Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nos.
Még egyszer a történtekről itt, mert a Broncos fórum végig aktív volt az ügyben.
A fórum vissza.
Nagy az öröm.
Elolvastam itt is, ott is a közleményeket. Nagy a hurráoptimizmus. És így van jól.
Jár a pacsi, aki ebben közreműködött.
Bárcsak ne történt volna, ami.
Azonban érdemes megjegyezni. Broncolgatni
Ennek az egésznek nem szabadott volna megtörténnie.
Most az történt, hogy fel lettek címkézve a userek és ez ártó.
Vannak a Komor Kitörők és a Szigorú Szakadárok. 😊
Ha megvan az egyezség a tulajdonossal, akkor az azt jelenti, hogy volt olyan opció, hogy meg lehet vele egyezni. Anélkül, hogy ismerném a részleteket, mert nem ismerhetem, mert nem tartozik rám. De egyezséget lehetett kötni. Birtokba lehetett venni a fórumot.
Olyannyira nem tartozik rám, hogy nem szabadott volna bennünket, egyszerű fórumozókat bevonni, eszközként felhasználni egy vitában. Ahol egyébként nyilván mindkét felet érdemes meghallgatni.
Azt kell mondjam, és nem leszek vele népszerű, hogy komoly felelőssége van a Kitörőknek abban, hogy két részre szakadt a brigád. Az ő cselekményük az akció, minden más a reakció. Most mindenki tapogat, keresi a maga alkuját, ki csak ott, ki marad itt, ki mindenhol.
Őszintén sajnálom, hogy a mai közlemények egyikében sem olvastam önkritika gyakorlásáról, és arról, hogy elnézést srácok. Egy belső ügy kiteregetésre került. Hogy talán nem így kellett volna.
Tanulunk belőle.
Mert nem volt felmérve a következménye, nem volt tudható a userek reakciója.
Egy ilyen közösséget adminolni, tulajdonolni felelősséggel is jár, még akkor is, ha nem vesz ki belőle profitot a szerkesztő. Amivel egyébként nem értek egyet. És ez igaz az FD fórum vezetőire is.
Most meg ott tartunk, hogy lassan rosszul kell éreznem magam a Broncos fórumban. Egy hét alatt kétszer kaptam iránymutatást, hol folytassam.
Én ennél tudatosabb felhasználó vagyok és főképp türelmesebb. Most is azt mondom, mindkét helyet figyelem, mindkét helyet követni fogom, és a kedvenc szerzőim munkásságára vagyok kíváncsi. A tartalomra, semmi másra. Ha ez a fórum bemegy az FK alá, ahogy a sorok között olvasni lehet, akkor is maradok, ha ott maradnak a virtuális barátaim. Ha az FD-n vagyunk, akkor pedig ott leszek aktív. Az is működik, ha mind a kettő létezik.
Oké, kifizettetek sok százezer forintot. Nem tudom az mennyi. 3 vagy 9 ? És akkor most pontosan kik a tulajdonosok? Ez az amerikaifoci a transzparenciáról is szól. Ha már bevontak a sztoriba, akkor szívesen venném a pontos tájékoztatást az ügy lezárultával. Én a biliborulás napján is írtam, szívesen részt veszek közösségi finanszírozásban, hogy megmaradjunk. Mindennek ára van. Amerikaifutballokos-tartalmat-olvasásnak is. Ha küldtök egy számlaszámot, most is szívesen utalok a vételárba, miközben a szakadár-listára is felkerültem.
Írom mindezt úgy, hogy az eretnek időszakban Helmut példáján felbuzdulva és követve, aktívan posztoltam a csapatom topikjában itt, őrlángként.
Ahhoz, hogy a fórum valahol újra összeverődjön teljes egészében még egyszer a közeljövőben, most arra lenne szükség, hogy ne hibáztassuk és címkézzük meg egymást posztról posztra. Hogy gesztusokat gyakoroljunk, hogy ne okozzunk veszteségeket egymásnak.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Egy 3-szoros SB-győztes franchise esetében valóban egy összesen 1 PO-meccset nyert irányító a legfontosabb kérdés 😛
empty taxi
Ezt úgy írod, mintha nem ismernéd Sobrit... 😀
StormST
Ne ásd alá az aknamunkámat!!! 😀
empty taxi
Én mindennél tudok mélyebbre menni, ha erre gondolsz 😀
StormST
jmd-nél is? 😀
Negritis
Mindennél, nem mindenkinél... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 283 — The Mathematician
Egy 3-szoros SB-győztes franchise esetében valóban egy összesen 1 PO-meccset nyert irányító a legfontosabb kérdés 😛
empty taxi
Ezt úgy írod, mintha nem ismernéd Sobrit... 😀
StormST
Ne ásd alá az aknamunkámat!!! 😀
empty taxi
Én mindennél tudok mélyebbre menni, ha erre gondolsz 😀
StormST
jmd-nél is? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Egy 3-szoros SB-győztes franchise esetében valóban egy összesen 1 PO-meccset nyert irányító a legfontosabb kérdés 😛
empty taxi
Ezt úgy írod, mintha nem ismernéd Sobrit... 😀
StormST
Ne ásd alá az aknamunkámat!!! 😀
empty taxi
Én mindennél tudok mélyebbre menni, ha erre gondolsz 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Egy 3-szoros SB-győztes franchise esetében valóban egy összesen 1 PO-meccset nyert irányító a legfontosabb kérdés 😛
empty taxi
Ezt úgy írod, mintha nem ismernéd Sobrit... 😀
StormST
Ne ásd alá az aknamunkámat!!! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Egy 3-szoros SB-győztes franchise esetében valóban egy összesen 1 PO-meccset nyert irányító a legfontosabb kérdés 😛
empty taxi
Ezt úgy írod, mintha nem ismernéd Sobrit... 😀
StormST
és/vagy Tebowt 😀

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Egy 3-szoros SB-győztes franchise esetében valóban egy összesen 1 PO-meccset nyert irányító a legfontosabb kérdés 😛
empty taxi
Ezt úgy írod, mintha nem ismernéd Sobrit... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Egy 3-szoros SB-győztes franchise esetében valóban egy összesen 1 PO-meccset nyert irányító a legfontosabb kérdés 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Végre nem lesz tele a topic a sok idétlen aktualitással, kielemzhetjük azt, ami a Broncos történetében a valaha volt legfontosabb téma.


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
buzuljunk együtt mindörökké
Zalán
NEM!

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
akkor most megy ígyis a költözés ?
Heisman Trophy
???

Vagy somos hsz-ének 4. pontjára gondolsz?
Igor
Szerintem arra, hogy Általános Doktor bezáratja a topicot és behinti a helyét sóval. 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
akkor most megy ígyis a költözés ?
Heisman Trophy
???

Vagy somos hsz-ének 4. pontjára gondolsz?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A no1. priorításban egyetértünk. Szerintem is a közösség a lényeg. Viszont a verseny pont ennek nem tesz jót. Az jót tehet a fórum minőségének, de megoszthatja a közsséget. Valakinek ez tetszik jobban, valakinek az, valakinek itt van haverja, valakinek ott van.
Leonidasz007
Most már 3 helyett csak 2 hely van. Kis lépésekkel haladunk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 759 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
akkor most megy ígyis a költözés ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 786 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
"Ez egyébként nem jelenti azt h innen végleg távoztunk és felégetünk mindent, de jelenleg ott lehet olvasni releváns tartalmat, aztán majd max a broncosos fórumtársakkal közösen eldöntjük h mi legyen.

Peace.
"

Remélem, ez a vége a lényeg. Mindkét helyre (vagy akár többre) is lehet írni. Néhányan itt is várjuk za értékes kommenteket.
Leonidasz007
A magam nevében tudok beszélni, nekem no1. prioritás közösség no2. a felület minősége.


Általános Doktor
A no1. priorításban egyetértünk. Szerintem is a közösség a lényeg. Viszont a verseny pont ennek nem tesz jót. Az jót tehet a fórum minőségének, de megoszthatja a közsséget. Valakinek ez tetszik jobban, valakinek az, valakinek itt van haverja, valakinek ott van.

Én nem akarok meggyőzni senkit, remélem a Broncos fanokat nem osztja teljesen meg ez az egész történet. Mert ha már odaát valaki beszélt róla, hogy a magyarországi amerikai foci közösség igen kicsi, akkor ez méginkább elmondható a magyarországi Broncos közösségről. Jó olvasgatást és írást mindenkinek.

Go Broncos!
Leonidasz007
Hát szerintem az se trauma, ha a brigád egyik fele itt, másik meg FD-n. Persze nem ez a legideálisabb, de én pl magamból kiindulva már reflexből mind a kettőt nézem mindig. És gondolom más is így van ezzel. Akit igazán érdekel a téma, vagy bizonyos személyek véleménye, az meg fogja találni. Max az egyik helyen kevesebbet fog hozzászólni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Személy szerint már herótom van ebből a bowl.hu bezár, zsa FK!, a bowl.hu az ördög, de mégse zár be, az ottani felület putri, de aki mégse megy oda, az áruló, ja mégis megegyeztünk, a bowl.hu a jövő, aki nem jön vissza az áruló agyrémből.
Általános Doktor
Kívülről nézve jó eséllyel tényleg így fest a helyzet, közben meg annyi történt, hogy mivel a bowl.hu tulajdonosa és egyben fejlesztője évek óta tartó ígérgetései ellenére magasról tett az oldalra, drasztikus eszközökhöz kellett folyamodnunk és döntéskényszerbe hoznunk. Most írhatnám, hogy az fd-vel nem kalkuláltunk, de a dolgok nem így működnek és tulajdonképpen még nekik is köszönetet mondhatunk, hiszen jelentősen felgyorsították a terveink megvalósulását (miután valentinx észbe kapott, hogy mégis minél előbb el kell adnia a bowl.hu-t, ha pénzt akar látni belőle, különben mindenki átszivárog máshova és értéktelen lesz a tulajdona - és nem győzöm hangsúlyozni, hogy pusztán az anyagiakat nézve ebből az egész hajcihőből egyedül ő jön ki jól, súlyos százezreket fizetünk azért, amiből mi soha nem vettünk ki egy forintot se és a továbbiakban sem áll ez szándékunkban). Remélem tudtam tisztázni a helyzetet, ha kérdésed van azt inkább pm-ben vagy a gépház részlegen, nem szükséges a topicot tovább szemetelni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
"Ez egyébként nem jelenti azt h innen végleg távoztunk és felégetünk mindent, de jelenleg ott lehet olvasni releváns tartalmat, aztán majd max a broncosos fórumtársakkal közösen eldöntjük h mi legyen.

Peace.
"

Remélem, ez a vége a lényeg. Mindkét helyre (vagy akár többre) is lehet írni. Néhányan itt is várjuk za értékes kommenteket.
Leonidasz007
A magam nevében tudok beszélni, nekem no1. prioritás közösség no2. a felület minősége.


Általános Doktor
A no1. priorításban egyetértünk. Szerintem is a közösség a lényeg. Viszont a verseny pont ennek nem tesz jót. Az jót tehet a fórum minőségének, de megoszthatja a közsséget. Valakinek ez tetszik jobban, valakinek az, valakinek itt van haverja, valakinek ott van.

Én nem akarok meggyőzni senkit, remélem a Broncos fanokat nem osztja teljesen meg ez az egész történet. Mert ha már odaát valaki beszélt róla, hogy a magyarországi amerikai foci közösség igen kicsi, akkor ez méginkább elmondható a magyarországi Broncos közösségről. Jó olvasgatást és írást mindenkinek.

Go Broncos!
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"Ez egyébként nem jelenti azt h innen végleg távoztunk és felégetünk mindent, de jelenleg ott lehet olvasni releváns tartalmat, aztán majd max a broncosos fórumtársakkal közösen eldöntjük h mi legyen.

Peace.
"

Remélem, ez a vége a lényeg. Mindkét helyre (vagy akár többre) is lehet írni. Néhányan itt is várjuk za értékes kommenteket.
Leonidasz007
A magam nevében tudok beszélni, nekem no1. prioritás közösség no2. a felület minősége.

Jelenleg az általam követett közösség megvan az FD-n (a többi fórumot én csak olvasgatni szoktam, azt megtudom így is oldani), a felület pedig sztem már most klasszissal jobb mint ez vagy az FK!-s volt, ami pedig a legfontosabb bármilyen igényed van azt a fejlesztők rögtön lereagálják és javítják.

Én abszolút versenypárti vagyok, ez a potenciális FD - bowl.hu/FK! verseny pedig csak jót fog tenni a mezei júzernek, | mint amilyen a többségünk | , függetlenül attól h végül végül mi lesz az egésznek a vége.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
"Ez egyébként nem jelenti azt h innen végleg távoztunk és felégetünk mindent, de jelenleg ott lehet olvasni releváns tartalmat, aztán majd max a broncosos fórumtársakkal közösen eldöntjük h mi legyen.

Peace.
[/quote]"



Remélem, ez a vége a lényeg. Mindkét helyre (vagy akár többre) is lehet írni. Néhányan itt is várjuk za értékes kommenteket.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
a broncos topic (többek közt Black, Zalán, Peterk, Negri, Xrace) jelenleg a first downos fórumon üzemel tovább. Általános Doktor
Csak arra céloztam, hogy a broncos topic nem üzemel ott tovább, hiszen szerencsére megmaradt itt. Úgy pontos, hogy az általad említett tagok átmentek oda tovább beszélgetni. No offense, nyugalom.
peach
Sztem nem írtam sem neked, sem másnak támadólag semmit, szal nem kell csitítgatni 😊

Az általam említett tagok -és még egy tucat, akiket nem nevesítettem- a broncos topic, nem maga a felület ahova írnak.

Személy szerint már herótom van ebből a bowl.hu bezár, zsa FK!, a bowl.hu az ördög, de mégse zár be, az ottani felület putri, de aki mégse megy oda, az áruló, ja mégis megegyeztünk, a bowl.hu a jövő, aki nem jön vissza az áruló agyrémből. Ezért jeleztem, hogy jelenleg az FD fórumon beszélgetünk a broncosról, aki olvasta -többek közt- a nevezett tagokat, az ott megtalálja őket.

Ez egyébként nem jelenti azt h innen végleg távoztunk és felégetünk mindent, de jelenleg ott lehet olvasni releváns tartalmat, aztán majd max a broncosos fórumtársakkal közösen eldöntjük h mi legyen.

Peace.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 270 — a new hope (again)
a broncos topic (többek közt Black, Zalán, Peterk, Negri, Xrace) jelenleg a first downos fórumon üzemel tovább. Általános Doktor
Csak arra céloztam, hogy a broncos topic nem üzemel ott tovább, hiszen szerencsére megmaradt itt. Úgy pontos, hogy az általad említett tagok átmentek oda tovább beszélgetni. No offense, nyugalom.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Az egyszeri Bronco fórumfogyasztó preferenciái

1. Hol olvashatom Blacket, Stormot, Dokit.

1. (!) Maradjon egyben a Broncos fórum és community!

3. Olvashassuk az AFC West csoportvetélytársak értő publicistáit, maradjanak a közelünkben, még ha szamaraknak csúfolnak is. Mindezt elismerésük jeleként, szeretetből teszik. 😜

4. Minél könnyebben követhetőek maradjanak azok a véleményvezérek, akik ezt a teljes fórumot évtizedes távlatban meghatározták, franchiseirányítói csapattopikjaiknak, munkásságuk mindenki szàmára oktató jellegel bír, szórakozásuk professzorai. Nem nevesítek. Tudjuk kik ők.

5. Maradjon egyben a teljes fórum, buzuljunk együtt mindörökké. - Ennek illuziója veszett el a kitöréssel.

A sorrendiséget figyelembevéve, Doki közleménye helytálló.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Akik eddig read only üzemmódban voltak, vagy csak lemaradtak az itteni drámáról, azoknak tájékoztatásul közölöm, hogy a broncos topic (többek közt Black, Zalán, Peterk, Negri, Xrace) jelenleg a first downos fórumon üzemel tovább.
Általános Doktor
Tudok ide írni-> nem zárták le a topicot. Ebben formában kár volt ezért a hsz. - ért.
peach
Nem tudom h az állításod mivel üti az enyémet és mi kár és mi nem, de ok.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 270 — a new hope (again)
Akik eddig read only üzemmódban voltak, vagy csak lemaradtak az itteni drámáról, azoknak tájékoztatásul közölöm, hogy a broncos topic (többek közt Black, Zalán, Peterk, Negri, Xrace) jelenleg a first downos fórumon üzemel tovább.
Általános Doktor
Tudok ide írni-> nem zárták le a topicot. Ebben formában kár volt ezért a hsz. - ért.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Akik eddig read only üzemmódban voltak, vagy csak lemaradtak az itteni drámáról, azoknak tájékoztatásul közölöm, hogy a broncos topic (többek közt Black, Zalán, Peterk, Negri, Xrace) jelenleg a first downos fórumon üzemel tovább.

Ha az offseason alatt lenne még csavar, azt ott beszéljük majd meg, de jelenleg a VJ által fémjelzett csapat csúcsteljesítményeire | az edzésekre | koncentrálunk.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'