Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matthew arra én is mert 14 órázok a héten. Talán szerda este meg tudom írni. Nagyon talán.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem gondoltam volna, hogy létezik olyan szabály az NFL-ben ami miatt a mi javunkra dől el egy meccs.
Gondolom most nagy lesz a felzúdulás, a Megatron rule-nál letudták sokan azzal, hogy ez a szabály mégha szar is. A Hálaadás napi Schwartz féle piros zászlós story detto.
Én hülye meg szarul érzem magam, hogy így nyertünk mert tudom mit érez a másik oldal.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Most leszek kíváncsi igazán a Bazza így láttára... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
#15 Tate III

Gratulálok a győzelemhez.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
van hely még a band wagonon? 😉 rég nem szurkoltam ennyire nem Saintsnek, és nem a Falcons ellen, mert ők minden vereséggel közelebb kerülnek a HC cseréhez 😕

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
örülök, hogy nyertetek, remélem sokáig mentek idén...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Ibelieve 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Tagartas Detroit Lions 6 — tibor.csarmasz@gmail.com
Öregedtem egy 10 évet, de megérte 😀 😉 Micsoda W micsoda comeback 😀

---Tagartas
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma minden mellettünk volt.

több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ez comeback volt a javából

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Eddig nagyon jó 😀 😀 😀Tomcsik
És most?
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha visszatérnek a sérültek az offensebe, akkor úgy néz ki idén bármi megtörténhet nálatok.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Húzz már el a picsába hülyegyerek!

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Eddig nagyon jó 😀 😀 😀

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem értem a pesszimista hozzáállásod. balazs799
Akkor nézd végig a sorsolásunkat. Ez legjobb esetben 10-6 (inkább 9-7), de akkor már minden jól alakult. Aztán nézd meg a Tieteket, az meg szerintem 11-12 győzelem. Innentől kezdve csak a WC helyre van esélyünk, az meg nem teljesen tőlünk függő dolog. A Philly-Dallas kettősből az egyik elviszi az egyik WC helyet, a másikért a Frisco csoport másodikjával harcolhatunk majd. És akkor még azt nem számoltam bele, hogy a Bears is simán megtáltosodhat.Bazzani
A Falcons ellen W-vel számolok ahogy a bye utáni többi haza meccsetekkel is. 10-2 eddig! És a bye utáni 4 idegenbeli meccseteken nem hinném, hogy mind a 4-et L-el zárnátok. A 10-6 szerintem a minimum amit ki kell hoznotok innen. És akkor még lehet kalkulálni + idegenbeli győzelmeket. 12-4et mondok most, de annyira azért persze nem drukkolok, hogy igazam legyen. 😀
Sérülésmentes további szezont!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Lions' tight ends today vs. Falcons are Kellen Davis, cut in camp by Giants, and Jordan Thompson, off practice squad with big drop vs. NO.

Senki azaz senki nem játszik a kérdésesek közül.
Dühös vagyok nagyon.Bazzani
Nyilván úgy számolnak, hogy jobb egy meccset kihagyni mint a szezont. Nyugi.MacPhisto
jaje, inkább a rájáccásba legyenek, mint most az Alkony ellen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bíznak a védelemben, bíznak abban, hogy az Atlanta kétségkívül hátulról TOP 3 védelme ellen, így is raknak fel annyi pontot, hogy elég legyen. A Falcons offense sem muzsikál fényesen ráadásul.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions' tight ends today vs. Falcons are Kellen Davis, cut in camp by Giants, and Jordan Thompson, off practice squad with big drop vs. NO.

Senki azaz senki nem játszik a kérdésesek közül.
Dühös vagyok nagyon.Bazzani
Nyilván úgy számolnak, hogy jobb egy meccset kihagyni mint a szezont. Nyugi.MacPhisto
Aztán meg megsérül az első meccsen a bye week után megint.
Csak akkor mi a fasznak edzett egész héten meg melegít meccs előtt?
Akkor pihenje ki a sérülést és aztán kezdjen el mozogni.

Az összes inaktív játékosunk kezdő lenne ma ha tudna játszani (rosterhely foglaló Kellen Moore nem persze).

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Lions' tight ends today vs. Falcons are Kellen Davis, cut in camp by Giants, and Jordan Thompson, off practice squad with big drop vs. NO.

Senki azaz senki nem játszik a kérdésesek közül.
Dühös vagyok nagyon.Bazzani
Nyilván úgy számolnak, hogy jobb egy meccset kihagyni mint a szezont. Nyugi.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions' tight ends today vs. Falcons are Kellen Davis, cut in camp by Giants, and Jordan Thompson, off practice squad with big drop vs. NO.

Senki azaz senki nem játszik a kérdésesek közül.
Dühös vagyok nagyon.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions inactives: WR Calvin Johnson, RB Reggie Bush, OT L. Waddle, QB Kellen Moore and TEs Brandon Pettigrew, Eric Ebron, Joseph Fauria.
A kezdő WR, a kezdő futó, a kezdő TE, a kezdő RT.

Soha nem akarom és nem is fogom szidni Megatront, de lassan bevállalhatna egy meccset ennyi millió dollárért. 3 napja edz. Más játékosok sokkal komolyabb fájdalmakkal egész hét nemedzés után is játszanak. Túl óvatos a stáb.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Kellen Davis hozza magát (a formáját), akkor biztosíthatok mindenkit, hogy a Falcons esélyei ugrásszerűen megnőnek ma.tüsi91
Nem hinném, hogy túl sokat használjuk majd.
Akik szerintem a legnagyobb szerepet kapják ma (fontossági sorrendben): Tate, Bell, Riddick (tőle nagyon sokat várok valamiért be is húztam fantasy-ben), Fuller, Ross és maximum csak ezután Davis.
Persze ha Megatron véletlenül játszana (éppen intenzíven teszteli a bokáját a pályán az mindent felborítana.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha Kellen Davis hozza magát (a formáját), akkor biztosíthatok mindenkit, hogy a Falcons esélyei ugrásszerűen megnőnek ma.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekünk bevált egy Chicagót megjárt monstrum, lehet hogy nálatok majd K. Davis hozza magát😊Old Green Bay
Az egyik (Peppers) egy jó játékos aki túl van a zenitjén és másodvirágzását éli, a másik (Davis) meg soha nem volt jó játékos és túl van a zenitjén.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem értem a pesszimista hozzáállásod. balazs799
Akkor nézd végig a sorsolásunkat. Ez legjobb esetben 10-6 (inkább 9-7), de akkor már minden jól alakult. Aztán nézd meg a Tieteket, az meg szerintem 11-12 győzelem. Innentől kezdve csak a WC helyre van esélyünk, az meg nem teljesen tőlünk függő dolog. A Philly-Dallas kettősből az egyik elviszi az egyik WC helyet, a másikért a Frisco csoport másodikjával harcolhatunk majd. És akkor még azt nem számoltam bele, hogy a Bears is simán megtáltosodhat.