, hogy a bírók pálya tartozékai ls hogy jó csapat legyőzi a bírókat és hogy nem ezen múlot hanem a hanem a hanem a

Majd gyűjtök a Lions fórumból jó?

| HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA | MacPhisto
szimplán egy sötét idióta barom vagy... de gyere trollkodj, verd is rá.
Idd meg a kakaód aztán fekvés!MaTi
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!gyeek
Én pedig a Cowboysnak gratulálok, minden kétkedőt elnémítottatok. Nem szeretem a Cowboyst, és ez így is fog maradni már az idők végezetéig, de hatalmas respect az idei szezonért, minden elismerésem 😊
Természetesen most sem nektek drukkoltam, de úgy gondolom Dez megérdemelte volna azt az elkapást, kár hogy a szabály ellene volt.
Jövőre is egy hasonlóan sikeres, és főleg kevés sérüléssel sújtott szezont kívánok nektek, remélem a csoportgyőzelemért vívot harcban 2 zseniális meccset láthatunk a csapataink között, amiket nem a bíró dönt el.
Azért pedig elnézést kérek, ha a múlt heti szóhasználatom megsértett, nem gyűlölködésnek szántam, egyszerűen ellenetrk szurkoltam, de nem akartam sportszerűtlen lenni.
Jó offseasont, jövőre találkozunk!
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Higgadjunk le!
BASSSSSZAMEG!!!!! 😥
Sajnos azt kell mondjam, hogy egyet kell értsek a chicagoi szurkolóval: ez Murray fumble-jánál ment el... Az egyetlen CB-t két méterre blokkolták, mögötte senki. Ez akár TD közelébe is mehetett volna...

Az elkapást meg az első visszajátszás után bemondtam incomplete-ra, sajnos....

A legnagyobb probléma, hogy a NY-i központi videózás ellenére sem volt konzisztens a dolog. Nem véletlen, hogy Mike Pareira és Mike Carey is többször mást mondott, mint amit kihoztak a visszanézés után...
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Tudom, hogy ez most nem vigasztal senkit, de Romo ezen a meccsen nagyon nagyot nőtt a szememben. Annyi kritika után most rengeteg kínnal küzdve nyomta végig a meccset és nem is miatta alakult úgy, ahogy.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ha a logikát nézzük innentől sima AFC győzelem. 😀 eddig minket utáltak a legjobban, most GB-t utálja mindenki, utána a Seattlet fogják. 😀 a sporik igazából AFC-s győztest akarnak 😀

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Gratulálok a Cowboys-nak, nagyon nagy küzdelem volt. Le a kalappal!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
akkor most pár napig ezt a topicot sem lehet olvasni.

Nem megsértve senki akinek nem inge...

Kár a fórum színvonalának nagy ívű zuhanásáért.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
| MacPhisto
Paraszt.gyeek
Egy hétig itt fogok trollkodni, hogy a bírók pálya tartozékai ls hogy jó csapat legyőzi a bírókat és hogy nem ezen múlot hanem a hanem a hanem a

Majd gyűjtök a Lions fórumból jó?

| HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA | MacPhisto
szimplán egy sötét idióta barom vagy... de gyere trollkodj, verd is rá.
Idd meg a kakaód aztán fekvés!MaTi
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hát ez ilyen múlt héten a Dallas volt otthon ők kapták a fújást a kétes szitukban, most a Packers ők kapták kétes szitukban a fújást az alapszakasz erről szól, hogy előnyöd legyen abban is, hogy a kétes szitukat megkapod, ez van ennyit kell foglalkozni a bírókkal (egyébként meg 4. és 2-re ritka nagy barom playhívás volt, tökös de felesleges kockázatvállalás).

Gyönyörű volt ennek ellenére mindenki megérdemli a dicséretet (kivéve Bailey), remélem ez eléggé heart-breaking volt ahhoz, hogy Murray és Dez is maradjon, és jövőre megint neki fussanak. 😉Jughead
amúgy jah, lehetett volna vlami közelebbi célpontot választani, lett volna Rodnak visszatámadni bőven

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Saját vélemény:

Amit múlt héten adtak, azt most elvették. Csak ezt a Lionsnak nem adja vissza senki és Green Baytől nem veszi vissza senki...

---

Szerintem a fordulópont Murray fumbleje volt. Tükörsima út volt előtte egy sima 20+ yardos játék helyett elvesztette a labdát.tüsi91
S hát ugye Peppers.....

Egy idiótának tűnő ötlet: az nem lehetséges, hogy leboltolják Dez-l és Murray-l, hogy olyan szerződést kapnak, hogy beférjenek a capbe de mégsem gyanúsan alacsonyat. S a többi meg mondju meg kapják más módon, egy JJ közeli szponzoron keresztül :p amibe nem lehet belekötni? Tudom nagyon magyarosan gondolkodom 😀
több mint 9 éve
Slaydee Dallas Cowboys 6
a videozásnak meg nem tudom, mi értelme, ha egy ennyire nyilvánvaló dolgot, mint az incomplete catch az első félidő végén, meg tudnak adni.
az meg, hogy Romónak kétszer is a térdét támadják úgy, hogy nem is nyomták őket a földre - egyszer ugye látványosan későn - az no comment. tudom, persze, Romo nem Brady. végülis van egy bíró, akinek az az elsődleges feladata, hogy ezt észrevegye.
Bailey meg... hát kivágni nem fogjuk, meg nem is ezen múlt, szerencséje.slowmotion
Szerintem az FGnél hozzáértek a labdához ahogy mutatta is GB játékosa
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Erre mit ad a sport2? Arany Pillanatok, benne a múlt heti meccs, muhaha.

Kurvára remélem, hogy Gyulánk még bírózni is nekiáll, az lenne a non plus ultra 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk a sors keze ebben benne van. De ettől még undorító, hogy egy szabály dönt el egy ilyen meccset - vagy ha nem is eldönti, de minimum döntően befolyásolja. Ráadásul egy hülye szabály. Kár, mondjuk nem szurkoltam csak a jó meccsnek, de jobban örültem volna, ha ott Dallas TD van, és Rodgersnek a kezébe visszakerül, hogy "nyerd meg fiam". Jó szezon volt, grat a csapatnak.