Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Saját vélemény:

Amit múlt héten adtak, azt most elvették. Csak ezt a Lionsnak nem adja vissza senki és Green Baytől nem veszi vissza senki...

---

Szerintem a fordulópont Murray fumbleje volt. Tükörsima út volt előtte egy sima 20+ yardos játék helyett elvesztette a labdát.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
na JJ akkor kezdhet varázsolni, hogy kb együtt maradjon ez a csapat. 😊

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
a videozásnak meg nem tudom, mi értelme, ha egy ennyire nyilvánvaló dolgot, mint az incomplete catch az első félidő végén, meg tudnak adni.
az meg, hogy Romónak kétszer is a térdét támadják úgy, hogy nem is nyomták őket a földre - egyszer ugye látványosan későn - az no comment. tudom, persze, Romo nem Brady. végülis van egy bíró, akinek az az elsődleges feladata, hogy ezt észrevegye.
Bailey meg... hát kivágni nem fogjuk, meg nem is ezen múlt, szerencséje.
több mint 9 éve
MaTi Dallas Cowboys 12
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
| MacPhisto
Paraszt.gyeek
Egy hétig itt fogok trollkodni, hogy a bírók pálya tartozékai ls hogy jó csapat legyőzi a bírókat és hogy nem ezen múlot hanem a hanem a hanem a

Majd gyűjtök a Lions fórumból jó?

| HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA | MacPhisto
szimplán egy sötét idióta barom vagy... de gyere trollkodj, verd is rá.
Idd meg a kakaód aztán fekvés!

Your power is your biggest opponent!
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
| MacPhisto
Paraszt.gyeek
Egy hétig itt fogok trollkodni, hogy a bírók pálya tartozékai ls hogy jó csapat legyőzi a bírókat és hogy nem ezen múlot hanem a hanem a hanem a

Majd gyűjtök a Lions fórumból jó?

| HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA | MacPhisto
Hány éves vagy, 10? Haver kívánom, hogy ennél nagyobb örömöd ne legyen az életben!


több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Hát ez ilyen múlt héten a Dallas volt otthon ők kapták a fújást a kétes szitukban, most a Packers ők kapták kétes szitukban a fújást az alapszakasz erről szól, hogy előnyöd legyen abban is, hogy a kétes szitukat megkapod, ez van ennyit kell foglalkozni a bírókkal (egyébként meg 4. és 2-re ritka nagy barom playhívás volt, tökös de felesleges kockázatvállalás).

Gyönyörű volt ennek ellenére mindenki megérdemli a dicséretet (kivéve Bailey), remélem ez eléggé heart-breaking volt ahhoz, hogy Murray és Dez is maradjon, és jövőre megint neki fussanak. 😉
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
| MacPhisto
Paraszt.gyeek
Egy hétig itt fogok trollkodni, hogy a bírók pálya tartozékai ls hogy jó csapat legyőzi a bírókat és hogy nem ezen múlot hanem a hanem a hanem a

Majd gyűjtök a Lions fórumból jó?

| HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA | MacPhisto
attól még kevésbé fognak parasztank tartani, de mondhatni megérdemeljük.
de nekünk legalább van irányítónk.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Megatronos elkapás évekkel ezelőtt ugyanúgy nem lett megadva mert nem birtokolta végig a lasztit.[/quote]Lattad azt az esetet? Szerintem nem ha ezt leirod...
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
negyedik negyedet nem láttam. de ezek szerint jobb is. egy kicsivel jobb védelem de jó lett volna. vagy az első félidő végéből jobban kijönni

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Na ez kb hasonló szitu:

több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Vége a tündérmesénknek... 😕 Ki hitte volna a szezon előtt, hogy Po-ba jutunk (vagy, hogy egyáltalán pozitív szezonunk lesz). Ajándék volt minden meccs januárban. Meccsben voltunk ma is végig.

Jövőre meg kell tartani DEZ-t és Murray-t, pofozni a védelmen. Akkor ismét lehetnek nagy célok.

Packs-nek grat, innen húzzák már be.

A szimpatizálóknak, bandwagonereknek pacsi.
A fröcsögő/nyáladzó ellendrukkerek (verebek, törpök stb..) meg nézzék meg az ő csapatuk meddig jutott... 😉


több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
| MacPhisto
Paraszt.gyeek
Egy hétig itt fogok trollkodni, hogy a bírók pálya tartozékai ls hogy jó csapat legyőzi a bírókat és hogy nem ezen múlot hanem a hanem a hanem a

Majd gyűjtök a Lions fórumból jó?

| HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA |

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
| MacPhisto
Látod, mégsem volt fölösleges az egy hete tartó médiahiszti, remélem ettől jobban alszotok majd 😊 Ja, és amúgy képzeld, le lehet reagálni kulturáltan is egy ilyen esetet, nem pedig igazi panelproli módjára habzó szájjal csalózni meg JJ-zni.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Megatronos elkapás évekkel ezelőtt ugyanúgy nem lett megadva mert nem birtokolta végig a lasztit.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
| MacPhisto
Paraszt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
| MacPhisto
Messze nem ezen mulott a 2. Felido. De ettol ahogy Megatronnal is ez hulye szabaly.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...Blevi
Ugyan, nem egy bírói ítéleten múlik soha a meccs.
|
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA van isten bazmeg!
|

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Ott se jobbak a zebrák.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles fanként gratulálok a szezonhoz, jövőre újra találkozunk a csopotmeccseken kívül mondjuk egy NFC döntőben 😉 Jó offseasont!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerintem Dez-é elkapás volt. Nagy kár érte, nagyon szimpatikusan küzdöttetek végig, nagyon sokat tettetek, hogy nyerjetek ma, ez végül nem sikerült.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Hát csapatot régen sajnáltam úgy, mint a Cowboyst...Wyatt
Detto... 😕
We salute You
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nehez ilyenkor mit mondani. Alapbol ugy alltam hozza en is, hogy mar csoda hogy idaig eljutottunk. Viszont ahogy ma jatszottunk, legalabbis egy reszben, az azert kis bizakodast adott, hogy nyerhetunk. Erre jon ez.

A jatekot most nem elemezgetnem, Dez elkapasa ha szabaly szerint nem is jo, nalam megvolt.

Jo szezon volt jo meccsekkel, jovore folytatjuk.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ha ez nem elkapas akkor rossz a szabaly...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát csapatot régen sajnáltam úgy, mint a Cowboyst...

több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Neki mentem volna. :S 10 helyett 4 :S jó lenne egy Lions második félidő. 😊