Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nem tudom elképzelni, hogy Calvin jövőre ne itt legyen.
MacPhisto
Elképzelni én sem tudom, mióta követem a csapatot Ő itt van.
Kíváncsi leszek ki lesz a GM/HC sok változás elé néz a csapat. Szerintem senki sem marad az új Gm majd hozza a saját embereit. :/
Blevi
Én Cooternek és Austinnak bizalmat szavazok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem tudom elképzelni, hogy Calvin jövőre ne itt legyen.
MacPhisto
Elképzelni én sem tudom, mióta követem a csapatot Ő itt van.
Kíváncsi leszek ki lesz a GM/HC sok változás elé néz a csapat. Szerintem senki sem marad az új Gm majd hozza a saját embereit. :/
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nem tudom elképzelni, hogy Calvin jövőre ne itt legyen.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
gratz a W-hez, bár ez nem vitt előre sokat bennetek se :/

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
31.-én válaszolok minden kérdésre.
Addigra kicsit tisztul a kép (drafthely) meg időm is lesz több.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Semmi megbántódás vagy egyéb nincs részemről Bazza 😊
Értem mit mondasz és egyet is értek vele, csak az volt fura, hogy írtatok ketten is neki fél-fél oldalt (pici túlzás 😀 ). Lehet csak annyi történt, hogy látta FB-n (120yard, FK, valami más) a "hírt", itt még nem látta és bemásolta.
De tényleg ne pazaroljunk erre több karaktert, mert tárgytalan.

Más:
Egyre többször, több helyen látom, hogy Megatron utolsó meccseit tolhatja Lions mezben.
Ha jól nézem, jövőre 24 misit keresne, az elküldése pedig 12 misi dead moneyt csinálna "csak".
Tate Z elkapó, ha CJ menne, akkor kellene mindenképp egy X elkapó.
Mik az opciók? Trade ilyen fizuval sztem nem jöhet szóba.
Az a 12 misi amivel pluszban lennétek az elküldésével, meg nem fix, hogy megéri szerintem. Bár abból lehetne hozni 2 kezdőt más posztra.
Ngata is sokat keres, gondolom szezon után ő is mehet.

És akkor elértem rövid átvezetés után oda, hogy: 1.körben milyen posztok jöhetnek szóba szerintetek? Vagy máshogy: Ti milyen posztra húznátok?
Ha megy Megatron és Ngata se marad, akkor WR/DT kézenfekvő lenne. Olvastam még régebben ,hogy Tulloch sem az igazi már, de ILB-t 1.körben nem szokás vinni (főleg ahol ti lesztek, bár nem ismerem a classt, ha jön egy új Kuechly...😀). Mathis öreg, az igaz, Slay viszont egész elnök, kétlem h CB-t húznátok az elején. Quinn mellé egy safety szóba jöhet mondjuk (de ott ahol ti húztok sztem megint csak felejtős). Ansah beast, Jason Jonest sztem viszonylag olcsón meg lehet tartani rotációba, én pass rusherre se lőnék el 1.kört. Az OL-be idén jött egy G ugye 1.kör végén, bár egy OT lehet, hogy elférne (Reiff mellett nem tudom ki a másik tackle, nem tudtam idén sajnos sok meccseteket nézni). Futókkal megvagytok, TE-t 2 éve húztatok 1.körben, az sem jöhet szóba szvsz.
Szóval külső szemmel én DT-t vagy WR-t húznék 1.körben, de ez is attól függ, hogy mi lesz CJ-vel vagy épp Ngata-val. Egy pass rusher DT-t(Suh + Fairley után szabadon) is el tudnék képzelni mondjuk.
Vagy még nagyon korai ezekről beszélni?

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira akarod bizonygatni, hogy a srác "haszontalan" infót rakott be,
Borbinho
Nem akartam ebbe a vitába mélyebben belemenni, de hamár így betámadsz minket akkor megteszem.
Berakott egy olyan hírt (?) aminek nulla hírértéke van, mert meglátta valahol. Ellenben történt egy csomó olyan dolog a csapatnál amit nem rakott be (hasonló "fontosságúak" és fontosabbak is). Most ne másszunk bele abba, hogy azokat miért nem vagy emezt miért igen, maradjunk annyiban, hogy a véleményem szerint (meg hidd el, hogy sok más ember véleménye szerint sem) nincs szükség erre.
Ez egy fórum, ahol véleményeket jössz olvasni, vitatkozni dolgokról, híreket megbeszélni. Na most arról, hogy "Megatron lehet, hogy játszik de lehet, hogy nem" egy hót kula szezon lényegtelen meccsén mit tudsz beszélni?
Ha beírja, hogy Megatron nem biztos, hogy játszik és ezért a támadóegység játéka mit fog változni egy kurva szót nem szólok hidd el.
Pont privátban beszélgettünk egy Pats drukkerrel erről, akikhez a "Montee Ball érkezett! Szerintem kétesélyes a dolog ha beválik akkor nagyon jó lehet, de ha nem akkor könnyen FA lehet megint." szintén aznap, hát ő sem volt boldog tőle...
De le is zárom a vitát, kár is volt belemenni. Főleg, hogy megbántani sem akartam senkit vele.

több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez az injury report így lenne helyes:
Öt játékos játéka kérdéses a hétfő esti rangadóra: Calvin Johnson, Eric Ebron, Eric Ebron, Michael Ola, Glover Quin. Várhatóan mind az öt játékos játszani fog. Lance Moore várhatóan játszik, miután kihagyta az előző két mérkőzést.
valakis
Annyira akarod bizonygatni, hogy a srác "haszontalan" infót rakott be, hogy a Béczkó által leírt 2 játékos mellé még odacsapsz hármat? Vagyis igazából kettőt, ha csak nincs két ugyan olyan nevű játékosotok, ami mondjuk elég raj lenne.

Beírt egy hírt, minek kell most ezért nekimenni? Lehet amikor olvasta, még csak ők ketten voltak jelölve, vagy ahol olvasta, ott ők ketten voltam megemlítve. Nem mindenki olvas twittert vagy nfl.com-ot, lehet neki újdonság volt a hír, úgy gondolta másnak is az lehet, ezért bepostolta.
Borbinho
Az nem hír amit beírt maradjunk annyiban. Azt meg hogy kinek milyen a besorolása azt egyszerre teszik fel a hivatalos Lions honlapra. Elnézést hogy Ngata helyett Ebron copyztam be megint.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez az injury report így lenne helyes:
Öt játékos játéka kérdéses a hétfő esti rangadóra: Calvin Johnson, Eric Ebron, Eric Ebron, Michael Ola, Glover Quin. Várhatóan mind az öt játékos játszani fog. Lance Moore várhatóan játszik, miután kihagyta az előző két mérkőzést.
valakis
Annyira akarod bizonygatni, hogy a srác "haszontalan" infót rakott be, hogy a Béczkó által leírt 2 játékos mellé még odacsapsz hármat? Vagyis igazából kettőt, ha csak nincs két ugyan olyan nevű játékosotok, ami mondjuk elég raj lenne.

Beírt egy hírt, minek kell most ezért nekimenni? Lehet amikor olvasta, még csak ők ketten voltak jelölve, vagy ahol olvasta, ott ők ketten voltam megemlítve. Nem mindenki olvas twittert vagy nfl.com-ot, lehet neki újdonság volt a hír, úgy gondolta másnak is az lehet, ezért bepostolta.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bazzani csak részben van igazad! A híreket amit felrakok az oldalra, nem minden esetben kommentálom, de akad olyan is amikor egy szóval vagy pár mondattal jellemzek! A megatronos hírrel csak tudatni akartam a többi Lions fannal, hogy egy ilyen hír létezik, ha esetleg létezik olyan Lions fan aki esetleg még nem hallotta volna. Hallottam olyat is aki ezt az oldalt olvassa el először egy adott napon, így akkor rögtön látja, hogy mi a helyzet.
Béczkó
Te konkrétan minden ötödik hírt írod be. És azokat se pontosan.

Megatron és Ebron játéka kérdéses a hétfő esti rangadón!
Béczkó
Ez az injury report így lenne helyes:
Öt játékos játéka kérdéses a hétfő esti rangadóra: Calvin Johnson, Eric Ebron, Eric Ebron, Michael Ola, Glover Quin. Várhatóan mind az öt játékos játszani fog. Lance Moore várhatóan játszik, miután kihagyta az előző két mérkőzést.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Bazzani csak részben van igazad! A híreket amit felrakok az oldalra, nem minden esetben kommentálom, de akad olyan is amikor egy szóval vagy pár mondattal jellemzek! A megatronos hírrel csak tudatni akartam a többi Lions fannal, hogy egy ilyen hír létezik, ha esetleg létezik olyan Lions fan aki esetleg még nem hallotta volna. Hallottam olyat is aki ezt az oldalt olvassa el először egy adott napon, így akkor rögtön látja, hogy mi a helyzet.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem javitok ki ilyesmit, teljesen jo ez igy. Nincs kevesebb ertelme, mint amiket penzert irnak a nagy halaszle tuloldalan.

Talan annyit, hogy Gibbs nem Sutton embere, megorokolte es megtartotta, mert az LBkhez elismerten nagyon ert. Egyetemen volt HC, NFLben pedig DC (Saints).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki is találtam Ballard-hoz egy coaching staff-ot nagy unalmamban:

HC Bob Sutton Kansas City Chiefs Defensive Coordinator

Ballard magával hozza a Chiefs-től. Reális esély nincs rá, hogy ennyi idősen elvállalná (bár voltak már nála sokkal idősebb HC-k is), de a főnököknél végzett remek munkája jó ajánlólevél. Rendelkezik HC tapasztalattal is bár nem sokkal.

DC Gary Gibbs Kansas City Chiefs Linebacker Coach

Ha Sutton érkezik akkor az egyik legjobb emberét hozza magával. Nem mellékes, hogy egyre többet emlegetik a védelmi sémaváltást, ez Sutton és Gibbs érkezésével könnyebben mehetne.

OC Matt Cavanaugh Washington Redskins QB Coach

3 évig együtt dolgozott Sutton-al a Jets-nél. Idén Cousins NFL szintű irányítóvá vált a kezei alatt, Stafford fejlődését remélik majd tőle. Nem mellesleg tavaly a Bears-nél dolgozott így füligjimmy is örülni fog a mackóóóó kötődésnek.

Persze ez csak egy poén és mindjárt jön Ulpianus barátom kijavítani a hibákat. (:

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szóval egy igazi kis faszkalap benyomását kelti az ürge, de ez még senkit nem akadályozott meg a sikerben.
füligjimmy
Az, hogy valaki hülye/nem ért hozzá/bunkó/életében nem látott NFL meccset az nem akadály, hogy Lions alkalmazott legyen. Ami lényegi elvárás, hogy tudjon nagy hangzatos mondatokat használni (például: Minden meccs más!), legyen tapintatos a játékosokkal és a bírókkal esetleg válogatás nélkül tudjon mindenkire ordítozni (a kettő közül természetesen csak az egyik és köztes állapot nem lehet!), egy tragikus szezon végén is tudjon a következő meccs hihetetlen fontosságáról beszélni (mert ugye "Minden meccs más!") és ehhez hasonló okosságok.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bedobok egy nevet tipp gyanánt az új GM személyére:
Chris Ballard - Director of football operations (director of player personnel)
Bazzani
Egy jó kis Bears-Chiefs front office vonal, mindig garancia a sikerre. Tudtad, hogy nálunk ő akarta nagyon Vasher draftolását? Na, mikor visszajött interjúra, ennyit mindig elmondtak róla. Többet nem tudtak sajnos. Én tökéletes választásnak érzem.
füligjimmy
Igazából azon a vonalon keresgéltem akit Accorsi ajánlgatott tavaly.
Nektek Arians sem kellett, gondoltam akkor Ballard is beválhat.
(Vasher nálunk jól játszott egy évig!)
Igazából amúgy szerintem kb tökmindegy, mert ebből a franchise-ból senki nem tudna nyerő galerit varázsolni.
Bazzani
Na, akkor most elárulom neked, amit senki nem fog. Emery nem vette fel Arians-t, viszont első dolga volt Ballard előléptetése. Ha ez nem ajánlólevél, akkor nem tudom, micsoda. Utána lelépett, majd ajánlkozott, hogy visszajön. Szivárogtat a sajtónak, hogy mennyire ide akar jönni, utána meg köpköd, hogy ő ki akart rúgni mindenkit, csak ebbe nem egyeztek bele, meg hogy mennyire át akart alakítani, és sajnálják a pénzt, szóval egy igazi kis faszkalap benyomását kelti az ürge, de ez még senkit nem akadályozott meg a sikerben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bedobok egy nevet tipp gyanánt az új GM személyére:
Chris Ballard - Director of football operations (director of player personnel)
Bazzani
Egy jó kis Bears-Chiefs front office vonal, mindig garancia a sikerre. Tudtad, hogy nálunk ő akarta nagyon Vasher draftolását? Na, mikor visszajött interjúra, ennyit mindig elmondtak róla. Többet nem tudtak sajnos. Én tökéletes választásnak érzem.
füligjimmy
Igazából azon a vonalon keresgéltem akit Accorsi ajánlgatott tavaly.
Nektek Arians sem kellett, gondoltam akkor Ballard is beválhat.
(Vasher nálunk jól játszott egy évig!)
Igazából amúgy szerintem kb tökmindegy, mert ebből a franchise-ból senki nem tudna nyerő galerit varázsolni.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bedobok egy nevet tipp gyanánt az új GM személyére:
Chris Ballard - Director of football operations (director of player personnel)
Bazzani
Egy jó kis Bears-Chiefs front office vonal, mindig garancia a sikerre. Tudtad, hogy nálunk ő akarta nagyon Vasher draftolását? Na, mikor visszajött interjúra, ennyit mindig elmondtak róla. Többet nem tudtak sajnos. Én tökéletes választásnak érzem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani mi bajod azzal, hogy híreket másolok be a topikokba? Friss híreket szoktam, mások is így tesznek a saját csapatuk topikjában!
Béczkó
Leginkább az, hogy nincs egy önálló gondolatod sem.
Ez egy fórum, itt általában (ha mondjuk én csinálom) ha bemásolok egy hírt akkor megpróbálom véleményezni, véleményemet indokolni.
Ha elmondod nekem, hogy ezzel a "Megatron és Ebron játéka kérdéses a hétfő esti rangadón!" beírással mi volt a célod akkor talán megértem miért csináltad. Mert ennek sem hír sem véleményértéke nem volt.
Nem megbántani akartalak, csak voltak olyanok akik ezt csinálták korábban és leszoktak róla és nem érzem fontosságát a helyettesítésüknek a részedről.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jim Bob kicsit rendbevágta a dolgokat:

-QB Matthew Stafford ranks No. 4 since the bye with a 106.9 passer rating.
-RB Ameer Abdullah ranks 5th in yards per carry (4.66) since the bye. (Min. 50 attempts)
-Golden Tate joins Antonio Brown as the only NFL players with 40+ catches and 5+ TD since the Lions' bye week

Bennem valamiért mégis rengeteg a kérdőjel vele kapcsolatban.
Egyik pillanatban azt gondolom, hogy maradjon, másik pillanatban azt, hogy ne.
Ugyanez amúgy Austin is pepitában.
Egy normális vezetőedző keze alatt akár működőképes is lehetne ez az OC-DC duó. Arra viszont semmi esélyt nem látok, hogy új GM és új HC jön de ők maradnak.

Bedobok egy nevet tipp gyanánt az új GM személyére:
Chris Ballard - Director of football operations (director of player personnel)

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis Stafford/Ray Lewis tánc:
 twitter.com/UGAfootballLive/status/679178830737711105

Igen ezt TD-nek látta a bíró.
Gondolom nem volt elég közel.


Remek ajándék Lions drukkereknek Karácsonyra:

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Idén hétszer sikerült megnyerni az első félidőt, és csak két alkalommal a másodikat. Voltak nagyon csúnya leolvadások is. Ennek mi lehet az oka? Elfáradnak a játékosok fizikailag, vagy fejben? Az ellenfél koordinátorai képesek a váltásra, a Lions koordinátorok pedig képtelenek ezt lekövetni? Vagy valami más lehet a háttérben?
sornyito
En arra tippelek hogy nem nagyon tudunk változtatni. A gameplant kiismerik es az ellenfelek váltanak a szünetben. Mi meg nem.


1994 óta most sikerült először idegenben MNF meccsen nyerni.
Akkoriban a sláger a sign volt az ace of base nevű bandától 😊

Imadom az ilyen "statisztikákat"

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
sornyito Detroit Lions 51
Idén hétszer sikerült megnyerni az első félidőt, és csak két alkalommal a másodikat. Voltak nagyon csúnya leolvadások is. Ennek mi lehet az oka? Elfáradnak a játékosok fizikailag, vagy fejben? Az ellenfél koordinátorai képesek a váltásra, a Lions koordinátorok pedig képtelenek ezt lekövetni? Vagy valami más lehet a háttérben?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
az ,hogy idegesítő.

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Bazzani mi bajod azzal, hogy híreket másolok be a topikokba? Friss híreket szoktam, mások is így tesznek a saját csapatuk topikjában!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron és Ebron játéka kérdéses a hétfő esti rangadón!
Béczkó
Úristen neeeeeeeeeeeeeeee!
Vegyél egy nagy levegőt, nyugodj meg és legfőképpen ne másolj be minden számodra érdekesnek tűnő hírt minden topikba.
Amióta az eszemet tudom Megatron kérdőjeles minősítést kap minden meccs előtt. Ez már nem is fog változni, kb nulla a hírértéke.
Pláne egy olyan szezonban amikor az sem számít már ha a takarító passzol a konyhásnéninek.