Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az nagy baj lenne ha Tebow menne a levesbe....
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Hozzuk ide Urban Meyert 😀 Tebow-val megreformálná az NFLt 😀haromt
na, ha ezt nem te írtad volna, hanem valaki, aki pár hete regisztrált, akkor már jött volna Höri, és leolt a sárga földig 😀 😂Geronimo
jó mintha nem tudnád mennyire gondolom komolyan 😛

egy valami miatt sajnálnám a kisköcsög kirúgását. Vele kútbaesne a Tebow projekt vsz.
Tehát egyszerűen minősítsük vissza QB coachnak, max OC-nek 😛haromt
tudom persz 😉

egyébként meg NEM-NEM 😛 ha ti innen elrakjátok, jön vissza hozzánk OC-nek, és a post-Brady korszakban kineveli az új franchise QB-t 😉

szerk.: ha ebből az egyfejű, láma Casselből ilyet kihozott, akkor egy komoly tehetségből tényleg bármi lehet 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hozzuk ide Urban Meyert 😀 Tebow-val megreformálná az NFLt 😀haromt
na, ha ezt nem te írtad volna, hanem valaki, aki pár hete regisztrált, akkor már jött volna Höri, és leolt a sárga földig 😀 😂Geronimo
jó mintha nem tudnád mennyire gondolom komolyan 😛

egy valami miatt sajnálnám a kisköcsög kirúgását. Vele kútbaesne a Tebow projekt vsz.
Tehát egyszerűen minősítsük vissza QB coachnak, max OC-nek 😛
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tíbót HC-nek !
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Hozzuk ide Urban Meyert 😀 Tebow-val megreformálná az NFLt 😀haromt
na, ha ezt nem te írtad volna, hanem valaki, aki pár hete regisztrált, akkor már jött volna Höri, és leolt a sárga földig 😀 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hozzuk ide Urban Meyert 😀 Tebow-val megreformálná az NFLt 😀
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
what's best Black_Adder
Erre én tudom a választ: FIRE JMD and WINK!!!!!!!!!

Egyébkén nem tartom valószínűnek, hogy akkora fene nagy progress lenne az uccsó 5 mérkőzésen, hogy megmenthető lenne JMD segge a szétrugástól. 😀

Apropó Dawk-kal mi a helyzet? valami további hír esetleg komoly a térde?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
"Bowlen amending earlier statement. He now says, with 5 games left, he'll monitor teams progress and decide what's best at end of season.
So Josh isn't home free for 2011 after all. Pat Bowlen wants to see progress in final 5 games. Pretty clear Josh is coaching for his job."

😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Üdv Broncos fanok!

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c831fd/article/bowlen-this-has-been-a-very-trying-season-for-all-of-us?module=HP_headlines

Jól olvastam, hogy JMD a tulajnál volt job status elbeszélgetésen ?

De szerintem inkább fos az angol tudásom... 😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Öröm-bodottág: Josh McDaniels Will Return in 2011, Broncos Owner Says
http://nfl.fanhouse.com/2010/11/29/josh-mcdaniels-will-return-in-2011-broncos-owner-says/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mondjuk Ayers-t Lynch is majdnem kihagyta a draft elemzésnél, de aztán javított, sokat átugranak felette... 😊

CB? Érdekes dolog, én adnék még Cox-nak egy keveset, ahogy Thompson-nak is, Champ-et meg 1-2 évig még remélem meg tudjuk tartani, CB-t én 3. kör előtt nem húznék most.

DE kell, Bannan szerintem jó, de se Vickerson, se McBean nem starter szint, oda kell valaki.

Egy jó kezdő NT kéne, ha 1/10-en belüli szintű most, akkor arra rá kéne menni szerintem. Jamal öreg már, de futó down-oknál bent lehetne még 1 max. 2 évig, egy rookie meg sokat tudna tőle tanulni.

OL csak backup, a Clady-Beadles-Walton-Kuper-Harris falat hagyni kell összeszokni, jó lesz ez, fiatalok, tehetségesek, esély és idő kell nekik.

A TE draft-ot gyorsan felejtsük el, 7. kör előtt nem akarok TE-t látni. FB ugyanez...

ILB-ben szezon végéig várnék, Mays nagyon pörög mostanában, szerintem jó lesz ő oda, de várjuk meg, hogy mit mutat még.

S nagyon kell, McBath üvegből van, Bruton meg picit talán buta. Mondjuk Hill még maradhat 1-2 évet, Dawk max kisegíteni meg edzőnek. 😛 Ki egyik fiatalt se raknám, mert McBath, ha elkerülik a sérülések, akkor simán lehet NFL starter szint, Bruton-ból meg még annyira sokat nem láttunk.

P kell, nagyon. 3-4. kört is rányomnék akár, nincs mese, évek óta lyukas poszt, egyszer erre is el kell verni egy pick-et, mert a FA piacról nem lehet megoldani, oda csak a szemét kerül. Todd, baszki, de hiányzol... 😀StromST
Szerintem top DE-vel és egy egyelőre bacup NTvel aki egy évet tanulhatna Jamal mögött jobban járunk.
OL. a kezdő 5ös nem tűnik olyan rossznak, de nyugodtabb lennék ha lenne ott még valaki backupnak. Mondjuk abban is van valami, amit TTT ír, h minden pick a D-be. Egy tapasztalt FA jöhetne
TE, FB-t akkor elfelejtettem. Eleve csak hátsó körösnek gondoltam 6.7., ha egyáltalán drafton. FB jobban belegondolva be se férne 53ba.
ILB: A Depth miatt nem ártana. Woody egyfolytában sérült idén, Haggan öreg és nem vagyok benne biztos, h nem szélen hasznosabb
P: Van valaki aki megéri a 3-4. kört, mert ha igen akkor azt el kell hozni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ez a szezon már régóta kuka, egyre valószínűbb a top5 pick, ideje elgondolkodni, h mit kezdjünk vele, és ilyen szemmel is figyelni az ncaa-t. /*Draftoljunk egy HC-t 😛*/
Érdekelne, h ti hogy látjátok. szvsz:

DL: Egyelőre erősnek tűnik, de kéne még Depth. Illetve egy RDE, segítene a passrushon. Talán erre kéne költeni, azt a top5ötös picket.

LB: passrush 0, de itt van Doom, Ayers 1. körös pick, Hunter nagyon jó lesz Depthnek, szóval az OLB-t kihagynám, annak ellenére, h a passrush a legnagyobb probléma idén
Kéne viszont egy ilb DJ mellé. Idén is szerettem volna Spikes-t. Nem gyors, de középen megölné a futásokat, DJ meg úgy is az egész pályát bejátssza.

DB: Sajnos kell egy S is. Dawk nem lesz már fiatalabb, McBath-nak kéne átvenni a helyét, de ő egyfolytában sérült. Egy újabb 2.-3. köröst lehet rá kéne költeni. Nate Jonesszal remélem nem tervezünk hosszabb távon.

OL: passprotection szar, futáshoz szar a fal, de elvileg 2 jó T van, most hoztunk egy G-t, meg egy C-t. Még egy G mondjuk nem ártana, de ezúttal valaki aki G-t játszik jól, nem olyat aki 2 pozícióban is közepesen játszik. Leginkább meg egy új OL-Coach

TE: Egy elkapó TE jöhetne, ha már Schefflert elüldöztük. Tőlem lehet az Branson is nem muszáj draftolni.
Btw: Richard Quinn az O-ban játszott már? Csak mert rohadtul feltrade-eltünk érte is...

QB, WR nem kérdés. RB-ben Moreno jó lesz szvsz, ha egyszer lesz fal. Amúgy meg van elég RB-nk. FB: Kéne valaki Larsen mögé, ha lesérül, akkor se szűnjön meg a futójátékunk.

P: Mindenképp kell egy használható Punter. Colquitt nem az.

Szóval szvsz:
1. kör: DL
utána: ILB, S, G
a hátsó körökben pedig, P, FB, TEBlack_Adder
Nincs semmi gond Mays-szel. ILB nem kell.
Ha top 5, akkor Marcell Dareus. Tökéletes 3-4 DE.
De kell safety. Nem is egy. Draftolni is kell, de kéne egy FA is. McBath jó lenne de porcelán. Rá nem lehet építeni. Dawkins nagy zseni de már nincs értelme vele nekimenni egy új szezonnak
G nem kell. Beadles újonc és annyira nem szar már LG-ben, míg Kuper most kapott hosszabbítást. Gyakorolni kell ennyi.
FB nem kell. Eleve a playek 80%ában nem használjuk. Amikor igen akkor jó LArsen is.
TE sem fog jönni.
Corner kell. de az nagyon. Ha jól tudom Jonathan Joseph FA lesz a szezon végén...
NT. Lehetőleg egy olyan aki egyből tud játszani mint backup

Ha jól tudom akkor 1 első és 2 második körünk van

Az ideális draft az olyan lenne, hogy a top pickek Dareus, és az egyik második körből tradelni fel és első kör végén egy CB. Jenkins mondjuk. a maradék 2.ra pedig egy NT (Jerrell Powe például)
a lényeg hogy minden picket a defensere kell áldozni
szivesen írok olyanokat akiket nézzetek meg, de az offese draftot felejtsük el. Tegnap is fejtegette Lynch, hogy mind a két JMD draft eleje full offensere ment el, illetve hogy senki nem jött be aki defense lett. (Alfi, McBath)haromt
Mondjuk Ayers-t Lynch is majdnem kihagyta a draft elemzésnél, de aztán javított, sokat átugranak felette... 😊

CB? Érdekes dolog, én adnék még Cox-nak egy keveset, ahogy Thompson-nak is, Champ-et meg 1-2 évig még remélem meg tudjuk tartani, CB-t én 3. kör előtt nem húznék most.

DE kell, Bannan szerintem jó, de se Vickerson, se McBean nem starter szint, oda kell valaki.

Egy jó kezdő NT kéne, ha 1/10-en belüli szintű most, akkor arra rá kéne menni szerintem. Jamal öreg már, de futó down-oknál bent lehetne még 1 max. 2 évig, egy rookie meg sokat tudna tőle tanulni.

OL csak backup, a Clady-Beadles-Walton-Kuper-Harris falat hagyni kell összeszokni, jó lesz ez, fiatalok, tehetségesek, esély és idő kell nekik.

A TE draft-ot gyorsan felejtsük el, 7. kör előtt nem akarok TE-t látni. FB ugyanez...

ILB-ben szezon végéig várnék, Mays nagyon pörög mostanában, szerintem jó lesz ő oda, de várjuk meg, hogy mit mutat még.

S nagyon kell, McBath üvegből van, Bruton meg picit talán buta. Mondjuk Hill még maradhat 1-2 évet, Dawk max kisegíteni meg edzőnek. 😛 Ki egyik fiatalt se raknám, mert McBath, ha elkerülik a sérülések, akkor simán lehet NFL starter szint, Bruton-ból meg még annyira sokat nem láttunk.

P kell, nagyon. 3-4. kört is rányomnék akár, nincs mese, évek óta lyukas poszt, egyszer erre is el kell verni egy pick-et, mert a FA piacról nem lehet megoldani, oda csak a szemét kerül. Todd, baszki, de hiányzol... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egy kire figyeljünk névsornak nagyon örülnék, főleg h idén sokkal kevesebb ncaa meccset volt alkalmam nézni mint tavaly...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a szezon már régóta kuka, egyre valószínűbb a top5 pick, ideje elgondolkodni, h mit kezdjünk vele, és ilyen szemmel is figyelni az ncaa-t. /*Draftoljunk egy HC-t 😛*/
Érdekelne, h ti hogy látjátok. szvsz:

DL: Egyelőre erősnek tűnik, de kéne még Depth. Illetve egy RDE, segítene a passrushon. Talán erre kéne költeni, azt a top5ötös picket.

LB: passrush 0, de itt van Doom, Ayers 1. körös pick, Hunter nagyon jó lesz Depthnek, szóval az OLB-t kihagynám, annak ellenére, h a passrush a legnagyobb probléma idén
Kéne viszont egy ilb DJ mellé. Idén is szerettem volna Spikes-t. Nem gyors, de középen megölné a futásokat, DJ meg úgy is az egész pályát bejátssza.

DB: Sajnos kell egy S is. Dawk nem lesz már fiatalabb, McBath-nak kéne átvenni a helyét, de ő egyfolytában sérült. Egy újabb 2.-3. köröst lehet rá kéne költeni. Nate Jonesszal remélem nem tervezünk hosszabb távon.

OL: passprotection szar, futáshoz szar a fal, de elvileg 2 jó T van, most hoztunk egy G-t, meg egy C-t. Még egy G mondjuk nem ártana, de ezúttal valaki aki G-t játszik jól, nem olyat aki 2 pozícióban is közepesen játszik. Leginkább meg egy új OL-Coach

TE: Egy elkapó TE jöhetne, ha már Schefflert elüldöztük. Tőlem lehet az Branson is nem muszáj draftolni.
Btw: Richard Quinn az O-ban játszott már? Csak mert rohadtul feltrade-eltünk érte is...

QB, WR nem kérdés. RB-ben Moreno jó lesz szvsz, ha egyszer lesz fal. Amúgy meg van elég RB-nk. FB: Kéne valaki Larsen mögé, ha lesérül, akkor se szűnjön meg a futójátékunk.

P: Mindenképp kell egy használható Punter. Colquitt nem az.

Szóval szvsz:
1. kör: DL
utána: ILB, S, G
a hátsó körökben pedig, P, FB, TEBlack_Adder
Nincs semmi gond Mays-szel. ILB nem kell.
Ha top 5, akkor Marcell Dareus. Tökéletes 3-4 DE.
De kell safety. Nem is egy. Draftolni is kell, de kéne egy FA is. McBath jó lenne de porcelán. Rá nem lehet építeni. Dawkins nagy zseni de már nincs értelme vele nekimenni egy új szezonnak
G nem kell. Beadles újonc és annyira nem szar már LG-ben, míg Kuper most kapott hosszabbítást. Gyakorolni kell ennyi.
FB nem kell. Eleve a playek 80%ában nem használjuk. Amikor igen akkor jó LArsen is.
TE sem fog jönni.
Corner kell. de az nagyon. Ha jól tudom Jonathan Joseph FA lesz a szezon végén...
NT. Lehetőleg egy olyan aki egyből tud játszani mint backup

Ha jól tudom akkor 1 első és 2 második körünk van

Az ideális draft az olyan lenne, hogy a top pickek Dareus, és az egyik második körből tradelni fel és első kör végén egy CB. Jenkins mondjuk. a maradék 2.ra pedig egy NT (Jerrell Powe például)
a lényeg hogy minden picket a defensere kell áldozni
szivesen írok olyanokat akiket nézzetek meg, de az offese draftot felejtsük el. Tegnap is fejtegette Lynch, hogy mind a két JMD draft eleje full offensere ment el, illetve hogy senki nem jött be aki defense lett. (Alfi, McBath)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez a szezon már régóta kuka, egyre valószínűbb a top5 pick, ideje elgondolkodni, h mit kezdjünk vele, és ilyen szemmel is figyelni az ncaa-t. /*Draftoljunk egy HC-t 😛*/
Érdekelne, h ti hogy látjátok. szvsz:

DL: Egyelőre erősnek tűnik, de kéne még Depth. Illetve egy RDE, segítene a passrushon. Talán erre kéne költeni, azt a top5ötös picket.

LB: passrush 0, de itt van Doom, Ayers 1. körös pick, Hunter nagyon jó lesz Depthnek, szóval az OLB-t kihagynám, annak ellenére, h a passrush a legnagyobb probléma idén
Kéne viszont egy ilb DJ mellé. Idén is szerettem volna Spikes-t. Nem gyors, de középen megölné a futásokat, DJ meg úgy is az egész pályát bejátssza.

DB: Sajnos kell egy S is. Dawk nem lesz már fiatalabb, McBath-nak kéne átvenni a helyét, de ő egyfolytában sérült. Egy újabb 2.-3. köröst lehet rá kéne költeni. Nate Jonesszal remélem nem tervezünk hosszabb távon.

OL: passprotection szar, futáshoz szar a fal, de elvileg 2 jó T van, most hoztunk egy G-t, meg egy C-t. Még egy G mondjuk nem ártana, de ezúttal valaki aki G-t játszik jól, nem olyat aki 2 pozícióban is közepesen játszik. Leginkább meg egy új OL-Coach

TE: Egy elkapó TE jöhetne, ha már Schefflert elüldöztük. Tőlem lehet az Branson is nem muszáj draftolni.
Btw: Richard Quinn az O-ban játszott már? Csak mert rohadtul feltrade-eltünk érte is...

QB, WR nem kérdés. RB-ben Moreno jó lesz szvsz, ha egyszer lesz fal. Amúgy meg van elég RB-nk. FB: Kéne valaki Larsen mögé, ha lesérül, akkor se szűnjön meg a futójátékunk.

P: Mindenképp kell egy használható Punter. Colquitt nem az.

Szóval szvsz:
1. kör: DL
utána: ILB, S, G
a hátsó körökben pedig, P, FB, TE

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
MTI amerikaifoci részleg = SOldados 😛haromt
😀

Akkor neki jár a földrajz 1-es és Tájékozatlanság különdíj... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MTI amerikaifoci részleg = SOldados 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-videozasert-bunhodott-a-denver-mestere-josh-mcdaniels-2054653

"NFL: videózásért bűnhődött a Denver mestere, Josh McDaniels

Tiltott videózásért 50 ezer dollárt kell fizetnie Josh McDanielsnek, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Denver Broncos mesterének.

Az arizonaiak trénere október 30-án arra utasította egyik beosztottját, hogy készítsen felvételeket a rivális San Francisco 49ers edzéséről, mielőtt a két csapat összecsapott volna a londoni Wembley Stadionban. Az NFL szabályzata bünteti az ellenfelek „kémlelését".
Hirdetés

Az angliai alapszakaszmeccset 24–16-ra nyerte meg a San Franciscó-i alakulat, 84 ezer néző előtt."

Komolytalan, idióta fos szennylap Nemzeti Sport! (azért idéztem be, mert ha javítják, akkor értelmetlen lenne a hozzászólásom)
1. Nem is JMD adott utasítást
2. ARIZONA???? LOOOOOOOOOL

Végül is csak az NFL.com cikkét kellene elolvasni és megérteni, de szenny pletykát leírni sokkal könnyebb gondolom...StormST
Ahogy az Indexet olvasom a példa ragadós, egy az egyben lehozták ezt az mtis hírt, 😂
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/29/kemkedesert_bunhodott_a_denver_edzoje/
MTI,NSO... remek színvonal. Matolcsynál is hülyébbek. 😛xrace77
LOL, még az MTI is? És ezek fogják az összes adónak gyártani a híreket hamarosan. Biztató... 😛

Azért azt nem hittem volna, hogy az MTI-nél is nulla átnézéssel nyomják ki a híreket. Mert az csak egy dolog, hogy első pletykát lenyomják, de 2 nappal később, amikor már kijött az ellenkező hivatalos verzió? A földrajz tudásuk meg egyenesen nevetséges. Még ha Denver nem állam-székhely lenne, de így -> SZÁNALOM!!!!!!!!!!!!!!!!StormST
Giga szánalom, amúgy a sokadik hülyeség amit az MTI lehoz, pár éve még érdekelt, azóta leszarom, elég ha én tudom az igazságot.
Szerencse h benne van az Arizona-s hiba, így akinek van 0tól különböző IQ-ja rögtön látja, h hülyeség az egész, a 0IQ-júakat, vagyis valóvilág törzsnézőit meg úgyse érdekli, de ha mégis majd jól összekeverik a Cardinalsszal 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Akkor a meccsről is pár szót:

Trágya az egész...

Futás ellen egész jók vagyunk, de a screen passzokkal, meg a TE elkapásokkal mocskosul nem tudunk mit kezdeni. Jah, meg ugye alapból nincs semmi pass rush, így azért nem is meglepő. Csak azt nem tudom, hogy ha ennyire nincs pass rush, akkor hogy a picsába maradnak mindig S segítség nélkül a CB-k, főleg szegény Cox?

Támadásban megint ugyanaz, mint a MNF meccsen. Megy a futás az elején, hátrányba kerülünk (pedig most még pontokat is szereztünk közben), erre nekiállunk passzolni, azt is idióta screen variációkkal legtöbbször. Persze, hogy ezerrel jött a pass rush, alap...

A végén nem voltunk rosszak, de ott pl. nem értettem, hogy miért Graham-el akarunk megoldani egy 3&16-ot? Ott van 4 kiváló formában lévő WR (mert most végre Decker is kapott esélyt és bizonyított is), erre egy blokkoló TE-re dobunk, majomság...

Sajnos a fal most passznál nem az igazi, igaz folyamatosan kapták a nyakukba a blitz-et, meg nem is volt sok sack, de ez inkább Orton-on múlott. A 2 fumble nagyon fájt, mindegyikből pontokat kaptunk, a Moreno-féle mondjuk baszott nagy mák volt a Rams-nek, hülye tojás pont jól pattant, nekünk így sose pattan... 😛

Szarok vagyunk, megyünk szopni a Chiefs-hez egy jót, meg is lesz a csoport 4. hely szégyenszemre...

JMD takarodhatna, Martindale meg főleg. Bár azt Lynch jól mondta, hogy a folyamatos DC váltogatás miatt nehéz jól összerakni a keretet, de ennyire fogalmatlan DC-vel akkor se lehet még egy szezonnak nekimenni....StormST
Hogy nekünk mennyire nem van mákunk?

1-2 példa:

Jets ellen - Hill uccsó play-es DPI-e (mivan HA nem adják meg a Jetsnek - jelzem nem mondom, hogy hibáztak a bírók) + 1W

Friszkó ellen - -2TD-ből, ha csak egyet nem vesznek el. +1W

Rams ellen - Moreno fumblija (ami egyszerüen giga mák volt a Ramsnek), Royal fumblija (szerintem Eddié nem volt az, de természetesen nem volt bizonyíték rá) +1W

Sorolhatnám még, de a lényeg, hogy 6-6 minnyá másabb lenne.

Igaz ez mind csak "HA" és mint tudjuk ezen egy jó csapatnak simán túl kell lépni. Mi nem tudunk - ergó: SZAROK VAGYUNK

DC - Martindale tényleg egy fasz ez nem vitás - Nolanért sem rajongtam, de legalább 6 meccsre össze tudta rakni a "D" (tavaly ugye az első pár hét után sokan elkezdték emlegetni: OrangeCrush 2.0). Szerintem a kisköcsög már év közben összeveszett Nolannel és azért is távozott/leszarta az év 2. felét.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-videozasert-bunhodott-a-denver-mestere-josh-mcdaniels-2054653

"NFL: videózásért bűnhődött a Denver mestere, Josh McDaniels

Tiltott videózásért 50 ezer dollárt kell fizetnie Josh McDanielsnek, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Denver Broncos mesterének.

Az arizonaiak trénere október 30-án arra utasította egyik beosztottját, hogy készítsen felvételeket a rivális San Francisco 49ers edzéséről, mielőtt a két csapat összecsapott volna a londoni Wembley Stadionban. Az NFL szabályzata bünteti az ellenfelek „kémlelését".
Hirdetés

Az angliai alapszakaszmeccset 24–16-ra nyerte meg a San Franciscó-i alakulat, 84 ezer néző előtt."

Komolytalan, idióta fos szennylap Nemzeti Sport! (azért idéztem be, mert ha javítják, akkor értelmetlen lenne a hozzászólásom)
1. Nem is JMD adott utasítást
2. ARIZONA???? LOOOOOOOOOL

Végül is csak az NFL.com cikkét kellene elolvasni és megérteni, de szenny pletykát leírni sokkal könnyebb gondolom...StormST
Ahogy az Indexet olvasom a példa ragadós, egy az egyben lehozták ezt az mtis hírt, 😂
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/29/kemkedesert_bunhodott_a_denver_edzoje/
MTI,NSO... remek színvonal. Matolcsynál is hülyébbek. 😛xrace77
LOL, még az MTI is? És ezek fogják az összes adónak gyártani a híreket hamarosan. Biztató... 😛

Azért azt nem hittem volna, hogy az MTI-nél is nulla átnézéssel nyomják ki a híreket. Mert az csak egy dolog, hogy első pletykát lenyomják, de 2 nappal később, amikor már kijött az ellenkező hivatalos verzió? A földrajz tudásuk meg egyenesen nevetséges. Még ha Denver nem állam-székhely lenne, de így -> SZÁNALOM!!!!!!!!!!!!!!!!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-videozasert-bunhodott-a-denver-mestere-josh-mcdaniels-2054653

"NFL: videózásért bűnhődött a Denver mestere, Josh McDaniels

Tiltott videózásért 50 ezer dollárt kell fizetnie Josh McDanielsnek, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Denver Broncos mesterének.

Az arizonaiak trénere október 30-án arra utasította egyik beosztottját, hogy készítsen felvételeket a rivális San Francisco 49ers edzéséről, mielőtt a két csapat összecsapott volna a londoni Wembley Stadionban. Az NFL szabályzata bünteti az ellenfelek „kémlelését".
Hirdetés

Az angliai alapszakaszmeccset 24–16-ra nyerte meg a San Franciscó-i alakulat, 84 ezer néző előtt."

Komolytalan, idióta fos szennylap Nemzeti Sport! (azért idéztem be, mert ha javítják, akkor értelmetlen lenne a hozzászólásom)
1. Nem is JMD adott utasítást
2. ARIZONA???? LOOOOOOOOOL

Végül is csak az NFL.com cikkét kellene elolvasni és megérteni, de szenny pletykát leírni sokkal könnyebb gondolom...StormST
Ahogy az Indexet olvasom a példa ragadós, egy az egyben lehozták ezt az mtis hírt, 😂
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/29/kemkedesert_bunhodott_a_denver_edzoje/
MTI,NSO... remek színvonal. Matolcsynál is hülyébbek. 😛
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor a meccsről is pár szót:

Trágya az egész...

Futás ellen egész jók vagyunk, de a screen passzokkal, meg a TE elkapásokkal mocskosul nem tudunk mit kezdeni. Jah, meg ugye alapból nincs semmi pass rush, így azért nem is meglepő. Csak azt nem tudom, hogy ha ennyire nincs pass rush, akkor hogy a picsába maradnak mindig S segítség nélkül a CB-k, főleg szegény Cox?

Támadásban megint ugyanaz, mint a MNF meccsen. Megy a futás az elején, hátrányba kerülünk (pedig most még pontokat is szereztünk közben), erre nekiállunk passzolni, azt is idióta screen variációkkal legtöbbször. Persze, hogy ezerrel jött a pass rush, alap...

A végén nem voltunk rosszak, de ott pl. nem értettem, hogy miért Graham-el akarunk megoldani egy 3&16-ot? Ott van 4 kiváló formában lévő WR (mert most végre Decker is kapott esélyt és bizonyított is), erre egy blokkoló TE-re dobunk, majomság...

Sajnos a fal most passznál nem az igazi, igaz folyamatosan kapták a nyakukba a blitz-et, meg nem is volt sok sack, de ez inkább Orton-on múlott. A 2 fumble nagyon fájt, mindegyikből pontokat kaptunk, a Moreno-féle mondjuk baszott nagy mák volt a Rams-nek, hülye tojás pont jól pattant, nekünk így sose pattan... 😛

Szarok vagyunk, megyünk szopni a Chiefs-hez egy jót, meg is lesz a csoport 4. hely szégyenszemre...

JMD takarodhatna, Martindale meg főleg. Bár azt Lynch jól mondta, hogy a folyamatos DC váltogatás miatt nehéz jól összerakni a keretet, de ennyire fogalmatlan DC-vel akkor se lehet még egy szezonnak nekimenni....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-videozasert-bunhodott-a-denver-mestere-josh-mcdaniels-2054653

"NFL: videózásért bűnhődött a Denver mestere, Josh McDaniels

Tiltott videózásért 50 ezer dollárt kell fizetnie Josh McDanielsnek, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Denver Broncos mesterének.

Az arizonaiak trénere október 30-án arra utasította egyik beosztottját, hogy készítsen felvételeket a rivális San Francisco 49ers edzéséről, mielőtt a két csapat összecsapott volna a londoni Wembley Stadionban. Az NFL szabályzata bünteti az ellenfelek „kémlelését".
Hirdetés

Az angliai alapszakaszmeccset 24–16-ra nyerte meg a San Franciscó-i alakulat, 84 ezer néző előtt."

Komolytalan, idióta fos szennylap Nemzeti Sport! (azért idéztem be, mert ha javítják, akkor értelmetlen lenne a hozzászólásom)
1. Nem is JMD adott utasítást
2. ARIZONA???? LOOOOOOOOOL

Végül is csak az NFL.com cikkét kellene elolvasni és megérteni, de szenny pletykát leírni sokkal könnyebb gondolom...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az jutott most még itt eszembe, h egyszer miközben azzal voltunk elfoglalva, h mekkora faszság volt 3× ugyanazt a screent hívni összesen -5 yardra, akkor lőhettünk volna a St. Louis 41-en voltunk. Onnan 59 yardos lett volna a FG, amilyen messziről már idegenben is lőtte be Prater, idén, a bemelegítésen pedig 62-ről is, és a végén 3 pont lett a különbség...
Tudom, hogy nincs HA, nem is mondom, h HA, csak úgy érdekesség kép.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fos