NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Az eheti kapitányok: Rashean Mathis, Dominic Raiola, Tahir Whitehead (st).

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha Ansah, Waddle és Vaughn sem játszik akkor kb csak a különbség kérdéses. Tippem 10pont oda.
Hosszú szezon lesz ez.Bazzani
Köszi, hogy megtippelted.
És most mernék egy nagyot álmodni. A mecsről egy FG különbség fog dönteni. Mondjuk ez Freese miatt nem lenne jó hír, de én most megkockaztatom hogy a szoros meccsen MI nyerünk.
Hazai pályán ég teljesen mas csapat leszünk/vagyunk

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Ansah, Waddle és Vaughn sem játszik akkor kb csak a különbség kérdéses. Tippem 10pont oda.
Hosszú szezon lesz ez.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem edzettek ma :Ansah, Waddle, Vaughn, G. Johnson, T. Lewis.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bush szerződését átalakítottuk.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A nap képéhez (lemaradt csak telefonról szerkeszteni se lehet):
az egyetlen szabálytalanhoz közeli Suh-Newton találkozás, pedig mindenki várta a leszámolást.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az ég kék, a fű zöld, a Lions kikap.
Kicsit szerencsés helyzet, hogy a munkahelyi dolgaim miatt csak ma tudok hosszabban írni a meccsről. Ha korábban jutok a billentyűzet közelébe akkor talán sokkal negatívabb gondolatokkal töltöttem volna meg ezt a hozzászólást.
(Kicsit nehéz helyzetben vagyok, mert vasárnap a viharok miatt elég gyatra minőségben néztem a meccset visszanézni még nem volt időm, az emlékek meg kopnak.)
Lions drukkerként már igazán hozzászokhattunk a vereség ízéhez, ez a vasárnapi azonban mégis valahogy jobban fájt mint a korábbiak. Hogy miért? Talán mert először éreztem igazán azt, hogy ez a csapat tényleg odaérhet. Egyrészt a keret összetétele is (talán) megfelelő, másrészt a csoportriválisok sem tűntek első ránézésre olyan erősnek mint az utóbbi években, harmadrészt az edzői stáb is jobbnak tűnt a Schwartz féle galerinél.
Aztán persze jött a szokásos oroszlános csavar a történetben. A keret lyukacsos mint az ementáli sajt, a többi NFC North csapat (leginkább a Bears és a Packs) jóval erősebb a vártnál míg az edzőink ugyanazokat a hibákat hozzák mint elődeik.

Eme rövidke bevezető után pedig érkezzen az eheti Ahogy Bazza látta week2 avagy a "Vissza a földre" epizód.
A Giants elleni győzelem után szinte a levegőben járhattak a Lions drukkerek. Remek teljesítmények minden poszton, fontos győzelem a nyitányon. Aztán érkezett egy elit védelem és megmutatta, hogy mit ér valójában ez a rettegettnek beharangozott offense. Győzött a jobb csapat nekünk pedig a Packers ellen kell bizonyítani, hogy valóban van keresnivalónk a legjobbak között. Reméljük nem egy olyan idényünk lesz (megint) amikor már november elején a draft prospecteket nézegetjük.

A nap hőse:

Múlt héten azért voltam nehéz helyzetben, mert a sok jó közül kellett kiválasztani egyet most pedig azért mert a sok közepes vagy gyenge közül kell egyet kinevezni jónak.
A meccs legjobb Lions játékosa szerintem Darius Slay volt.
Joggal aggódott mindenki a szezon előtt, hogy már megint a két cornerback lesz a csapat leggyengébb pontja. Hát az első két meccs alapján bizakodva mondhatom, hogy talán nem lesz ilyen irányú gondunk idén. Slay a tavalyi gyenge szezonja után (többször lecserélték miatta) eddig nagyon kiegyensúlyozott játékot mutat be. Coverben remek (talán még nem is maradt le az emberéről), a futás elleni védekezésben azonban lesz még mit fejlődnie. A PFF szerint is az egyik legjobban teljesítő CB két meccs alapján:
Hey, look who's a top 10 CB at PFF. Darius Slay ranks #6, ahead of guys like Revis, Haden, Peterson.
Persze igazán nagy feladatot nem kapott még a szezonban (Jernigant és Avantot őrizte), de ez sokat nem várat magára hisz a hétvégén Jordy Nelson őrzése lesz a feladata.
“Jordy’s a pretty good receiver,” Slay said. “I’m ready for the challenge, and I’m ready for him to bring his A game just like I’m going to bring mine.”
A nap hülyéje:

Három rossz teljesítményt szeretnék kiemelni. Az első egy olyan amire sajnos számíthattunk. Nagyon nehéz helyzetbe kerültek a vezetőink azzal, hogy a Giants ellen kidőlt mindkét jobboldali tackle. Pótlásukra Garrett Reynolds volt a kiszemelt, sajnos róla a meccs felére kiderült, hogy alkalmatlan a feladatra. Sajnos a helyére érkező UDFA Cornelius Lucasnak sikerült még az ő teljesítményét is alulmúlni lajhár gyorsaságú mozgásával. Sokat elárul a dologról, hogy inkább visszacseréltük Reynoldsot... Borzalmas játékuk kihatott Warford teljesítményére is aki szintén felejthető napot zárt az RG poszton.
Matthew Stafford got sacked 4 times today. All 4 were a product of the RT getting beat (though one could reasonably be a coverage sack)
A második gyenge produktum egy olyan játékostól érkezett akit én nagyon kedvelek. Lombardi érkezése óta sajnos a futójátékunk nem tényező. Megint eljutottunk arra a szintre amikor szinte hamarabb érkezik a védő a futónkhoz mint a labda. Persze ez leginkább a -korábban remekül dolgozó- fal hibája. Ellenben Bell két fumble-ja nem róható fel nekik, mellette sajnos elkapásban sem jeleskedik idén annyira mint tavaly.
Joique Bell's 7 fumbles over two seasons are the most by any #Lions RB since Kevin Jones 2006-2007. 2nd most by a Lions RB TOTAL since 2000.
A hét leggyengébb produktuma Nate Freese kickeré volt. 3 kihagyott FG két meccs alatt a Panthers ellen pedig kettőből semmi. Összehasonlításképpen Akers tavaly 5-t hagyott ki egész szezonban és a pokolba kívántuk. Olvastam én is, hogy Jason Hanson sem produkált jobban az első éveiben. Ez szép és jó csak ennek a csapatnak nincs ideje várni Freese-re. Kimondva kimondatlanul idén a rájátszás a minimum elvárás a csapattól és ez ilyen tragikus rúgóteljesítménnyel nem fog menni. Kicsit csalódtam Caldwellben, hogy nem vágta ki azonnal de a GB meccs után már bizonyosan mennie kell ha folytatódik a hibasorozat.

A nap meglepetésembere:
CJ Mosley két sack-el és remek játékkal jelezte, hogy a DT depth rendben van a csapatnál.

Kedvenc play:
Az egyik kedvenc játékom Ebron cirkuszi mutatványt idéző elkapása:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Ebron_eyes_it_in/6d1d48b6-a33d-4ac8-b10f-a44f3cc80112

A hét játéka azonban Jed Collins nevéhez fűződik.

Két okból választottam ezt a játékot. Egyrészt hosszú éveket kellett várnunk arra, hogy újra egy FB szerezzen TD-t a csapatban. Másrészt ritkaság, hogy egy az egyben így mennek át Luke Kuechlyn. Kicsit árnyalja a képet, hogy a FB bevetése ellenére sem lett jobb a futójáték, de ettől még ez egy remek play.

Amin jót nevettünk:
A héten szoros versenyben maradt alul Collins Bundesliga sérója

egy szurkoló pólójával szemben


Újoncfigyelő:
Lucas és Freese tragikus napjáról már esett szó. Sajnos a jól játszó Lawson egy csúnya lábsérülés miatt egész szezonra kiesett (még vége sem volt a meccsnek mikor ő már a műtőben volt). Ebron három elkapással (38yard) jelezte, hogy megérkezett az NFL-be. Swanson továbbra is csak ST feladatokat kapott.

A nap képe:

Mindenki várta, hogy Suh megtorolja amiért Newton Donkey Kongnak nevezte egy interjúban. Ez nem történt meg. Ez volt az egyetlen olyan találkozásuk ami közelített a szabálytalanhoz.

Amiről még beszélni kell:
Megatron újabb mérföldkőhöz érkezett:
Calvin Johnson sets #Lions record with 108 straight games with a reception.

Mielőtt eladta a labdát pont meg is jegyeztem magamban, hogy milyen rég dobott INT-t. Kár volt...
Stafford goes 70 passes before throwing his first pick. Best start of his career. Previous best was 20 in 2010

Egy másik jeles alkalom:
Today is @Lions long snapper Don Muhlbach's 150th game w/ the club. He joins a list of only 20 players to play 150 career games with Detroit

Akinek esetleg felmerülne az a gondolat a fejében, hogy nyerni fogunk a sajtfejűek ellen:
In 9 starts vs. Detroit (with a minimum of 15 attempts), Packers QB Aaron Rodgers is 9-0 with 19 TDs, 4 INTs and a 114 passer rating.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Freese marad a kicker a GB ellen. Tragédia.Bazzani
Az egyetlen poszt ahol bárki be tud ugrani. Nem nagyon kell playbookot tanulni!

Kap egy utolsó esélyt!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jött CB Danny Gorrer (igazi wtf, nem volt tryouton, ez lesz a 6-odik éve a ligában, 27 meccsen játszott, 2 meccsen volt kezdő, 1 int, 7 pass def, Udfa volt anno, de dolgozott már Austinnal Baltimoreban) és LB Julian Stanford PS-ből, emellé Ps-be jött LB Jerrell Harris (2012-ben Udfa volt, a Jax-ben csak Ps-ig jutott).valakis
Nincs is jobb mint egy olyan jatekos aki a jaxben csak a practicebe jutott :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Freese marad a kicker a GB ellen. Tragédia.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit el vagyok havazva melóval.
Holnap/holnapután összefoglaló meg egy csomó érdekesség. Ki a tököm ez a Gorrer amúgy? Elég képben vagyok a többi csapattal de még a nevét sem hallottam...

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 533 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azert az megfigyelhető hogy Suht szinte mindig, de sokszor Fairleyt is duplázzák.topmodell
persze...
egy 4 emberes védőfal egy 5 emberes támadófallal áll szemben
valakit biztosan duplázni fognak...sapka
Van abban is valami, amit Bazza írt, meg abban is amit Te. De ennyire azért nem fekete-fehér, mint ahogy írtad.
Pl. hívnak egy futást, ott azért nem feltétlen csak a 4 DL embert szokták blokkolni. No meg van amikor besegít a passzblokkolásba egy TE vagy RB/FB. Stb.
Abban megegyezhetünk, hogy amikor Suh fejben rendben van, akkor nagyot tud rombolni.vandeminek
majd ellenünk fog rombolni, ne aggódj 😊

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Jött CB Danny Gorrer (igazi wtf, nem volt tryouton, ez lesz a 6-odik éve a ligában, 27 meccsen játszott, 2 meccsen volt kezdő, 1 int, 7 pass def, Udfa volt anno, de dolgozott már Austinnal Baltimoreban) és LB Julian Stanford PS-ből, emellé Ps-be jött LB Jerrell Harris (2012-ben Udfa volt, a Jax-ben csak Ps-ig jutott).

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bironas, Henery és hartley vannak próbajátékon nalunk.
Mindhárman rugók!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ki is tettük Nesst.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Meghallgattam a detroiti sport rádió (105.1) LIONS-os podcastjét.
Freese-re azt mondtak ők is, hogy ki kell dobni. Amire jött olyan válasz hogy Hanson az elso évében 5 FG Hagyott ki, míg a masodik évében KILENCET!

A masik kiszemelt stafford volt. Abban egyet értettek hogy nem rajta ment el a meccs, DE

STAFFORD statja azok ellen a csapatok ellen akik vegul 50% fölött végeztek az adott szezonban:
2-27

Sokat beszéltek arról hogy Stafford milyEn jó Detroitban ahol nincs eredmény kényszer.
Meg persze hogy nem voltál rosszak a statisztikai mutatói, de ilyen celpontokkal:
Calvin Johnson
Golden Tate
Reggie Bush
J.Bell
Pettigrew
Ebron
Fauria

7 pontot sikerult elérni.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Azert az megfigyelhető hogy Suht szinte mindig, de sokszor Fairleyt is duplázzák.topmodell
persze...
egy 4 emberes védőfal egy 5 emberes támadófallal áll szemben
valakit biztosan duplázni fognak...sapka
Van abban is valami, amit Bazza írt, meg abban is amit Te. De ennyire azért nem fekete-fehér, mint ahogy írtad.
Pl. hívnak egy futást, ott azért nem feltétlen csak a 4 DL embert szokták blokkolni. No meg van amikor besegít a passzblokkolásba egy TE vagy RB/FB. Stb.
Abban megegyezhetünk, hogy amikor Suh fejben rendben van, akkor nagyot tud rombolni.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Azert az megfigyelhető hogy Suht szinte mindig, de sokszor Fairleyt is duplázzák.topmodell
persze...
egy 4 emberes védőfal egy 5 emberes támadófallal áll szemben
valakit biztosan duplázni fognak...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
FeeleyBironasHenery telefon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Nem érzem azt a nagy csalódottságot. Két bivaly csapat játszott, a Panthers sima contender csapat ezzel a D-vel. Elkövettünk hibákat remélem javítanak rajta a srácok. Kicker nélkül viszont nehéz lesz PO-ba menni.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hihetetlen hogy ott jönnek a sérülések ahol egEbkent is a leggyengébbek vagyunk.
CB es saftey lassan nincs.

FReese-ről már esett szó!
(Csak egyetérteni tudok)

Az meg tisztán látszott hogy a masodik félidőben a panthers nagy sikerrel jatszott Mathisre. Ugy jatszott mint tavaly a szezon elején.
(Botrányosan gyengén)

Még 1 sérülés a secondaryben vay a falban és vége a szezonnak. Ezt a fillér gyereket meg egyser hagyjuk már Ki a picsaba es jöjjön Broyles!
Állítom az elso meccset kapásból hoz majd 70 yardot 4 elkapásból.

Nem az a baj hogy kiakaptunk carolinaban. Mert nem hiszem hogy a tavalyi erőviszonyok alapján győzelmet vártunk. De ez a teljesítmény botrány volt. Megint magunkat vertük meg.
Bellt meg kell talalni labdát tartani.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Régen is pecázott 😉
És régen is volt jó pár sackje. Pedig csere volt es kevesebb snap jutott ra a rotaciobol.
Jól nyomta. De en is ugy gondoltam hogy az is benne hogy Suh-t duplázzák. Így könnyeb egy az egyben mennie.


Azert az megfigyelhető hogy Suht szinte mindig, de sokszor Fairleyt is duplázzák.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Bazza pedzegetted korábban jogy Willue Youbg csak Suh és Farley miatt vokt-e jó...A válasz NEM ...Eddig asszem a legjobb FA igazolásunk Kapet bezsákplta 2x meg párszor sz arcában volt hogy érezze a törődést...A pecázos sackok utáni ünneplése új??? Nagyon jó pofa....

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 560 — Panthers fan
Ez a csapat egy hamis szerető.
Százszor megadod neki a bizalmat, százszor csap be.
Életemben először túlértékeltem magunkat.
Jövő héten eldől, hogy merre is vezet az út.
Bazzani
Az első félidőben jobban játszottatok, mégis mi vezettünk, ez egyszerűen fluke, mák, pláne úgy, hogy valami 200 yardból nulla pont jön össze. Ami inkább negatívum (a kihagyott FG-k és fumblik mellett), hogy a végére felőröltünk titeket a labda mindkét oldalán, de tetszett, hogy milyen keményen toltátok ti is (Tolbert tudna mesélni 😊 ), jó lesz ez a Lions szerintem.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lawson is kidőlt egész szezonra.
Alakul ez.