Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!gyeek
a stílus kifogásolása az teljesen rendben van , de az hogy ez nektek egy bőven várakozáson felüli szezon
lett volna az sztem nem igaz! esélyesek voltatok a csoportban már év elején is, nagyon összeálltatok
minden oldalon és így jött ki mindösszesen egy szenvedős wild card győzelem...
ma még nyernetek kellett volna...yooker
nem feledjük el, hogy evés közben jön meg az étvágy, de az utolsó két hét már tényleg csak hab volt a tortán, aki meg Romót ezek után ekézi, az menjen inkább sakkot nézni, ahhoz sem lesz sokkal hülyébb.slowmotion
ebben ne bízzál. saját tapasztalatból mondom, hogy Elinak hiába volt majdnem 5000 yardos szezonja, 2 SB MVP, attól még ugyanúgy kapja/kapta az ívet, többek között ezen fórum dallasi szurkolóitól.
ha akarják, úgyis megtalálják Romot.csebi
biztos azért kapja az ívet, mert ha Romo játszik két rossz, négy jó és négy kiváló meccset, akkor mindig a két rosszat találták eddig meg neki, ha Elisha játszik négy rosszat, négy jót és két kiválót, akkor neki a NY-homer média mindig a kát kiváót emeli ki.
félreértés ne essék, nem mondom azt, hogy ha Romo lett volna az elmúlt nyolc évben a Giants, a Niners vagy teszem azt a Bengals irányítója, akkor több Lombardit nyert volna.
de így gondolom 😀
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát sajnos nem sikerült,de ez a szezon tényleg végre pozitív volt minden szempontból.

Tegnap én a 14-7 vezetésnél láttam az egyik forduló pontot, 3&1 passz helyett Murray megfutja megyünk tovább...ugyanez volt 4&2 re is a végén. Mióta műtötték a kezét + Free is hiányzott bárki bármit mond, azóta nem nyomatjuk le a futást annyira mint előtte. Az O falba azért csak 1 rookie,1 másodéves volt,Parnell és Leary se tapasztalt, hosszú szezonjuk volt.

A védelem a 2. félidőben csődött mondott se nyomás nem volt,se tackleök... így nehéz nyerni. De lehetett volna ha....

csapat egyben tartása nagyon fontos, Murray akár tag, nyilván kevesebb mint a WR tag.
Védelmet nagyon meg kell erősíteni,főleg Secondaryt,CB poszt elég gyenge, kell pass rush is, Lawrencebe azért van potenciál rájátszásban bizonyította,csak sérülés kerülje el.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!gyeek
a stílus kifogásolása az teljesen rendben van , de az hogy ez nektek egy bőven várakozáson felüli szezon
lett volna az sztem nem igaz! esélyesek voltatok a csoportban már év elején is, nagyon összeálltatok
minden oldalon és így jött ki mindösszesen egy szenvedős wild card győzelem...
ma még nyernetek kellett volna...yooker
nem feledjük el, hogy evés közben jön meg az étvágy, de az utolsó két hét már tényleg csak hab volt a tortán, aki meg Romót ezek után ekézi, az menjen inkább sakkot nézni, ahhoz sem lesz sokkal hülyébb.slowmotion
ebben ne bízzál. saját tapasztalatból mondom, hogy Elinak hiába volt majdnem 5000 yardos szezonja, 2 SB MVP, attól még ugyanúgy kapja/kapta az ívet, többek között ezen fórum dallasi szurkolóitól.
ha akarják, úgyis megtalálják Romot.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dez Bryant @DezBryant · 1 hr 1 hour ago
as I went to the ground I rolled over and I tipped the ball to gain better control.. We lost and I accept it but please change that rule

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Leary és Beasley is FA nem?beltazor
Beasley csak a 3. évét fogja tölteni, Leary asszem a 4-et.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
jövő elég félelmetes: :S
??? - ??? - Smith-???- Frederick - Martin - ??? - TWill
Romo
????beltazor
A falat illetően tudtommal csak a RT poszt van a levegőben, ott pedig Free és Parnell fog remélhetőleg egymás alá licitálni. Murray sorsa nagyon függ Dez szerződésétől ami tuti jönni fog, de financiális szempontból talán számít, hogy így vagy úgy, de döntő pillanatban nem zárták le a meccset. Mindenesetre érdemes utánanézni mennyi a RB franchise tag jövőre... A Szenátor még mindig ligaelit, remélem őt nem kell belekényszeríteni egy Ware-dealbe. Escobar idén is csalódás volt, az edzők dolga eldönteni tudnak-e vele valamit kezdeni, hogy ne csak mindig hallani lehessen arról, micsoda kezei vannak. Ha nem megy, egy 5. kört megérhet egy másik csapatnak.
gyeek
Leary és Beasley is FA nem?

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
jövő elég félelmetes: :S
??? - ??? - Smith-???- Frederick - Martin - ??? - TWill
Romo
????beltazor
A falat illetően tudtommal csak a RT poszt van a levegőben, ott pedig Free és Parnell fog remélhetőleg egymás alá licitálni. Murray sorsa nagyon függ Dez szerződésétől ami tuti jönni fog, de financiális szempontból talán számít, hogy így vagy úgy, de döntő pillanatban nem zárták le a meccset. Mindenesetre érdemes utánanézni mennyi a RB franchise tag jövőre... A Szenátor még mindig ligaelit, remélem őt nem kell belekényszeríteni egy Ware-dealbe. Escobar idén is csalódás volt, az edzők dolga eldönteni tudnak-e vele valamit kezdeni, hogy ne csak mindig hallani lehessen arról, micsoda kezei vannak. Ha nem megy, egy 5. kört megérhet egy másik csapatnak.

A védelemben Carr és Melton helye potenciálisan 17 misit szabadít fel. Draft és FA nélkül a jelenlegi CB állomány (Carrt már nem tudom elképzelni a csapaban): Scandrick, Moore, Claiborne, Patmon. Utóbbiban van bőven potenciál, két év múlva ha jól mennek a dolgok akár kezdő is lehet. LB-k között Rolandot muszáj lenne megtartani, ha mellé még Carter is beférne valahogy... de hagyjuk inkább. A D-line tele van olcsón megtartható stabil veteránokkal vagy kecsegtető újonc-szerződéses játékosokkal, egy wrecking ball 3-technique DT lehet a különbség, vagy egy erős LE.



Pár hete már latolgattam a lehetőségét annak, hogy mi lenne, ha Marinelli elmenne. Arra pár nappal hallgattam egy Talkin' Cowboys adást, amiben Bryan Broaddus akkor 60-40 arányra tippelte a távozását, ez azóta realizálódott. Amit örömmel hallottam, az Matt Eberflus említése volt. Szerencsére nem csak én képzeltem be a dolgot: Broaddus (aki napi kapcsolatban van az edzőkkel) igen reális esélyt látott az ő DC-vé avanzsálásában (értsd: bazinagyokat bólogatott amikor felvetették), amennyiben nem sikerül egy "nagy nevet" -- mint pl. Mike Smith -- Dallasba szerződtetni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
jövő elég félelmetes: :S
??? - ??? - Smith-???- Frederick - Martin - ??? - TWill
Romo
????

több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Dez elkapása, min.1y first and goal..de adtak már ilyenre TD-t is..

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
JJ már hívta DLB-t 😀
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!gyeek
a stílus kifogásolása az teljesen rendben van , de az hogy ez nektek egy bőven várakozáson felüli szezon
lett volna az sztem nem igaz! esélyesek voltatok a csoportban már év elején is, nagyon összeálltatok
minden oldalon és így jött ki mindösszesen egy szenvedős wild card győzelem...
ma még nyernetek kellett volna...yooker
Hosszú és gyakran keserves szezonokat követve az idei egy óriási megkönnyebbülés volt. Idén ha nem is könnyű, de mindenképp jó érzés volt Cowboys drukkernek lenni. Csak emlékeztetőül: egyes kinti szagértők 3-13 szezont láttak ebben a csapatban. Én egy konzervatív 8-8at. 12-4 és egy wildcard győzelem? Jöhet.gyeek
Igen, ez fontos, nagyon jó volt vasárnaponként leülni a tv/gép elé és nézni, ahogy sokszor underdogként pofoztuk az ellenfelet. És ne feledjük, többünknek megadatott a lehetőség, hogy a Wembleyben láthassuk ezt az igen is erőn felül teljesítő csapatot.
És, bár tárgytalan, de érdekes belegondolni, milyen LB rotációnk lehetne egy egészséges Lee-vel és egy Hollomannal...balentin
sztem nem volt ez erőn felül. egy jó kis csapatunk volt, mindenki ellen volt esély. de a vereség is

több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!gyeek
a stílus kifogásolása az teljesen rendben van , de az hogy ez nektek egy bőven várakozáson felüli szezon
lett volna az sztem nem igaz! esélyesek voltatok a csoportban már év elején is, nagyon összeálltatok
minden oldalon és így jött ki mindösszesen egy szenvedős wild card győzelem...
ma még nyernetek kellett volna...yooker
Hosszú és gyakran keserves szezonokat követve az idei egy óriási megkönnyebbülés volt. Idén ha nem is könnyű, de mindenképp jó érzés volt Cowboys drukkernek lenni. Csak emlékeztetőül: egyes kinti szagértők 3-13 szezont láttak ebben a csapatban. Én egy konzervatív 8-8at. 12-4 és egy wildcard győzelem? Jöhet.gyeek
Igen, ez fontos, nagyon jó volt vasárnaponként leülni a tv/gép elé és nézni, ahogy sokszor underdogként pofoztuk az ellenfelet. És ne feledjük, többünknek megadatott a lehetőség, hogy a Wembleyben láthassuk ezt az igen is erőn felül teljesítő csapatot.
És, bár tárgytalan, de érdekes belegondolni, milyen LB rotációnk lehetne egy egészséges Lee-vel és egy Hollomannal...
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/ProFootballTalk/status/554400152962998272Csifu
kicsit várhattak volna ezzel, baszki...slowmotion
Számomra sajna teljesen nyilvánvaló volt sajna. Ha hazaértem erről majd bővebben...gyeek
az azért érdekelne, hogy hogy a pélóba lehetett ezt megbeszélni, ha egyszer még bye week-ünk sem volt a regular season és a playoff között...slowmotion
Lovie olyan neki kb mint a tesója. Szarban van, megy egy telefon, megegyeznek, ennyi.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!gyeek
a stílus kifogásolása az teljesen rendben van , de az hogy ez nektek egy bőven várakozáson felüli szezon
lett volna az sztem nem igaz! esélyesek voltatok a csoportban már év elején is, nagyon összeálltatok
minden oldalon és így jött ki mindösszesen egy szenvedős wild card győzelem...
ma még nyernetek kellett volna...yooker
Hosszú és gyakran keserves szezonokat követve az idei egy óriási megkönnyebbülés volt. Idén ha nem is könnyű, de mindenképp jó érzés volt Cowboys drukkernek lenni. Csak emlékeztetőül: egyes kinti szagértők 3-13 szezont láttak ebben a csapatban. Én egy konzervatív 8-8at. 12-4 és egy wildcard győzelem? Jöhet.gyeek
Nézzétek h ennek az oldalnak szakértői hova jósoltak titeket a szezon előtt , nem kérdés kurva jó szezonotok volt .
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!gyeek
a stílus kifogásolása az teljesen rendben van , de az hogy ez nektek egy bőven várakozáson felüli szezon
lett volna az sztem nem igaz! esélyesek voltatok a csoportban már év elején is, nagyon összeálltatok
minden oldalon és így jött ki mindösszesen egy szenvedős wild card győzelem...
ma még nyernetek kellett volna...yooker
Hosszú és gyakran keserves szezonokat követve az idei egy óriási megkönnyebbülés volt. Idén ha nem is könnyű, de mindenképp jó érzés volt Cowboys drukkernek lenni. Csak emlékeztetőül: egyes kinti szagértők 3-13 szezont láttak ebben a csapatban. Én egy konzervatív 8-8at. 12-4 és egy wildcard győzelem? Jöhet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 twitter.com/ProFootballTalk/status/554400152962998272Csifu
kicsit várhattak volna ezzel, baszki...slowmotion
Számomra sajna teljesen nyilvánvaló volt sajna. Ha hazaértem erről majd bővebben...gyeek
az azért érdekelne, hogy hogy a pélóba lehetett ezt megbeszélni, ha egyszer még bye week-ünk sem volt a regular season és a playoff között...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!gyeek
a stílus kifogásolása az teljesen rendben van , de az hogy ez nektek egy bőven várakozáson felüli szezon
lett volna az sztem nem igaz! esélyesek voltatok a csoportban már év elején is, nagyon összeálltatok
minden oldalon és így jött ki mindösszesen egy szenvedős wild card győzelem...
ma még nyernetek kellett volna...yooker
az megvan, hogy a Dallas homereken kívül mindenki 3-13 és 8-8 közé (modusszal 6-10 körül) várta ezt a csapatot?
ezek a fiúk meg azt mondták (most jön a kötelező Kelly hősei idézet), hogy:


nem feledjük el, hogy evés közben jön meg az étvágy, de az utolsó két hét már tényleg csak hab volt a tortán, aki meg Romót ezek után ekézi, az menjen inkább sakkot nézni, ahhoz sem lesz sokkal hülyébb.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/ProFootballTalk/status/554400152962998272Csifu
kicsit várhattak volna ezzel, baszki...slowmotion
Számomra sajna teljesen nyilvánvaló volt sajna. Ha hazaértem erről majd bővebben...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ezt a stílust hagyjuk meg a múlt hét veszteseinek. McPhisto nyugodtan jöhet a prosztó műsorával, mi, Cowboys szurkolók egy bőven várakozáson felüli szezont tudhatunk magunk mögött. Bíró ide vagy oda, ezt hozta a sors. A Packersnek ez úton is gratulálok!gyeek
a stílus kifogásolása az teljesen rendben van , de az hogy ez nektek egy bőven várakozáson felüli szezon
lett volna az sztem nem igaz! esélyesek voltatok a csoportban már év elején is, nagyon összeálltatok
minden oldalon és így jött ki mindösszesen egy szenvedős wild card győzelem...
ma még nyernetek kellett volna...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 twitter.com/ProFootballTalk/status/554400152962998272Csifu
kicsit várhattak volna ezzel, baszki...
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Az nagy baj lenne nekunk, fontosabb lenne mint Linehan..
több mint 9 éve
Csifu 223
 twitter.com/ProFootballTalk/status/554400152962998272
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
innentől meg asszem marad a szurkolás a Denvernek, több okból is:
1, a Szíhóksznak nem nő meg az arca, és Pete Carroll nem nyer még egy gyűrűt (eskü, ő az egyetlen, akit egyáltalán nem bírok abból a csapatból)
2, Peyton talán végre eltakarodik a naplementébe
3, Ware megérdemelné már nagyon.

tehát biztos nem ők nyernek.slowmotion
szintén Ware drukker vagyok! 😊

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
a videozásnak meg nem tudom, mi értelme, ha egy ennyire nyilvánvaló dolgot, mint az incomplete catch az első félidő végén, meg tudnak adni.
az meg, hogy Romónak kétszer is a térdét támadják úgy, hogy nem is nyomták őket a földre - egyszer ugye látványosan későn - az no comment. tudom, persze, Romo nem Brady. végülis van egy bíró, akinek az az elsődleges feladata, hogy ezt észrevegye.
Bailey meg... hát kivágni nem fogjuk, meg nem is ezen múlt, szerencséje.slowmotion
Szerintem az FGnél hozzáértek a labdához ahogy mutatta is GB játékosafireman07
akkor nem rúgta elég magasan 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
innentől meg asszem marad a szurkolás a Denvernek, több okból is:
1, a Szíhóksznak nem nő meg az arca, és Pete Carroll nem nyer még egy gyűrűt (eskü, ő az egyetlen, akit egyáltalán nem bírok abból a csapatból)
2, Peyton talán végre eltakarodik a naplementébe
3, Ware megérdemelné már nagyon.

tehát biztos nem ők nyernek.