Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Sylvester Williams újra az aktív Rosteren
Mike Purcell és Tuszka IR
noflyzone
Williams az visszamászik az ablakon is.. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Sylvester Williams újra az aktív Rosteren
Mike Purcell és Tuszka IR

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nem akartam hosszan írni sem a védelemről, sem Lockról, sem az offenseről, pláne nem a coachingról, mert egyetlen gondolatom nincs, ami itt bárkinek tetszene, de annyit muszáj, hogy
Az eltört play nem feltétlen jelenti azt hogy rossz play volt hívva. Attól hogy szar a kivitelezés, a hívás még lehet jó. Lock sokszor hagyott figyelmen kívül tök üres elkapót és dobta be double coveragebe. És még csak nem is chekdownokról beszélek. Ha Lock rossz döntést hoz az nem feltétlen Shurmur hibája. Ha minden jó play a játékos érdeme, mert Lindsay fut jól, mert Fant csinál nagy playt, és minden eltört play az OC hibája, mert mért középen futunk 2 yardot - ja biztos az is benne van a hívásban, hogy 2-nél ne legyen több - akkor minden évben lecseréljük az OC-t, minden évben elhisszük, hogy elit keretünk van, aztán mégis minden évben losing season losing season után... Ha bűnbak kell azt ne az alapján válasszatok, hogy ki a legkevésbé népszerű. Ha pl 4 éve vagyunk szarok, nem biztos hogy amiatt van, aki első évében van itt. Ugyanerre utal, ha minden évben visszasírod az előző évben kiutált OC-t vagy akárkit.
Nem azt mondom, hogy Shurmur jó, nem azt mondom hogy Lock rossz, hanem hogy oylan dolgok között kerestek összefüggésekt, amik között nincs. Attól, hogy Manning 28 INTet dobott még senki nem lesz Manning, aki sok INTtel kezdi a pályafutását, mellesleg ő 26 TD-t dobott mellé, nálunk a 20-as álomhatárt nem érte el senki Manning óta, pedig sokan próbálkoztak már vele. De nem akarok minden korábbi megállapításba belekötni.
Ha 3&2kre 40+ yardos TD-ket akarunk dobni, akkor senki ne lepődjön meg, ha rosszabb a 3rd%, de ha bejön, akkor Lock épp Isten lesz. Most épp nem az. De egyébként ezekből a statokból néhány dolgot meg lehet állapítani, azt hogy Lock jó-e 3rd downnal szerintem pont nem. Minimum kéne mellé kontextus.
Nem az van, hogy nem gyökerestül szüntetjük meg a problémát, hanem még a fává cseperedett problémának is vannak ágai, amikhez nem szabad nyúlni. De tudom hogy nem népszerű gondolat, úgyhogy befejezem, mielőtt még több embert idegenítenék el a fórumtól...
Black_Adder
Hát engem érdekelne hosszabban is a véleményed, Lock-rol, Surmur-rol, bárkiről. 😊

Kétlem, hogy bárkit is elidegenítenél a fórumtól.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha 3&2kre 40+ yardos TD-ket akarunk dobni, akkor ahhoz Justin Herbert kell.
Black_Adder
Fixed. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem akartam hosszan írni sem a védelemről, sem Lockról, sem az offenseről, pláne nem a coachingról, mert egyetlen gondolatom nincs, ami itt bárkinek tetszene, de annyit muszáj, hogy
Az eltört play nem feltétlen jelenti azt hogy rossz play volt hívva. Attól hogy szar a kivitelezés, a hívás még lehet jó. Lock sokszor hagyott figyelmen kívül tök üres elkapót és dobta be double coveragebe. És még csak nem is chekdownokról beszélek. Ha Lock rossz döntést hoz az nem feltétlen Shurmur hibája. Ha minden jó play a játékos érdeme, mert Lindsay fut jól, mert Fant csinál nagy playt, és minden eltört play az OC hibája, mert mért középen futunk 2 yardot - ja biztos az is benne van a hívásban, hogy 2-nél ne legyen több - akkor minden évben lecseréljük az OC-t, minden évben elhisszük, hogy elit keretünk van, aztán mégis minden évben losing season losing season után... Ha bűnbak kell azt ne az alapján válasszatok, hogy ki a legkevésbé népszerű. Ha pl 4 éve vagyunk szarok, nem biztos hogy amiatt van, aki első évében van itt. Ugyanerre utal, ha minden évben visszasírod az előző évben kiutált OC-t vagy akárkit.
Nem azt mondom, hogy Shurmur jó, nem azt mondom hogy Lock rossz, hanem hogy oylan dolgok között kerestek összefüggésekt, amik között nincs. Attól, hogy Manning 28 INTet dobott még senki nem lesz Manning, aki sok INTtel kezdi a pályafutását, mellesleg ő 26 TD-t dobott mellé, nálunk a 20-as álomhatárt nem érte el senki Manning óta, pedig sokan próbálkoztak már vele. De nem akarok minden korábbi megállapításba belekötni.
Ha 3&2kre 40+ yardos TD-ket akarunk dobni, akkor senki ne lepődjön meg, ha rosszabb a 3rd%, de ha bejön, akkor Lock épp Isten lesz. Most épp nem az. De egyébként ezekből a statokból néhány dolgot meg lehet állapítani, azt hogy Lock jó-e 3rd downnal szerintem pont nem. Minimum kéne mellé kontextus.
Nem az van, hogy nem gyökerestül szüntetjük meg a problémát, hanem még a fává cseperedett problémának is vannak ágai, amikhez nem szabad nyúlni. De tudom hogy nem népszerű gondolat, úgyhogy befejezem, mielőtt még több embert idegenítenék el a fórumtól...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...


Érdekes, hogy pont a 3rd down-oknal romlott ennyit Lock idén, mikor tavaly pont ez volt az erőssége. Shurmur nekem kezd csalódás lenni, ennél meg Scangarello is sokkal többet kihozott Lock-bol...
roberto23
Az eredménykövetőben is ezt írtam, hogy nekem szemre Kenguruval jobban mutatott Lock mint Surmurral.. Pedig ő miatta érkezett ugye hogy ugye... A legnagyobb gondok az oldalvonal mellett vannak sajnos, és a fenn a kupolában...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”


Érdekes, hogy pont a 3rd down-oknal romlott ennyit Lock idén, mikor tavaly pont ez volt az erőssége. Shurmur nekem kezd csalódás lenni, ennél meg Scangarello is sokkal többet kihozott Lock-bol...

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A terv az volt, hogy a padon tartsuk Mahomest, ezt Lock, Hamler, Gordon és a Special Team tökéletesen kivitelezte
Black_Adder
Irony at its finest. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A terv az volt, hogy a padon tartsuk Mahomest, ezt Lock, Hamler, Gordon és a Special Team tökéletesen kivitelezte

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
A cél az volt év elején meg a drafton, hogy felvegyük a versenyt a Chiefs O#-el.
Szóval pipa 😊
FLZOLI
és mindezt úgy hogy mennyi a sérült!!! 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A cél az volt év elején meg a drafton, hogy felvegyük a versenyt a Chiefs O#-el.
Szóval pipa 😊

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
A mindenható statisztika.

First downs (Broncos 24, Chiefs 17),
Third down conversion % (Broncos 36% Chiefs 0%)
((Chiefs were 0 for 8 in 3rd down conversions))
Total yards (Broncos 411, Chiefs 286)
Total drives (Broncos 13, Chiefs 12)
Passing yards (Broncos 234, Chiefs 185)
Rushing yards (Broncos 177, Chiefs 101)
Red Zone TD % (Broncos 100%, Chiefs 50%)
dreadman
A pontok aránya mennyi lett ? 😋
Zalán
Az teljesen mellékes. 😛

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A mindenható statisztika.

First downs (Broncos 24, Chiefs 17),
Third down conversion % (Broncos 36% Chiefs 0%)
((Chiefs were 0 for 8 in 3rd down conversions))
Total yards (Broncos 411, Chiefs 286)
Total drives (Broncos 13, Chiefs 12)
Passing yards (Broncos 234, Chiefs 185)
Rushing yards (Broncos 177, Chiefs 101)
Red Zone TD % (Broncos 100%, Chiefs 50%)
dreadman
A pontok aránya mennyi lett ? 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 703 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Holding Bolles szerint fej-fej mellett vagyunk a Chiefsszel 😀 (ez a szubjektív véleménye)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dreadman Denver Broncos 152
A mindenható statisztika.

First downs (Broncos 24, Chiefs 17),
Third down conversion % (Broncos 36% Chiefs 0%)
((Chiefs were 0 for 8 in 3rd down conversions))
Total yards (Broncos 411, Chiefs 286)
Total drives (Broncos 13, Chiefs 12)
Passing yards (Broncos 234, Chiefs 185)
Rushing yards (Broncos 177, Chiefs 101)
Red Zone TD % (Broncos 100%, Chiefs 50%)

Positive Vibration
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lock tegnapi pff gradejet tudja vki?
Negritis
45.3, nála rosszabbat a támadók közül csak Risner és Hamler kapott.
A legjobbak:
1. Lindsay 87.4
2. Bolles 87.2
3. Okwuegbunam 86.9

Védelem:
1. Reed 79.2
2. Callahan 76.2
3. DeShawn Williams (who?) 74.9
...
14. Dre'Mont Jones 39.4
15. Jewell 36.5
16. Shelby 29.7


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
Lock tegnapi pff gradejet tudja vki?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Purcell out for the season...
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
A következő két meccs lesz a kulcs. Chargers otthon, Falcons idegenben. Mind a kettőt hozni kell, ha bármilyen po-ról akarunk beszélni (én ezt Sutton sérülésénél elengedtem, de mindenképp nevezhető életben maradásnak). Másrészt azért is fontos, mert ezek nem tingli tangli must win ellenfelek, mint a Jets, és nem is underdog szerepben az ellenfél formájától függünk, mint a Pats ellen. A Chargers kísértetiesen hasonló csapat jelenleg, mint mi majdnem minden szempontból, míg a Falconsnál ugyan ott van a liga legjobb elkapópárosa, de kompenzálható a meccs a másik oldalon. Ezek azok a meccsek, amiket meg kell nyerni, de minimum Locknak jól kell játszania. Utána Raiders idegenben, és Miami. Nagyjából ez az az egy hónap, aminek a legvégén már lehet reálisan véleményt alkotni Lock jövőjéről.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”


Ennek örülök, hogy így áll hozza és nem keres idióta kifogásokat. Persze tudom, ez az alap, de így fog tudni tanulni ezekből a meccsekből.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Pár észrevétel a tegnapi meccsről:

- Diontae Spencer nagyon alulértékelt ST játékosunk, nagyon érződött a hiánya
- Chubbnál nagyon féltem az első egy-két meccs után h neki lefőtt a kávé, érzésre olyan volt, mint aki fél, aki nem bízik a térdében, márpedig az ilyen beégett félelmek tönkre tudnak tenni játékosokat. Hál Istennek felülemelkedett ezen, zsinórban harmadik meccsen domináns, olyannyira h a PFF | (akik konstans lepontozták eddig, mert a drafton megmondták h nem lesz elit) | szerint is elit szinten játszik (90+ pont)
- a passrush úgy általában életre kelt, persze lehet mondani h 3 meccs után át kellett variálni a DL-t, és ha ezt egyből tudjuk, akkor 1-2 győzelemmel többnél járunk, de legalább már 3 meccse működik
- a Sec szintén rendben van, több oly szitu volt, hogy Mahomes, | egy hete Newton meg pláne, | a kelletén sokkal tovább tartotta a labdát, olykor sackeket benyelve: működik a sec, szépen le vannak védekezve az emberek (ennek a legbiztosabb jele, hogy sehol még csak leírva sem láttam CHJ nevét idén)
- McMoney is ember, de inkább ilyen meccsen, a hóban hibázzon, mint a múlthetin
- a WR-ek, TE-k megítélésénél tartsuk észben h ezek tipikusan olyan posztok amihez kell min 1 év akklimatizáció | (lásd az első évben: DT 283 yard, Decker 106 yard, Sanders 376 yard, Brandon Marshall 309 yard, Sutton 704 yard - csakhogy a saját elit közeli elkapóinkat vegyem figyelembe, megjegyezve h Jeudy ha csak így folytatja, akkor 762 yardja lesz) | , engem is idegesítenek Jeudy dropjai, KJ rossz döntései, de ez ilyen, nem lesznek bustok 4 meccs után.
- Lindsay ma látványosan jobb volt Gordonnál, nem csak futások hosszában, hanem a labdabiztosságban is | az agyrázkódás protokollt ismerve out lesz jövőhéten... | , utóbbiban eléggé horrorshowt láttunk Melvinnél. Funfact h Lindsay még sose veszített labdát.
- Albert O-t a második félidőben elővettük és jól is ment neki, Fant féllábbal is jó volt, szal én bizakodok h végre végérvényesen megoldódik a TE poszt.
- Cushenberry érzésre minden meccsen gyengepont eddig, rookie, ergo ott kéne a legnagyobb upsidenak lennie, de ideje lenne nála is egy breakout gamenek
- Lock érzésre gyengébb volt, mint múlthéten, még ha a statjai nem is ezt mondják. Az első INT eléggé rookie hiba volt, mmint nem volt rossz dobás, csak borzasztó átlátszó -sztem ez tanulható-, a második INTet nem varrnám a nyakába, de ettől függetlenül többször volt olyan az első félidőben h nagyjátékot akart, amikor meglettek volna a wide open elkapók 5-10 yardokra, ez szintén tanulható a véleményem szerint, de rá kell feküdni. A pontossága sem tetszett ma, volt több labdája, ami magas volt, és mellé is dobált, össze kell szednie magát a Chargers ellen, de én bízom benne h ez menni fog. Itt jegyezném meg h a futott TD-s play tökös volt, tetszett.

Összegezve nekem a D# nagyon kellemes meglepetés volt, érzésre kezd összeállni egy stabil top 10-es alakulat.
Az ST botrány volt, ismét, általában nem vagyok a szezon közbeni edzőkirúgások pártján, de ez kezd égő lenni.
Az O# gyengébb volt ma, itt főleg a fejekben kell rendet tenni, nem férnek bele a fumblik, a droppok, meg ennyi rossz döntés Locktól. Én hullámzó teljesítményt vártam idénre az O#-től, szal nem dőlök kardomba a hibáktól, de a kövi meccsen mindenképpen többet várok.

| ui.: a kontextus kedvéért jegyezném meg h PFM újoncként 28 INT-et dobott, nyilván nagyobb pedigrével érkezett, emiatt a türelem is nagyobb volt irányába, de Locknál sem kell kiegyenesíteni a kaszákat 3 meccs után, azt kell figyelni h hogy fejlődik, a hibái mennyire ismétlődők, ergo látszik e h tanul belőlük, vagy sem. A csapat egyértelműen mögötte van, ami szintén jó jel, én továbbra is hiszek benne, mert az én értékítéletem szerint megvan benne minden tulajdonság (intelligencia, tökösség, vezér gén, kellő pontosság, karerő), ami ahhoz kell h sikeres QB legyen. |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez egy fórum. természetesen mindent le lehet írni, amit a moderátorok által felállított policy megenged. Ez egy kulturált fórum, 2005 óta vagyok az olvasója. Ezért szeretem. Mert egy közösség tagja lehetek. Mindent, amit értek a fociból és a Broncosból, itt tanultam. Az ide iró társaktól, akik befogadtak. Nem könnyű Broncos szurkolónak lenni 2016 óta. Valjuk be, vergődünk, széthullott egy SB win csapat, rossz draftok, rossz döntések az edzők személyét illetően, és lehetetlen irányítóhelyzet.. Most van egy Lock, akiben mocorog valami, ezt letagadni nem lehet, még akkor is, ha a mai meccs nem lesz a büszkesége. Egyelőre ez a Kansas feltörli velünk a padlót. Evekig fordítva volt. Ezt a meccset értékelni nem lehet igazán. Ennyi hibával nem lehet nem egy Kansas ellen, de ma egy Raiders ellen sem. Fájó így kikapni, inkább ne állítsa meg a D az ucsó támadást. Az jobb. De még rosszabbul esik, hogy egymásnak feszül a fórum. Őszinte leszek és személyes. Ez egy szórakozás, követni egy csapatot. Ha van fel, akkor van le. Mi most lenn vagyunk. Ezt viselnünk kell. Nem csak győzelmekkor kell szurkolónak lenni. Le kell nyelni ezt a pirulát. A közösség tagjai jelzik, szeretnék, ha visszaterelődne az értelmes beszélgetés szintjére a diskurzus. Azogy apám tanította, kisfiam, mindig a gondolataidat közöld, sose az indulataidat. Szóval nem szeretném elveszíteni Black, Storm, Doki dolgozatait, elemzéseit, kommentárjait, stb..., mint ahogy a többieket sem. Ha valakinek sok Lock ironikus vagy indulatos kritizálása, akkor vegyük figyelembe. Mert mi vagyunk a Denver Broncos magyarországi sejtje. Maradjunk meg annak is.
Zalán
Ebben csak az a frusztráló, hogy ez nem a VJ féle reménytelen csapat, amikor mindenki beletörődik, hogy igen ez ennyi volt. Sokkal több a potenciál a csapatban mint ami kijön, kezdve azzal, hogy kb el kell dobni a PO reményeket ahoz, hogy a védelmi guru edzőnk rájöjjön, hogy a DB állomány nem tudja 1az1-ben levenni a támadókat ha nincsenek blitz-el támogatva...

Papíron lenne egy egész jó O# fal alapanyag, egy elviekben mastermind edzővel, aki a jóval hitványabb emberanyagú Steelers-ben tudott évről évre nagyot alkotni.

És akkor még nem néztük, hogy az idei draftolt elkapók folyamatosan droppolnak vagy nem bírnak elszakadni. Plussz az új center irányából is folyamatosan jön a nyomás az aktuális QB felé, mintha kb ott se lenne vagy mellette nem két jó guard lenne.

Összeadódik a sok apró bosszantó tény, amit egy idő után nehéz kezelni. Oké, ez lehet az én hülyeségem, és nem erőltetem ha túl sok negatív hullámot ver, de hazai pályán egy közel 30 pontos égés esetén (tudjuk milyen ellenfél ellen, Henne is irányíthatott volna végig kb tán akkor is nyernek) én nem tudok az apróságoknak örülni. Ez szerintem a kis vagy régóta rossz franchise-ok ismérve, amiből simán kialakul a vesztes mentalitás, amiből aztán már tényleg csak egy extra klasszis QB vagy edző jelenléte tudja kirángatni a csapatot.

Nem akarok belemenni a QB vitába, de az siralmas, hogy a 3 idei jómadár közül még mindig Lock-nak van a legkevesebb TD-je (1) és holtversenyben a legtöbb INT (4), pedig mindannyian látjuk, mennyivel másabb és jobb az ő jelenléte és mozgása a csapatban.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egyelőre ez a Kansas feltörli velünk a padlót. Evekig fordítva volt.
Zalán
Igen, de a Chiefs abban az időben sem volt teljesen reménytelen, PO is volt nekik. Mi meg most az értékelhetetlen kategóriában vagyunk évek óta. Ez persze benne van a pakliban, nem lehetünk mindig jók. Nem is nagyon várok a divízióban földrengést, amíg a Mahomes korszak tart, csak hát most már annyira jó lenne, ha nem a negatív rekordokat nézegetnénk, mert ez tényleg frusztráló kissé.
Assurbanapli
A 2002-es bővítés óta a Chiefsnek van 6 negatív mérlegű szezonja, a Broncosnak a tavalyi volt az 5.
Összehasonlításképpen a Chargersnek szintén 5, a Raidersnek meg 14 ilyen idénye volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Ez egy fórum. természetesen mindent le lehet írni, amit a moderátorok által felállított policy megenged. Ez egy kulturált fórum, 2005 óta vagyok az olvasója. Ezért szeretem. Mert egy közösség tagja lehetek. Mindent, amit értek a fociból és a Broncosból, itt tanultam. Az ide iró társaktól, akik befogadtak. Nem könnyű Broncos szurkolónak lenni 2016 óta. Valjuk be, vergődünk, széthullott egy SB win csapat, rossz draftok, rossz döntések az edzők személyét illetően, és lehetetlen irányítóhelyzet.. Most van egy Lock, akiben mocorog valami, ezt letagadni nem lehet, még akkor is, ha a mai meccs nem lesz a büszkesége. Egyelőre ez a Kansas feltörli velünk a padlót. Evekig fordítva volt. Ezt a meccset értékelni nem lehet igazán. Ennyi hibával nem lehet nem egy Kansas ellen, de ma egy Raiders ellen sem. Fájó így kikapni, inkább ne állítsa meg a D az ucsó támadást. Az jobb. De még rosszabbul esik, hogy egymásnak feszül a fórum. Őszinte leszek és személyes. Ez egy szórakozás, követni egy csapatot. Ha van fel, akkor van le. Mi most lenn vagyunk. Ezt viselnünk kell. Nem csak győzelmekkor kell szurkolónak lenni. Le kell nyelni ezt a pirulát. A közösség tagjai jelzik, szeretnék, ha visszaterelődne az értelmes beszélgetés szintjére a diskurzus. Azogy apám tanította, kisfiam, mindig a gondolataidat közöld, sose az indulataidat. Szóval nem szeretném elveszíteni Black, Storm, Doki dolgozatait, elemzéseit, kommentárjait, stb..., mint ahogy a többieket sem. Ha valakinek sok Lock ironikus vagy indulatos kritizálása, akkor vegyük figyelembe. Mert mi vagyunk a Denver Broncos magyarországi sejtje. Maradjunk meg annak is.
Zalán
Én ugyan tudom magamról, hogy a kritikusabb részbe tartozom, de nem azért, mert ne szeretném a csapatot. Inkább az bújkál bennem, hogy de szeretném, ha jó lenne.
Nem kell összeveszni az optimistább és a kritikusabb hangú fórumozók között, ebben igazad van. Inkább el kell fogadni, hogy jelenleg mindkét felfogás jelen van, de valószínűleg mindkettő mögött az bújik, hogy szeretnénk, ha a csapat újra jól teljesítene. 😊