Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Találkoztam ma nagyon kedves Lions fanokkal a fórumról... Holnap megpróbálok írni egy képes beszámolót a meccs után.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
...akár tényleg odaérhetünk a WC helyre.[/quote]Nem értem a pesszimista hozzáállásod. Jelenleg is csoport élén vagytok, és ha meglesz a holnapi, a bye után a csapat fele újra aktív lehet. Az Atlantán kívül a 4 idegenbeli meccsetek valóban húzósabbnak tűnik, a 4 haza kötelező, de egy holnapi W-után (nem megsértve 1 atlanta drukkert sem, de őket azért Londonban illene verni). Egy 12-4 simán benne lehet a csapatotokban. Persze tavaly is valahogy hasonló volt a történet, de azt mondják kétszer egy folyóba nem lépet senki újra. Továbbra is tartom a véleményem, hogy az utolsó fordulóban szerintem a Lambeau-n a csoport győzelemért mehet majd akár a küzdelem. (nyilván extra sérülések beleszólhatnak).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CJ Mosleyt megbüntette a klub, haza is utazott Londonból. Couplin került a rosterre helyette, míg ő suspensed listára lett rakva.

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Nekünk bevált egy Chicagót megjárt monstrum, lehet hogy nálatok majd K. Davis hozza magát😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Beszereztem egy 81-es mezt mára. Ha úgy van, be tudok ugrani 😊
Az eladó azt mondta úgy nézek ki benne mint Megatron 😀
(Egy pici túlzást illetve kereskedői meggyőzést éreztem benne, de tenyleg csak egy leheletnyit)
😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Korábban volt itt is szó az állam egyetemi csapatairól, szóval felhívhatom rá a figyelmet, hogy ma 21:30-tól Michigan Wolverines @ Michigan State Spartans a Paul Bunyan trófeáért! Jól jellemzi a két program jelenlegi helyzetét, hogy a Michigan még sose volt akkora underdog az MSU ellen, mint most (-14 pont a fogadóirodáknál):



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Basszus... pedig Megatronert meg Suhert megyek ki holnap.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van egy dolog amit nem értek.
Problémáink vannak TE poszton ugyebár. Miért nem aktiváljuk a PS-ból Michael Williams-et aki egyetemen TE volt azután képeztük át idén nyáron OT posztra? Nem mondom, hogy a legjobb kezű játékos de olyan teljesítményt ő is le tudna hozni mint Thompson a Saints ellen (0 elkapás, 1 drop INT), ellenben Williams sokkal jobb blokkoló. Nem kellene állandóan olyan extra blokkolót pályára tenni aki elkapásokban teljesen veszélytelen (Swanson pl.).
A legfrissebb hírek szerint sem Megatron, sem Bush nem lesz pályán.
Ha ezt a meccset behúzzuk (azért én eléggé tartok attól, hogy egy remek offense teljesítmény felspannolja a gyengélkedő defense-t a Falcons oldalán) akkor a bye után visszatérhet Megatron, Ebron, Fauria, Pettigrew, Bush, Van Noy és egy 6-2es mérleggel meg teljes csapattal akár tényleg odaérhetünk a WC helyre.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


A Lions szakírók is remekül érzik magukat Londonban. 😊

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A tippelést majdnem elfelejtettem...
Remelem nyerünk. De szoros meccs lesz az biztos. Legyen mondjuk 1 pont a különbség 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
az biztos, hogy jól fog jönni a bye week jovo heten !
Remelem utana visszatér mindenki!

Nem tudom milyen offense lesz igy vasarnap. Amit a magam részéről ígérhetek, hogy torkom szakadtából fogok szorítani a csapatért ! 😉topmodell
Tessék annál is hangosabban ordítani. 😊
Tippem: nagyon szoros és változatos meccsen nyerünk 4-el.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
az biztos, hogy jól fog jönni a bye week jovo heten !
Remelem utana visszatér mindenki!

Nem tudom milyen offense lesz igy vasarnap. Amit a magam részéről ígérhetek, hogy torkom szakadtából fogok szorítani a csapatért ! 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most milyen jól jött volna Scheffler, kár hogy szétment a feje.Höri
A szezon előtt mindenki azzal számolt, hogy a TE és a WR lesz az a poszt ahol "túl leszünk töltve". Erre TE-ben már az utcáról hozunk embert WR-ben meg Fuller és Ross szintű elkapóknak kell kulcsjátékokat megcsinálni. Továbbra sem értem, hogy Broyles-ra miért nem tud Lombardi játékokat felrajzolni. Korábbi szezonokban és a mostani preseasonban is rengeteg 3.down-t csinált meg.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most milyen jól jött volna Scheffler, kár hogy szétment a feje.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Logók kicsit angolosítva. 😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lassan nevetséges lesz ami a csapatnál zajlik sérülések terén.
Először ugye a nickel corner poszton dőlt ki mindenki (Bentley, Lawson, Carey, Vaughn), majd jött az RT poszt kinullázása (Waddle, Hilliard), de játszottunk már RB poszton is így (Bush, Bell és Riddick), most itt a legújabb őrület a TE-knél (Pettigrew, Fauris és Ebron sem játszhat).
Hogy kik lesznek? A három napja igazolt blokkoló TE Kellen Davis, a hétvégén INT-t dropoló Thompson és a FB Jed Collins.
Persze nem fog játszani Bush sem megint (vicc ami vele kapcsolatban sérülések terén megy idén), Megatron is kétséges (ergo nem fog játszani).
Lassa tényleg eljutunk oda, hogy Stafford vagy Tate-nek vagy saját magának passzol.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Skacok aki jön Londonba vegyen fel Facen
Noll Tamás
Lakhely: London
Csináltam egy csoportot ott meg tudjuk dumálni az iszgatást stb...

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mai hiányzók az edzésről:
Reggie Bush, LaAdrian Waddle, Eric Ebron, Joseph Fauria, Brandon Pettigrew
Legjobb esély Waddle és Bush játékára van, de Pettigrew is rendbe jöhet addigra.
Megatron újra teljes felszerelésben edzett és állítólag egyre jobban mozog.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
galuska ‏@galuskahulud 13 p13 perccel ezelőtt

BREAKING! vasárnap 14:30-kor élőben a Sport1-en Atlanta Falcons-Detroit Lions Londonból! #nflhu

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wired for Sound: Lions vs. Saints
Check out all the sights and sounds from Detroit Lions quarterback Matthew Stafford in his team's 24-23 victory over the New Orleans Saints.

 www.detroitlions.com/media-center/videos/Wired-for-Sound-Lions-vs-Saints/5ccead3e-9649-4141-96e2-c85afc64ac57

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Mivel 3 összefoglalóra való anyagot gyűjtöttem össze és ráadásul időm is van írni így ha nem haragszotok akkor a szokásosnál bővebbre szabom az eheti "Ahogy Bazza látta" néven futó és mindenféle szakmaiságot nélkülöző elemzésemet.

Raiola szavaival kezdeném a mondandóm érdemi részét:
I don’t want to say we did it without 81, but we did it without 81, one of best players in the game on the field. One of our better wins here.
Megint megcsinálták Megatron nélkül, egymás után másodszor.
Lassan eljutunk oda, hogy én is elkezdek bízni a csapatban. Elnézést CSAPATBAN. Nem lehet szó nélkül elmenni, hogy Caldwell milyen egységet kovácsolt az öltözőben. A játékosok mindenesetre nagyon tisztelik és kedvelik.

The best head coach in the league.Rashean Mathis


A remek hangulatról és egységről a Saints meccs utáni öltözői hangulat is árulkodik:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_vs_Saints_Locker_room_celebration/5e1b2578-ba76-4955-8fbd-ceb6dd8ed46e

Leginkább a defense van egyben. Amikor nagyon kellett előléptek és megadták az esélyt a támadóknak, hogy megnyerjék a meccset.
Brees was 2-of-10 for 7 yards with an interception the last two drives.
Az Atlanta sem reménykedhet abban, hogy a védők keménysége otthon marad Detroitban. Ezt Glover Quin nyomatékosította is bennük:
We bring our defense wherever we go. If you want to play in the parking lot, we’ll be there.Glover Quin
Több kategóriában nem tudtam és nem is akartam dönteni.

A nap hőse:
Today was a home run for Martin Mayhew. His top free agents of the past two years, Glover Quin and Golden Tate, carried the Lions to a win.Josh Katzenstein
Ennél szebben talán én sem tudtam volna megfogalmazni az érzéseimet. Valóban két olyan játékos volt a meccs legjobbja akik az elmúlt két FA időszakban kerültek hozzánk és mindketten fantasztikus teljesítménnyel rukkoltak elő.
OFFENSE:

A támadóknál már megint Golden Tate volt az aki a hátán cipelte a csapatot.
Breaking news: Golden Tate can playDan Orlovsky
Ez valóban így van, teljesítményét egy képpel foglalnám össze:

És amit a szurkolók is gondolnak róla:
My man is amazing.Ndamukong Suh
Mondjuk könnyű helyzetben volt Tate, hiszen ő már előre tudta a meccs végeredményét:
Joe Lombardi's 10-year-old son sat next to Golden Tate on the bench, told him the Lions would come back from 23-10. And they did.
😊

DEFENSE:

A védőknél Glover Quin 6 szereléssel, egy INT-el és egy levédekezett passzal járult nagyban hozzá a csapat győzelméhez.
Amikor annak idején leigazoltuk én semmit nem tudtam róla. Azt gondoltam, hogy egy lesz a sok gyenge Lions safety közül. Azóta bizonyította, hogy a liga egyik legjobb játékosa a posztján. Mostmár én is ezt gondolom róla:
We're glad we stole him from Houston.Ndamukong Suh
Idén már 3 INT-nél jár ez köszönhető annak, hogy Ihedigbo-val (aki szintén hatalmas igazolás volt!) remekül megtalálták az összhangot.
Quin a remek játéka mellett szárnyai alá vette Darius Slayt, ezzel is nagy részt vállalt a secondary fejlődésében.

A nap hülyéje:
Egy ilyen mértékű comeback győzelem általában azzal kezdődik, hogy a hátrányba kerülő csapat hibát hibára halmoz. Nem volt ez másként a mi esetünkben sem, csak ezt sokan hajlamosak elfelejteni ilyenkor.
Lombardi játékhívásait már szinte minden Lions oldalon és fórumon bírálják. Persze nincs könnyű helyzetben a sok sérülés miatt.
A támadófal játéka továbbra is gyászos és a remek összteljesítmény ellenére a védelemben is akadtak kritikus pillanatok
OFFENSE:

Ha van olyan FA igazolás aki eddig nem igazából azt hozza amit várhatunk tőle az Reggie Bush. Az idei szezonban összesen 171 yard és 1 TD áll a neve mellett és az elkapásoknál sem olyan hatékony mint amit vártunk tőle. Nem mellesleg kulcsszituációkban továbbra is jönnek drop-ok szépszámmal. Legfeltűnőbb, hogy ugyanezek a játékok mennyire működtek amikor Bell vagy Winn volt a pályán. Bush sajnos egyre többször sérült, nem is tudom volt e idén olyan meccs amit végig tudott játszani. Sokkal több kell tőle is ha komoly céljaink vannak, márpedig állítólag vannak.

DEFENSE:

A védelemben kevesebb volt a hiba, de Tahir Whitehead játékával elégedetlen volt az edzői stáb ezt az is jelzi, hogy csupán a defense snap-ek 81%-ában volt pályán. Főleg a passz elleni védekezésben hibázott sokat. Persze érthető, hogy nehezen megy neki az alkalmazkodás hiszen eddig leginkább OLB poszton játszott és az NFL-ben nem volt eddig még kezdőként a pályán.

A nap meglepetésembere:
OFFENSE:

Én Corey Fuller-re sohasem tekintettem úgy, hogy meghatározó játékosa lehet a csapatnak. Ez most sincs másként, ellenben a vasárnapi teljesítménye mellett nem mehetünk el szó nélkül. Lassabb meccskezdés után kulcsjátékokat csinált és a nevéhez fűződik a meccsnyerő TD is:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Gamewinning_TD_to_Fuller/d5464221-0907-4a07-9bbe-9d3ea4f04a6b
Megatron rengeteg segítséget nyújtott neki a meccs során, szinte minden játék után beszéltek az oldalvonal mellett.

DEFENSE:
Whitehead gyengébb játéka miatt a nemrég szerződtetett Josh Bynes sokkal többet (15 defensive snap) került pályára a védelemben mint amire előzetesen számoltunk. Lehet, hogy nemcsak ST játékosként számol vele a vezetőség? Jó lenne ha nálunk is "SB nyerő" tackle-t csinálna mint Baltimore-ban.
I made the last tackle. That's a key moment in the game! Josh Bynes
Kedvenc play:

OFFENSE:
A támadók részéről Golden Tate 73yardos (65YAC) TD elkapását választottam.
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Tate_73yard_touchdown/ec646669-f865-4ed3-a256-a0eda5b997ec
He was hot and calling for it, wanted it and I gave him a chance on a ball.Matt Stafford
Egy meg nem nevezett Lions védő véleménye mindent elmond arról, hogy mennyire volt ez sorsfordító jelenet a meccsen:
Golden Tate lit a fire under us with that f***ing run.
Stafford az egyik legszebb játéknak nevezte amit valaha látott.
Szerencsére a védő a láthatatlan labdát halászta le, így megnyílt az út a nagy játék felé.

DEFENSE:
A védelem részéről pedig Glover Quin INT-je volt a nyerő:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Glover_Quin_intercepts_Drew_Brees/291a2ea0-592d-4c2b-991e-4e204f94e396
Quin said he and Ihedigbo switched spots in Cover 1 right before Brees INT to try and confuse him, normally GQ high, Digg low, not there.
ST:

Mindenképpen meg szeretnék emlékezni az egyik legjobb puntra amit én valaha láttam Lions játékostól:
Sam Martin with a perfect punt, a 55-yarder that bounces out of bounds at the 1.


Ráadásként megemlítenék még két olyan játékot ami felett a mezei szemlélő figyelme esetleg elsiklott, de mégis hatalmas szerepük volt a győzelemben:
-Stafford a második INT-e után TD mentő szerelést hajtott végre a Saints játékosán. Ha nem tudja megcsinálni a tacklet akkor a védőjátékos begyalogolhatott volna a labdával és most nem tudnánk ilyen jó szájízzel beszélni a meccsről. Egy kis vicces adalék:
Matthew Stafford, who made a TD-saving tackle on his last INT, said he last played defense in 8th grade when he was a free safety.
-DeAndre Levy a Saints utolsó drive-jában (48 mp-el a vége előtt) úgy tudta szerelni Cadet-et, hogy a futójátékos nem tudott az oldalvonalon kívülre kerülni. Ezáltal rengeteg időt nyert a csapat mivel a Szenteknek már nem volt időkérése.

Amin jót nevettünk:


(Warford&Swanson)
Larry Warford profilképet váltott twitteren a meccs után.
A teljes story a képről:
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2014/10/17/detroit-lions-larry-warford/17441999/

Elég jellemző a Lions kicker helyzetére az alábbi twitter reakció (Prater "meccsnyerő" XP-ja után): "Prater makes clutch kick for win"

Újoncfigyelő:
Travis Swanson (karriercsúcs) 5 snap-et kapott az offense-ben, Ebron és Fauria sérülése miatt volt rá szükség extra blokkolóként. Caraun Reid most csupán 13 defense snap-et kapott, de pályán volt a meccs legkritikusabb időszakában a comeback alatt. Lucas, Couplin és Seisay (mindhárman UDFA-k) a ST-ben szerepeltek. A többiek sérültek vagy már IR-en pihennek.

A nap képe:

OFFENSE:

Stafford enyhén szólva meglepődött, hogy Tate mekkora játékot csinált egy rövid passzból.

DEFENSE:

A szünetben korábbi (és jelenlegi) Lions DL játékosokat ünnepelt a csapat. A képen a legelső kedvenc Lions játékosom, Shaun Rogers. Mellette Suh............akit apukája képviselt a gyepen. 😊

Amiről még beszélni kell:
-Stafford tied Bobby Layne for most career TD passes in Lions history with 118.
-DET has played 3 SB winning QBs this season (Eli, Rodgers & Brees). The Lions are 3-0 in those games & allowed a total of 4 pass TDs.
-How dominant have the Lions' defensive tackles been? Suh leads all DTs in QB hurries with 18. Fairley is second with 16.
-The #Lions haven't allowed a 3 TD game yet this season. They allowed 7 in 2013. 10 in 2012. 8 in 2011. 9 in 2010. 11 in 2009.
-When Stafford is mic'd up, some crazy stuff happens. #Browns game in 2009, #Cowboys last year and now this comeback.

SLOWLIGHT:


Ezúton szeretnék jó utat és remek meccset (Lions győzelmet!!!) kívánni a Londonba utazó drukkereinknek.
Darius Slay már nagyon vár Titeket:

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
PFF pár értékelése a vasarnapi meccsről :

 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/20/refo-saints-lions-week-7/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Couplin senkise vitte waiveren szóval ps-be lehet visszahozzák.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Roni New England Patriots 3
Srácok jelezze aki jön Londonba a meccsre. 2 baráttal + menyasszonyommal megyek. Össze ülhetnénk sörözni egyet meccs előtt/után. Kis NFL bandázás. Jelezze akit érdekelTomcsik
Feleségemmel megyünk péntek este, hétfőn jövünk haza. Szívesen sörözünk egyet 😊sornyito
Én is szívesen csatlakoznék 😊
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Couplin 😕

Davis azért kellett mert Pettigrew is megsérült.Bazzani
Azt tenyleg nem hiszem hogy 3-ból 3 tightend is serult. Iden nagyon sokan dőlnek ki a csapatból.
Mit tudni a serultekről? Melyikük mikor jöhet vissza?

Couplin kifejezetten meggyőző volt amikor jatszott. De ezek szerint ő volt a 'legfeleslegesebb'

One Team
One Detroit
One Pride