Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Haskins kacsa, le se tojtuk a drafton, és semennyire nem Elway féle típus és személyiség.

Ryannek 2024-ig van szerződése és évi 40 misi a cap hitje, ha idén itt művelné ezt amit a Falconsnál már lemondtunk volna róla. Egy Prescottra licitálás kerülne ennyibe.

Jelenleg Lock az A terv, B terv pedig egyelőre felesleges, mert nincsenek meg az elemek amiből tervet lehet építeni. Se azt nem tudjuk, hogy hanyadik helyen húzunk, se pedig azt, hogy például Stafford elérhető lesz-e, és eljönne-e ide, meg hogy egyáltalán szükség van-e B-re.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Haskins, ahogy en latom, nem rossz, mikor a play mukodik. Elso, max masodik celpontra, ha minden ugy van, ahogy varta, nagyon szepen dob. Ha kicsit jon a nyomas, az sem gond.
Az o problemai akkor kezdodnek, ha dontest kell hozni. Nem tiszta a vart celpont. De minel zavarosabb a helyzet, annal nagyobb okorsegeket muvel. Szoval belole max egy Goff szeru remote QBt lehet kihozni jelenleg.

Lock is tudja, amit Haskins, csak jobban. Raadasul nem panikol ha baj van. Ide szvsz semmi ertelme elhozni, tobb okbol, de mar csak ezert sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én továbbra is a Stafford/Ryan vonalon nézelődnék, ha már feltétlen QB upgrade lenne a cél.
TOP3-5 cetlit nyílván nem, de az alatt már elgondolkodnék azért ha valóban elérhető lenne valamelyik.

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Baszki, ha kéne Haskins, akkor őt draftoltuk volna Lock (és Fant) helyett.
Azóta mivel győzött volna meg bárkit is? Azzal hogy lemarad a playről mert a szurkolókkal selfiezik?
Van elég bajunk/nyűgünk magunktól is, nem kell átvenni más csapatét is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Dwayne Haskins-t pletykálják hozzánk a CBS-nél.
dreadman
Nagyon remélem, hogy ez csak kacsa.

Egyrészt semmivel sem jobb Lock-nál, ezt simán kimerem jelenteni. Másrész egy Kyle Allen kiszorította a kezdőből... Nagyon kéne meg ő nekünk.
roberto23

Általános Doktor
AFLAC!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Dwayne Haskins-t pletykálják hozzánk a CBS-nél.
dreadman
Nagyon remélem, hogy ez csak kacsa.

Egyrészt semmivel sem jobb Lock-nál, ezt simán kimerem jelenteni. Másrész egy Kyle Allen kiszorította a kezdőből... Nagyon kéne meg ő nekünk.
roberto23

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Dwayne Haskins-t pletykálják hozzánk a CBS-nél.
dreadman
Nagyon remélem, hogy ez csak kacsa.

Egyrészt semmivel sem jobb Lock-nál, ezt simán kimerem jelenteni. Másrész egy Kyle Allen kiszorította a kezdőből... Nagyon kéne meg ő nekünk.
roberto23
nem kiszorította, hanem szar csapatban szarul játszik
de tény h nincs több értelme mint locknak
akkor már inkább néztem volna meg Rosen-t, akitől szintén fáznék
Negritis
Nyilván szar a csapat körülötte, meg nem is feltétlen Haskins-t akartam leszólni, csak semmi értelmét nem látom idehozni. Nagyon max akkor, ha Lock idén besülne, de akkor se gondolnám, hogy ő lenne a legjobb opció.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 162 — The Mathematician
Dwayne Haskins-t pletykálják hozzánk a CBS-nél.
dreadman
Nagyon remélem, hogy ez csak kacsa.

Egyrészt semmivel sem jobb Lock-nál, ezt simán kimerem jelenteni. Másrész egy Kyle Allen kiszorította a kezdőből... Nagyon kéne meg ő nekünk.
roberto23
nem kiszorította, hanem szar csapatban szarul játszik
de tény h nincs több értelme mint locknak
akkor már inkább néztem volna meg Rosen-t, akitől szintén fáznék

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Dwayne Haskins-t pletykálják hozzánk a CBS-nél.
dreadman
Nagyon remélem, hogy ez csak kacsa.

Egyrészt semmivel sem jobb Lock-nál, ezt simán kimerem jelenteni. Másrész egy Kyle Allen kiszorította a kezdőből... Nagyon kéne meg ő nekünk.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
dreadman Denver Broncos 152
Dwayne Haskins-t pletykálják hozzánk a CBS-nél.

Positive Vibration
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
mondjuk így nem lesz 3-3 szóval nemsokára kezdem Fangio-ék fejét követelni
bár sztem előbb Patricia-t rúgják ki de 1-6 környékén már nehéz lesz az olasz csődörnek leülnie a kispadra
Negritis
elnézve a Chargers és a Raiders fejlődését, ebből 2-14, 3-13 lesz, nem 3-3. Szóval 1-6-nál én is átsétállok a denveri pesszimisták szektorába, kevésbé érdekelve, mennyi sérültünk van... de én Elwayt is a zászlómra tűzöm. Lockot marhára bírnám imádni, neki és az összes fiatalunknak nagyon fogok szorítani...
Zalán
Mondjuk a Chargers elleni meccsek érdekesek lesznek, hogy melyik csapat tudja majd jobban elchoker-kedni.

Amúgy az is fincsi lesz, ha Herbert úgy folytatja ahogy elkezdte, Mahomes mellett vele is évente 2szer meccselni. Bár nagyon korai még bármit is mondani róla.
roberto23
A hosszú, mély dobásokat eddig rohadt jól dobta meg, a karerejével nincs gond Hörbinek.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
mondjuk így nem lesz 3-3 szóval nemsokára kezdem Fangio-ék fejét követelni
bár sztem előbb Patricia-t rúgják ki de 1-6 környékén már nehéz lesz az olasz csődörnek leülnie a kispadra
Negritis
elnézve a Chargers és a Raiders fejlődését, ebből 2-14, 3-13 lesz, nem 3-3. Szóval 1-6-nál én is átsétállok a denveri pesszimisták szektorába, kevésbé érdekelve, mennyi sérültünk van... de én Elwayt is a zászlómra tűzöm. Lockot marhára bírnám imádni, neki és az összes fiatalunknak nagyon fogok szorítani...
Zalán
Mondjuk a Chargers elleni meccsek érdekesek lesznek, hogy melyik csapat tudja majd jobban elchoker-kedni.

Amúgy az is fincsi lesz, ha Herbert úgy folytatja ahogy elkezdte, Mahomes mellett vele is évente 2szer meccselni. Bár nagyon korai még bármit is mondani róla.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
mondjuk így nem lesz 3-3 szóval nemsokára kezdem Fangio-ék fejét követelni
bár sztem előbb Patricia-t rúgják ki de 1-6 környékén már nehéz lesz az olasz csődörnek leülnie a kispadra
Negritis
elnézve a Chargers és a Raiders fejlődését, ebből 2-14, 3-13 lesz, nem 3-3. Szóval 1-6-nál én is átsétállok a denveri pesszimisták szektorába, kevésbé érdekelve, mennyi sérültünk van... de én Elwayt is a zászlómra tűzöm. Lockot marhára bírnám imádni, neki és az összes fiatalunknak nagyon fogok szorítani...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 162 — The Mathematician
mondjuk így nem lesz 3-3 szóval nemsokára kezdem Fangio-ék fejét követelni
bár sztem előbb Patricia-t rúgják ki de 1-6 környékén már nehéz lesz az olasz csődörnek leülnie a kispadra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Legalább annyi pozitív volt ebben a halasztásban, hogy páran a komoly sérültek közöl visszatérhetnek. Lock szinte biztos szerintem, de Fant és Bouye játékára is van esély, ahogy olvastam.
roberto23
Mondjuk az oddsaink minusz 3-ról, minusz 9re romlottak, de majd a sérülésből visszatérő Lock megoldja 😀
Általános Doktor
Innen szép nyerni. 😀

Amúgy nagyon remélem, hogy Newton is tud játszani. Kíváncsi vagyok mire megyünk úgy ellenük, remélhetőleg már Lock-al, hogy nem a Stidham-Hoyer duóval állnak fel. Sokkal jobb támpont lenne nekünk is. Az se érdekel, ha kikapunk, csak tényleg lássuk mire megyünk egy PO kaliber csapat ellen jelenleg.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Legalább annyi pozitív volt ebben a halasztásban, hogy páran a komoly sérültek közöl visszatérhetnek. Lock szinte biztos szerintem, de Fant és Bouye játékára is van esély, ahogy olvastam.
roberto23
Mondjuk az oddsaink minusz 3-ról, minusz 9re romlottak, de majd a sérülésből visszatérő Lock megoldja 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Legalább annyi pozitív volt ebben a halasztásban, hogy páran a komoly sérültek közöl visszatérhetnek. Lock szinte biztos szerintem, de Fant és Bouye játékára is van esély, ahogy olvastam.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 twitter.com/bburkeESPN/status/1315683715775967232?s=09

Fú de hulladék ez alapján a fal 😊

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elvileg mi is érdekeltek vagyunk a Haskins Trade-ben (sok helyen a TOP 5 csapatban vagyunk)
Egy 4/5/6 kört szerintem, nem lenne baj (lehet jó lenne ha ő lenne a Backup vagy Lock-nak a vetélytársa) beadni érte
noflyzone
Teljesen esélytelen, amíg 100%-ra ki nem derülne Lockról h nem az akinek szánjuk, addig minden ilyen pletyka pusztán újságírói feltételezés, 0 alappal.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elvileg mi is érdekeltek vagyunk a Haskins Trade-ben (sok helyen a TOP 5 csapatban vagyunk)
Egy 4/5/6 kört szerintem, nem lenne baj (lehet jó lenne ha ő lenne a Backup vagy Lock-nak a vetélytársa) beadni érte
noflyzone
Elég nekünk a saját bust is, minthogy más szemetét átvegyük 😊

Akkor már inkább Ryan ha az Atlanta nyom egy teljes resetet.

több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Elvileg mi is érdekeltek vagyunk a Haskins Trade-ben (sok helyen a TOP 5 csapatban vagyunk)
Egy 4/5/6 kört szerintem, nem lenne baj (lehet jó lenne ha ő lenne a Backup vagy Lock-nak a vetélytársa) beadni érte

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Tessék. Mahomes kiégett és túlértékelt. A csoport nyitott. Mi meg itt bohóckodunk Chokerrel.. 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 162 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Az új schedule:
Week 6: At Patriots
Week 8: Vs Chargers
Week 11: Vs Dolphins

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fél tőlünk Belichick, ennyi az egész

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz