Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Idén tradeeltünk Bouyéért, sok értelme nem lenne máris elcserélni őt. Ahogy annak se, hogy 3-4nél all int mondjunk erre a szezonra, ha tavasszal jónak gondolták ezt, akkor most már várjuk meg vele a telet. Nem ott tart a csapat, hogy a korai pickeket biztosabb vereánokra költsük, hanem ott hogy rookie contractú nagy tehetségeket találjon.
Amúgy nagyon nem jó a secondary, viszont mivel a leggyengébb pont nem Yiadom, így nincs egy biztos 1st down opció az ellenfeleknek és olykor tudjuk kompenzálni, hogy egyik CB se igazán jó. Mert nem is igazán rosszak. Egyfelől nagyon szomorú, hogy ez lett 4 évvel a no fly zone után, másfelől még mindig jobb, mint tavaly...

Mozgás szerintem 2-5nél lehetett volna, hogy valakit gyorsan eladunk, bár nem lógott pletyka szinten se a levegőben, így most szerintem se lesz semmi. És ez nem hogy nem baj, hanem az ellenkezője lenne a baj.
Black_Adder
Prémium posztra (CB, OL) én simán hoznék embert ha valamelyik csapat épp kiárusít egy nagyobb nevet. Esetleg a rotációba LB/S még ami nem ártana, mert ha kidől a 4 kezdő közül valaki elég vékony a felhozatal mögöttük.
Nyílván nem első körös cetlikkel kell csencselni, de azért FA-ról vagy drafton elég nagy szerencse kell meg magas cetli, hogy élből impact játékos jöjjön ezekre a posztokra.

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Idén tradeeltünk Bouyéért, sok értelme nem lenne máris elcserélni őt. Ahogy annak se, hogy 3-4nél all int mondjunk erre a szezonra, ha tavasszal jónak gondolták ezt, akkor most már várjuk meg vele a telet. Nem ott tart a csapat, hogy a korai pickeket biztosabb vereánokra költsük, hanem ott hogy rookie contractú nagy tehetségeket találjon.
Amúgy nagyon nem jó a secondary, viszont mivel a leggyengébb pont nem Yiadom, így nincs egy biztos 1st down opció az ellenfeleknek és olykor tudjuk kompenzálni, hogy egyik CB se igazán jó. Mert nem is igazán rosszak. Egyfelől nagyon szomorú, hogy ez lett 4 évvel a no fly zone után, másfelől még mindig jobb, mint tavaly...

Mozgás szerintem 2-5nél lehetett volna, hogy valakit gyorsan eladunk, bár nem lógott pletyka szinten se a levegőben, így most szerintem se lesz semmi. És ez nem hogy nem baj, hanem az ellenkezője lenne a baj.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Gilmore-t árulja a Pats egy első körösért + játékosért. Egy 2. kör + 4. kör + Bouye-t lehet megpróbálnék érte.

Bár szerintem semmilyen mozgás nem lesz nálunk a mai deadline-on, és ez nem is baj.
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Von elvileg 3-4 hét és készen áll a Szezonra
Vele azért megnőne az esély szerintem egy PO rushra
De várjuk meg a következő 3 meccset

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”


Szvsz nagyon jó jel, hogy a társai ennyire imádják és bíznak Lock-ban.

Más: Miller felépülése elvileg nagyon jól halad, saját elmondása szerint 3 het/ 1 hónap múlva vissza szeretne térni, ami azt jelentene, hogy az utolsó 4-5 meccsen játszhatna.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Bármi megtörténhet és az ellenkezője is, elég pl néhány pozitív teszt máris a feje tetejére áll minden. De pont emiatt számolgatni is fölösleges. A szeont viszont egyelőre elpuntolni nem kell.
A mutatott játék egyelőre nem PO játék, de 2011-ben se volt az. Max az utolsó 5 percben. Az most is egész hasonló volt. 2 ilyen dpi-re mondjuk akár a Falconstól még számíthatunk a végjátékban, de sok más csapat ellen nem.
Ha nem jön közbe semmi, akkor 2 hét múlva a Raiders lehet az értékmérője a csapatnak. Az akár egy PO harc hangulató meccs is lehet.

Hogy reflektáljak a múltheti Lock latolgatásomra, ilyen játékkal 1 évvel meghosszabbítaná a licenszét. Bőven vannak javítandó hibái, de teljes driveokat össze tud rakni, legfeljebb még nem egy tudása legjavát mutató Chargers ellen, hanem egy prevent D-t vagy legalábbis puhábban játszó Chargers ellen. Btw, ugyanitt, remélem midnen csapat a Bolts mintájára azonnal TD-vel bünteti amikor Fangio 3 men rusht hív 3rd downra. Hátha akkor végre elfejti ezt a borzalmat...

funfact, utoljára Kóklerrel álltunk .500-zal. 18-ban 12 forduló után 6-6-tal 4 győzelemre a POtól. Pont egy szezonnyi idő, 16 meccs kellett, hogy ennyi összejöjjön...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Ha legyőzzük a Falconst, elkezdünk számolgatni ?? 😋
Zalán
4-4, amíg nem vagyunk pozitívba nincs miről számolgatni
egy 9-7 elég lehet a 7. helyre
de reálisan nézve ez inkább lesz 7-9 mint akár csak 8-8
Negritis
Azért az eddigi évek tapasztalatai alapján akár a 8-8 is elég lehet a 7. helyre, ott már talán Von is lenne.

Nade vissza a földre, kezdésnek játszunk jól a Falcons ellen, és Lock/Shurmur mutassa a szebbik orcáját.
Általános Doktor
én abból indulok ki h a raiders, colts, browns és a ravens/steelers biztos előttünk jár
szóval nincs miért számolgatni 😀
lock hozzon össze 2 elit meccset egymás után és akkor boldogak lehetünk
kár hogy ebben az OL és az elkapók hiánya nem segíti 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha legyőzzük a Falconst, elkezdünk számolgatni ?? 😋
Zalán
4-4, amíg nem vagyunk pozitívba nincs miről számolgatni
egy 9-7 elég lehet a 7. helyre
de reálisan nézve ez inkább lesz 7-9 mint akár csak 8-8
Negritis
Azért az eddigi évek tapasztalatai alapján akár a 8-8 is elég lehet a 7. helyre, ott már talán Von is lenne.

Nade vissza a földre, kezdésnek játszunk jól a Falcons ellen, és Lock/Shurmur mutassa a szebbik orcáját.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Ha legyőzzük a Falconst, elkezdünk számolgatni ?? 😋
Zalán
4-4, amíg nem vagyunk pozitívba nincs miről számolgatni
egy 9-7 elég lehet a 7. helyre
de reálisan nézve ez inkább lesz 7-9 mint akár csak 8-8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ha legyőzzük a Falconst, elkezdünk számolgatni ?? 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Személy szerint nagyon elkeseredett voltam Lock INT-jéig, nagyon azt éreztem h az önbizalma csorbult a srácnak és a média szét fogja szedni, ami lehet h már reparálhatatlanul nagy teher lesz.
Szal innen nézve ez egy csoda, már-már karriermentő csoda negyed volt.

Persze, persze nem kell túllihegni sem, de ez erőt és önbizalmat adhat neki is, meg a társasaknak is.

Jöhet a formába lendülő Falcons, ott is kelleni fog a sok pont.
Általános Doktor
Igen, ezzel abszolút egyetértek. A Falcons érdekes lesz, Juliótól tartok, de a támadófaluk nem jó, a védelmük és a mi offenzünk között pedig nagyobb a különbség a mi javunkra, mint a javukra a mi védelmünkkel való összevetésben, bármennyire is fura ezt leírni. Ettől függetlenül simán nyerhetnek, nehéz pálya, bár Lock pont nyert tavaly egy hasonlóban talán az eddigi legjobb meccsét játszva. Én amúgy jobban tartok tőlük ezek ellenére sokkal, mint a Chargerstől. Nekik innentől minden meccs must win, nincs hova tankolni, és Ridley-Julio saját jogon tudnak olyan dolgokat, amit ha beindulnak akkor sem tudunk kompenzálni ha lenne két Gilmore-unk. Legalább 4 td kell.
Cruyffista
A Falcons OL telibe liga középmezőny a FO szerint. Futásblokkban 18., passzblokkban 17.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Személy szerint nagyon elkeseredett voltam Lock INT-jéig, nagyon azt éreztem h az önbizalma csorbult a srácnak és a média szét fogja szedni, ami lehet h már reparálhatatlanul nagy teher lesz.
Szal innen nézve ez egy csoda, már-már karriermentő csoda negyed volt.

Persze, persze nem kell túllihegni sem, de ez erőt és önbizalmat adhat neki is, meg a társasaknak is.

Jöhet a formába lendülő Falcons, ott is kelleni fog a sok pont.
Általános Doktor
Igen, ezzel abszolút egyetértek. A Falcons érdekes lesz, Juliótól tartok, de a támadófaluk nem jó, a védelmük és a mi offenzünk között pedig nagyobb a különbség a mi javunkra, mint a javukra a mi védelmünkkel való összevetésben, bármennyire is fura ezt leírni. Ettől függetlenül simán nyerhetnek, nehéz pálya, bár Lock pont nyert tavaly egy hasonlóban talán az eddigi legjobb meccsét játszva. Én amúgy jobban tartok tőlük ezek ellenére sokkal, mint a Chargerstől. Nekik innentől minden meccs must win, nincs hova tankolni, és Ridley-Julio saját jogon tudnak olyan dolgokat, amit ha beindulnak akkor sem tudunk kompenzálni ha lenne két Gilmore-unk. Legalább 4 td kell.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A meccs közepére "befáradtam", túl reménytelennek nézett ki, át is kapcsoltam egy időre a Hawks/Ninersre, de aztán jó lett a vége. Ha nem is jött volna össze a győzelem, akkor is pozitívan álltam volna fel a fotelből, annak ellenére is, hogy ehhez azért kellett a Bolts nagy előnye, és a védekezésének fellazulása is. Persze W-vel a végén mindig jobb.

Lockról pedig kiderült, hogy nem kell még lemondani róla. Hogy franchise irányító lesz-e belőle, azt persze még nem tudjuk, de van olyan szituáció amikor már az is nagy pozitívum, ha nem kell temetni a reményt. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mind Fangio (tartás a csapatban, normális időkérések!), mind Shurmur felé (mi volt ez a Q4?!) mind a védelem (Callahan clutch INT, helloka), mind a futók felé (Lindsay szokásos, de Gordon mit művelt a game-winning driveban?), mind pedig Lock felé (ilyen mélyről ilyen ellentmondást nem tűrően játszani, le a kalappal).
Általános Doktor
Fangio idén is lentről kezdett, és meccsről meccsre fejlesztette a D-t, a hívásait, időkéréseit, még ha messze is van még a tökéletestől, de látszik a felfelő ívelő görbe.

De Shurmurnak miért is jár a keksz? 27 mp-vel a vége előtt megkapta a labdát a csapat baromi jó field pozícióban, ebből eljutottunk 4&4-ig, pár másodperc maradt az órán. Mindezt úgy, hogy ezidő alatt nem hogy az endzone-ba, de meg FD vonalon túl sem ment passz. Cserébe ment Fantnek egy 4 yardos check középre amit aztán le kellett spike-olni, -15 mp. Ha Lock nem dobja oda Okwuegbunam kezébe, hogy legyen mire zászlót dobni, most ő a legnagyobb ludas. És hát az utolsó game winner play bár game winner, és nem mondom hogy rossz volt, de majdnem biztos vagyok benne hogy improvizáció és nem felrajzolt. Szerintem Lock mentette meg.
Cruyffista
Lock a meccs utáni interjúban azt mondta h egy begyakorolt 2 pontos játék volt, nem mondta h ő hívta, vagy Shurmur, de azért valószínű h utóbbi.
Általános Doktor
Oké, de visszanézve a playt mégsem úgy valósult meg szvsz, ahogy Shurmur gondolta. Hamlert az elején leszedik, ilyenkor jön be a B terv ami ennél a playnél gyakran adódik, hogy a QB befut, de túl sokan voltak arrafelé. Az hogy a végén a Chargers a már szinte levédekezett playt hagyta így megvalósulni egy elkésett váltással, az nálam inkább Lock zsenije hogy ő ezt így kivárta amíg ráront Jenkins. Persze a hívás bevált végül is, de sztem ez _így_ nem volt lejátszva edzésen.
Cruyffista
Lehet, de mind1 is, meglett az a lényeg.

Személy szerint nagyon elkeseredett voltam Lock INT-jéig, nagyon azt éreztem h az önbizalma csorbult a srácnak és a média szét fogja szedni, ami lehet h már reparálhatatlanul nagy teher lesz.
Szal innen nézve ez egy csoda, már-már karriermentő csoda negyed volt.

Persze, persze nem kell túllihegni sem, de ez erőt és önbizalmat adhat neki is, meg a társasaknak is.

Jöhet a formába lendülő Falcons, ott is kelleni fog a sok pont.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Mind Fangio (tartás a csapatban, normális időkérések!), mind Shurmur felé (mi volt ez a Q4?!) mind a védelem (Callahan clutch INT, helloka), mind a futók felé (Lindsay szokásos, de Gordon mit művelt a game-winning driveban?), mind pedig Lock felé (ilyen mélyről ilyen ellentmondást nem tűrően játszani, le a kalappal).
Általános Doktor
Fangio idén is lentről kezdett, és meccsről meccsre fejlesztette a D-t, a hívásait, időkéréseit, még ha messze is van még a tökéletestől, de látszik a felfelő ívelő görbe.

De Shurmurnak miért is jár a keksz? 27 mp-vel a vége előtt megkapta a labdát a csapat baromi jó field pozícióban, ebből eljutottunk 4&4-ig, pár másodperc maradt az órán. Mindezt úgy, hogy ezidő alatt nem hogy az endzone-ba, de meg FD vonalon túl sem ment passz. Cserébe ment Fantnek egy 4 yardos check középre amit aztán le kellett spike-olni, -15 mp. Ha Lock nem dobja oda Okwuegbunam kezébe, hogy legyen mire zászlót dobni, most ő a legnagyobb ludas. És hát az utolsó game winner play bár game winner, és nem mondom hogy rossz volt, de majdnem biztos vagyok benne hogy improvizáció és nem felrajzolt. Szerintem Lock mentette meg.
Cruyffista
Lock a meccs utáni interjúban azt mondta h egy begyakorolt 2 pontos játék volt, nem mondta h ő hívta, vagy Shurmur, de azért valószínű h utóbbi.
Általános Doktor
Oké, de visszanézve a playt mégsem úgy valósult meg szvsz, ahogy Shurmur gondolta. Hamlert az elején leszedik, ilyenkor jön be a B terv ami ennél a playnél gyakran adódik, hogy a QB befut, de túl sokan voltak arrafelé. Az hogy a végén a Chargers a már szinte levédekezett playt hagyta így megvalósulni egy elkésett váltással, az nálam inkább Lock zsenije hogy ő ezt így kivárta amíg ráront Jenkins. Persze a hívás bevált végül is, de sztem ez _így_ nem volt lejátszva edzésen.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Lock a meccs utáni interjúban azt mondta h egy begyakorolt 2 pontos játék volt, nem mondta h ő hívta, vagy Shurmur, de azért valószínű h utóbbi.
Általános Doktor
nah mire végeztem a monológommal más már be is írta 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Locknak tényleg segített hogy lett ideje a második féldőben a zsebben Bosa kiválása miatt
mivel nem bírtam aludni így belehallgattam az interjúba és nekem nagyon tetszett ahogy nyilatkozott




ez egy klasszikus Chargers choke job volt, de ugye ezekkel a lehetőségekkel élni kell, Locknak sikerült
Hamilton-t dícséri, de sztem nagyon nem volt jó
a Judit-Lock kémia a második félidőben sztem működött, az elsőben nagyon nem
Chubb kicsit forrófejű volt ma, amit büntettek is, viszont Callahan hozta magát
Jackson kicsit talán túlpörgött, remélem Bouyé jól van
Shelby jó volt

ami nagyon nagy gond, hogy az elvileg fal nélküli Chargers szét futott minket, nem kicsit
Casey és Purcell hiánya nagyon érződik

Lindsay még mindig állat, és bárcsak Wolfe-t tartjuk meg Gordon pénzéből 😕
Fant jó lesz, stabil volt tegnap nagyon és Okwu lehet egy EZ target JT után végre megint
Hamler tökéletesen seggelt le a labdával hogy meglegyne a W, és Lock szerint ez egy 2 pontos formáció
örülök hogy nem futással próbáltuk megcsinálni hanem odaadtuk a kissrácnak

Lockról továbbra se tudunk semmit, a 2. félidőben kezdő QB szintet sztem megütötte, de egy Bosa nélküli D# ellen ami ebben a csoportban kevés lehet hosszútávon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mind Fangio (tartás a csapatban, normális időkérések!), mind Shurmur felé (mi volt ez a Q4?!) mind a védelem (Callahan clutch INT, helloka), mind a futók felé (Lindsay szokásos, de Gordon mit művelt a game-winning driveban?), mind pedig Lock felé (ilyen mélyről ilyen ellentmondást nem tűrően játszani, le a kalappal).
Általános Doktor
Fangio idén is lentről kezdett, és meccsről meccsre fejlesztette a D-t, a hívásait, időkéréseit, még ha messze is van még a tökéletestől, de látszik a felfelő ívelő görbe.

De Shurmurnak miért is jár a keksz? 27 mp-vel a vége előtt megkapta a labdát a csapat baromi jó field pozícióban, ebből eljutottunk 4&4-ig, pár másodperc maradt az órán. Mindezt úgy, hogy ezidő alatt nem hogy az endzone-ba, de meg FD vonalon túl sem ment passz. Cserébe ment Fantnek egy 4 yardos check középre amit aztán le kellett spike-olni, -15 mp. Ha Lock nem dobja oda Okwuegbunam kezébe, hogy legyen mire zászlót dobni, most ő a legnagyobb ludas. És hát az utolsó game winner play bár game winner, és nem mondom hogy rossz volt, de majdnem biztos vagyok benne hogy improvizáció és nem felrajzolt. Szerintem Lock mentette meg.
Cruyffista
Lock a meccs utáni interjúban azt mondta h egy begyakorolt 2 pontos játék volt, nem mondta h ő hívta, vagy Shurmur, de azért valószínű h utóbbi.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Mind Fangio (tartás a csapatban, normális időkérések!), mind Shurmur felé (mi volt ez a Q4?!) mind a védelem (Callahan clutch INT, helloka), mind a futók felé (Lindsay szokásos, de Gordon mit művelt a game-winning driveban?), mind pedig Lock felé (ilyen mélyről ilyen ellentmondást nem tűrően játszani, le a kalappal).
Általános Doktor
Fangio idén is lentről kezdett, és meccsről meccsre fejlesztette a D-t, a hívásait, időkéréseit, még ha messze is van még a tökéletestől, de látszik a felfelő ívelő görbe.

De Shurmurnak miért is jár a keksz? 27 mp-vel a vége előtt megkapta a labdát a csapat baromi jó field pozícióban, ebből eljutottunk 4&4-ig, pár másodperc maradt az órán. Mindezt úgy, hogy ezidő alatt nem hogy az endzone-ba, de meg FD vonalon túl sem ment passz. Cserébe ment Fantnek egy 4 yardos check középre amit aztán le kellett spike-olni, -15 mp. Ha Lock nem dobja oda Okwuegbunam kezébe, hogy legyen mire zászlót dobni, most ő a legnagyobb ludas. És hát az utolsó game winner play bár game winner, és nem mondom hogy rossz volt, de majdnem biztos vagyok benne hogy improvizáció és nem felrajzolt. Szerintem Lock mentette meg.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Végre egy utolsó szoros meccs és W. Nem sok esélyt láttunk rá, de szerencsére a Chargers nagyon leült és Bosa kiválása is sokat segített.

Szép volt a game winning drive, de nekem nem tetszett a végén az a 4 oldalpasszos hívás. 30 yard körül voltunk és összesen 1 passz ment a célzóna felé, az is a legutolsó minden mindegy alapon. Szerencsére jött a zászló meg maradt 1 mp még a végére, de nagyon kicentizve jött ez.
Remélhetőleg nem lőttük el az összes szerencse sütinket a szezonban a 4.negyedben 😊

Következőre szintén egy choker csapat jön, jöhet a Falcons ellen is egy comeback 😊

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Kezdésnek rögzítsük h nem lettünk contenderek, Lock nem bizonyította h kérdés nélküli Fr.QB, a Bolts segítsége nélkül nem lett volna meg ez a comeback,

DE

azok után h Mike Klis -Elway magyar hangja- Lock padoztatását kéri számon Vicen (harmadik negyed eleje), azok után ahogy lezártuk a második félidőt és kezdtük az elsőt, azok után h a broncos szurkolók 90% harakiri/féktelen düh kombójában leledzik tengeren innen és túl...
...azok után így felállni és győzni minden elismerést kiérdemel.

Mind Fangio (tartás a csapatban, normális időkérések!), mind Shurmur felé (mi volt ez a Q4?!) mind a védelem (Callahan clutch INT, helloka), mind a futók felé (Lindsay szokásos, de Gordon mit művelt a game-winning driveban?), mind pedig Lock felé (ilyen mélyről ilyen ellentmondást nem tűrően játszani, le a kalappal).

Remélem h ez egy személyiségformáló győzelem lesz, mind Locknak, mind a csapatnak általában.

GO BRONCOS!

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én is most nézem hogy WTF? szünet után abbahagytam, mert már akkora volt a vérnyomásom, hogy féltem, sosem alszom el. Most meg itt örömködnek... F@szom... 😀
Lecsó
Ugyanez 😀 de azért jó ha erre ébred az ember

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Én is most nézem hogy WTF? szünet után abbahagytam, mert már akkora volt a vérnyomásom, hogy féltem, sosem alszom el. Most meg itt örömködnek... F@szom... 😀
Lecsó
a dallas-philly meccs elejét is néztem mer addigra higgadtam le 😀


Mi a faszom volt ez a comeback😂😂😂😂😂
Heisman
valaki megidézte Timmy T-t menetközben 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Lecsó Denver Broncos 2 982
Én is most nézem hogy WTF? szünet után abbahagytam, mert már akkora volt a vérnyomásom, hogy féltem, sosem alszom el. Most meg itt örömködnek... F@szom... 😀