Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
hát, elvileg a chargers d jobb mint a chiefs ...
Negritis
Ezt most lattam. Hihi! Nemhogy elvileg jobb, fenyevekkel jobb.
ulpianus
nem nézek elég meccset a csapatoktól hogy ilyet kijelentsek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A mérkőzés lefújása után Shurmur azonnali kibaszását várom, ezt nincs hova tovább erőltetni. Ellehetetleníti a csapatot attól, hogy meccset nyerjenek, nem mellesleg Lock fejlődését semennyire nem segíti, cserébe még hátráltatja is ezekkel a vállalhatatlan hívásokkal.
Cruyffista
Viheti magával Fangiot is. Azt a pusztítást, amit itt 4 éve az edzők frontján leműveltünk, az gyalázat. Payton Manninget kérem OC-nak hétfőtől..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
hát, elvileg a chargers d jobb mint a chiefs ...
Negritis
Ezt most lattam. Hihi! Nemhogy elvileg jobb, fenyevekkel jobb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
A mérkőzés lefújása után Shurmur azonnali kibaszását várom, ezt nincs hova tovább erőltetni. Ellehetetleníti a csapatot attól, hogy meccset nyerjenek, nem mellesleg Lock fejlődését semennyire nem segíti, cserébe még hátráltatja is ezekkel a vállalhatatlan hívásokkal.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
hát, elvileg a chargers d jobb mint a chiefs, szóval nemtom mi alapján bizakodunk lock-ban 😀
de nyilván teher alatt
Negritis
Hát nekem elég, ha szemre jobban fest egyelőre. A statok annyira nem izgatnak. 😀 Persze azért nem lenne rossz egy 300yd 3 td-s meccs. 😀
roberto23
nem elég.. ez az amerikai foci. tc-n mozogjpn jól, ma meg nyerje meg a meccset dzsudyval és hemivel..
Zalán
Azt nem mondtam, hogy ne nyerje meg. Csak nem akarok rábuzulni a statokra.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
hát, elvileg a chargers d jobb mint a chiefs, szóval nemtom mi alapján bizakodunk lock-ban 😀
de nyilván teher alatt
Negritis
Hát nekem elég, ha szemre jobban fest egyelőre. A statok annyira nem izgatnak. 😀 Persze azért nem lenne rossz egy 300yd 3 td-s meccs. 😀
roberto23
nem elég.. ez az amerikai foci. tc-n mozogjpn jól, ma meg nyerje meg a meccset dzsudyval és hemivel..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
hát, elvileg a chargers d jobb mint a chiefs, szóval nemtom mi alapján bizakodunk lock-ban 😀
de nyilván teher alatt
Negritis
Hát nekem elég, ha szemre jobban fest egyelőre. A statok annyira nem izgatnak. 😀 Persze azért nem lenne rossz egy 300yd 3 td-s meccs. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
hát, elvileg a chargers d jobb mint a chiefs, szóval nemtom mi alapján bizakodunk lock-ban 😀
de nyilván teher alatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Komoly wr szekció lesz így. TE hadsereg előre 😊

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”

xrace77
Lindsay ment is a fantasy kezdőbe. 😀

Remélem ütős lesz ma is, és Lock-tól is sokkal jobb meccset várok, mint a múltheti.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ráadásul Dotson és Schlottman is játszhat
Elvileg ők ketten lesznek a fal jobb oldala (sok sikert Bosa ellen)
Én bíztam (bízom) abban, hogy Muti játszhat RG akár C poszton, kíváncsi vagyok tényleg ennyire jó-e vagy ez csak Hype
noflyzone
Muti annyira extrán jó, hogy Fangio észre sem veszi. Bosát ledarálja mint Duró Dóra a mesekönyvet..
Zalán
Kiégtem ezen a hasonlaton... 😄😄😄

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ráadásul Dotson és Schlottman is játszhat
Elvileg ők ketten lesznek a fal jobb oldala (sok sikert Bosa ellen)
Én bíztam (bízom) abban, hogy Muti játszhat RG akár C poszton, kíváncsi vagyok tényleg ennyire jó-e vagy ez csak Hype
noflyzone
Muti annyira extrán jó, hogy Fangio észre sem veszi. Bosát ledarálja mint Duró Dóra a mesekönyvet..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Ráadásul Dotson és Schlottman is játszhat
Elvileg ők ketten lesznek a fal jobb oldala (sok sikert Bosa ellen)
Én bíztam (bízom) abban, hogy Muti játszhat RG akár C poszton, kíváncsi vagyok tényleg ennyire jó-e vagy ez csak Hype

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Glasgow a pozitív, gyanúsan tehát Cushenberry és Risner a másik két karanténos.
Cruyffista
Végre eljön az általam vízionált 7 TE-es felállás ahol minden kinevezett falember elkapó is egyben 😊

több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
A Vikingsnál meg Todd Davis kapta el, az Ex Bronco, jó hogy nem nálunk kapta el, mert LB nélkül is nehéz lenne😂

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Glasgow a pozitív, gyanúsan tehát Cushenberry és Risner a másik két karanténos.

Edit: Dotson és Schlottmann

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Sanszos, hogy van kapocs a két eset között, hacsak azt a valószínűséget vesszük alapul, hogy nálunk eddig kb senkinek nem volt pozitív tesztje a szezon feléig. Szép lenne kiállni Bosáék ellen fal nélkül..
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A mai edzéseket törölték, csak meetingek lesznek Zoom-on. Egyébként Munchak is hétfő óta karanténban van, csak azt nem tudni, hogy ő maga kapta el, vagy csak talákozott valakivel, aki igen. Szombaton lesz edzés a jelen állás szerint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
5-10 meg 6-9 kezdő QB-ként azokban az években?
18-cal ligaelső INTekben? Oké, a saját rekordja az 26 szintén a szeles városban
Maradjunk annyiban, hogy ha nem olyan helyen csinálja ezt, ahol McMahon meg a kb Amerika felfedezése előtt játszó Luckman a mérce, akkor rövidebb a pályafutása és mindenki jobban jár. Nem véletlen érezte ő, hogy van félni valója egy Cassel szintű balfasztól...
Itt ahova 2 Hall of Famer QB jutott merjük egy kicsit magasabbra tenni azt a lécet, akkor is ha éppen dögrováson vagyunk.
De jó, mondjuk, hogy 15-ben elfogadható volt. Semmin nem változtat. Nem is Cutlerről írtam, csak hozzá hasonlítottam, bár a hasonlat se tökéletes, és remélem minél távolabb kerül karrierjük mintája egymástól. Az egy dolog, hogy most 2. évesen bízom benne, hogy ez nem tudás plafonja, nem szeretném hogy 8. évében egy 5-10 után azzal hülyítsük magunkat, hogy de ha 9. évére elhagyja a hibáit, akkor lehet jutunk valamire.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
annyiban vitatkoznék hogy szerintem Cutlernek Chicagoban is voltak jó szezonjai Chicagoban
2014 és 2015 is minimum elfogadható volt, és tény hogy soha nem volt vezér, és magát többre értékelte mint ami
de ettől még közel 4k yard és 28/18 valamint 21/11 egyáltalán nem rossz évek
66 és 64%os pontossággal
ha nem chicagoban csinálja ahol csak a D# létezik és amennyi pénzt toltak az O#ba azt nem tudták megbocsájtani a szar D# miatt akkor kicsit más lenne a legacyja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Tehát azért egy dolog hogy Locknak gyenge meccse volt, de mielőtt még több nevet bedobnánk a kalapba, egyelőre nagyon messze van a reménytelen esettől.

A helyzetelemzést kezdjük ott, hogy Hiába lett köré téve minden, ha
- Sutton sérült, Jeudy és Hamler nem egyelőre jók. Most hogy a sérült Demaryius Thomas és más 3-4. körösök se voltak jobbak Jeudynál rookieként, az nem sokat segít Lockon most ebben a szezonban, mellesleg Jeudytól még olyan villanást se láttunk, amire felállva tapsoltunk volna. Fantnek tavaly volt 3-4 playe, amire azt mondtad, ebből lesz valaki. Jeudy egyelőre leginkább észrevétlen. Bár ez amúgy pont Lock hiábja is lehet.
Gordonnal várható volt hogy nem sokra megyünk, az nem kétszerezi meg Lindsay teljesítményét, hogy hozol mellé egy másik jó RB-t, annyi hogy legalább Lindsay sérülése nem érint olyan érzékenyen, mint másé (ettől még jobban is el lehetett volna költeni azt a pénzt), btw, Lindsay > Gordon.
Szóval a tavalyi év bűnbakjai lettek McGovern és Lindsay az offenseben, | meg sokan pl CHJ és Wolfe a defenseben, az se jött be annyira hogy őket elűztük | . Csak hiába van más helyettük, jobbak még nem vagyunk. Úgy tűnik a falat is mégis szélről kéne kezdeni építeni nem középről. Most hogy Okwuegbunam 7ből 7et elkapott bizakodásra adhatna okot, de úgyis jön jövőre egy sérült TE a 3-5 körben az ő helyére.
Szóval ja, jött erősítés bőven az offensebe, de azért koránt sem olyan jó a supporting cast, mint nyáron hittük. Most nem azért, ettől special én is többet vártam, mint ami lett. Tim Patrick az első számú elkapó, én birom őt nagyon, de azért nem egy Sanders, és nem is egy Sutton.

De vissza Lockra. Csak idén azt látjuk, amit minden Elway szerelme QB-ról mondank, NFL karja van és kilát a fal mögül. A különbség az, hogy neki tényleg meg van a fizikai adottsága a poszthoz. Ha Jeudyra azt mondtam egyelőre láthatatlan, Lock nem az. Neki vannak azok a dobásai, amit tényleg franchise QB-k tudnak. Ez önmagában nem sok, tán még Ryan Leafnek is voltak olyanok, Jamarcus Russel térdelve átdobta a pályát,... Viszont Siemian, Lynch, Osweiler, Keenum, Flacco, ők nálunk nem nagyon mutattak ilyeneket. A 2 veteránt most hagyjuk, őket nem tanítani hoztuk, Siemian és Lynch, ők ha megtanultak volna focizni, lehettek volna game manger QB-k. Nem többek. Siemiannek ez volt a borítóján is, ez teljesen rendben van, Lynch viszont 1. körös prospekt volt, erős karral, magasan lévő fejjel. Aztán egy dolog hogy olyan esetlen volt a mozgása amilyen, de a rossz játékába egyetlen jó play nem került gyakorlatilag. Siemian nem játszott rosszul, főleg 16-ban nem, de ugye ő se nagyon mutatott olyat, amit ne tudna bármelyik QB, más dolog hogy aztán vannak akik mégse tudják, de nem fizikai korlátok miatt. Oszi is nagyjából annyit tudott, hogy nem vesztette el a védelem által megnyert meccseket. Csak hát 15 óta folyamatosan gyengül a keret, 17-ben még jó lett volna, csakhát kókler. Amit nem vettünk észre, hogy míg 2 év alatt az NFL all time best válogatással is losing season lett volna, közben a Super Bowl keret középszerré gyengült, míg mi azzal voltunk elfoglalva hogy az ötödik-hatodik QB végre megoldás lesz-e...

Szóval Lock. Nem tetszett projektként, főleg mert 1/10-be volt ő opció hozzánk, nem 2/10körül és pre seasonben le is írtam őt idejekorán nagyjából azok miatt a hibák miatt, amik miatt a KC ellen ilyen gyenge teljesítménye volt, amit az MHR-es elemzésben is lehet olvasni. Viszont azok a dobások amik tavaly a Texans ellen mutatott először, azok még meg vannak neki, azokat tudja. | (btw Josh Allen és Herbert volt az általam 2 legkevésbé kívánatos QB prospekt az elmúlt években, szóval ennyire vegyétek komolyan amit Lockról írok) |
Azt hogy miért nincs egy hullámhosszon az elkapókkal nem tudom, tavaly ugye Flacco volt a szenttehén, teljesítményfüggetlen odaadtuk neki a kezdőt, meg Lock le is sérült PSben, idén viszont teljes offseaont tolt, mégha PS meccsek nélkül is. A kémia nyomait látni kéne. Az se véletlen szerintem hogy Okweakárkinek passzolt olyan sokat, aki volt egyetemi csapattársa, ha jól gondolom.

3 kimenetle lehet most a dolognak
1.) Nem fejlődik, megragad, max hullámzó szinten. A 0-16osnak kinéző Jets ellen, Covid miatt nem edzhető és teljesen összeomló pecc ellen nyer 1-2 meccset, de nem lesz jó. Ez a forgatókönyv hosszas elemzést kívánna, megvárom vele míg elpuntoljuk a szezont, enélkül is elég negatív vagyok.

2.) Magára talál és a szezon 2. felében Pro Bowl formát mutat, de legalábbis tényleg nagyon jól játszik.
Ez esetben az kérdés, hogy mennyire elég ő egymaga. De mivel most a borús időkben se veszi elő senki aki számít se Elwayt se Chokert, ez elég ahhoz, hogy minden maradjon úgy ahogy most. A fórumon nyilván lesznek, akik akkor a következő szezontól POt várnak, meg aki szkeptikus.

3.) Fokozatosan fejlődik, de nem ér fel arra a szintre ahova szeretnékn.
Szerintem ez esetben 1 évvel hosszabbítja meg a licenszét. Anno egyébként Tebowról is ezt gondoltam 2011 után. Most is úgy gondolom, hogy megérdemelt volna még egy évet, de látjuk azóta milyen ritka, amikor egy PFM-et igazolhatsz 4 évre. Ilyenkor Tebow a szükséges áldozat.
Lock hasonló cipőben lenne. Vagy az eredmény függvényében maradna a jelnelegi stáb és FO, de fokozódna rajtuk a nyomás, ha az fokozódhat. Ha nem, akkor felejtsük el az egész történetet, teljesen mindegy ki irányít, ezt a 6-10-et bárkivel tudjuk, hátra lehet dőlni. De ha van nyomás és fokozódik, akkor jöhetnek az ilyen Darnold trade-ek. Nyilván ahogy korábban írtam, Lock a man to beat, de háthat alapon. Raiders vitte Mariotát Carr mögé, de maradt Carr. Ha Darnoldnál van jobb opció alakulhat máshogy is. Peyton Manning nem lesz FA-n, de Russell Wilson se, ő mondjuk amúgy se jó, mert nem elég magas...
Ha Lock fejlődik és bukik a stáb, meg Elway meg mindenki, akkor az új vezetéstől függ minden. Feldobnak minden egy lapra egy feltrade-re egy kiszemelt QB-ra, vagy ha mutatott eleget Lock, akkor várnak egy évet, hisz nekik úgyse az 1. évben kell bizonyítani?

Sok ismeretlenes az egyenleg, szerintem a 3. opció a legvalószínűbb. Lock játszott már jól. Tűnik elég intelligensnek, hogy a fejlődés útját járja. Viszont jelenleg túl messze van ahhoz, hogy kész és komplett irányító legyen akár a szezon végére. Az ő fejldősése könnyen megmentheti Chokert is, Elway meg amúgy se tud veszélybe kerülni, vagy belátja időben, hogy már nem megy neki, vagy tovább lesz a franchise hátráltatója, mint amennyi ideig felvitte a csúcsra.


Hogy hosszabb távon mi lehet Lockból. Ehhez ugye kell, hogy fejlődjön abban az ütemben, hogy legalább 1 évvel meghosszabbítsa a licenszét. Most nagyjából Cutlerhez hasonlítanám. Neki volt ugye 1 jó éve 2008-ban, az tényleg jó volt. Igaz sokkal jobb csapatban főleg sokkal jobb fal mögött összemérhetetlen jobb edzővel. Több elfogadható szezont nem produkált se itt , se máshol, de annyit mindig tudott, hogy reméld, hogy megfelelő sémában, megfelelő OCval vagy ha valaki tudná motiválni, akkor akár jó is lehetne. Lock dobja majdnem olyan jól a labdát, mint Cutler, hoz legalább annyi hülye döntést mint Cutler, a hozzáállása egyelőre jobbnak tűnik, na nem mintha magasan lenne a dontcare mérce... Talán mélyebbről indul, de talán magasabbra juthat. Dontcare ugye 3. évére lett jó irányító, amíg be nem vágta a durcit, mert félt Casseltől mint vetélytárstól már pletyka szinten is... Lock a 2. évében tart. Az Cutlerrel egy olyan 7-9 volt, hogy momentumokat alig tudok felidézni. 06, 08 sokkal jobban rémlik.

Meglátjuk. De Darnold, Foles meg hasonló irányítók, esetleg elsülhetnek nagyon jól, ahogy pl Tannehill Tennessee-ben, de alapvetően nem olyan opciók jelenleg, akik fixen Lock elé érkeznének, úgyhogy szerintem még ne dobáljuk több nevet a zsákba, hanem várjunk egy kicsit mire jut Lock magától. Rookieként azt mondta róla Elway, hogy ha elront valamit akkor is el tudja mondani, hogy mit miért csinált. Ennek a kijelentésnek van jelentés tartalma, nem a szokásos bullshit dicséret, ha ez így van, akkor az a képesség is meg van belőle, hogy tanuljon a hibákból. A legnagyobb issue jelenleg a döntéshozatal, ami talán a legnehezebben tanulható, de ha okok miatt választotta a rossz döntést, akkor azon okok tisztázásával elérhető, hogy legközelebb a jó döntést hozza meg. OK, a Choker féle nem lesz death by inches is mégis teljes bullshitnek bizonyult így utólag, de Locknak elvileg tényleg van agya ehhez a poszthoz. Legalábbis olyan mondja róla ezt implicite, aki a karját dicsérné meg a termetét ha bullshit dicsérne. Szóval még nem mondtam le róla, hiába vagyok nagyon frusztrált és dühös a teljes csapatra a vasárnap mutatott gyalázat miatt.
De persze ahogy most látom Lock vagy az utolsó szög lesz Elway koporsójában vagy a redemption arc és erősen elfogult vagyok az utóbbi irányába, akkor is ha a jelent borúsan látom, szóval mindenki csak saját felelősségre ízlelgesse ezt az optimizmust...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear