Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Szerintem abszolút pozitívum, hogy úgy nyertünk idegenben a Pats ellen, hogy rengeteget hagytunk a meccsben és végig mi irányítottuk azt. Locknak a végén csúnya volt a két intje, de ugyanakkor még a droppok minőségét is nézzük: maradt 50 yardos passz is meg TD is az elkapókban, sok labda nagyon szépen volt megdobva, és bátran beleállt ezekbe.

Emellett amellett se menjünk el szó nélkül, hogy a támadófal megint jó volt Lock irányításával. A védelem csak hab a tortán. Persze az tiszta, hogy nem ez a mi reális szintünk, nem fogunk mindig így játszani, és hamar helyünkre is kerülhetünk a KC ellen. De Lock megint franchise QB-nak tűnt úgy, hogy se Fant, se Sutton, se Hamler, se Gordon. Ez, és a végeredmény pozitívum. Ne feledjük azt sem, hogy Fant és Sutton a két legjobb RZ-célpontunk így most újakat kell éles meccseken felépíteni, kapcsolatot kialakítani. Nem egyszerű. + Lindsay-t öröm volt nézni ahogy élvezi a játékot.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
 twitter.com/NFLonCBS/status/1317944584299814913?s=19

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Ez egy fos volt.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
2006. szeptember 24.
A nap, amikor utoljára nyertünk a Pats ellen idegenben.
Zalán
uhh, ne tegyünk úgy mintha ez olyan nagy szó lenne, mert nagyon öregnek érzem magam...
Black_Adder
A legjobb éveid előtt állsz Black 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
2006. szeptember 24.
A nap, amikor utoljára nyertünk a Pats ellen idegenben.
Zalán
uhh, ne tegyünk úgy mintha ez olyan nagy szó lenne, mert nagyon öregnek érzem magam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért el se menjünk a 2INT mellett csak úgy. Mégiscsak NFL meccsről van szó, az a dolga minden játékosnak, hogy oldja meg a feladatát a pénzéért. Ha egy irányító 2 possession-ös vezetésnél az utolsó 3 és fél percben 2 INT-et szór a saját térfelén, az sz********, függetlenül attól, hogy hogyan játszott előtte. Ilyent nem lehet csinálni és pont, mindegy, hogy ki nem értette meg a másikat.

Ezzel együtt is, a csapatot ilyen meccs után dícsérni kell, mert fejben jól felkészültek, ott voltak a pályán, a védelem jól is játszott, és az offense is korrekt teljesítményt tett le az asztalra, kivéve a TD nélküliséget és a meccs végét. Utóbbival kezdeni kell majd valamit, de ezt tudjuk is azok után, hogy hamard kiderült, hogy az offensive juggernaut, aminek a reménye tavasszal fel-fel villant egy pillanatra, hiú ábránd volt idényre. Lock nem a mai meccs miatt lesz vagy nem lesz franchise irányító, úgyhogy a W az W, minden héten háború van, lássuk mi lesz jövő vasárnap. Addig meg lesz legalább 1 elégedett hetünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...


http://s.espncdn.com/stitcher/sports/football/nfl/events/260924017.png?templateId=espn.com.share.1
Broncos 17-7 Patriots (Sep 24, 2006) Final Score - ESPN
Game summary of the Denver Broncos vs. New England Patriots NFL game, final score 17-7, from September 24, 2006 on ESPN.


2006. szeptember 24.
A nap, amikor utoljára nyertünk a Pats ellen idegenben. Köszönet az infóért a Patses szakembereknek.. Az irányítónkat úgy hívják, Jake Plummer. Akkor 17 pont is elég volt. Furcsa ennyi nézőt látni a lelátón. Ha innen nézzük, történelmi a mai W. Van minek örülni. Mindegy ki baszta el azt az Intet. De persze a kritika is helyén való. Felemás meccs volt, és ez a Pats azért nem az a Pats, de még mindig BB a chéf odaát és az egyik legnagyobb riválisunk az elmúlt húsz évben. Egy biztos, hogy Lockkal csapatként nézünk ki. Foghíjasak vagyunk mindenhol, de ez egy ilyen abnormális szezon lesz, a legtöbb csapat ugyanezzel vagy épp a coviddal szenved. A D is elkezdett magára találni. Ha ebben az ütemben keményedünk fel, még lehet belőle értékelhető idény. 2 W idegenben egymás után, kár, hogy nem a Miami meccs következik. A Kansas ellen nincs keresnivaló, de lesz miért szurkolni. Én erre a meccsre mondtam azt, ha nyerünk, maradok a pozitív oldalon, ha ismét balfaszok leszünk, átugrom a Fangio takarodjra. Tehát maradtam optimista, egyelőre Lockba szerelmes vagyok, és erre fókuszálok. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
a pff is értékelheti Lockot akárhogy...
Black_Adder
kiváncsi lennék hogy milyen értékelést kapott ezen a meccsen
sztem alapvetően jó döntéseket hoztak és ugye a drop-okat elvileg nem nézi a PFF csak azt hogy a WR-nek ment-e a passz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szép meccs volt a védelem részéről.
Gerichill
Lock is jó volt, nekem tetszett, qvasok bentmaradt az elkapók miatt, az első INTje is fullra Patrik faszsága volt (nem mintha egytől nem mentette volna meg korábban).
Általános Doktor
honnan tudod, hogy mi volt a play? Lehet Patrick olvasta jól és Lock rosszul.
Black_Adder
3&11-re odadobta az elkapó routejának 12. yardjára, ne bohóckodjunk már h ezt magyarázni kell.
Általános Doktor
Jóvanna, nem emlékszem holt volt pontosan a marker. Nem mintha nem hívhattunk volna homerunt ebben a playben is, mint korábban 3&2-re pl, vagy nem függhetett volna a védelem mozgásától Patrick routja...
Mndegy, nem bohóckodok, legyen Patrické a pick. sok dolgon nem változtat, talán eggyel jobban zavar így, mert veterántól jött, akinek ha minden igaz edzéseket se kellett kihagynia idén, dehát evvan. Valójában gyakrabban előfordul az ilyen, mint ahány pick van belőle...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szép meccs volt a védelem részéről.
Gerichill
Lock is jó volt, nekem tetszett, qvasok bentmaradt az elkapók miatt, az első INTje is fullra Patrik faszsága volt (nem mintha egytől nem mentette volna meg korábban).
Általános Doktor
honnan tudod, hogy mi volt a play? Lehet Patrick olvasta jól és Lock rosszul.
Black_Adder
3&11-re odadobta az elkapó routejának 12. yardjára, ne bohóckodjunk már h ezt magyarázni kell.

És nyilván nincs SBW hangulat, azt jövőhétre tartogatom 😛

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szép meccs volt a védelem részéről.
Gerichill
Lock is jó volt, nekem tetszett, qvasok bentmaradt az elkapók miatt, az első INTje is fullra Patrik faszsága volt (nem mintha egytől nem mentette volna meg korábban).
Általános Doktor
honnan tudod, hogy mi volt a play? Lehet Patrick olvasta jól és Lock rosszul.
btw, tavaly is rengeteg olyan passza volt Locknak, ami 5 yarddal az elkapó mögé ment, nem azért mert a karja gyenge, hanem nem volt összhangban az elkapókkal. Persze akkor egész offseasonben a flacco vakvágányon voltunk, még meg se kötöttük az elcseszett trade-et már odaadtuk neki a kezdőt.

Idén nem tudom, annyira se nézek utána mint tavaly, de ez egy <50% pontosságú meccsnek nézett ki, Jeudy láthatatlan, Hamilton szar, tavaly is az volt. Attól hogy rookieként pályára lépett és labdához is ért és ezért akkor azt hittük hogy jó pick, meg jó draft class, attól még az a drop nagyon amatőr volt és sok ilyenje van neki. Amúgy meg labdával kezében nem egy Demaryius Thomas. Értem, hogy nicns Sutton, meg Hamler, szerintem Spencert is az ő kárára raktuk be az offensebe, de még ezt a Clevelandet is inkább nézném mint őt. Rookieknál nem kizárt hogy fejlődnek, aki 3 évig semmi vagy épp visszafejlődik azt inkábbb elfelejteném.

De nem írok többet, nem akarom lelombozni a SBWin hangulatot, csak annyi, hogy az INTet nem intézném el annyival, hogy Patick hiba. Túl sok ilyen hiba van, hogy sok különböző egyéni felelőst találjuk. Edzők vagy Lock. Persze nem kizárt, hogy mindig az elkapó hibázik ahogy az is opció, hogy nem mindig az elkapó hibázik, de most pont igen. Egy iyen playnél szeirntem nem tudjuk megállapítani, hogy kié volt. Egyébként meccs rutin alapján Lock kvázi rookie, a célpntjai is tapasztalatlanok (bár pont Patrick aki nem az) szóval ezek a hibák egyelőre nem zavarnak annyira. Főleg amíg nyerünk. Addig a pff is értékelheti Lockot akárhogy...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
amúgy Patrick engem nagyon meglepett, kis túlzással a semmiből lépett elő a sérülések miatt és elég stabil lett most

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát érdekes meccs volt. Lock nekem is tetszett. Nyilván szarul mutat a 2 int, de én nem tudom elővenni ezért. Ahogy többen is írtátok már, min. 2 TD-t és több hosszú passzt sikerült dropolni vagy elbénázni, ha azoknak csak a fele bejön már sokkal jobban mutat a dolog. Nagyon kijött, hogy Sutton és Fant off. Patrick se rossz, és lehet rá számítani, de nem véletlen, hogy nem no1 elkapó. Jeudy még mindig nem az igazi, Hamilton meg no comment. Így azért nehéz. De van Lock-ban bőven potenciál, szerintem ez a meccs is jó tanuló lecke lesz. Az #O playcalling továbbra is WTF néha, de azt el kell ismerni, hogy szinte egész meccsen tudtunk haladni, és BigO-n múlt elsősorban, hogy csak FG-ig jutottunk. Jó lesz ez szerintem.

A védelem meg egész meccsen szépen tartotta magát, és már zsínorban a 2. meccs végi drive-ot sikerült kivédekezni (oké, 1 a Jets ellen 😀 ), de talán talán ott is elindult vmi. Vagy csak eddig tartott rájönni Fangio-nak, hogy lehet blitzzelni is a meccseken.... mindenesetre szép volt ez most nagyon #D oldalon.

2-3. Ahogy indult a szezon nem rossz ez a mérleg, bár most jön a Chiefs... Ők jó erőpróba lesznek. Sokat egyelőre nem is várok attól a meccstől, ha végig sikerül tartani velük a lépést én már elégedett leszek.

Ja és ki ne hagyjam: McManuuuus. Zseniális a pali, le a kalappal előtte. Nagyon nagy kincs ő nekünk.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Lock dobott 2 TD-t Okw...-nak, csak az elsőt hagyta átmenni a kezei között, a másodikat meg hagyta, hogy a CB kiüsse a kezei közül. Az első INT szerintem inkább Patrick-é volt, ott tuti egy stop route lett volna. A második ocsmány volt, de ott a playcall-t nem értettem. Nekem tetszett Lock játéka, a hosszú passzai sokkal pontosabbak voltak, mint az első héten, talán egy hülye sack-et nyelt csak be, szerintem fejlődik...

A többit majd holnap, ha aludtam rá egyet... 😊
StormST
Hamilton kezében is maradt egy 40 yardos passz
Juditról meg ne beszéljünk
Negritis
Hamiltoné különösen fájó volt, pont a kezébe lett dobva, vége is lett volna a meccsnek...

Mind1, én az O# oldalon a playcallingot sem szidnám most, nagyon sok bent maradt a droppok miatt, a végén is váratlan, győztes húzást akartak, bár sztem se kellett volna ott már faszagyereket játszani.

A D# viszont minden dicséretet megérdemel, nem is tudok kiemelni 1-2 embert, szinte mindenki extrát hozott.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Lock dobott 2 TD-t Okw...-nak, csak az elsőt hagyta átmenni a kezei között, a másodikat meg hagyta, hogy a CB kiüsse a kezei közül. Az első INT szerintem inkább Patrick-é volt, ott tuti egy stop route lett volna. A második ocsmány volt, de ott a playcall-t nem értettem. Nekem tetszett Lock játéka, a hosszú passzai sokkal pontosabbak voltak, mint az első héten, talán egy hülye sack-et nyelt csak be, szerintem fejlődik...

A többit majd holnap, ha aludtam rá egyet... 😊
StormST
Hamilton kezében is maradt egy 40 yardos passz
Juditról meg ne beszéljünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
amúgy Malik Reed mit játszott?! simán MOM
bár Csabi is nagyot játszott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Lock dobott 2 TD-t Okw...-nak, csak az elsőt hagyta átmenni a kezei között, a másodikat meg hagyta, hogy a CB kiüsse a kezei közül. Az első INT szerintem inkább Patrick-é volt, ott tuti egy stop route lett volna. A második ocsmány volt, de ott a playcall-t nem értettem. Nekem tetszett Lock játéka, a hosszú passzai sokkal pontosabbak voltak, mint az első héten, talán egy hülye sack-et nyelt csak be, szerintem fejlődik...

A többit majd holnap, ha aludtam rá egyet... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
dreadman Denver Broncos 152
Jó lenne már egy olyan végjáték mikor nem kell agyérgörcsöt kapnom a felesleges balf@sz hívások miatt.

Positive Vibration
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Azért, hogy nem voltunk képesek TD-t szerezni engem elszomorít, az offense teljesítményétől nem vagyok elragadtatva.
A playcalling nem segített, se az offense fal.
Van minek örülni, megvan a győzelem is, ez szuper, de főleg a D nyerte ezt meg, emellett persze MekManus.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
ha egészséges lesz a WR crew akkor lehet Fantázia a Lockékban
a második int förtelmes volt...
Negritis
De ott azért a hívás... Khm... Faszért nem futtattuk Lindsayt? Ez olyan egyszerű...
Zalán
sztem könyvet lehetne abból írni hogy mennyire szar az O# playcall egész évben ...


amúgy 2-3, van egy tippem hogy nem lesz meg a 3-3 a KC ellen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
ha egészséges lesz a WR crew akkor lehet Fantázia a Lockékban
a második int förtelmes volt...
Negritis
De ott azért a hívás... Khm... Faszért nem futtattuk Lindsayt? Ez olyan egyszerű...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szép meccs volt a védelem részéről.
Gerichill
Lock is jó volt, nekem tetszett, qvasok bentmaradt az elkapók miatt, az első INTje is fullra Patrik faszsága volt (nem mintha egytől nem mentette volna meg korábban).
Kár érte h abból a sok szép hosszú passzból nem húztunk le többet, sokkal jobban mutatna a lőlapja, tovább nőne az önbizalma.

A D# is helytállt, remélem ez tényleg fordulópont lesz, megvan a győztes D# védekezés is, sokan nem nézték ki ebből az egységből (ezen edzőkkel) h ilyen is bennük van, pedig aztán JMD kinyitotta a playoff playbookot...

Megvan, ez a lényeg, lehet készülni a Phinsre!

szerk:
MCMOOONEY!!! elit rúgónk van, ha valaki átaludta volna ez elmúlt éveket.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
ha egészséges lesz a WR crew akkor lehet Fantázia a Lockékban
a második int förtelmes volt...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Szép meccs volt a védelem részéről.
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463