Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Vasárnap -6° és kiadós havazás várható Denver és környékén. Talán a hegyekben tapasztalható tűzvész is abba marad.
Hátha ez az extrém időjárás segít a csapatnak is.
dawyd728
az extrém hó legutóbb is segített a kansas ellen... 😨 jahh.. nem ! 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A kedvenc broncos podcastomból egy friss részlet Lockról:


Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
dawyd728 3 698
Vasárnap -6° és kiadós havazás várható Denver és környékén. Talán a hegyekben tapasztalható tűzvész is abba marad.
Hátha ez az extrém időjárás segít a csapatnak is.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Risner MRI-jével mi a helyzet?
Aludva párat a vasárnap estére. Ezt a meccset most csapatként nyertük meg. És legfőképpen a D domborított. Nem érdekel milyen állapotban volt az ellenfél. A Pats az Pats. BB az BB. Ha ez egy AFC döntő és ilyen forgatókönyvvel nyerünk, és ilyen játékkal, akkor a segünket a földhüöz verjük. Manning féle offense sem volt sokkal jobb a SB50-en. Mindig egy csapat nyer. Szerintem reményteljesen fejlődik a D. Nagyon kellett nekik egy ilyen meccs. Élvezet nézni az ilyen videókat:

Hú, de várom a Kansas elleni meccset. Egy dolgot szeretnék igazán, hogy meccsben legyünk a negyedik negyedben...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
vajon Shaq Barrett sorsára jut? vagy Von utódja lehet?

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/10/20/vic-fangio-talks-up-malik-reed-after-two-sacks-of-cam-newton/
Negritis
Igen, Von utódja meg az idei draft messze legjobb linebackere | Derrek Tuszka | lesz.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
vajon Shaq Barrett sorsára jut? vagy Von utódja lehet?

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/10/20/vic-fangio-talks-up-malik-reed-after-two-sacks-of-cam-newton/
Negritis
Itt max Bobenmoyer kap hosszabbítást, mindenki más szélnekeresztésre számítson újoncszerződése után...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
vajon Shaq Barrett sorsára jut? vagy Von utódja lehet?

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/10/20/vic-fangio-talks-up-malik-reed-after-two-sacks-of-cam-newton/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ha minden jól megy a héten visszatér:
- Gordon
- Fant
- Hamler
- Bouye
- Dre'mont Jones
- DeMarcus Walker.

Attaouchu jelenleg "doubtful", de az ő hiánya Reed miatt annyira nem érződik mostanában.
roberto23
Gordont, Jonest, Walkert odaadnám Suttonért. Mindenesetre jó jel, hog kezdenek visszajönni, és kezdünk hasonlítani az eltervezett csapatra...
Zalán
Szerintem Lock is így van ezzel. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ha minden jól megy a héten visszatér:
- Gordon
- Fant
- Hamler
- Bouye
- Dre'mont Jones
- DeMarcus Walker.

Attaouchu jelenleg "doubtful", de az ő hiánya Reed miatt annyira nem érződik mostanában.
roberto23
Gordont, Jonest, Walkert odaadnám Suttonért. Mindenesetre jó jel, hog kezdenek visszajönni, és kezdünk hasonlítani az eltervezett csapatra...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ha minden jól megy a héten visszatér:
- Gordon
- Fant
- Hamler
- Bouye
- Dre'mont Jones
- DeMarcus Walker.

Attaouchu jelenleg "doubtful", de az ő hiánya Reed miatt annyira nem érződik mostanában.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Kicsit visszakanyarodva a PFF gradere, sztem is teljesen korrekt most.

A két INT-et ki kell gyomlálni (túlzott agresszivitás olyan szituban, amikor egy sack is többet ér), de én éreztem egy fajta koncepciót is a hosszú passzokban, sztem így akarták kicsit "félősebbé" tenni a D#, ami futás ellen jót tett.

Beszéltünk súlyos droppokról, erről találtam egy gyűjtést:



Összefoglalva van ok bizakodni, de van ok szerénynek is lenni, visszatérésnek sztem jó volt.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles visszajött. A practice squadba.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Bolles ezzel a teljesítménnyel jó irányba megy, hogy közelebb legyen a 15m-hoz az éves fizuja, mint a 10-hez, és a 4 év is alap. Elway ennyit nem fog megadni egy olyan játékosnak akinek a 5. éves opcióját sem hívta le. Főleg sorakoznak Suttonék, Chubbék is lassan. Én most biztosabbra tippelném, hogy LT lesz az első körös pickünk, mint tavaly ilyenkor a WR-t. Bollesből pedig eshet egy kompenzációs 3. körös ha Lindsayre és Simmonsra megy a cap.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bolles mester mikor kapja meg a nagy lóvét a hosszabbítással?

Viccen kívül kb a fal legjobbja és nem is ropi. Nincs agya ami egyszerre tudna a lélegzést szabályozni és a fájdalom receptorokat dekódolni 😊

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Blake fiú jött vissza PS-ba.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...


Akkor jól éreztem, hogy jóval több a blitz az elmúlt 2 meccsen.
roberto23
Aranyos bácsika ez a Fangio, tényleg, lehetne a csapatban egy ilyen nagypapa szerepe, jól láthatóan nagyon szeretik a játékosai, de talán kéne mellé valami korszerű edzőt is alkalmazni, aki észreveszi, hogy mi megy a pályán éppen, legyen szó edzésről vagy épp mérkőzésről.
Zalán
Ugyan minek, másfél év alatt rájön a legalapvetőbb dolgokra. Még 15-20 év és elfogadható szakember lesz belőle. Azt már fél lábon is...
Black_Adder
Tulajdonképpen az két idegenbelí Pats győzelem közti ciklus. Oszt milyen gyorsan elillant az előző is Jake the snake óta.. Nem Black ? 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win


Akkor jól éreztem, hogy jóval több a blitz az elmúlt 2 meccsen.
roberto23
Aranyos bácsika ez a Fangio, tényleg, lehetne a csapatban egy ilyen nagypapa szerepe, jól láthatóan nagyon szeretik a játékosai, de talán kéne mellé valami korszerű edzőt is alkalmazni, aki észreveszi, hogy mi megy a pályán éppen, legyen szó edzésről vagy épp mérkőzésről.
Zalán
Ugyan minek, másfél év alatt rájön a legalapvetőbb dolgokra. Még 15-20 év és elfogadható szakember lesz belőle. Azt már fél lábon is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”


Akkor jól éreztem, hogy jóval több a blitz az elmúlt 2 meccsen.
roberto23
Aranyos bácsika ez a Fangio, tényleg, lehetne a csapatban egy ilyen nagypapa szerepe, jól láthatóan nagyon szeretik a játékosai, de talán kéne mellé valami korszerű edzőt is alkalmazni, aki észreveszi, hogy mi megy a pályán éppen, legyen szó edzésről vagy épp mérkőzésről.
Amúgy tudom, hogy SB Win eufóriában vagyunk, és egész másfelé folyik a Duna, ha Pestről bambulom a nagy vizet vagy ha a budai oldalról, de elnézve a Titans és a Steelers brutális idénykezdetét, mi pedig mindkét csapat ellen a győzelemért hajtottunk az utolsó támadásokban, hol egy Driskellel, hol egy szundikáló Fangióval... Miközben tényleg borzasztó balszerencsésen indult a szezonunk, gondolok elsősorban a sérüléseinkre... Szóval lehetne ez 4-1 is és egész másképp látnánk a világot. Az biztos, hogy tehetségekkel tele vagyunk a labda mindkét oldalán, és jó lenne ezt az évet arra használni, hogy ezek a srácok stabilabbá váljanak és esetleg már jövőre kész játékosként tekinthessünk rájuk, és érett produktumot nyújtsanak edzőtől függetlenül. Nagy hiba lenne szélnek ereszteni ezt a brigádot. Ha így meg tovább, brutális TE-t játékunk lesz a szezon második felében. Én most egy kicsit vidámabban látom a dolgainkat. Persze a covidon túl azt hiszem ez természetes és érthető... 😊
Zalán
Erre már én is gondoltam. Persze sok függ attól, hogy hogyan fejezzük majd be a szezont, de ha esetleg marad is HC én mindenképpen elgondolkodnék azon az opción, hogy hozzunk egy fiatal DC-t, aki átvenné a playhívást is és Fangio csak a HC teendőivel foglalkozna.

Más: végre kijelenthető, hogy Chubb végérvényesen back in the business. 😀


#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
a pff is értékelheti Lockot akárhogy...
Black_Adder
kiváncsi lennék hogy milyen értékelést kapott ezen a meccsen
Negritis
67,5.
Pont amilyen volt, se nem jó se nem szar.
Ennél már csak jobb lesz! 😊
eaglesmcnabb
Be tudod linkelni a teljes csapat szintűt? Kíváncsi vagyok a két fal teljesítményére

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Risner sérülés nekem kiesett. Remélhetőleg nem súlyos, bár az MRI túl sok jót nem sejtett, de talán pár hét alatt visszatér.

több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Snapszámok, hátha valakit érdekel.



több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
a pff is értékelheti Lockot akárhogy...
Black_Adder
kiváncsi lennék hogy milyen értékelést kapott ezen a meccsen
Negritis
67,5.
Pont amilyen volt, se nem jó se nem szar.
Ennél már csak jobb lesz! 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!