Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Kommentár nélkül:
 www.youtube.com/watch?v=tQ7kN86gI38&t=291s

Sosem bocsájtom meg Elwaynek.
#JC6
Szerintem sokan sosem bocsájtják meg JMD-nek. Én spec nagyon csíptem TT-t
Helmut Zimmer
JMD draftolta, nem?
Elway meg kirúgta... (váltig állítom, nagyobb bálvány lett volna, ha kap még egy esélyt, mint a mi hatalmas GM-ünk...ezt pedig nem bírta volna lenyelni).
OFF.
szerk.: egyszer csak elengedem... 😀
#JC6
Nem bocsájtják meg a draftolást JMD nek.

Értem miért rakták ki... melót kellett volna beletenni, cserébe a srácnak olyan soft skilljei voltak, mint nagyon keveseknek.
Ha én ilyen srácot találok az egyetemen, igyekszem az 1-2 szemeszterekben elcsípni, és annyit foglalkozni vele amennyit lehet. Nem mindig jön be, de 2-3 év kell ehhez legalább.
Helmut Zimmer
 www.youtube.com/watch?v=tQ7kN86gI38&t=291s 6 game winning comeback... Es megis kivagtak. Aztan az ota nem is jatszott talan. Erre az utolso pillanatban kulcs jelzot soldi meg paran biztos ra ragasztanak. De akkor kerdes, miert nem tartottak meg ot, vagy miert nem kezdhet mashol. Ha ilyen kulcs jatekos tudott lenni es egy evben 6 szor forditani tudott?

Persze, nekem picit mas a velemenyem. Nem a forditassal kapcsolatban teljesen, hanem azzal, hogy nem kellett volna 4 perc vagy 3 perc alatt a negyedik negyedben forditania, ha addig mutatott volna jatekot es mondjuk nem lett volna 10 nulla stb. Mert akkor az hogy 3.5 negyedet szenvedett, de az utolso 5 percben meg jol jatszik az gyonyoru es tenyleg kiemelkedo teljesitmeny.

Es ez ritka tehetseg es nyugotsag kell hozza, de az elotte valo nullazasokhoz is ugyanez kell csak ellentetesen. Tehat ott meg nagyon egnie kellett. Mert ha dontetlen es fordit, vagy 3 ponttal vannak lejjebb es fordit az mas, mint hogy 0 pontot csinalt 3.5 negyedben. VAgy 10 el kevesebbett ugyainigy a 3.5 negyedben, de utana nem ertem hogy kapcsolt 10 fokozattal kb feljebb, ami elkepeszto. Es miert nem ment neki korabban a jatek akkor. Valszeg a def elfaradasa kellett hozza, de akkor is. Es o, mint mintakep is mint utana kiderult annak is megallja a helyet, ha jol tudom, hivo, nem balhes stb okos jatekos.

Velemeny?
gabistar
Erre a kérdésre Sobri tudja a legmegfelelőbb választ. Ő Tebow óta nem járt erre, de jó lenne, ha benézne, itt a felmondási idő alatt, most már úgy is mindegy alapon. Igazi színfoltja volt ő a Tebow-kor fórumának. TT más dimenzió, ő nem játékos. Valami egészen más. 😊
Valahol itt kell keresni a megoldást:

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kommentár nélkül:
 www.youtube.com/watch?v=tQ7kN86gI38&t=291s

Sosem bocsájtom meg Elwaynek.
#JC6
Szerintem sokan sosem bocsájtják meg JMD-nek. Én spec nagyon csíptem TT-t
Helmut Zimmer
JMD draftolta, nem?
Elway meg kirúgta... (váltig állítom, nagyobb bálvány lett volna, ha kap még egy esélyt, mint a mi hatalmas GM-ünk...ezt pedig nem bírta volna lenyelni).
OFF.
szerk.: egyszer csak elengedem... 😀
#JC6
Nem bocsájtják meg a draftolást JMD nek.

Értem miért rakták ki... melót kellett volna beletenni, cserébe a srácnak olyan soft skilljei voltak, mint nagyon keveseknek.
Ha én ilyen srácot találok az egyetemen, igyekszem az 1-2 szemeszterekben elcsípni, és annyit foglalkozni vele amennyit lehet. Nem mindig jön be, de 2-3 év kell ehhez legalább.
Helmut Zimmer
6 game winning comeback... Es megis kivagtak. Aztan az ota nem is jatszott talan. Erre az utolso pillanatban kulcs jelzot soldi meg paran biztos ra ragasztanak. De akkor kerdes, miert nem tartottak meg ot, vagy miert nem kezdhet mashol. Ha ilyen kulcs jatekos tudott lenni es egy evben 6 szor forditani tudott?

Persze, nekem picit mas a velemenyem. Nem a forditassal kapcsolatban teljesen, hanem azzal, hogy nem kellett volna 4 perc vagy 3 perc alatt a negyedik negyedben forditania, ha addig mutatott volna jatekot es mondjuk nem lett volna 10 nulla stb. Mert akkor az hogy 3.5 negyedet szenvedett, de az utolso 5 percben meg jol jatszik az gyonyoru es tenyleg kiemelkedo teljesitmeny.

Es ez ritka tehetseg es nyugotsag kell hozza, de az elotte valo nullazasokhoz is ugyanez kell csak ellentetesen. Tehat ott meg nagyon egnie kellett. Mert ha dontetlen es fordit, vagy 3 ponttal vannak lejjebb es fordit az mas, mint hogy 0 pontot csinalt 3.5 negyedben. VAgy 10 el kevesebbett ugyainigy a 3.5 negyedben, de utana nem ertem hogy kapcsolt 10 fokozattal kb feljebb, ami elkepeszto. Es miert nem ment neki korabban a jatek akkor. Valszeg a def elfaradasa kellett hozza, de akkor is. Es o, mint mintakep is mint utana kiderult annak is megallja a helyet, ha jol tudom, hivo, nem balhes stb okos jatekos.

Velemeny?

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Könnyedebb témával folytatom ma a No Write Zone rovatot. Orton korszaka, aki egyébként szerintem jobb sorsa érdemes irányító volt, mint amennyire becsültük őt. Ráadásul ő még rendesen ivott is. De róla majd később. Volt két macskamozgású elkapónk, akik valami elképesztő mozdulatsorokat tettek össze. Nem voltak ők állócsillagok, de az első WR őrületemet ők adták. Nézzük most Jabar Gaffney filmjeit. Ami külön meghatározó volt a csapatválasztásban, az a rombuszmintázatú denveri célterület, amit azóta is szeretnék viszontlátni egymérföldön, itt megtekinthető. Felhívnám a figyelmet Gaffney elkapások utáni ünnepléseire, amely mozdulatsort próbáltam lekódolni, azt hiszem találtam is rá megoldást, de mára már feledésbe merült. Továbbá a videóban felbukkan a régi barna színű mezünk is két variációban. Vicces megjelenést adott.



Kansas elleni egykezesek:

 youtu.be/jHJl5JmZY50

 youtu.be/ZnA77UqXMMk
Itt felhívnám a mez színére a figyelmet, a narancs ebben az időben igen ritka uniformis,, ünnepi esemény volt az előre meghirdetett Orange Counrty Day – ha jól emlékszem. Ha nem, majd kijavítanak. Azt tudom, hogy ilyenkor narancsba öltözött az egész stadion, ahogy ez ma megszokott, és én azért teljesen odavoltam. Lévén, a kék volt a hivatalos mezünk. Amit egyébként ha ma felveszünk, ugyanazt a hatást váltja ki belőlem, mint akkor a narancs.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Vonster Denver Broncos 941
Őt viszont még volt szerencsém látni, ha nem is eleget. Félelmetes volt a Millerrel alkotott duójuk. Kivette a részét alaposan a SB győzelemből. És ami nagyon jó hír vele kapcsolatban, hogy most is ott van az edzőtáborban és segít a fiataloknak.

DeMarcus Ware:
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ez a No Write Zone baromi jó srácok. MIvel hogy én is csak nemrég lettem NFL/Denver fanboy nagyon jó ezekből a videókból történelmet tanulni. Ha már élőben nem láttam őket...

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Nem bocsájtják meg a draftolást JMD nek.

Értem miért rakták ki... melót kellett volna beletenni, cserébe a srácnak olyan soft skilljei voltak, mint nagyon keveseknek.
Ha én ilyen srácot találok az egyetemen, igyekszem az 1-2 szemeszterekben elcsípni, és annyit foglalkozni vele amennyit lehet. Nem mindig jön be, de 2-3 év kell ehhez legalább.
Helmut Zimmer
Mi az amit keresel pontosan, vagyis mit értesz ez alatt TT-vel párhuzamba véve?
ervinator
Lehet mondani a született vezetői képességet, az elhivatottságot, és az összes valójáan tényleg nem bullshit dolgot, ami igenis szükséges a pályán (ezeket lehet építeni, de mindenkinél van határ, aki ezzel született, van antennája annál magasaan van általában).
DE engem nem ez érdekel, hanem az out of box gondolkodás, és az out of box gondolkodáson alapuló dönteni tudás képessége.
Tebownál ez megvolt, ez egy nagyon ritka kincs. Ennyire szerény skillsettel nem is tudott másképpen produktív lenni.
Rossz időszakban került ő az NFL-be, mert éppen revolúció volt, akkor indult a felprogramozott világ, ami döbbbenetes eredményeket produkált, és ebben egy kevésé out of box, de technikailag sokkal csiszoltabb QB jobban tudott teljesíteni.
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Nem bocsájtják meg a draftolást JMD nek.

Értem miért rakták ki... melót kellett volna beletenni, cserébe a srácnak olyan soft skilljei voltak, mint nagyon keveseknek.
Ha én ilyen srácot találok az egyetemen, igyekszem az 1-2 szemeszterekben elcsípni, és annyit foglalkozni vele amennyit lehet. Nem mindig jön be, de 2-3 év kell ehhez legalább.
Helmut Zimmer
Mi az amit keresel pontosan, vagyis mit értesz ez alatt TT-vel párhuzamba véve?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Kommentár nélkül:
 www.youtube.com/watch?v=tQ7kN86gI38&t=291s

Sosem bocsájtom meg Elwaynek.
#JC6
Szerintem sokan sosem bocsájtják meg JMD-nek. Én spec nagyon csíptem TT-t
Helmut Zimmer
JMD draftolta, nem?
Elway meg kirúgta... (váltig állítom, nagyobb bálvány lett volna, ha kap még egy esélyt, mint a mi hatalmas GM-ünk...ezt pedig nem bírta volna lenyelni).
OFF.
szerk.: egyszer csak elengedem... 😀
#JC6
Nem bocsájtják meg a draftolást JMD nek.

Értem miért rakták ki... melót kellett volna beletenni, cserébe a srácnak olyan soft skilljei voltak, mint nagyon keveseknek.
Ha én ilyen srácot találok az egyetemen, igyekszem az 1-2 szemeszterekben elcsípni, és annyit foglalkozni vele amennyit lehet. Nem mindig jön be, de 2-3 év kell ehhez legalább.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kommentár nélkül:
 www.youtube.com/watch?v=tQ7kN86gI38&t=291s

Sosem bocsájtom meg Elwaynek.
#JC6
Szerintem sokan sosem bocsájtják meg JMD-nek. Én spec nagyon csíptem TT-t
Helmut Zimmer
JMD draftolta, nem?
Elway meg kirúgta... (váltig állítom, nagyobb bálvány lett volna, ha kap még egy esélyt, mint a mi hatalmas GM-ünk...ezt pedig nem bírta volna lenyelni).
OFF.
szerk.: egyszer csak elengedem... 😀
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Mivel én 2014-ben kezdtem el nézni az NFL-t így én nem láttam sajnos elég Broncos meccset (bár igyekeztem pótolni a múltból). De ha már videók, akkor én is csatlakoznék a játékossal aki jelenleg posztján az egyik, ha nem a legjobb. Aki miatt (is) imádok Broncos meccset nézni, az ember akiben mindig benne van egy meccsfordító play. Az összes vadló közül magasan a kedvencem.

Von Miller:
 www.youtube.com/watch?v=N7WcyZ6E9JY
Vonster
Irigyellek, mert klassz dolgok várnak rád! A generális!
több mint 5 éve
Vonster Denver Broncos 941
Mivel én 2014-ben kezdtem el nézni az NFL-t így én nem láttam sajnos elég Broncos meccset (bár igyekeztem pótolni a múltból). De ha már videók, akkor én is csatlakoznék a játékossal aki jelenleg posztján az egyik, ha nem a legjobb. Aki miatt (is) imádok Broncos meccset nézni, az ember akiben mindig benne van egy meccsfordító play. Az összes vadló közül magasan a kedvencem.

Von Miller:
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nézzünk JMD áldozatokat, közönségkedvenc Hillis denveri melója


!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
6-0-ás kezdés. újonc edző, miénk volt a világ, bár addigra felszámolt egy csapatot. Hosszú a játékosok névsora, akiknek idő előtt távozniuk kellett vadlóföldön.
Az egyik legfájdalmasabb történet az övé. De vele láttam először és egyedül élőben a Broncost Londonban.

Ő Josh, itt a No Write Zone-ban







Ez utóbbi mezt azóta is várom, hogy újra a csapatom feszüljön

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
amúgy ilyen hszekkel nem kellett volna megvárni a zárást. Bátran mehetnek majd az új helyre is az eseménytelen nyáron.

annyira, hogy inkább nem is írok most semmi oltást smoking jayre
Black_Adder
Hát, pedig a kollektív gyászfeldolgozásban segít, ha jön az oltás smoking jayre. 😊
Amúgy lehet, jobb is egy ilyen újrakezdés. Igen, az van, hogy Tebow purgatórium óta kicsit konzervatívabb lett a csoport. Elkezdtünk diplomatikusabbak lenni. Kezdett az egész úgy működni, mint egy újság. Ha van friss tartalom, akkor lehet írni. Egyébként ne zavarjuk egymást. Csak úgy nem szemetelem tele az értékes, szakértő tartalmat. Szóval ez már egy ilyan pro-forum lett, ahol a kevésbé nfl-kvalifikált palik (pl. én), nehezebben küldenek be, pl. ilyen bulvársztori ízű posztokat. Régebben igazán laza volt a fórum, később vonalasabbá vált. A Denver Sport Blog volt az igazi. Imádtam Filip mérkőzés utáni vívódásait. Az eredménykövetőben még fennmaradt a bohém élet. Most meg már semmi nem számít. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 751 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
rossz élmény, de ezt a meccset láttam először (a végeredményet végül nem, mert nem néztem végig 😛)
https://i.ytimg.com/vi/HmRYZOuXHrA/maxresdefault.jpg
Joe Flacco's 70-Yard TD Pass to Jacoby Jones | 2012 NFL Divisional Round Highlights
Baltimore Ravens QB Joe Flacco launches a huge pass to WR Jacoby Jones who some makes his way by the Denver Broncos defender to score 6.Subscribe to the NFL ...


ezért imádom a Broncost, egy úgy nevezett Peyton Manning FA igazolása miatt. Azóta meg csak a MUSZTÁNGOK!!!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
amúgy ilyen hszekkel nem kellett volna megvárni a zárást. Bátran mehetnek majd az új helyre is az eseménytelen nyáron.

annyira, hogy inkább nem is írok most semmi oltást smoking jayre

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Vissza a "futballgyermekkorba", az első irányító, akiben mindig benne volt a lehetőség, vagy csak bele akartuk képzelni az álmodozásainkba, hogy elviszi a csapatot a Super Bowlba.

A No Write Zone-ban a cukros Jay denveri td-i hype videóban



Nekem van egy olyan érzésem, hogy ő itt szeretett a legjobban játszani, Chicago már csak B terv volt. Neki idejekorán mennie kellett a gonosz miatt, pedig még itt lett volna a helye.

Emlékezem Cutlerre !

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Kommentár nélkül:
 www.youtube.com/watch?v=tQ7kN86gI38&t=291s

Sosem bocsájtom meg Elwaynek.
#JC6


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Kommentár nélkül:
 www.youtube.com/watch?v=tQ7kN86gI38&t=291s

Sosem bocsájtom meg Elwaynek.
#JC6
Szerintem sokan sosem bocsájtják meg JMD-nek. Én spec nagyon csíptem TT-t
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nehezen jutottam el oda, hogy elkezdtem megismerni is a játékosokat, annyian voltak a soccerhez képest. de idővel ez is jött. Az első igazi kedvenc védőm, Elvis Dumervil. Kvázi a pesti dzsungelben tartózkodva is féltem tőle.



Ez pedig beégett az agyamba.
A Sack



Emelem kalapom Brady előtt, aki egyből felállt belőle.

Csak azt a faxpapírt tudnàm feledni vele kapcsolatban. Lesújtott a távozása ilyen gikszer után.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kommentár nélkül:


Sosem bocsájtom meg Elwaynek.
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ücsörgök itt kilakoltatva, kavicsokat rugdosva a játszótéren, várva, hogy ne hagyjanak az árok szélén. És hát Helmut is inspirál, rohangászunk meztelenül egy elhagyott szellemvárosban. Erre minden gyermek vágyik. Hát most megkaptuk ezt is az futballtól.
Kollektív traumakibeszélésre hívom a fórumárvákat az abszurdot felhasználva.
Nincsen búcsú emlékezet nélkül.
Így hát No Write Zone rovatot hirdetek, ahová bárki és akárki linkelheti a fórum története alatt átélt legnagyobb élményeit, eufóriáit, traumáit, ami a sportághoz, a csapatodhoz köt. Szemeteljük tele akár a legapróbb emlékfraktálokkal a fórumunkat az utókor számára, mielőtt ráhúzzák a szarkofágot; ha majd eljön az onlinerégészet kora, legyen elég fellelhető adat utánunk, egy elképzelt közösség mindennapjairól.
Az én első lépéseim 2005-ből valók, az első játékos, akinek a nevét megjegyeztem, Jake Plummer.
A No Write Zone első videóösszeállítása a kezdetekről szól.
Jake the Snake


Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tagadhatatlanul a Broncos Topic az offseason győztese.
Helmut Zimmer
Mert mi offseasonban is nagyon jókat edzünk, azé...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez lesz a nagy Peko év, a kis Kyle leveri a nagybácsit, s a Hiperbólra kiengedik Gocsicsot a sittről, hogy megcsodálja Pacton Lincs naptól csillogó vértjét, közben kenderfüsttel fujják a labdákat, hogy Miller széjjegyalulja Alexej Smithtszet. Elwéy gatyájáról pedig be tudják gyűjteni az összes testnedv- mintát. Hogy kicsit szakmai is legyek, bár inkább Elesdésálom.
sutianap
OFF:
Képtelen vagyok rájönni, évek óta, hogy vagy képes így megnyilvánulni nap, mint nap. Otthon is így kommunikálsz? 😀
#JC6
Egyszer eljössz egy Anna Peti Gergő esti olvasásra, amikor ötvenedszerre megunom, úgy igazán - azokon a verzéken gurulnak le a gyerekek az ágyról. A Lencsilánynak is vannak alternatív szövegdobozai, de fő szám a Mityimatykó.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez lesz a nagy Peko év, a kis Kyle leveri a nagybácsit, s a Hiperbólra kiengedik Gocsicsot a sittről, hogy megcsodálja Pacton Lincs naptól csillogó vértjét, közben kenderfüsttel fujják a labdákat, hogy Miller széjjegyalulja Alexej Smithtszet. Elwéy gatyájáról pedig be tudják gyűjteni az összes testnedv- mintát. Hogy kicsit szakmai is legyek, bár inkább Elesdésálom.
sutianap
OFF:
Képtelen vagyok rájönni, évek óta, hogy vagy képes így megnyilvánulni nap, mint nap. Otthon is így kommunikálsz? 😀