Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Fairlynek elvileg MCL és PCL sérülése van 4-5 hét mire visszatérhet.valakis
Sokkal rosszabba számítottam. Ebből egy het bye week. Akar csak 3meccset kell kihagynia. Az nem sok.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mosleyval mi történt, hogy hazaküldték?tüsi91
Semmit se tudni erről jelenleg.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mosleyval mi történt, hogy hazaküldték?
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Fairlynek elvileg MCL és PCL sérülése van 4-5 hét mire visszatérhet.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Bazza! Az eredménykövetőbe félidőben posztoltam, hogy nyugi ez még nincs elveszvecsi77
Sose tanul...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bocsi még annyi hogy a Falcons fórumba írtam egy kis képes élménybeszámolót... Láttam, hogy itt kért valaki ilyet, szóval ha valakit érdekel ott megtalálja...bocs Bazza ez volt az utolsó ígérem...

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Az offseasonbéli szóváltást követően gondoltam megvárom a fél szezont, mire idejövök, és megkérdezem:
Jó edző Caldwell, vagy jó edző? 😉Sobri Jóska
Várhatok még a válasszal? 😊
Amúgy pozitív csalódás.
De gondolom azt is megérted, hogy miért vagyunk szkeptikusak mindenben.Bazzani
Valóban nincs még PO, és nem jó előre inni a medve bőrére.
De az már most is látszik, hogy összerakott egy fasza csapatot, ahol már nem CJ+52 emberről szól a sztori, hanem nélküle is lett egy összeszedett, markáns, pofás Lions. Csapat, tartás lett Detroitban. Ez Caldwell érdeme.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az offseasonbéli szóváltást követően gondoltam megvárom a fél szezont, mire idejövök, és megkérdezem:
Jó edző Caldwell, vagy jó edző? 😉Sobri Jóska
Várhatok még a válasszal? 😊
Amúgy pozitív csalódás.
De gondolom azt is megérted, hogy miért vagyunk szkeptikusak mindenben.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
C8-on nézem a Bears meccset csi77 barátom. Ezért nem is írtam oda, meg van elég bajotok nélkülem is. 😊

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Bazza! Az eredménykövetőbe félidőben posztoltam, hogy nyugi ez még nincs elveszve, aztán elmentem a gyerekekkel játszótérre, látom bejött. Baszki félidőben hiányzott a te posztod cserébe, tuti megfordítottuk volna....... 😊

Amúgy gratula fiúk, most már húzzátok be, inkább mint a Packers!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hihetetlen élmény volt ezt àtélni!
Boldogság van !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Tomcsik!
Melyik részét nem értetted, hogy húzz innen?
Boldogítsd a sajátjaidat.
Köszi.Bazzani
Ne már Bazza, nyugi 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy szerintem soha semmi rosszat nem mondtam itt a Lionsról. Néha ide nézek, ráadásul jobbára a te írásaid miatt mert érdekesek...Mivel divízió riválisuk vagytok nyilván érdekel mi a helyzet. Vagy az a bajod, hogy az Atlanta fórumba beírtam hogy neki drukkolok majd? Nyilván nem a riválisunknak fogok bocsi ha ez ekkora gond... Nem igazán értem mi bajod...De ne izgulj többet nem írok ide...

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Az offseasonbéli szóváltást követően gondoltam megvárom a fél szezont, mire idejövök, és megkérdezem:
Jó edző Caldwell, vagy jó edző? 😉

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Boldogítjuk mi magunk ne izgulj...Ha esetleg te jössz a mi fórumunkba hasonlóan kedves leszek...mondjuk az a gondod hogy gratuláltam mert a második félidőben nagyon jók voltatok??? Akkor bocs...

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Bakker, félidőben, 0-21-nél elmentem futni, mire visszajöttem....... Hát nem volt semmi, gratula!garrett27
A Falconsnak is inkább futni kellett volna.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Bakker, félidőben, 0-21-nél elmentem futni, mire visszajöttem....... Hát nem volt semmi, gratula!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tomcsik!
Melyik részét nem értetted, hogy húzz innen?
Boldogítsd a sajátjaidat.
Köszi.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hatalmas meccs volt nagy adag mázli és Ryan idióta Intje kelett hozzá, de a 2.félidőbennagyon jók voltatok,megérdemelt volt a fordítás

több mint 9 éve
sornyito Detroit Lions 51
Naggyon durva volt...Szunetben a stadionban felettebb csendes, szomoru, lehajtott feju Lions polos emberkeket lehetett latni...bezzeg a vegen 😀 Szinte felrobbant a stadion, es kifele nagyon boldog arcok vigyorogtak :d:d
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hát ez kemény volt! Grat a fordításhoz, nagy menetelést a PO-ban is! 😀
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Megatron heteket hagy ki.
Szerintem kettőt biztos, de lehet több is. Tehát két vereség garantált hiába remek Tate. Ross, Fuller és Broyles a maradék. Henery pedig még mindig a keretben.
Két-három hét barátaim és a draftról fogunk diskurálni.Bazzani
ha már ilyen borúlátó vagy, legyen 4 meccses a kihagyás, így néz ki a schedule:
Lions (3-2): @ Vikings, vs Saints, @ Falcons, BYE
Packers (3-2): @ Dolphins, vs Panthers, @ Saints, BYE
Vikings (2-3): vs Lions, @ Bills, @ Bucs, vs Redskins
Bears (2-3): @ Falcons, vs Dolphins, @ Pats, BYE

jelenleg a Lions vezeti a csoportot, és szerintem nem kizárt, hogy ez a bye week után is így lesz, de ehhez a Vikingst mindenképpen verni kell vasárnap. ha pedig a bye előtte nem is, de utána biztos visszatér Megatron, aztán jöhet a szőnyegbombázás 😊JSanyo
a Henery cut volt a kulcs 😊 a Lions továbbra is a csoport élén, a nap végére az is eldől, hogy mennyivel

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Matthew arra én is mert 14 órázok a héten. Talán szerda este meg tudom írni. Nagyon talán.Bazzani
Hát ha ez a töltet nem tart ki addig akkor semmi.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Nem gondoltam volna, hogy létezik olyan szabály az NFL-ben ami miatt a mi javunkra dől el egy meccs.
Gondolom most nagy lesz a felzúdulás, a Megatron rule-nál letudták sokan azzal, hogy ez a szabály mégha szar is. A Hálaadás napi Schwartz féle piros zászlós story detto.
Én hülye meg szarul érzem magam, hogy így nyertünk mert tudom mit érez a másik oldal.Bazzani
mire gondolsz? a delay of game-re? ezt nem miattatok találták ki csak most éppen nektek kedvezett 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy borúlátó Lions fan 😊.
3 meccsel ezelőtt...
Két-három hét barátaim és a draftról fogunk diskurálni.
...
Lions 0-3 (a kövi 3 meccsre, Megatron nélkül)Bazzani
Bezzeg Blevi, a kisebbik pesszimista, már 2-1-et mert tippelni 😀. Ment is tőlem egy like rá.
Bomba Jabba rulez!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!