Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Fleener szedett picket a coltsban idén

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Rodgers was resolute in his opinion that the correct judgment was made on the play.

"It was a face mask," he said. "I was looking for the flag afterwards. I don't really flop any calls. That was a legit face mask."

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
"Some people are just supposed to suffer. That's why the Red Sox will never win the damn series."

-ez jutott csak eszembe a meccs kapcsán. Sajnáltam, talán életemben először.

De az mi a fasz hogy lateralra keszülsz? Kajak????
kovi470
Mondjuk A-Rod nem egy olyan ágyúkezű QB, mint Vick, Carr vagy Big Ben, de nem igaz, hogy Caldwell nem gondolt a hail maryre. Még Mike Smith is felzavarta az endzoneba Julio Jonest Wilson első idényében a playoffban, le is szedte a picket. Sőt, idén is láttam hasonlót, de nem emlékszem melyik meccsen. Ha lateral következett volna, akkor is mi értelme lett volna két játékost a first down vonalnál hagyni?? Nevetséges.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
"Some people are just supposed to suffer. That's why the Red Sox will never win the damn series."

-ez jutott csak eszembe a meccs kapcsán. Sajnáltam, talán életemben először.

De az mi a fasz hogy lateralra keszülsz? Kajak????

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Glover Quin már másodszor van egy sikeres Hail Marynél a szopóroller rossz oldalán. De most legalább nem asszizált aktívan hozzá, mint a múltkor.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
nyilván ennek a playnek meg sem kellett volna történnie, de érdemes lenne megkérdezni ettől a két védőtől, hogy mégis mire gondoltak

 twitter.com/PFF_Pete/status/672645499405643776
ZERO_L
Már az eredménykövetőben is csodálkoztam rajta, na de "ez a lateralra készültünk" annyira klasszik Lions, hogy nem igaz. Elképzelem mi járhatott Caldwell fejében Rodgers passzánál: "jéé ez ekkorát tud dobni!"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gedam 5 700
nyilván ennek a playnek meg sem kellett volna történnie, de érdemes lenne megkérdezni ettől a két védőtől, hogy mégis mire gondoltak

 twitter.com/PFF_Pete/status/672645499405643776
ZERO_L
Caldwell azt mondta, hogy lateralra számítottak, nem hail maryre, nem a játékosok hibája.
Az más kérdés, hogy amikor már látták, hogy jön a hail mary, akkor miért nem az end zone előtt álltak a védők...

A facemask call nekem se tűnt jogosnak, de ilyen passzt nem szabad beszopni.
Jakehomer
vagy, ha elmennek blitzre, akkor nem tudja magát üresre kígyózni rodgers
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Caldwell did not argue the play, and defended his decision after the game.

"When have you heard of that doing any good?" Caldwell said. "If you ask for it on the field, what's it going to do for you? What are they going to say?"

A reporter suggested the officials could huddle to talk about the play.

"They can't change the flag once it's thrown," Caldwell said. "They're not going to change it."

A reporter brought up last year's playoff game against Dallas, when officials threw a flag for pass interference against the Cowboys, marked it off, then took it back. Detroit went on to lose the game.

"They're not going to change it," Caldwell said, then headed out the door.

Aha...

Van az az 5 csapat, akiknél felszednék.

Szerkesztette: MacPhisto

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
nyilván ennek a playnek meg sem kellett volna történnie, de érdemes lenne megkérdezni ettől a két védőtől, hogy mégis mire gondoltak

 twitter.com/PFF_Pete/status/672645499405643776
ZERO_L
Caldwell azt mondta, hogy lateralra számítottak, nem hail maryre, nem a játékosok hibája.
Az más kérdés, hogy amikor már látták, hogy jön a hail mary, akkor miért nem az end zone előtt álltak a védők...

A facemask call nekem se tűnt jogosnak, de ilyen passzt nem szabad beszopni.

Perception is reality.
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
60 yardos hail maryt beszopni. Kibaszott 60 yardos hail maryt. Arról nem kell beszélni, hogy utolsó embert a faszért rántasz le magasan tartot kézzel, amikor már csak hátra passzolhat. Alig várják, hogy fújjanak valamit. Te is tudod, én is tudom, csak az a nyomoronc védő nem tudja. Utána egy 60 yardos hail maryt beszopni. Ott áll 2 csávó, fogja az oldalvonalat. Ha ez nem Classis Lions, akkor nem tudom micsoda. És most kerülhetjük az összes nfl-lel kapcsolatos portált, mert kb. a szürke 50 árnyalatában nem volt olyan bőnyálú felláció, mint amit most Rodgers kap.
füligjimmy
Ugye ugye....az a bizonyos KC elleni meccs....meg az a bizonyos 54-es playa..még mindig kísért. 😊

Amúgy sajnálom,hogy nem jött össze megint...én nektek drukkoltam.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
az is vicc h hail marynél nincs fel megatron a pályán
pár éve egy POmeccsen(sea-atl) egy ilyen szituban Julionak pickje is volt
braxa88
Gronk is fent van ilyenkor, régebben Randy Moss is fent volt.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
60 yardos hail maryt beszopni. Kibaszott 60 yardos hail maryt. Arról nem kell beszélni, hogy utolsó embert a faszért rántasz le magasan tartot kézzel, amikor már csak hátra passzolhat. Alig várják, hogy fújjanak valamit. Te is tudod, én is tudom, csak az a nyomoronc védő nem tudja. Utána egy 60 yardos hail maryt beszopni. Ott áll 2 csávó, fogja az oldalvonalat. Ha ez nem Classis Lions, akkor nem tudom micsoda. És most kerülhetjük az összes nfl-lel kapcsolatos portált, mert kb. a szürke 50 árnyalatában nem volt olyan bőnyálú felláció, mint amit most Rodgers kap.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az is vicc h hail marynél nincs fel megatron a pályán
pár éve egy POmeccsen(sea-atl) egy ilyen szituban Julionak pickje is volt
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Remélem Martha Ford holnap kirúgja a zebrákat meg Godellt is!
PintérÁdi
Ja mint a Seattle meccs után, ugye?

Ez csak idén két tiszta win elvétele volt, plusz januárban a dallasi meccs. Egy hányinger az egész.
MacPhisto
Marthàt csak viccből írtam. De én is azt számoltam hogy 3 meccset vettek el tőlünk, KEVESEBB Mint egy év alatt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
nyilván ennek a playnek meg sem kellett volna történnie, de érdemes lenne megkérdezni ettől a két védőtől, hogy mégis mire gondoltak

 twitter.com/PFF_Pete/status/672645499405643776



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jobbak voltatok, megérdemeltétek volna a győzelmet és 60perc után vezettetek is. A többi bullshit.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Remélem Martha Ford holnap kirúgja a zebrákat meg Godellt is!
PintérÁdi
Ja mint a Seattle meccs után, ugye?

Ez csak idén két tiszta win elvétele volt, plusz januárban a dallasi meccs. Egy hányinger az egész.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Remélem Martha Ford holnap kirúgja a zebrákat meg Godellt is!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hányok! az egesz NFL gusztustalan.
Baszódjanak meg a zebrák.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Talán a paritás jegyében élő egyenesben leszophatnák a bírók Rodgerst.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Én Bellt nem vágnám ki, a sérülése miatt lassabb, viszont nincs másik erőfutónk. Ráérünk még ezzel, gyógyuljon.

Pettigrewt Lombardi egyszerűen nem tudta használni, most jobban be van vonva a játékba, plusz tud blokkolni is. Rajta is elgondolkodnék.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/2593698/lions-gm-search-eyes-patriots-ravens-seahawks-packers-execs
Beki
DaCosta évek óta erre várt. Az IGAZI KIHÍVÁS!
füligjimmy
Mondjuk ahogy elnézem a Ravenst az sem lenne kisebb meló.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én Pettigrew-nál a teljes (két éves) spórolást írtam, azért 8 milla.
Bazzani
Bocs, de erre nem is gondoltam. Teljesen igazad van.
Az meg szerintem is egyértelmű hogy év végén megköszönjük neki az elmúlt évek eredményes munkáját 😄
azert a draft után volt egy két ígéretes éve. Aztán hotel a droppok és végül csak blokkolni használjuk.
Azert az érdekes hogy őt a droppok miatt nélkülözzük. Erre draftolunk a helyére egy drop királyt 😊
Bár én nagyon tehetségesnek tartom Ebront, valaki megtaníthatná koncentrálni az elkapásoknál. Mert nekem úgy tűnik, néha a nehez labdákat simán fogja. A könnyű panaszokat meg elejti.

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25393698/lions-gm-search-eyes-patriots-ravens-seahawks-packers-execs
Beki
DaCosta évek óta erre várt. Az IGAZI KIHÍVÁS!
füligjimmy
Őt és Wolf-ot sztem tutira nem fogják elengedni.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25393698/lions-gm-search-eyes-patriots-ravens-seahawks-packers-execs
Beki
DaCosta évek óta erre várt. Az IGAZI KIHÍVÁS!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson