Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Megatron és Ebron játéka kérdéses a hétfő esti rangadón!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Az a Face Mask kemény volt, mi meccseltünk a Cards-szal ugye, és nagyon hasonló szitu volt Palmer-en, nem dobtak rá zászlót, Palmer se üvöltötte le a bíró fejét, a két érintett játékos is letudta békésen 2 szóval, mindenki ment tovább a dolgára. Palmer >>> Rodgers.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pár dolog amiről nem szabad elfelejtkezni:

1. Aaron Rodgers díjat kapott a "Face Mask" című filmben nyújtott alakításáért:


2. Megjelent elméletileg egy Lions-os könyv, jó lenne beszerezni:


3. Detroit Free Press headline 12/15/1965

Sokminden nem változott azóta sem...

4. A Rams elleni chop block büntetés:

Feladat: keresd a hibát!

5. Megleptem magam Karácsonyra:


Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ebronnak elege lett:

"When you play here (for the Lions) it's always more than 11 on 11," tight end Eric Ebron said. "The term Detroit vs. Everybody didn't come out for no reason. That's how it is. It's us against the world and we got to play like it every game."

"We've had every call called against us," Ebron said after the game today.
Why?
"Who knows?" Ebron said. "I wasn't here for the past thousands of years this team been. I've only been here for two years and I've seen it all in two years. So that's just the way we set up in Detroit."



MENNYIRE KIB@SZOTTUL IGAZA VAN.
Persze majd kap érte egy büntit.
De az hogy döntő helyzetben szivatnak a bírok ez végtelenül egyértelmű. Mi lenne ha a helyzet fordítva működne. És nekünk fújnának be mindent. A javunkra tévednének. Értem én hogy egy rakás szar franchise vagyunk, de miert kell
Minket mindig lejjebb nyomni. Nem értem.

Ahogy mar egysze leírtam, ha egy szezonban 2 meccset elcsaltál ellenünk..
Ahelyett ott helyes ítéletek szuletnének és másik két meccsen a MI JAVUNKRA ITELNENEK TÉVESEN, akkor egy 6-10es szezon akár 10/6 is lehetne.
Es sajnos az elmúlt év azt igazolja, hogy nem csak 2 ilyen meccs van évente.


Mindezekről függetlenül a Rams megérdemelten győzött. Ebben a csapatban látványosan 2-3 motivált jatekos volt. A többi b@**ott már az egészre.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Várható volt, hogy a múlt heti miatt demotiváltak leszünk, de sikerült visszafejlődnünk.

Igaz nekünk tökmindegy, egyrészt nem vagyunk benne abban a körben ahol engedélyezett a siker, másrészt én azért nézek meccset mert szeretem hogy veszítünk. Tehát tökmindegy. Ahogy a mai bíráskodás is tökmindegy volt megint.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Legfrissebb hírek szerint:
 bleacherreport.com/articles/2598549-adam-gase-latest-news-rumors-speculation-on-bears-ocs-future


Nem tudom mennyire lehet hinni ennek a cikknek..
Ti örülnétek neki?


Nálam nem a Bears offense az etalon.
Összehasonlításképpen a két csapat offense statisztikája
Eddig Offense stat:
20th Chicago 4175y 347.9/g pass: 2787y 232.3/g rush: 1388y 115.7/g 251pts 20.9/g
21st Detroit 4100 341.7 pass: 3180 265.0/g rush: 920 76.7/g 253pts 21.1/g

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bréking nyúz:
A hírek szerint Caldwell felvette a playbookba a Vikings utolsó játékát, hogy hasonló helyzetbe be tudja hívni! 😀😀😀😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazz!
a vasárnapi meccset várd meg és kiderül melyikünk fogja jobban tökön szúrni magát. mi vagyunk a gyógyítóerővel bírók, ellenünk a sánták is megtanulnak futni, a vakok elkapni.
ha csináltuk 14 pontot tuti a győzelem.
a bírókat meg szidhatjuk együtt is.
DiamondsHead44
Attól mert jól játszunk vagy nyerünk már nem fogjuk sokkal jobban érezni magunkat. Mi már a fekete hétfőt várjuk, amikor bejelentik hogy Bamba Caldwell megy a levesbe.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bazz!
a vasárnapi meccset várd meg és kiderül melyikünk fogja jobban tökön szúrni magát. mi vagyunk a gyógyítóerővel bírók, ellenünk a sánták is megtanulnak futni, a vakok elkapni.
ha csináltuk 14 pontot tuti a győzelem.
a bírókat meg szidhatjuk együtt is.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hali
DL fronton mi a helyzet nálatok?
Látom, hogy J. Jones a kezdőnek jelölt, de ellenünk például Taylor hozta a nagy játékokat (2 sack és 3 QB hit). A 13. hétről még nem láttam snap counts-ot, de a 12. héten többet volt fenn mint Jones.
Fantasy miatt kérdezem, Rams OL-je ellen lehet keresni valója a PR-ereknek.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nem kívánok foglalkozni a mérkőzéssel és az egész csapattal a szezon végéig. Meghagyom a teret azoknak akik jól szórakoznak rajtunk.
Vannak játékosok akikre lehet építeni (Ansah, Slay, Warford, Stafford, Tate, Megatron, Riddick, Diggs, Lawson, Quin stb.)
Kell egy kompetens edzői stáb, ha az nincs akkor kb tökmindegy, hogy én mit okoskodok itt.
Addig is mindenki legyen sikeres a munkájában, menjen el valamit sportolni, töltsön több időt a családjával és nézzen minél kevesebb NFL-t. Én ezt fogom tenni.
Bazzani
Egy varázsló nem törheti el a pálcáját. Te ennél szarabb körülmények között is emelt fejjel voltál Lions drukker. Tessék folytatni a hagyományt és kérünk tőled elemzést!
csi77
Ugye Prospero eltörte pálcáját (Shakespeare - Vihar, necsak csöcsös képeket linkeljek), de happy end után tette ezt. Mondjuk a legsötétebb órákban én is felhagytam a vuduval, és vagyok ennyire kultikus szépirodalmi figura. Nem tudja az embert ezt egyik pillanatról a másikra kikapcsolni. Unatkozol, ejj egye fene csak ránézek az nfl.comra, nem kerül semmibe. Nem érdekel már engem sem annyira, vannak sikeres és sikertelen franchise-ok, és rájössz egy idő után, hogy nem változik igazából semmi. Kipattan egy-egy jobb szezon, ez a maximum. Aztán minden télen egy sikertelen francise-nak el kell adnia egy dolgot: REMÉNY. Majd egy új koordinátor. A legfizikálisabb, legbiztosabb draftpick Aaron Curry óta. Új GM. Mostmajd jól megmondjuk mindenkinek! Ez egy 50 milliárd dolláros biznisz, nem mondasz meg te senkinek semmit. Kussolsz, oszt számolod a lóvét.
füligjimmy
Jaja, kb. ennyi.

Azokkal meg nem kell foglalkozni, akik nemtudomhány sorozatos playoff meg Super Bowl után eltartott kisujjal nem értik, hogy egy 50+ éve full sikertelen csapat szurkolója, akit a bírók még nyomnak is a víz alá, miért bazmegol.

Részemről szarni rájuk. Aki nem akarja látni, hogy mi megy itt bíráskodás terén, azt nem fogjuk meggyőzni. Örüljön a hülye sárga sapkájának oszt jóvan.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem kívánok foglalkozni a mérkőzéssel és az egész csapattal a szezon végéig. Meghagyom a teret azoknak akik jól szórakoznak rajtunk.
Vannak játékosok akikre lehet építeni (Ansah, Slay, Warford, Stafford, Tate, Megatron, Riddick, Diggs, Lawson, Quin stb.)
Kell egy kompetens edzői stáb, ha az nincs akkor kb tökmindegy, hogy én mit okoskodok itt.
Addig is mindenki legyen sikeres a munkájában, menjen el valamit sportolni, töltsön több időt a családjával és nézzen minél kevesebb NFL-t. Én ezt fogom tenni.
Bazzani
Egy varázsló nem törheti el a pálcáját. Te ennél szarabb körülmények között is emelt fejjel voltál Lions drukker. Tessék folytatni a hagyományt és kérünk tőled elemzést!
csi77
Ugye Prospero eltörte pálcáját (Shakespeare - Vihar, necsak csöcsös képeket linkeljek), de happy end után tette ezt. Mondjuk a legsötétebb órákban én is felhagytam a vuduval, és vagyok ennyire kultikus szépirodalmi figura. Nem tudja az embert ezt egyik pillanatról a másikra kikapcsolni. Unatkozol, ejj egye fene csak ránézek az nfl.comra, nem kerül semmibe. Nem érdekel már engem sem annyira, vannak sikeres és sikertelen franchise-ok, és rájössz egy idő után, hogy nem változik igazából semmi. Kipattan egy-egy jobb szezon, ez a maximum. Aztán minden télen egy sikertelen francise-nak el kell adnia egy dolgot: REMÉNY. Majd egy új koordinátor. A legfizikálisabb, legbiztosabb draftpick Aaron Curry óta. Új GM. Mostmajd jól megmondjuk mindenkinek! Ez egy 50 milliárd dolláros biznisz, nem mondasz meg te senkinek semmit. Kussolsz, oszt számolod a lóvét.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy varázsló nem törheti el a pálcáját. Te ennél szarabb körülmények között is emelt fejjel voltál Lions drukker. Tessék folytatni a hagyományt és kérünk tőled elemzést!
csi77
Jövőre visszatérek talán. Vannak bennem gondolatok, hogy miként lehet ez a dolog még érdekesebb és talán még viccesebb, de felesleges energia és időpazarlásnak érzem, hogy tökmindegy meccsekről írogassak órákon keresztül.
Én tényleg azt gondolom, hogy ez a csapat messze nem olyan rossz mint ahogy most áll de amíg nem áll az élére egy kompetens stáb akkor soha nem leszünk sehol.
Ahhoz meg nem fogok asszisztálni, hogy aktuális megmondóemberek elmondják, hogy szidhatom e a bírót vagy lehetek e dühös egy meccs végeredményét befolyásoló ítélet után.
Ez a szezon nem azért lett kuka mert a bírók csaltak hanem mert nyáron Lombardi megtartotta az állását illetve Caldwell nem való ide. Lehet, hogy máshol sikeres volt/lesz, itt nem őrá volt szükség az első ígéretes szezon ellenére.
Addig pedig amíg valaki a csapat vezetéséből nem áll a sarkára és nem küldi el az egész játékvezetői bizottságot a büdös picsába addig az ilyen furcsa ítéletekben sem lesz változás.
Csináltam egy rövid összefoglalót:











Remélem nem maradt ki semmi lényeges.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani:

Maximálisan megértelek.
Az elmúlt kevesebb mint egy év csalódásai amik összejöttek. Lombardi, $uh, Caldwell, Dallasban befújt, majd mégsem DPI,
0-5 szezon kezdés kiábrándító játékkal, Seattle-i bírói hiba a meccse végen és most ez a kamu facemask, meg a fantasztikus hail Mary védelmünk.
Tényleg nem érdemli a család hogy ez időt vegyen el. Én a részemről köszönöm neked az eddigi összefoglalókat, de maximàlisan megértelek.
Meggyőződésem, hoy azért ilyen hosszú az Offseason hogy legyen idő feldolgozni. Idén is lesz mit!
😰

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem kívánok foglalkozni a mérkőzéssel és az egész csapattal a szezon végéig. Meghagyom a teret azoknak akik jól szórakoznak rajtunk.
Vannak játékosok akikre lehet építeni (Ansah, Slay, Warford, Stafford, Tate, Megatron, Riddick, Diggs, Lawson, Quin stb.)
Kell egy kompetens edzői stáb, ha az nincs akkor kb tökmindegy, hogy én mit okoskodok itt.
Addig is mindenki legyen sikeres a munkájában, menjen el valamit sportolni, töltsön több időt a családjával és nézzen minél kevesebb NFL-t. Én ezt fogom tenni.
Bazzani
Egy varázsló nem törheti el a pálcáját. Te ennél szarabb körülmények között is emelt fejjel voltál Lions drukker. Tessék folytatni a hagyományt és kérünk tőled elemzést!

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem kívánok foglalkozni a mérkőzéssel és az egész csapattal a szezon végéig. Meghagyom a teret azoknak akik jól szórakoznak rajtunk.
Vannak játékosok akikre lehet építeni (Ansah, Slay, Warford, Stafford, Tate, Megatron, Riddick, Diggs, Lawson, Quin stb.)
Kell egy kompetens edzői stáb, ha az nincs akkor kb tökmindegy, hogy én mit okoskodok itt.
Addig is mindenki legyen sikeres a munkájában, menjen el valamit sportolni, töltsön több időt a családjával és nézzen minél kevesebb NFL-t. Én ezt fogom tenni.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amit en lattam a meccsbol az az, hogy a futojatek drasztikusan visszaesett Ola kivalasaval. Waddle-t pedig nem engednem palyara. Ami meg latvanyos volt, hogy Bell-nek nem ment a futas egesz este, Abdullah se volt jo de vele elore haladt a csapat. Az utolso drive-okban megis Bell volt a palyan, aki szep minusz yardos futasokat tett fel. Mert vagy RG-RT kozott probalt futni, vagy RT ( akit a legutolso kiscserkesz is megvert) mellett. Caldwell mi a faszert nem cserelt futot? Itt kicsit fennakadt a szemem. Riddick-el jok vagytok par trukkos jatekra, Abdullah pedig hatekonyabb volt. Na mind1 is, gondoltam valami mast is irok, mint ami egesz nap ment. Ahhoz nem fuzok hoza inkabb semmit, mert mar mindent elmondtak elottem. Sajnalom a Lionst mert nem erdemeltek vereseget! Bazza majd ugy is kifejti pontosabban a dolgokat.
Toto21
Abdullah fumble veszélyesebb szvsz. Talán ezért volt Bell.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
szegény Bazza 😕 😊

 pbs.twimg.com/media/CVZeLl2XIAAC_Pb.png


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rodgers was resolute in his opinion that the correct judgment was made on the play.

"It was a face mask," he said. "I was looking for the flag afterwards. I don't really flop any calls. That was a legit face mask."

MacPhisto
Részvétem Mac.
Mekkora kamu ítélet volt... Persze nem láttam a meccset. de minek is néztem bele a végén, bahogy nem lepődtem emg, hogy a GB így nyer... Legalább most nem a saját csapatom látom így nyalni...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Amit en lattam a meccsbol az az, hogy a futojatek drasztikusan visszaesett Ola kivalasaval. Waddle-t pedig nem engednem palyara. Ami meg latvanyos volt, hogy Bell-nek nem ment a futas egesz este, Abdullah se volt jo de vele elore haladt a csapat. Az utolso drive-okban megis Bell volt a palyan, aki szep minusz yardos futasokat tett fel. Mert vagy RG-RT kozott probalt futni, vagy RT ( akit a legutolso kiscserkesz is megvert) mellett. Caldwell mi a faszert nem cserelt futot? Itt kicsit fennakadt a szemem. Riddick-el jok vagytok par trukkos jatekra, Abdullah pedig hatekonyabb volt. Na mind1 is, gondoltam valami mast is irok, mint ami egesz nap ment. Ahhoz nem fuzok hoza inkabb semmit, mert mar mindent elmondtak elottem. Sajnalom a Lionst mert nem erdemeltek vereseget! Bazza majd ugy is kifejti pontosabban a dolgokat.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ez pontosan ugyanolyan, mint a tavalyi Dallas-meccs, szar bírói ítélet volt előtte, de komolyan ezen van a hangsúly, amikor 17-20 pontos előnyt szórakozik el a csapat folyton?Stez
Megnyugtató, hogy ezt mások is fel merik hozni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"Some people are just supposed to suffer. That's why the Red Sox will never win the damn series."

-ez jutott csak eszembe a meccs kapcsán. Sajnáltam, talán életemben először.

De az mi a fasz hogy lateralra keszülsz? Kajak????
kovi470
Mondjuk A-Rod nem egy olyan ágyúkezű QB, mint Vick, Carr vagy Big Ben, de nem igaz, hogy Caldwell nem gondolt a hail maryre. Még Mike Smith is felzavarta az endzoneba Julio Jonest Wilson első idényében a playoffban, le is szedte a picket. Sőt, idén is láttam hasonlót, de nem emlékszem melyik meccsen. Ha lateral következett volna, akkor is mi értelme lett volna két játékost a first down vonalnál hagyni?? Nevetséges.
mustaine
De, igazából Rodgers pontosan az, akinél fosni kell, mert ő el fog dobni 60 yardra.
Ez a lateral dolog tipikusan az, amit meghallván a székről is leborulok. Ez pontosan ugyanolyan, mint a tavalyi Dallas-meccs, szar bírói ítélet volt előtte, de komolyan ezen van a hangsúly, amikor 17-20 pontos előnyt szórakozik el a csapat folyton? Ott kell megnyerni a meccset, nem az utolsó playben. Az meg, hogy még egy ilyen játékot benyalunk az utolsó utáni pillanatban, gáz. Caldwell regnálása alatt ez már nem először fordul elő, valamit nem csinál jól.

Persze ez nem menti fel a zebrákat, de igazából azokra már kár is a szót fecsérelni, manapság hetente négy-öt meccsen fújnak el teljesen, ami nevetséges.

több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ennek nem szabadott volna megtörténnie. Sem a bírói callnak, de ami utána történt annak sem. Egy profi csapatnál persze. SAme old...
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 i.imgur.com/f8mGeS1.gif

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Fleener szedett picket a coltsban idén
Janek
Ja tényleg, nem emlékeztem ki volt az. köszi