Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Magyar idő szerint mikor lesz a londoni meccsünk? Ha jól tudom akkor óraállítás is lesz nálunk.Bazzani
14:30 ha minden igaz

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Magyar idő szerint mikor lesz a londoni meccsünk? Ha jól tudom akkor óraállítás is lesz nálunk.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mindketten vereséget tippeltünk a meccsre. De remélem hibáztunk!
A rúgó kérdés nem került szóvá a fórumban, ezek szerint mindannyian bízunk benne, hogy Prater lesz az emberünk?
Van inkább már szóra sem méltatjuk, hogy 1930-as évekbeli statisztikákat tudunk alulmúlni ebben a tekintetben!

Broyles vasarnap egy tweet en fejezte ki elkeseredettseget amiért nem kap lehetőséget. Nem tartom jo húzással a részéről, ennek ellenére remelem hogy lehetőséget kap.
Talán a Saints eddig gyengélkedő vedeleme ellen készülünk 4 elkapós felallasokkal. Plane igy hogy lett-e
Csak Pettigrew lesz bevethető.
Igaz ebronnak is szintet kellene lépnie ha játszik mert Calvin hiányában mindenkitől többre van szükség. A meccsenkenti 2 elkapas nagyon keves. Plane ugy hogy egyre többet van a pályán. A mult heten o volt a legtöbb snappet a tightendek közül. (Ami először fordult elo)

A vedelem meg ahogy MacPhisto is említette, óriási dolog! Végre egyszer ez a csapat egység olyan amitől tartanak az ellenfelek.
Kivételesen élmény nézni ha nem mi támadunk.

Remélve most hétvégén Breest is folyamatosan nyomás alatt tartjuk!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm!
Már én is beszereztem Lions-os body-t 😊
Amint itthon lesz a baba ráadom 😊 (és majd egy képet is lövök) A szobája is tele van oroszlános játékokkal es plüss figurákkal, de talán az normális hogy kerulok a környezetében mindent ami macis 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Topmodell!
Először is gratulálok a legkisebb oroszlánhoz! Van Lions-os babaruhám (vastag) ha gondolod kölcsönadom. 😊

Elég optimista hangulatban vagyok, úgyhogy tippelek is gyorsan: kikapunk 4-el.

2009 óta a Saints megnyerte az összes bye week utáni meccsét.
Egy dolog szól megint mellettünk. Sokkal jobban megy olyan csapatok ellen ahol jobbak a támadók mint a védők.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem edzettek ma: Calvin Johnson, Eric Ebron, Theo Riddick, Joe Fauria és Travis Lewis. Tehát van 1 db egészséges TE-nk Pettigrew személyében. Van Noy is edzett, de csak majd a bye után térhet vissza.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Olvasgattam 10 evvel ezelőtt fórum bejegyzéseket az index NFL fórumáról. MacPhisto, Bazzani (SuperBazza) és én káromkodunk a hozzászólásokban az elkeseredettségtől.
Az első bejegyzések több mint 10 evesek (2004-ből).
Ha van időtök Bazza és Mac: nézzetek rá 😊topmodell
Azóta várok arra hogy defensive csapatunk legyen. Éljen!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ansah lett a hét védője az NFC-ben.
Idén ő a második DE aki Matt Kalil ellen játszva nyerte el a címet. Az első Chandler Jones volt.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
WR Patrick Edwards jött Ps-be és ment DT Derrick Hopkins.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Sziasztok!

Családi okok miatt lett két eladó jegyem a londoni Lions meccsre😕

Ha valakit érdekel akkor az oliver.schottner @ gmail.com-on ér el.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Lions defense can be "the best ever"Nick Fairley
Nem véletlen kezdtem ezzel a talán kissé túlzó idézettel a mai memoáromat.
Egy olyan mérkőzésen vagyunk túl megint ahol az egyszeri Lions drukker talán nem is hitt a szemének. Ez valóban a mi védelmünk?
Gondoltátok volna, hogy összesen kétszer fordult elő olyan amikor két egymást követő héten a kedvenc csapatunk védelme vezette kapott yardokban és pontokban a ligát? Most és 1931-ben amikor még Portsmouth Spartans-nak hívták a csapatot.
Nagy dolgoknak vagyunk szemtanúi. Ennek örömére érkezzen az eheti "Ahogy Bazza látta" avagy az Óda a védelemhez című epizód:

A nap hőse:

Amikor Caldwell bejelentette Teryl Austin kinevezését a DC posztra bevallom elég szkeptikusan fogadtam (mint úgy nagyjából mindent ami abban az időszakban történt), de Robilluma barátom megnyugtatott, hogy aki a Baltimore védelmi edzői közül érkezik ide az megfelelő tudást és filozófiát hoz majd magával. Kicsit csóváltam a fejem, gondoltam majd meglássuk azt ez mégiscsak a Lions ahol semmi sem úgy sül el ahogy kellene. Hát megláttuk. Régen reszketve bámultam a monitort ha az ellenfélnél volt a labda, mert elvétve akadt olyan drive ami nem pontszerzéssel végződött. Most azt imádom nézni amikor a pályán van ez a brutális egység, mert elvétve akad olyan játék amikor az ellen irányítója nem menekül fejvesztve mint Jon Kitna amikor a mi irányítónk volt.

Caldwell said his goal when hired was to change philosophy in Detroit. Winning more important than statistical milestones.
Valóban teljesen megváltozott a csapat kultúrája, nem a balhéktól hanem a fantasztikus defense teljesítményektől hangos a média. Nem is elég a hely, hogy mindent leírjak ide amit kigyűjtögettem a napok során.

8 sacket csináltunk ami a második legtöbb idén az NFL-ben. Legutóbb 1997-ben (szintén a vikingek ellen) volt arra példa, hogy elértük ezt a számot.
#Lions sack breakdown: Ziggy Ansah 2.5, Ndamukong Suh 2, George Johnson 1.5. And each with .5 - Levy, Ihedigbo, Jason Jones and Caraun Reid
A 6 meccs alatt nem engedélyeztünk egyetlen futónak vagy elkapónak sem 100yardot.
A hat mérkőzés alatt 82 pontot kapott a védelem ami legutóbb 1970-ben fordult elő velünk , ezzel az egyetlen olyan NFC csapat vagyunk aki 100 pontnál kevesebbet kapott.
Az ellenfelek irányítói 73,2 QB rating-el dobálnak ellenünk. Kevesebb mint 200yardot és egy TD-t átlagolnak.
Lehetne még sorolni a szebbnél szebb adatokat, de rátérve a lényegre a nap legjobb teljesítményét Ziggy Ansah nyújtotta.
Nem is kellene túlragoznom a dolgokat hisz ebben a tweetben minden benne van:
Poor Matt Kalil. Will probably need therapy after that game.
Ansah mindössze a védekező play-ek 49%-ában volt a pályán mégis kiemelkedő számokat produkált (5 tackle, 2,5 sacks, 1 hit, 2TFL and 4 hurries), kevesebb mint minden 3 (pontosan 2,88), passzkísérletnél csinált sacket, siettetést vagy ütést Bridgewater-en.
A PFF is nagyon jónak értékelte a játékát, +6,7-es osztályzatot kapott tőlük, főleg a passrushban volt kiváló:
Ansah’s 31.0 Pass Rushing Productivity is the highest for a 4-3 defensive end in a single game this season.
A nap hülyéje:

Győzelem után mindig nehezebb ezt a részt kitölteni, de megteszem most is.
A csapat legnagyobb gyengeségei jelenleg a pass protection, a rúgójáték, a gyenge futójáték, a dropok és ezek hatására Stafford játéka.
Az egyik legfeltűnőbb probléma a third down-oknál mutatkozik. 60,8%ban a harmadik kísérleteink 3&7-nél hosszabbak melyeknek csak a 24,4%-át tudjuk megcsinálni. Ez azért is nehezen emészthető mert az előző rezsim alatt ebben igencsak jeleskedett a csapat.
Én ezt leginkább a támadófal teljesítményének rohamos gyengülésének tudom be. A zseb a legritkább esetben marad egyben ezért Stafford sem tudja a Lombardiék által kitalált több opciós játékot játszani. Túl sok esetben erőlteti a labdát az első számú célpont felé, mert ideje sincs végignézni a lehetőségeit.
Senkit nem lehetne pozitív irányba kiemelni sajnos. Számomra azonban Dominic Raiola játéka a legnagyobb csalódás. (A vikingek elleni meccsen a PFF -3,1-esre értékelte a játékát.) Ahhoz képest, hogy tavaly a liga 5 legjobb centere között volt idén a teljesítménye nyomokban sem hasonlít az előző évire. Marcell Dareus múlt héten bohócot csinált belőle és Sims-ből de a Vikings falemberek is olyan könnyedén borogatták fel mint egy liszteszsákot. Szerződése lejár az év végén, nem lennék meglepve ha jövőre már Travis Swanson szerepelne a támadófal közepén.
(Szerencse, hogy a védelem megnyeri nekünk a meccseket. Ez volt Stafford karrierjének első olyan meccse amikor kevesebb mint 200 yardot passzolt mégis nyertünk.)

A nap meglepetésembere:

Amikor George Johnson-t leigazoltuk azt gondoltam, hogy nabumm megint egy camp body. Johnson akit a vikingek vágtak ki alaposan rácáfolt a kétkedőkre.
George Johnson, who was cut by the Vikings last year, got a game ball for his 5-tackle, 1.5-sack day
Johnson először viselt a meze alatt egy Superman trikót, talán ez segítette ehhez a remek produkcióhoz. Megkérdezték a riporterek, hogy miért választotta a meccsre azt a trikót:
He told his wife he felt like Superman when I go out there and play.
😊

Kedvenc play:

 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Suh_records_recordsetting_sack/0ec674d0-9fe8-4fe0-a4c0-188178ac831d
Egy különleges apropója van ennek a játéknak, azért választottam ezt.
Ndamukong Suh-nak ezzel a sack-el döntötte meg Shaun Rogers rekordját (29,5 sack) így ő lett a csapat történetének legjobb DT-je ebben a kategóriában (is).

Amin jót nevettünk:
Sokat beszéltem már a Lions és a Jaguars furcsa kapcsolatáról. Nemegyszer keserített már minket exJaguár játékos, most az élet úgy hozta, hogy egy exLions játékos rontotta el a Jax drukkerek napját. Sammie Lee Hill blokkolta a Jax meccsnyerőnek készülő FG-ját:
3rd and 2 at TEN 37 (:12) (Field Goal formation) J.Scobee 55 yard field goal is BLOCKED (S.Hill), Center-C.Tinker, Holder-B.Anger.
(Bocsi Jax fanok ezt nem lehetett kihagyni, remélem semmi harag.)

Újoncfigyelő:
Két újoncunk is karriercsúcs snap számot kapott a vikingek ellen. Eric Ebron 47 míg Caraun Reid 13 játékot töltött a pályán. Ebron 2 elkapásból 23 yardot termelt és ez volt a harmadik meccs sorozatban amikor Stafford 4szer kereste a labdával. Először fordult elő, hogy több snap-et töltött a pályán mint Pettigrew.
Caraun Reid egy szerelést és egy fél sacket mutatott be a 13 játék alatt.
Travis Swanson összesen 2 támadójátéknál szerepelt, az egyik egy trükkös play volt amiben Larry Warford elkapóként állt fel.
Cornelius Licas OT, Jerome Couplin S és Mohammed Seisay CB csak a ST-ben kapott szerepet.
Jó hír, hogy Kyle Van Noy és TJ Jones újra elkezdheti az edzéseket a héten, előbbi talán a bye week után már játszhat is.

A nap képe:

According to @PFF, Bridgewater was pressured on 51.1% of his drop-backs yesterday...

Slowlights:

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hallgassatok meg Bell meccs utáni nyilatkozatát!
Óriási 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az idei szezon meccseiből 6-ból 5-nek sikerult eltalálni a vegkimenetelèt. Remelem a következő hétvégét nem találom el, mert ott vereséget tippelek.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az utolso ket driveban mit akartunk csinálni?
Mi volt a taktikank a végjátékban?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hogy lehet a tavalyi ligaelit támadófalunk az idén ilyen rossz? Ennyit számítana hogy elment Linehan?Tagartas
A tavalyi o-Linera az 'over performed' kifejezést használja a legtöbbet a detroiti média.

Warford rookie of the Year formában jatszott. Waddle is sokkal jobb volt mint most. Raiola elete legjobbját produkálta tavaly. Sims is jónak tűnt.
Egyutt erősítik vagy gyengítik egymást.
(Erre jó pl hogy Mankins kiválásával a Pats o-line összeesett teljesen)

Nagy szerencsénkre simsnek nem járt le tavaly a szerződése mert akkor tuti hosszabit ittunk volna. Igy nem fogunk. Legalábbis remelem.

A Minnesota Elle raiolat többször siman feldontotték. Mindig is kisméretű centerek számított de nagyon nem mutatott ellenállást.

Szoval tavaly mindenki túl teljesített most pedig a szintjükön játszanak.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Tagartas Detroit Lions 6 — tibor.csarmasz@gmail.com
Hogy lehet a tavalyi ligaelit támadófalunk az idén ilyen rossz? Ennyit számítana hogy elment Linehan?

---Tagartas
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
De akkor nekimegyünk mostantól a negyedik kísérleteknél, ugye? Tagartas
ja, nem is puntolunk

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Tagartas Detroit Lions 6 — tibor.csarmasz@gmail.com
De akkor nekimegyünk mostantól a negyedik kísérleteknél, ugye?

---Tagartas
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szép győzelmet arattak a védőink.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezzel a védelemmel és Megatronnal ez a csapat simán ott van a Seahawks, 49ers duó szintjén, azaz SB kaliber.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez úgy, hogy komoly TE egyedül a Panthersben volt...
Na jó meccsnézést, én a C8-on nézem.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jimmy Graham nem játszik ellenünk a jövő héten. Ez annak tudatában, hogy elég gyengén védekezünk TE-ek ellen elég jó hír.
Mondjuk még így is a Saints a toronymagas esélyese a meccsnek. Brees bohócot fog csinálni belőlünk.
Bazzani
én azt olvastam, hogy a mai meccs előtt a Lions a 14. a tight endek levédekezésében a ligában ha fantasy pontokat nézünk (tehát yard+TD lényegében). Nem vészes az és ma csak javulni fog szvsz.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron és Bush hivatalosan is inaktív, Fauria is hiányzik.
Fuller a kezdő WR, vicces lesz. Hatalmas teszt ez ma Lombardinak és Staffordnak. Annyival jobb most mint a Bills ellen, hogy egész héten tudták a hiányzásukat így eszerint készülhettek.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy Graham nem játszik ellenünk a jövő héten. Ez annak tudatában, hogy elég gyengén védekezünk TE-ek ellen elég jó hír.
Mondjuk még így is a Saints a toronymagas esélyese a meccsnek. Brees bohócot fog csinálni belőlünk.

Ma nem játszik Megatron és Bush. 10 pontot elérjük?

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amikor év közben írsz alá valahova: Matt Prater csak MSB szerződést kap Detroitban az idei évre, pontosabban annak is a töredékét...
Prater a 855.000 $-os fizetésből csak 603.529 $-t kereshet meg (12 game check a 17-ből), a cap száma 402.353 $ lesz.
@pfbusiness