Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A fehér mezre visszatérve:

A Broncos szokatlanul korán bejelentette a mezt, gyakorlatilag azonnal. Azt suttogja a denveri sajtó, hogy valóban a babona az oka. 😊 Narancsban 4-szer játszottunk, és mind a négyszer nem csak, hogy nem sikerült nyerni, de kifejezetten csúnyán elvertek. Kékben egyszer játszott a csapat, és nyert is, fehérben egyszer nyert, egyszer veszített. Viszont állítólag Elway valamiért utálja a kéket, ezért lett a fehér. Mások szerint azért, mert a Panthers saját színe a fehér, és az utóbbi hetekben fehérben kurva jól játszottak, míg az alternatív mezükben nem voltak olyan jók.

A babonával kapcsolatban egy érdekes/jópofa sztori, amit Mark Schlereth mesélt. Schlereth LG-t játszott Denverben a kilencvenes évek vége felé, nyert gyűrűt is Elway-el. Azt mondta, hogy ő maga sosem hitt a babonákban, sőt, kifejezetten utálta. Ezért nem is volt eleinte semmilyen "szokása". De aztán körülötte az összes játékos olyan szinten volt babonás - valaki a zokniját vette fel mindig ugyanúgy, valaki a fűzőjét csak a pálya szélén kötötte be, stb. -, hogy Schlereth egy idő után, azért, hogy nehogy felvegyen valami babonás szokást, elkezdte tudatosan változtatni időről időre, hogy hogy kel fel, hogyan készül, hogyan öltözik, mit csinál meccs előtt. És hónapok után jött rá, hogy ezzel pont azt csinálja, mint a többiek, neki ez lett a babonája 😊

A legérdekesebb babonája viszont Gary Zimmerman-nek volt. (Hall of Fame left tackle, csapattárs a Denverben, ő is benne volt a bajnok csapatban). Zimmerman meccs napon nem evett sonkát, mégpedig azért, mert szerinte sonkát a bika kiszagolja, és ha a védők megérzik rajtad, hogy sonkát ettél, az vonzza a "bullrush"-t. 😀 😀 Annyira erős volt ez a babonája, hogy ha megtudta, hogy a falból valaki mégis evett sonkát, akkor teljesen bestresszelt, és nem volt hajlandó amellett a játékos mellett játszani. Úgyhogy Schlereth-nek - aki mellette játszott LG poszton, és utálta a babonákat - , le kellett mondania a sonkáról, éveken keresztül sonka nélkül ette a vasárnapi reggeli "sonkás tojást". 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok a dolga, ilyenkor mindig ideges 😊

Azarenkát sose bírtam nézni (ahogy Sharapovát sem) a nyávogása miatt, de mostantól neki szurkolok 😊
peterk2005
Ma jól megverte Kerber...
Burkus
Ja. Biztos a meccset nézte felkészülés helyett 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egy körkérdés, még elég messze vagyunk a meccstől, hogy lehessen szervezni:

Egy közös Super Bowl nézéshez ki hogyan viszonyulna? 😊
StormST
Pesten én is benne vagyok! 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Pesten benne vagyok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Egy körkérdés, még elég messze vagyunk a meccstől, hogy lehessen szervezni:

Egy közös Super Bowl nézéshez ki hogyan viszonyulna? 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sok a dolga, ilyenkor mindig ideges 😊

Azarenkát sose bírtam nézni (ahogy Sharapovát sem) a nyávogása miatt, de mostantól neki szurkolok 😊
peterk2005
Ma jól megverte Kerber...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hatc1mjwgcvh52tt1ysd
Super Bowl 50: Five-part plan for Broncos to beat Panthers
How can the Denver Broncos prevail in Super Bowl 50? Bucky Brooks pored over the tape and concocted a winning game plan. One big key: Some big-time ball-hawking from Chris Harris, Von Miller and Co.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
A tökéletes feleség alapanyag: Sok pénzt keres, keveset van otthon, és Broncos rajongó:

 www.youtube.com/watch?v=6cbkD0vwi6E
mukijoe
😊
Aranyos...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok a dolga, ilyenkor mindig ideges 😊

Azarenkát sose bírtam nézni (ahogy Sharapovát sem) a nyávogása miatt, de mostantól neki szurkolok 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Érzékeny vagyok.
Black_Adder
Azt látjuk. 😊
Nyugi.
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
A tökéletes feleség alapanyag: Sok pénzt keres, keveset van otthon, és Broncos rajongó:

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Nyugi Black Adder, tényleg nem azt írtad (nem olvastam vissza telefonról, csak emlékezetből írtam, sorry), nem trollkodni akartam. Peace!
Az állításaimmal kapcsolatban elfogadom, ha azt írod tévedek, mert nem vagyok szakértő, de így gondolom...
Gratula a csapatodnak, Manning miatt nektek drukkolok.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Cutler 6 éve játszik ennél szarabb fal mögött. Ennek ellenére nyert már meccseket, de hát ő csak Cutler.......
csi77
Hány olyan drive-ot vezetett mint Brady vasárnap?
És ebből mennyi volt rájátszásban, esetleg AFC döntőben?
És milyen védelem ellen?
Black_Adder
Mindet......😀
Én nem összehasonlítani akartam őket, csak felvetetted, hogy ilyen fal mögött még nem játszott senki. Hát, szerintem a Seattle fala szarabb volt, amivel SB-t nyert Wilson és Rodgers előtt sem volt sokág jobb.

A kulcs az volt, hogy nem csak a zsebet nyomtátok be folyamatosan, hanem az elkapóknak sem hagytatok életteret.....
csi77
Mégis mikor mondtam, h ilyen fal mögött nem játszott senki? Nyugodtan idézheted, sok sikert hozzá... Hogy feleslegesen ne raboljam az idődet elmondom, h egyrészt nem írtam h Brady olyat csinált volna mint amit még senki, ellenkezőleg pont Valakihez hasonlítottam amit csinált. Másodszor pedig Brady-nek a körülményekhez képesti teljesítményéről írtam, nem a körülményeiről. 0/2.

A Seattle fala kurvára nem volt ennél rosszabb. Pontosabban lehet h egész évet nézve szarabb volt, de ennyire szarul nem emlékszem h játszottak volna 2013-ban (és Wilson megmentette volna a meccset, vagy legalábbis majdnem, mint Brady). Ha jól emlékszem a statra, QB ennyi pressure-t még nem kapott. Igaz Bradynek több dropbackje volt mint Wilsonnak bármely meccsén, de amit tegnap a Pats OL bemutatott azt kétlem h irigyelné Wilson.
És btw, sokan játszottak már azért ennyire szar fal mögött, de csak nagyon kevesen vittek végig mögötte egy ilyen drive-ot egy ilyen fontos pillanatban, amikor ennyi múlt egy meccsen. Schofield konkrétan eljátszotta egyszer ugyanazt, mint Cannon, csak akkor Oszi kb 1st downt nem tudott csinálni a 2. félidőben...

Szóval összefoglalva, amit arról mondtál, h én mit állítottam, az Nem igaz. És nem szeretem amikor olyan gondolatok nevem mellé társításával próbálnak lejáratni, amik nem az enyémeim. A mondandóm lényege is más volt, amit többen meg is értettek, szóval nem én vagyok a hülye, meg még csak nem is a szavaim lettek kiforgatva, hanem ki nem mondott szavak nekem tulajdonítva. Érzékeny vagyok.

Amit a Pats OL összevetésében mondtál az meg a) szerintem téves, b) ha nem is téves, akkor se változtat azon a tényen, h a pecc OL kurva szar volt és Brady mégis majdnem megcsinálta mögötte. c) szerintem most itt pont elég szó esett róla ugyanez igaz Bradyre, Cutlerre és Wilsonra is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Cutler 6 éve játszik ennél szarabb fal mögött. Ennek ellenére nyert már meccseket, de hát ő csak Cutler.......
csi77
Hány olyan drive-ot vezetett mint Brady vasárnap?
És ebből mennyi volt rájátszásban, esetleg AFC döntőben?
És milyen védelem ellen?
Black_Adder
Mindet......😀
Én nem összehasonlítani akartam őket, csak felvetetted, hogy ilyen fal mögött még nem játszott senki. Hát, szerintem a Seattle fala szarabb volt, amivel SB-t nyert Wilson és Rodgers előtt sem volt sokág jobb.

A kulcs az volt, hogy nem csak a zsebet nyomtátok be folyamatosan, hanem az elkapóknak sem hagytatok életteret.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/t31.0-8/12628467_10207427331015859_8792057434077716661_o.jpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én arra leszek kíváncsi, hogy a Short-Kíkli tengely mellett tud-e futni a Broncos. Szerintem nem. Kubiakból viszont nem nézem ki, hogy más taktikával menne neki, mint a biztonsági run-heavy O#.

Nálam a legvalószínűbb forgatókönyv az az, hogy félidőre lesz kb 7-10 pont előnye a Panthersnek, és ha nem történik érdemleges dolog a 3. negyedben (ott még annyira nem sürget az óra, egy konzervatív edző nem feltétlenül áll át passhappyra), akkor valami őrületes adok-kapok alakulhat ki a 4. negyedre 😀

Ami viszont plusz, hogy a falatokban középen is képesek lehettek nyomásgyakorlásra, ami kulcs, mert semmi sem őrli fel jobban idegileg a védelmeket, mint amikor 3&5-7+ megfutja a Qb egy nem designed runból. Newton pedig rengeteg ilyet csinál. Nála talán nem is azért fontos a zsebben tartás, mert menekülésből passzol, hanem mert ha egyszer eljut a második szintre, nem állítja meg egy cover LB vagy egy CB/S.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sikerest, vagy sikertelent? Azért nem mindegy 😊 Mondjuk, ha konfdöntő is feltétel, akkor túl sok QB nem rúg labdába. 😀

Amúgy jó ötlet, kéne kiírni egy szavazást, hogy kinek melyik last drive volt idén eddig a kedvence. Excitement, teljesítmény, mindegy milyen szempont alapján.

Nálam a sorrend: #1 Rodgers hélméris drive-ja, #2 Big Ben Cincy elleni sérült drive-ja, #3 megosztva Brady vasárnapi és Bridgewater 2 héttel ezelőtti drive-ja (Bradyé profibb, Bridgewateré őrültebb).

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Cutler 6 éve játszik ennél szarabb fal mögött. Ennek ellenére nyert már meccseket, de hát ő csak Cutler.......
csi77
Hány olyan drive-ot vezetett mint Brady vasárnap?
És ebből mennyi volt rájátszásban, esetleg AFC döntőben?
És milyen védelem ellen?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azért a sok turnover-be szerintem simán belejátszik, hogy az ellenfelek nagyon sokszor kerülnek ellenük hamar hátrányba, amikor jön a kapkodás, erőltetés, abból meg kb. törvényszerűen a turnover-ek...

Nem lebecsülném a védelmüket, főleg úgy nem, hogy tudom, a mi támadósorunk nincs épp top formában, de eddig a PO-ben a Hillman-féle "nem fogom meg, úgyse fumble" hülyeségen kívül nem adtunk el labdát, remélem ebben nem fogunk leromlani a SB-ba se...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az biztos, hogy csak akkor lehet esélyünk, ha a turnover csatát minimum nem veszítjük el.

Érdekes módon offense-ben nincs is komoly különbség turnover szempontból, pedig az ember azt hinné. De a két fluke meccsen kívül (második Chiefs és Chargers meccsek) kb. ugyanannyit adtuk el a labdát mint ők.

A nagyobb különbség a védelmekben van. Hiába itt van a #1 védelem, turnoverben valami félelmetes amit összelapátoltak. Az eddigi 18 meccsen 48 turnovert csináltak, ami meccsenként majdnem 3.... Ráadásul stabilan, konstansan szinte minden meccsen hozzák, összesen 1 meccs volt a 18-ból amikor nem csinált a védelmük turnovert.

(Mi 29 turnovert hoztunk össze eddig. Ami egyáltalán nem rossz szám, sőt. De összevetve a 48-al, alig több, mint fele...)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
az idei Panthers kicsit olyan mint a tavalyi Warriors az nba-ben
röhögve, ökörködve viszonylag erőlködés nélkül meneteltek a döntőbe

remélem ott borul a papírforma

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nektek fogok szurkolni, Peyton Papa 2. gyűrűje miatt és mert nagyon nem bírom Cam állandó vigyorát.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Panthres: Amikor legutóbb játszottunk ellenük Newton 7 yardot futott és 7× sackeltük 2012-ben.
Black_Adder
Na nem 1-2 éve volt kicsit több de nagyon megmaradt bennem hogy szétszedték Cam-et. Mondjuk azóta jobb lett ő is a csapata is. De a Broncos D# is.. 😉

Gondolom a következő 2 hétben elő fogják venni a videót amikor Von elkapja Newtont és előadja a Superman örömét... Imádtam...
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Utóbbi években a fehér alapú mez a nyerő 😀

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
 twitter.com/Broncos/status/691771529605050368
baggio
Logikus döntés, a fehér mostanában szerencsét hoz 😀