Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Brandon Marshall —— Seahawks. Nem a mi fiúnk. Nyugi
Zalán
Nem rontod el a kedvem. 😛 Ha beveszi a piruláitt, akkor rendben van
Helmut Zimmer
Időközben felmentünk 21 ezer fölé. Kellett hozzá az elmúlt két nap, egy Super Bowl és Tebow.
Zalán
Tagadhatatlanul a Broncos Topic az offseason győztese. Mindegy Elway megoldja hogy szezon közben lemaradjatok,
Helmut Zimmer
Ez lesz a nagy Peko év, a kis Kyle leveri a nagybácsit, s a Hiperbólra kiengedik Gocsicsot a sittről, hogy megcsodálja Pacton Lincs naptól csillogó vértjét, közben kenderfüsttel fujják a labdákat, hogy Miller széjjegyalulja Alexej Smithtszet. Elwéy gatyájáról pedig be tudják gyűjteni az összes testnedv- mintát. Hogy kicsit szakmai is legyek, bár inkább Elesdésálom.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Brandon Marshall —— Seahawks. Nem a mi fiúnk. Nyugi
Zalán
Nem rontod el a kedvem. 😛 Ha beveszi a piruláitt, akkor rendben van
Helmut Zimmer
Időközben felmentünk 21 ezer fölé. Kellett hozzá az elmúlt két nap, egy Super Bowl és Tebow.
Zalán
Tagadhatatlanul a Broncos Topic az offseason győztese. Mindegy Elway megoldja hogy szezon közben lemaradjatok,
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Brandon Marshall —— Seahawks. Nem a mi fiúnk. Nyugi
Zalán
Nem rontod el a kedvem. 😛 Ha beveszi a piruláitt, akkor rendben van
Helmut Zimmer
Időközben felmentünk 21 ezer fölé. Kellett hozzá az elmúlt két nap, egy Super Bowl és Tebow.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Arról nem beszélve h akik pedig felvetik, hogy tesó, lehetne ezt profibban is, azok egyből szakadárok, meg törést okozók stb. Azon túl h nem fog nőni az FK! látogatottsága mit is szakítanak ők szét?
Általános Doktor
Azok akik ezt felvetik nem is léteznének ebben az online térben ha a fejünk felett döntéshozók annó nem kezdik el csinálni azt, amit. Nevezetesen az nfl.hu-t. Állítom a fele le se szarná az nfl-t, ha ez az oldlal és közösség nem lett volna. Szóval egy dolgot, ha nem is sokat, de tudok: soha nem szarok arra az asztalra, amelyikről eszek.
Amúgy beregeltem a 3. vagy mi a szar csoportba is, kíváncsi vagyok mi lesz a vége. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Brandon Marshall —— Seahawks. Nem a mi fiúnk. Nyugi
Zalán
Nem rontod el a kedvem. 😛 Ha beveszi a piruláitt, akkor rendben van
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Brandon Marshall —— Seahawks. Nem a mi fiúnk. Nyugi
Zalán
de volt a mienk azért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Brandon Marshall —— Seahawks. Nem a mi fiúnk. Nyugi

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Amúgy mennek az OTA-k.

Értem én, hogy a Denver érdektelen, de a többi csapatnál vannak nagyon nagyon vicces dolgok történnek!
😊
Helmut Zimmer
Milyen érdektelen? Mindjárt átküldök a Bills topikba egy Malik Jacksonba oltott Shelby Harrist fórummotort pusztítani... 😜
Zalán
KEVÉS!!! Nincs mindenvivőbb annál, hogy nálunk Peterman passzol!!! Azért ezt ízlelgessük!😀
Helmut Zimmer
És képzeld el ha McKenzie-nek dobálna. Best duo ever.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szép ez a vita srácok, de azért arra válaszolhatna valaki, hogy mikor lett eldöntve az FK-hoz költözés, hány ember lett megkérdezve a verziókról, kik döntötték el (miért a háttérben és miért nem itt a fórumon feldobva) és mik a feltételek, hogy befogadnak, ha van ilyen a kattintásszám növelésen kívül. Egyáltalán volt-e alternatíva arra, hogy a közösséget egyben tartsuk és volt-e bármilyen kapacitás a saját fórum létrehozására?

Nekem űgy tűnik, hogy apeszos-éknak egy nap elég volt a fórumfejlesztésre, amihez szaktudás, erőforrás és felszereltség is megvan, szóval valami más is van a háttérben (személyes ellentétek?), ami ehhez a sajnálatos szakadáshoz vezet, mert egyébként gondolom lehetett volna konszenzus. Miért kellett ennyire gyorsan elköteleződni, főleg, hogy holtszezon van?

Emberileg megértem Baggio-t és a többi szerkesztőt, hogy EZT a felületet el kell hagyni, egyet is értek, DE MIÉRT PONT ODA? Miért ennyire felkészületlenül, milyen kompromisszum árán? Egyáltalán van elképzelésetek arról, hogy mikorra lehet csak megközelítőleg annyira hatékony, felhasználóbarát és kezelhető az FK felület, mint legalább a bowl.hu?

Mellesleg engem egyáltalán nem érdekelnek a véleményvezérek, én mindenhova menni fogok, és semmilyen hatalmi harcban nem szeretnék részt venni, mert amúgy is elegem van a magyar közállapotokból. Nem volt szükségem még arra is, hogy a KIKAPCSOLÓDÁSOMAT, SZÓRAKOZÁSOMAT, SZENVEDÉLYEMET, HOBBIMAT ÉS A VIRTUÁLIS BARÁTAIMAT képező KÖZÖSSÉGET megosszák. Ez elszomorít.

Abnormális állapot, hogy most egyszerre három helyre vagyok regelve, mert igazság szerint mindenhol vannak olyan fórumtársak, akiket mértékadónak, véleményformálónak és szakmailag hitelesnek gondolok/tartok, amiért az írásait (akár cikk, akár poszt, akár comment, akár blog, akár podcast) el fogom olvasni.
Fast Willie
Engem is az dühít az egészben h a fejünk fölött lett lebonyolítva az egész, mintha valami prostik lennénk, akiket füttyszóval lehet a-ból b-be vinni.

A bowl.hun az értéket mi adjuk, akik rászánjuk az időnket, írunk és olvasunk, így rohadtul zavar h a megkérdezésünk nélkül egyik percről a másikra közlik | az általam egyébként becsült | szerzők egy része h akkor innentől FK! fórum, ami még ehhez képest is egy kalap szar...

Arról nem beszélve h akik pedig felvetik, hogy tesó, lehetne ezt profibban is, azok egyből szakadárok, meg törést okozók stb. Azon túl h nem fog nőni az FK! látogatottsága mit is szakítanak ők szét?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Amúgy mennek az OTA-k.

Értem én, hogy a Denver érdektelen, de a többi csapatnál vannak nagyon nagyon vicces dolgok történnek!
😊
Helmut Zimmer
Milyen érdektelen? Mindjárt átküldök a Bills topikba egy Malik Jacksonba oltott Shelby Harrist fórummotort pusztítani... 😜
Zalán
KEVÉS!!! Nincs mindenvivőbb annál, hogy nálunk Peterman passzol!!! Azért ezt ízlelgessük!😀
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amúgy mennek az OTA-k.

Értem én, hogy a Denver érdektelen, de a többi csapatnál vannak nagyon nagyon vicces dolgok történnek!
😊
Helmut Zimmer
Milyen érdektelen? Mindjárt átküldök a Bills topikba egy Malik Jacksonba oltott Shelby Harrist fórummotort pusztítani... 😜

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Amúgy mennek az OTA-k.

Értem én, hogy a Denver érdektelen, de a többi csapatnál vannak nagyon nagyon vicces dolgok történnek!
😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Szép ez a vita srácok, de azért arra válaszolhatna valaki, hogy mikor lett eldöntve az FK-hoz költözés, hány ember lett megkérdezve a verziókról, kik döntötték el (miért a háttérben és miért nem itt a fórumon feldobva) és mik a feltételek, hogy befogadnak, ha van ilyen a kattintásszám növelésen kívül. Egyáltalán volt-e alternatíva arra, hogy a közösséget egyben tartsuk és volt-e bármilyen kapacitás a saját fórum létrehozására?

Nekem űgy tűnik, hogy apeszos-éknak egy nap elég volt a fórumfejlesztésre, amihez szaktudás, erőforrás és felszereltség is megvan, szóval valami más is van a háttérben (személyes ellentétek?), ami ehhez a sajnálatos szakadáshoz vezet, mert egyébként gondolom lehetett volna konszenzus. Miért kellett ennyire gyorsan elköteleződni, főleg, hogy holtszezon van?

Emberileg megértem Baggio-t és a többi szerkesztőt, hogy EZT a felületet el kell hagyni, egyet is értek, DE MIÉRT PONT ODA? Miért ennyire felkészületlenül, milyen kompromisszum árán? Egyáltalán van elképzelésetek arról, hogy mikorra lehet csak megközelítőleg annyira hatékony, felhasználóbarát és kezelhető az FK felület, mint legalább a bowl.hu?

Mellesleg engem egyáltalán nem érdekelnek a véleményvezérek, én mindenhova menni fogok, és semmilyen hatalmi harcban nem szeretnék részt venni, mert amúgy is elegem van a magyar közállapotokból. Nem volt szükségem még arra is, hogy a KIKAPCSOLÓDÁSOMAT, SZÓRAKOZÁSOMAT, SZENVEDÉLYEMET, HOBBIMAT ÉS A VIRTUÁLIS BARÁTAIMAT képező KÖZÖSSÉGET megosszák. Ez elszomorít.

Abnormális állapot, hogy most egyszerre három helyre vagyok regelve, mert igazság szerint mindenhol vannak olyan fórumtársak, akiket mértékadónak, véleményformálónak és szakmailag hitelesnek gondolok/tartok, amiért az írásait (akár cikk, akár poszt, akár comment, akár blog, akár podcast) el fogom olvasni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ez nem a fórum linkje hanem a honlapé!
Shawn84
Bocsánat. Töröltem a postot. 😊

Gabo: nem volt negatív szándék abban amit írtam. Bennem a bejelentés, az általános fórumba írt érvek, ill. az előtte folytatott privát beszélgetések és az új FK fórumon az első 1-2 hétben írt szerkesztői bejegyzések ezt a benyomást alakították ki. Ha nem jól látom akkor nem jól látom.
peterk2005
Nagyon nem látod jól.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nekem mindegy hogy hol, csak időben szóljatok (majd Soldi előkerül oszt megmondja) 😊
Lényeg hogy mindenki ott legyen!
Szebb jövőt 😊
bcsarli
Klaci irta, hogy lehet hogy a vb re keszul, az meg kb egy honap ha jol tudom. Szoval akkor ha ez igy lesz. Van stb akkor jo ideig nem lesz. Meg mar jo ideje nem is volt. Addig meg mar lehet le lesz itt tudva a dolog. Remelhetoleg.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez nem a fórum linkje hanem a honlapé!
Shawn84
Bocsánat. Töröltem a postot. 😊

Gabo: nem volt negatív szándék abban amit írtam. Bennem a bejelentés, az általános fórumba írt érvek, ill. az előtte folytatott privát beszélgetések és az új FK fórumon az első 1-2 hétben írt szerkesztői bejegyzések ezt a benyomást alakították ki. Ha nem jól látom akkor nem jól látom.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Én igazából azt nem látom, hogy mit számít, hogy milyen oldal alatt van a fórum. Akinek a cikkek nem tetszenek, az ne olvassa, de hogy azért szétszakad a tábor, mert felül az url azzal kezdődik, hogy fuzovelkifele, ez nekem picit vicces.StormST
Csak feltételezés, de szerintem azért alakult ki ez a helyzet, mert az itteni szerkesztők a döntésben a blogot (portált, szóval a saját írásokat) tartották szem előtt. Ők bloggerek, nem fórumozók. Nem azért akartak elmenni - az esetleges személyi ellentéteken kívül -, mert a fórum nem működött eléggé, hanem azért, mert cikkeket nem lehetett úgy írni, ahogy szerették volna (a kialakult rossz viszony is emiatt alakulhatott ki) Szóval a fórum "csak egy plugin" a szemükben, ahová az emberek írogatnak ezt-azt a blog/portál olvasása mellett. Így is sikerült hozzáállni. Ha nem gondolok fontosnak valamit, ha nem az van a fókuszban, akkor a döntést sem fogja befolyásolni.

Nekem az az érzésem, hogy ez a jövőre nézve is igaz. Az FK-val házasságot kötő szerkesztők blogolni akarnak, ezért csaptak egymás tenyerébe. A fórum meg jól jönne hozzá, mint látogatosságot adó tábor. A szándékkal nincs gond - ha blogolni akarnak, akkor blogoljanak -, csak a bowl.hu az utóbbi időben már 99%-ban fórum, az emberek is fórumozni járnak ide, emiatt az egész helyzet szerencsétlen.
peterk2005
Húú ez nettó butaság, mar bocsánat. Pont az a baj, hogy senkinek nincs ideje írni és a pl a fórumról próbálnánk a jó tartalmat kirakni az oldalra. Többek közt ez is kívánság volt, hogy megvalósulhasson. Nem jött be. Nyilván a jelenlegi helyzet nem jó, Robiék valamit lépni akartak a változás érdekében.

Mellesleg a szerkesztők többsége már az eredeti nfl.hu fórumon is mezei user volt, aztán folyamatában alakult a dolog, kerültek ki szerkesztők a fórumozók közül. Mindez kb 15 évvel ezelőtt volt. Szóval azt gondolni, hogy az a cél, hogy bloggerek olvasottságot nyerjenek a fórum elszipkazásával a létező legnagyobb tévedés. Elhiheted, a régieknél kevesebb csalódott ember van, hogy ez így történt, tényleg a fiatalkorunk nagy részét töltöttük a fórumon. Évek óta folyamatosan megy a recruiting, hogy aki kedvet és erőt érez magában jöjjön, írjon. Qrvára nincs tülekedés...

A cél az, hogy most egyet hátralépve egy kis idő múlva előrébb legyünk mondjuk két lépéssel. Lehet, hogy nem jó döntés születik, született, de azok, akik a legtöbb energiát, időt és pénzt fektették ebbe az évek során, azok így döntöttek és bìznak a jobb jövőben. Én is ezt teszem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Weboldal rendelkezésre áll, csak azt a dolgot eddig nem akartuk erőltetni. Egyelőre a forum élvez prioritást. De igen van egy kész már használt honlap, facebook oldal, közel 2500 lájkolóval. ( www.first-down.hu) Ha más nem kezdetnek elég lenne. (Igény szerint átalakítható, szerkeszthető természetesen) Aki írni szeretne annak a lehetőséget tudjuk majd biztosítani. De mint mondottam a forum élvez most elsőbbséget.
Shawn84
| Kérem, hogy aki rákattint a fenti linkre és regisztrál a fórumba, tekintse az egészet egyelőre tesztnek. Még nem dőlt el semmi, egyelőre tesztelés fázis van, végső döntés nélkül. (Aki tesztelni szeretne az próbálgassa nyugodtan, de számítson rá, hogy az adatok, postok törlődhetnek, v. eltűnik az egész és lesz helyette hirtelen más, stb.) |
peterk2005
Ez nem a fórum linkje hanem a honlapé!
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Az alternatívákat meg kellett volna vizsgálni.
Zalán
Én feltételezem, hogy legjobb tudásuk szerint hozták meg a döntést. Csak ha esetleg az derülne ki, hogy van jobb döntés is, nem biztos, hogy ragaszkodni kell majd a rosszabbhoz. Már ha konszenzus van, hogy egyik jobb a másiknál.
Black_Adder
Pongyolán fogalmaztam. Elnézést. Úgy értettem a vizsgálatot, hogy a látható, aktív, elérhető közösség tagjait megkérdezve, bevonva, az igényeket felmérve. Nem tudom mi a létszám itt, mennyien csak olvasnak, mennyien írnak. Nem tudom mik a lehetőségek anyagilag. Nem tettünk kísérletet arra, hogy ezt megmentsük valamilyen közösségi önszerveződésben pl. Már eleve az furcsa, hogy van egy ilyen aktív fórum, van kattintásszám, tizeniksz év telik el úgy, hogy nem jut el oda a sztori, hogy legyen egy fejlesztő, akit kifizetnek, hogy a szerzők ha nem is piaci áron, de honorért írjanak. Egy ember kezében van a domain? Döbbenet. Ennél azért sokkal több lehetőség van azokban az oldalakban, ahol exkluzív content születik. De nem akarok okoskodni, nem ismerhetem a részleteket. Én azt tudom mondani, hogy ha fizetőssé vált volna az oldal, a megmaradás múlt volna rajta, vállaltam volna az előfizetést. Ez csak egy felvetés. Mert jó volt ez az egész, jó volt itt lenni.
Egyébként nem kétlem, hogy a szerkesztők megvizsgálták alaposan a lehetőségeiket. Csak azt nem mérték fel, mi lesz a reakciója a többségnek, vagy egy jelentős kisebbségnek.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Már szakadár bowl.hu is van/lesz? Egyre jobb 😀
peach
Nekem most vannak "belsős" infóim, hogy a régi bowl.hu-s arcokkal/nak készül egy modern fórum, személy szerint megvárom, hogy milyen lesz és ha jó, akkor javaslom, hogy oda menjünk tovább.

Addig sztem el tudunk itt is vegetálni.
Általános Doktor
Megerősíthetem a Doktort.
Shawn84
Ég áldjon Titeket! 😊
Helmut Zimmer
A gyülekező itt van:  www.facebook.com/groups/242592366324859/

A fórum meg 1-2 napon belül elkészülhet ha minden jól megy.
Shawn84
Csak azt nem értem erre mi szükség van? Van aki az oldalhoz, van aki a szerkesztőkhöz és a tábor nagy részéhez húz. De egy harmadik fórum abszolút wtf-nek tűnik, hiszen amennyiben nem akartok fk-zni csak szimplán itt is lehet folytatni az eddigieket...
peach
az pénzt generál valentinxnak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én igazából azt nem látom, hogy mit számít, hogy milyen oldal alatt van a fórum. Akinek a cikkek nem tetszenek, az ne olvassa, de hogy azért szétszakad a tábor, mert felül az url azzal kezdődik, hogy fuzovelkifele, ez nekem picit vicces.StormST
Csak feltételezés, de szerintem azért alakult ki ez a helyzet, mert az itteni szerkesztők a döntésben a blogot (portált, szóval a saját írásokat) tartották szem előtt. Ők bloggerek, nem fórumozók. Nem azért akartak elmenni - az esetleges személyi ellentéteken kívül -, mert a fórum nem működött eléggé, hanem azért, mert cikkeket nem lehetett úgy írni, ahogy szerették volna (a kialakult rossz viszony is emiatt alakulhatott ki) Szóval a fórum "csak egy plugin" a szemükben, ahová az emberek írogatnak ezt-azt a blog/portál olvasása mellett. Így is sikerült hozzáállni. Ha nem gondolok fontosnak valamit, ha nem az van a fókuszban, akkor a döntést sem fogja befolyásolni.

Nekem az az érzésem, hogy ez a jövőre nézve is igaz. Az FK-val házasságot kötő szerkesztők blogolni akarnak, ezért csaptak egymás tenyerébe. A fórum meg jól jönne hozzá, mint látogatosságot adó tábor. A szándékkal nincs gond - ha blogolni akarnak, akkor blogoljanak -, csak a bowl.hu az utóbbi időben már 99%-ban fórum, az emberek is fórumozni járnak ide, emiatt az egész helyzet szerencsétlen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az alternatívákat meg kellett volna vizsgálni.
Zalán
Én feltételezem, hogy legjobb tudásuk szerint hozták meg a döntést. Csak ha esetleg az derülne ki, hogy van jobb döntés is, nem biztos, hogy ragaszkodni kell majd a rosszabbhoz. Már ha konszenzus van, hogy egyik jobb a másiknál.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én is tudok sarkosan fogalmazni. Ha nagyon szögegyszerűen veszem a sztorit akkor Baggio eladott minket birkákat az FKnak. Ebben a történetben, lehet hogy a birkák maguk is tudnak dönteni, hogy nekik mi a jó. Mutatunk egy alternatívát, azt majd kiderül. Itt ugye az is kérdés mi lett ígérve Daniéknak, anno mi lett ígérve Valentinxnak - persze nem überfontos, de most úgyéreztük, hogy a darabárunak is meghatározó éleménye van.

Igen beszélünk Danival, igen azon vagyunk, hogy jobb legyen.
sutianap
Szerintem egy szempontot hagysz figyelmen kívül, ez pedig az, hogy a szerkesztőség nem egy új fórumot keres, hanem egy új weboldalt, ahol remélhetőleg újra megfelelő keretek között lehet minőségi tartalmat szolgáltatni. Idén a rájátszásban, a Super Bowl előtt és a draft prospectek terén szerintem komoly munkát végeztek a srácok, a körülmények ellenére is. Ha az lesz a végső megoldás, hogy lesz egy külön fórum weboldal nélkül, meg egy külön weboldal a közösség egy része nélkül, annak a szitunak nincs nyertese.
somoskovig
Weboldal rendelkezésre áll, csak azt a dolgot eddig nem akartuk erőltetni. Egyelőre a forum élvez prioritást. De igen van egy kész már használt honlap, facebook oldal, közel 2500 lájkolóval. ( www.first-down.hu) Ha más nem kezdetnek elég lenne. (Igény szerint átalakítható, szerkeszthető természetesen) Aki írni szeretne annak a lehetőséget tudjuk majd biztosítani. De mint mondottam a forum élvez most elsőbbséget.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Én is tudok sarkosan fogalmazni. Ha nagyon szögegyszerűen veszem a sztorit akkor Baggio eladott minket birkákat az FKnak. Ebben a történetben, lehet hogy a birkák maguk is tudnak dönteni, hogy nekik mi a jó. Mutatunk egy alternatívát, azt majd kiderül. Itt ugye az is kérdés mi lett ígérve Daniéknak, anno mi lett ígérve Valentinxnak - persze nem überfontos, de most úgyéreztük, hogy a darabárunak is meghatározó éleménye van.

Igen beszélünk Danival, igen azon vagyunk, hogy jobb legyen.
sutianap
Szerintem egy szempontot hagysz figyelmen kívül, ez pedig az, hogy a szerkesztőség nem egy új fórumot keres, hanem egy új weboldalt, ahol remélhetőleg újra megfelelő keretek között lehet minőségi tartalmat szolgáltatni. Idén a rájátszásban, a Super Bowl előtt és a draft prospectek terén szerintem komoly munkát végeztek a srácok, a körülmények ellenére is. Ha az lesz a végső megoldás, hogy lesz egy külön fórum weboldal nélkül, meg egy külön weboldal a közösség egy része nélkül, annak a szitunak nincs nyertese.

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Kösz Black az állásfoglalást. úgy kb. minden szavával egyetértek, és ugyanezek gondolatok foglalkoztatnak. Nem korelnökként szólítottalak meg. Storm és a te írásaidon nevelkedtem legfőképp, ott leszek, ahol az említett egykori kék hátteres kék betűs fórum mára megmaradt tagjai aktívak. Ez a kiindulási pont.
Emlékezzünk meg róla itt is, aki nem ismerné:  denversports.blog.hu
Nekem már az is fájdalmas, hogy ott maradt parlagon. És igen, az itt elvesző tartalmak, fórumos tartalmakat meg kellett volna menteni. Minden félnek a kontinuitásra kellett volna törekednie a vitában.
Az alternatívákat meg kellett volna vizsgálni. Nem egy, és nem két útvonal lett volna, és még most sem annyi van. Olvasni szeretnénk, írni, interakcióba lépni egymással, a legmodernebb technikai lehetőségek mellett. Ilyen egyszerű. Ha most szét is szakad a brigád, szezonkezdetre oda fogunk gyűlni, ahol a legtöbb jól és szakértő módon író emberke jelen lesz, ahol lehet eredménykövetőzni, ahol kifogástalanul működik a fórum telefonon, stb. Hogy körülötte legyenek cikkek, másodlagos. Addig figyelünk.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”