Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem belsős ember egy sikeres franchise-ból, jó döntés.
Bazzani
Aztán nehogy hozza JMD-t HC-nak...
Black_Adder
Igazából én attól sem ijednék meg annyira.
Edzett emberek vagyunk mi Lions drukkerek, egy ekkora ütést is könnyedén viselnénk.
És abban sem vagyok biztos, hogy JMD (tanulva a Broncos-nál elkövetett hibáiból) nem lenne e jobb HC mint amit most gondolunk róla.
Amúgy szerintem 90%, hogy marad Caldwell, Martha néni nagyon kedveli és a játékosok is kiálltak mellette (Stafford kampányolt Cooter mellett is).

(Patricia viszont jó húzásnak tűnik, főleg ha Austin elmegy.)

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem belsős ember egy sikeres franchise-ból, jó döntés.
Bazzani
Aztán nehogy hozza JMD-t HC-nak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
triangle 1 283
Nem belsős ember egy sikeres franchise-ból, jó döntés.
A hurráoptimizmussal azért még várnék, mert a Pats különleges hely ilyen szempontból. Én nem vagyok elájulva sem a draftjaiktól sem az FA igazolásaiktól soha, aztán BB mégis csodát tesz velük.
...
Bazzani
persze ettől még quinn nem lesz egyből megváltó, de nem szabad alábecsülni azért nálunk a FO munkáját. az, hogy folyamatosan versenyben vagyunk nagy részben köszönhető BB-nek, de erősen meg van támogatva jó draftokkal, FA-kel: védelemben draftról ch. jones, brown, easley, hightower, collins, mayo, ryan, mccourty, chung, harmon; FA branch, ninko, sheard, hicks, casillas, ayers, butler, revis, browner. offenseben draftról edelman, gronk, solder, vollmer és a teljes belső fal, ridley, vereen, white; FA pl blount, lewis, dola stb., és csak az elmúlt 2 év kereteiből szemezgettem. nyilván messze van a tökéletestől, sokszor belehibáztak nálunk is, vannak besült lottózások (ocho, haynesworth - de pl: moss), meg wr-t pl még mindig nem tudunk draftolni, de szerintem sok lions drukker kiegyezne összességében hasonló draftolással, FA-zéssel 😊 azt nem lehet tudni nálunk sosem, kinek mekkora szava van ezekben a döntésekben. mindegy, remélem segít emelkedő pályára állítani az itteni csapatot.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Bob Quinn

Director of pro scouting, Patriots

Age: 39

Background: Joined the Patriots in 2000 as a player personnel assistant and moved up as a scout on all levels until he was named pro scouting director in 2012. Considered about as comprehensive of a talent evaluator as any staffer in the NFL. Massachusetts native and Connecticut graduate (bachelor’s and masters degrees). Married, with a son and daughter.

 twitter.com/Gil_Brandt/status/685589517969920000

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem belsős ember egy sikeres franchise-ból, jó döntés.
A hurráoptimizmussal azért még várnék, mert a Pats különleges hely ilyen szempontból. Én nem vagyok elájulva sem a draftjaiktól sem az FA igazolásaiktól soha, aztán BB mégis csodát tesz velük.
Itt sokkal nehezebb helyzete lesz Quinn-nek hisz valószínűleg nem áll majd alatta egy olyan zseniális szakember mint Bill papa.
A legutolsó hírek szerint Caldwell marad és már Austin távozása sem olyan biztos mint eleinte, egyelőre egyik csapatnál sem ő látszik befutónak. Ha Gase aláír (valamiért ő az első számú opció több csapatnál) akkor kezdenek el dőlni igazán a dominók és láthatjuk kell e valahová Austin.
Ha Caldwell megy akkor sem vagyunk elkésve, mert a kieső és továbbjutó csapatok edzői is most kezdenek el csak interjúkra menni, ebből a szempontból remekül időzítettünk. Kíváncsi vagyok, hogy Quinn magával akar e hozni egy számára ismerős arcot mint Patricia (Pats DC) vagy McDaniels (Pats OC).
Visszatérve kicsit Quinn-re így egyértelmű, hogy ő volt azok közül az első számú célpont akik nem utasították el a felkérést. Egyedül White volt interjún (gondolom ezzel tudtuk le a Rooney rule-t), a többiek (Kirchner aki az én jelöltem volt és Abrams akit nagyon nem akartam) nem is jöttek még beszélgetésre.

több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bazza kívánsága teljesül egy sikeres csapattól jön. Remélem Caldwell megy, esetleg Austin mint HC?
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
na mostantól lehet igazán reménykedni

 twitter.com/Bowlhu/status/685587807574867969
baggio
ez óriási húzásnak tűnik tényleg !... gyakorlatilag akárki a Peccből, 😊 de ő különösen!

Szerkesztette: yooker
több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Most akkor örülhetünk?

Mikor derülhet ki az edző megtartása vagy a váltás?
PintérÁdi
"If he has final say on the coach, I think it's safe to assume Caldwell can start packing his office. " (Loyko, twitteren)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Most akkor örülhetünk?

Mikor derülhet ki az edző megtartása vagy a váltás?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
triangle 1 283
na mostantól lehet igazán reménykedni

 twitter.com/Bowlhu/status/685587807574867969
baggio
16 évet húzott le nálunk viszonylag nagy csendben. sok mindent mi sem tudunk róla, pár csapathoz közeli forrás szerint tudja mit csinál, jó választás. mivel caserio tavaly hosszabbított kb. 2020-ig, így ő nálunk már feljebb nem nagyon léphetett. ja, és most már várjuk tőletek is a rosterforgács jövőbeli mvp-inket😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gondolom megunta, hogy idestova két éve állandóan gondok vannak a térdével és a bokájával, aztán elgondolkozik azon, hogy megéri-e folytatnia a játékot.
Stez
Ezt értem. Azt nem, hogy mit kell azon bejelenteni, hogy gondolkozik? Gondolkozzon, azt ha úgy dönt, hogy nyomja tovább akkor nem történt semmi. Ha úgy, hogy ennyi volt azt meg majd jelentse be. Fura ez nekem.
peach
Ez jó kérdés, én mondjuk ennek látom pozitív oldalát is, részéről legalábbis. Nekem ebből az jön le, hogy ennyire tiszteli a csapatát, hogy előre jelzi, vegyék nála számításba, hogy mi jár a fejében, ne pedig meglepetésként érje a Detroitot a visszavonulása, mert ezt megsínylette a 49ers is azért, miután Borland már az FA közben jelentette be, hogy csöcs.

Illetve Megatron tudja, hogy súlyos pénz és cap terheli a Lionsot, ha megtartja, a csapatnál így is a holt szezon egyik legnagyobb döntése lenne, hogy kivágják-e vagy mit kezdenek ezzel az egésszel.

Megatron a folyamatos boka- és térdsérülések következtében már odáig jutott, hogy heti egy, max kétszer edzett, kb. akkor is limitáltan, a pályán meg valószínűleg évek óta nem érzi egyszer sem százszázalékosnak magát.

Ilyen formán ha meglepő is, de érthető, hogy elgondolkozott.

Persze a franchise tisztelete mellett bőven lehet, hogy azért az is eszébe jutott, hogy a Lions így kivágja, ő pedig egy, max két évet akar még játszani a sérülések miatt, azt meg már ő akarja megválasztani, hogy hol tegye – gyűrű közelébe kerülne.
Stez
Nelson - Megatron - Cobb... hmm

30 évesen, ilyen sérülési múlttal most vagy soha másik csapathoz gyűrűért.
Nelson - CJ - Cobb. Na hagyom az álmodozást hisz ott van nekünk Adams! Ő meg már majdnem ugyan olyan jó. | teherautónyi irónia | 😉
alatriste
Kevés dologtól fordul fel a gyomrom jobban, mint attól hogy Megatront sajtszagú Pacsker mezben lássam.
Annyi tehetséges játékosotok van... nem kell nektek Calvin 24 milláért 😊
PintérÁdi
Annyiért nyilván nem, max ha Cutolva lenne. De ezt erősen kétlem. Ez plátói vízió marad.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bob Quinn az új GM
Korábbi Pats játékosmegfigyelői vezető.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
na mostantól lehet igazán reménykedni

 twitter.com/Bowlhu/status/685587807574867969


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom megunta, hogy idestova két éve állandóan gondok vannak a térdével és a bokájával, aztán elgondolkozik azon, hogy megéri-e folytatnia a játékot.
Stez
Ezt értem. Azt nem, hogy mit kell azon bejelenteni, hogy gondolkozik? Gondolkozzon, azt ha úgy dönt, hogy nyomja tovább akkor nem történt semmi. Ha úgy, hogy ennyi volt azt meg majd jelentse be. Fura ez nekem.
peach
Ez jó kérdés, én mondjuk ennek látom pozitív oldalát is, részéről legalábbis. Nekem ebből az jön le, hogy ennyire tiszteli a csapatát, hogy előre jelzi, vegyék nála számításba, hogy mi jár a fejében, ne pedig meglepetésként érje a Detroitot a visszavonulása, mert ezt megsínylette a 49ers is azért, miután Borland már az FA közben jelentette be, hogy csöcs.

Illetve Megatron tudja, hogy súlyos pénz és cap terheli a Lionsot, ha megtartja, a csapatnál így is a holt szezon egyik legnagyobb döntése lenne, hogy kivágják-e vagy mit kezdenek ezzel az egésszel.

Megatron a folyamatos boka- és térdsérülések következtében már odáig jutott, hogy heti egy, max kétszer edzett, kb. akkor is limitáltan, a pályán meg valószínűleg évek óta nem érzi egyszer sem százszázalékosnak magát.

Ilyen formán ha meglepő is, de érthető, hogy elgondolkozott.

Persze a franchise tisztelete mellett bőven lehet, hogy azért az is eszébe jutott, hogy a Lions így kivágja, ő pedig egy, max két évet akar még játszani a sérülések miatt, azt meg már ő akarja megválasztani, hogy hol tegye – gyűrű közelébe kerülne.
Stez
Nelson - Megatron - Cobb... hmm

30 évesen, ilyen sérülési múlttal most vagy soha másik csapathoz gyűrűért.
Nelson - CJ - Cobb. Na hagyom az álmodozást hisz ott van nekünk Adams! Ő meg már majdnem ugyan olyan jó. | teherautónyi irónia | 😉
alatriste
Kevés dologtól fordul fel a gyomrom jobban, mint attól hogy Megatront sajtszagú Pacsker mezben lássam.
Annyi tehetséges játékosotok van... nem kell nektek Calvin 24 milláért 😊


Valakitől olvastam olyat is hogy azért vonulna vissza, hogy egy másik csapathoz szerződjön ahol esélye lenne.
Nem vagyok jogász, de meglepődnék ha a visszavonulásától függetlenül ha játszani szeretne, akkor ne mi rendelkezzünk a játékjogával. Szóval max 2019-től 😊

A visszavonulás hírét meg eleve nem értem. Esély van rá, hogy a fizuja miatt cut legyen. Ha visszavonul, akkor nem kapja meg a garantált lóvét csak a signing bonust (3.2 milla 2016-ra). Ergo ha a visszavonulását nem jelenti be csak a Cut után akkor keres 9 millát pluszban csak ebben az évben... nem tűnik logikusnak 😊 Annyi pénzért csak megvárja a nyarat.

Amúgy az ő hozzáállását ismerve, játszik és keményen dolgozik amíg csak lehet. Építsünk falat mert anélkül nem fog érvényesülni Ő sem. Ő nem a 4-5 yardos routokat futó elkapó. Nem lesz vele baj, csak legyen fal!
Amúgy meg faragni fog a fizetéséből, annyit amennyit kér a csapat. Ezerszer lenyilatkozta. Ha csak elosztjuk a következő 3 évre a pénzét, akkor kb évi 15re jön ki. Mondjuk az is brutális 😕

Azért ha tovább lépünk tegyük elegánsan. Ő a franchise legjobbja (versenyben Sanders-szel)
PintérÁdi
Megatront sosem érdekelte annyira a pénz, eddigi karrierje során pedig keresett már annyi pénzt, hogy azt mondja, ő nem akar maradandó sérülést összeszedni – így is szenved eleget a térdével és a bokájával –, annyira már a játékot sem élvezi, így befejezi.

Mert nála ez is tényező, az állandó sérülések és bajlódások miatt valószínűleg alábbhagyott a játék iránti kedve.

(Ne felejtsük el, hogy Megatron a 2007-es újonc szerződésével is több mint 60 millió dollárt vágott zsebre, ezt követte a 120 milliós contract.)

Nem mindenkinél a pénz az első.

Szerkesztette: Stez

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Gondolom megunta, hogy idestova két éve állandóan gondok vannak a térdével és a bokájával, aztán elgondolkozik azon, hogy megéri-e folytatnia a játékot.
Stez
Ezt értem. Azt nem, hogy mit kell azon bejelenteni, hogy gondolkozik? Gondolkozzon, azt ha úgy dönt, hogy nyomja tovább akkor nem történt semmi. Ha úgy, hogy ennyi volt azt meg majd jelentse be. Fura ez nekem.
peach
Ez jó kérdés, én mondjuk ennek látom pozitív oldalát is, részéről legalábbis. Nekem ebből az jön le, hogy ennyire tiszteli a csapatát, hogy előre jelzi, vegyék nála számításba, hogy mi jár a fejében, ne pedig meglepetésként érje a Detroitot a visszavonulása, mert ezt megsínylette a 49ers is azért, miután Borland már az FA közben jelentette be, hogy csöcs.

Illetve Megatron tudja, hogy súlyos pénz és cap terheli a Lionsot, ha megtartja, a csapatnál így is a holt szezon egyik legnagyobb döntése lenne, hogy kivágják-e vagy mit kezdenek ezzel az egésszel.

Megatron a folyamatos boka- és térdsérülések következtében már odáig jutott, hogy heti egy, max kétszer edzett, kb. akkor is limitáltan, a pályán meg valószínűleg évek óta nem érzi egyszer sem százszázalékosnak magát.

Ilyen formán ha meglepő is, de érthető, hogy elgondolkozott.

Persze a franchise tisztelete mellett bőven lehet, hogy azért az is eszébe jutott, hogy a Lions így kivágja, ő pedig egy, max két évet akar még játszani a sérülések miatt, azt meg már ő akarja megválasztani, hogy hol tegye – gyűrű közelébe kerülne.
Stez
Nelson - Megatron - Cobb... hmm

30 évesen, ilyen sérülési múlttal most vagy soha másik csapathoz gyűrűért.
Nelson - CJ - Cobb. Na hagyom az álmodozást hisz ott van nekünk Adams! Ő meg már majdnem ugyan olyan jó. | teherautónyi irónia | 😉
alatriste
Kevés dologtól fordul fel a gyomrom jobban, mint attól hogy Megatront sajtszagú Pacsker mezben lássam.
Annyi tehetséges játékosotok van... nem kell nektek Calvin 24 milláért 😊


Valakitől olvastam olyat is hogy azért vonulna vissza, hogy egy másik csapathoz szerződjön ahol esélye lenne.
Nem vagyok jogász, de meglepődnék ha a visszavonulásától függetlenül ha játszani szeretne, akkor ne mi rendelkezzünk a játékjogával. Szóval max 2019-től 😊

A visszavonulás hírét meg eleve nem értem. Esély van rá, hogy a fizuja miatt cut legyen. Ha visszavonul, akkor nem kapja meg a garantált lóvét csak a signing bonust (3.2 milla 2016-ra). Ergo ha a visszavonulását nem jelenti be csak a Cut után akkor keres 9 millát pluszban csak ebben az évben... nem tűnik logikusnak 😊 Annyi pénzért csak megvárja a nyarat.

Amúgy az ő hozzáállását ismerve, játszik és keményen dolgozik amíg csak lehet. Építsünk falat mert anélkül nem fog érvényesülni Ő sem. Ő nem a 4-5 yardos routokat futó elkapó. Nem lesz vele baj, csak legyen fal!
Amúgy meg faragni fog a fizetéséből, annyit amennyit kér a csapat. Ezerszer lenyilatkozta. Ha csak elosztjuk a következő 3 évre a pénzét, akkor kb évi 15re jön ki. Mondjuk az is brutális 😕

Azért ha tovább lépünk tegyük elegánsan. Ő a franchise legjobbja (versenyben Sanders-szel)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gondolom megunta, hogy idestova két éve állandóan gondok vannak a térdével és a bokájával, aztán elgondolkozik azon, hogy megéri-e folytatnia a játékot.
Stez
Ezt értem. Azt nem, hogy mit kell azon bejelenteni, hogy gondolkozik? Gondolkozzon, azt ha úgy dönt, hogy nyomja tovább akkor nem történt semmi. Ha úgy, hogy ennyi volt azt meg majd jelentse be. Fura ez nekem.
peach
Ez jó kérdés, én mondjuk ennek látom pozitív oldalát is, részéről legalábbis. Nekem ebből az jön le, hogy ennyire tiszteli a csapatát, hogy előre jelzi, vegyék nála számításba, hogy mi jár a fejében, ne pedig meglepetésként érje a Detroitot a visszavonulása, mert ezt megsínylette a 49ers is azért, miután Borland már az FA közben jelentette be, hogy csöcs.

Illetve Megatron tudja, hogy súlyos pénz és cap terheli a Lionsot, ha megtartja, a csapatnál így is a holt szezon egyik legnagyobb döntése lenne, hogy kivágják-e vagy mit kezdenek ezzel az egésszel.

Megatron a folyamatos boka- és térdsérülések következtében már odáig jutott, hogy heti egy, max kétszer edzett, kb. akkor is limitáltan, a pályán meg valószínűleg évek óta nem érzi egyszer sem százszázalékosnak magát.

Ilyen formán ha meglepő is, de érthető, hogy elgondolkozott.

Persze a franchise tisztelete mellett bőven lehet, hogy azért az is eszébe jutott, hogy a Lions így kivágja, ő pedig egy, max két évet akar még játszani a sérülések miatt, azt meg már ő akarja megválasztani, hogy hol tegye – gyűrű közelébe kerülne.
Stez
Nelson - Megatron - Cobb... hmm

30 évesen, ilyen sérülési múlttal most vagy soha másik csapathoz gyűrűért.
Nelson - CJ - Cobb. Na hagyom az álmodozást hisz ott van nekünk Adams! Ő meg már majdnem ugyan olyan jó. | teherautónyi irónia | 😉


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom megunta, hogy idestova két éve állandóan gondok vannak a térdével és a bokájával, aztán elgondolkozik azon, hogy megéri-e folytatnia a játékot.
Stez
Ezt értem. Azt nem, hogy mit kell azon bejelenteni, hogy gondolkozik? Gondolkozzon, azt ha úgy dönt, hogy nyomja tovább akkor nem történt semmi. Ha úgy, hogy ennyi volt azt meg majd jelentse be. Fura ez nekem.
peach
Ez jó kérdés, én mondjuk ennek látom pozitív oldalát is, részéről legalábbis. Nekem ebből az jön le, hogy ennyire tiszteli a csapatát, hogy előre jelzi, vegyék nála számításba, hogy mi jár a fejében, ne pedig meglepetésként érje a Detroitot a visszavonulása, mert ezt megsínylette a 49ers is azért, miután Borland már az FA közben jelentette be, hogy csöcs.

Illetve Megatron tudja, hogy súlyos pénz és cap terheli a Lionsot, ha megtartja, a csapatnál így is a holt szezon egyik legnagyobb döntése lenne, hogy kivágják-e vagy mit kezdenek ezzel az egésszel.

Megatron a folyamatos boka- és térdsérülések következtében már odáig jutott, hogy heti egy, max kétszer edzett, kb. akkor is limitáltan, a pályán meg valószínűleg évek óta nem érzi egyszer sem százszázalékosnak magát.

Ilyen formán ha meglepő is, de érthető, hogy elgondolkozott.

Persze a franchise tisztelete mellett bőven lehet, hogy azért az is eszébe jutott, hogy a Lions így kivágja, ő pedig egy, max két évet akar még játszani a sérülések miatt, azt meg már ő akarja megválasztani, hogy hol tegye – gyűrű közelébe kerülne.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Gondolom megunta, hogy idestova két éve állandóan gondok vannak a térdével és a bokájával, aztán elgondolkozik azon, hogy megéri-e folytatnia a játékot.
Stez
Ezt értem. Azt nem, hogy mit kell azon bejelenteni, hogy gondolkozik? Gondolkozzon, azt ha úgy dönt, hogy nyomja tovább akkor nem történt semmi. Ha úgy, hogy ennyi volt azt meg majd jelentse be. Fura ez nekem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Srácok, mit gondoltok? Azt olvastam Calvin Johnson kérdéses besorolást kapott a következő meccsre.
sapka
Végre valaki, aki tudja, hogy mit beszél 😀

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Most olvastam, nem értem mi értelme van egy ilyen közleménynek...
peach
Ha nem győzheti le a autobotokat mi értelme van?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom megunta, hogy idestova két éve állandóan gondok vannak a térdével és a bokájával, aztán elgondolkozik azon, hogy megéri-e folytatnia a játékot.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A gépek nem vonulnak vissza, azt meghagyják az embereknek.

több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jövőre 20 milla cap hitje... Én nagyon kedvelem, de...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Most olvastam, nem értem mi értelme van egy ilyen közleménynek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Megatron kiadott egy közleményt, mely szerint fontolgatja a visszavonulását, de gondolom ez olyan mikor meccsek előtt questionable besorolást kap injury reportban.
Beki
hát nagyon remélem, hogy folytatja a játékot Megathron