Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Köszönjük 😀dande
Ugyan mit? Sajat kezdetekben a sorsotok mielőtt elkezdődött az idény...
Szep az eredmény az offense számai is jok, bar a futás nem nagyon ment.
Bazza lesz valami összefoglaló iden is?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
Szep "kis" W!Grat.😉

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legyőztük a saját hülyeségeinket. 1-0 ide.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fuller játszik Ogletree nem? Huhh.
Abdul-Quddus mintt SS? Huhh.
Bush sokat lesz WR? Huhh.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tőlem jöhet Champ Bailey, 50 évesen is a legjobb CBnk lenne kb...MacPhisto
De ez nem azert van mert Bailey jó, hanem mert a secondary gyenge. Ihedigbo sérülése különösen aggasztó :-/
A futas elleni védekezésben nagyon nagy szükség lenne rá.
Pont a secondary az, ahol nem férnek be a sérülések, mert ott rovid a csapat.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igyekeztem összeszedni mindent, Mosley vagy Fairley kezd?
 kickoff.blog.hu/2014/09/08/a_giants_lions_merkozes_elemustaine
off
Brandon Mosley harmadik évét kezdi (rookie-ként IR-re került)
on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tőlem jöhet Champ Bailey, 50 évesen is a legjobb CBnk lenne kb...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Igyekeztem összeszedni mindent, Mosley vagy Fairley kezd?
 kickoff.blog.hu/2014/09/08/a_giants_lions_merkozes_elemustaine
Múlt héten azt írták Fairly a kezdő, de napig nem voltam net közelben nem tudom változotte azóta, illetve ma még nem írtak róla. Illetve köszi a cikkért.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szerintem Fairley! (A rádió műsorok ezt prognosztizálták)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Igyekeztem összeszedni mindent, Mosley vagy Fairley kezd?
 kickoff.blog.hu/2014/09/08/a_giants_lions_merkozes_ele

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 youtu.be/GlC8C6OZlos

Together we march as one pride, from the preseason to the final whistle.
I promise to do everything I can,
To bring honor to the blue and to the silver, and to the community of Detroit, through every play and every game my effort will never waiver.
My attitude will remain strong.
One Team
One Detroit
One Pride

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Full list of #Lions inactives: S James Ihedigbo, S Don Carey, WR Kevin Ogletree, WR Ryan Broyles QB K. Moore, OT C. Lucas and DE L. Webster.

Sajnos élőben nem tudom végignézni a meccset, remélem azért nyerünk.valakis
Ihedigbo es Broyles hiányozni fog. Remelem hétvégére felépülnek!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Full list of #Lions inactives: S James Ihedigbo, S Don Carey, WR Kevin Ogletree, WR Ryan Broyles QB K. Moore, OT C. Lucas and DE L. Webster.

Sajnos élőben nem tudom végignézni a meccset, remélem azért nyerünk.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 504 — Bowl Winner
Tény hogy a csoportot a Viks vezeti. A Bears meg a Packers egyelőre utolsók.
De én sem hiszem hogy sokáig marad ez a sorrend. (Persze örültem neki, hogy kikaptak, de ez érthető)
Azert hajnalban még maradhat ez. Társoljunk a Viks mellé 😉topmodell
Gyertek!😊 Eli-t nem kedveljük!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tény hogy a csoportot a Viks vezeti. A Bears meg a Packers egyelőre utolsók.
De én sem hiszem hogy sokáig marad ez a sorrend. (Persze örültem neki, hogy kikaptak, de ez érthető)
Azert hajnalban még maradhat ez. Társoljunk a Viks mellé 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Olvasgatom a twittert.
Tele van olyan üzenetekkel amiben leírják idénre a Bearst meg a Packerst. Szerintük máris esélyesek vagyunk.
Nem szeretem az ilyet. Aztán véletlenül kétszer kicumizunk és letolt gatyával várjuk a Packerst.
Ez a Bears tuti csinál legalább 9W-t, erre hajlandó vagyok fogadni is. A Packers meg 10et.Bazzani
Úriember biztosra nem fogad, ez a szerencséd 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Bazza örülök, hogy te így látod, de ez a Bills elleni egy fostaliga volt...Egyenlőre az látszok hogy az O nem megy ùgy mint tavaly a D viszont fikarcnyit nem fejlődött. LB sor 0 D linera elvertünk egy valag pénzt pass rush 0...Young volt a legjobb....Eddig nem vagyok derülátó...Persze ez egy meccs volt, bármi lehet még, de hazai pályán a mutatott játék főleg egy Bills ellen nagyon kevés volt...

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olvasgatom a twittert.
Tele van olyan üzenetekkel amiben leírják idénre a Bearst meg a Packerst. Szerintük máris esélyesek vagyunk.
Nem szeretem az ilyet. Aztán véletlenül kétszer kicumizunk és letolt gatyával várjuk a Packerst.
Ez a Bears tuti csinál legalább 9W-t, erre hajlandó vagyok fogadni is. A Packers meg 10et.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bízzunk benne, hogy a plusz egy nap elegendő lesz a felépüleshez Ihedigbonak.
Probalom a pozitivat meglátni!
Kicsit irigykedem azokra akik már ma láthatják a csapatukat!
Csak elérkezett ez a nap.
Megint rengeteget vártunk erre.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions FS Don Carey (hamstring) did not practice Saturday, Sept. 6, and is out for Week 1. SS James Ihedigbo (knee, neck) and DT Caraun Reid (shoulder) were limited in practice Saturday. Ihedigbo is doubtful, while Reid is probable.

Ezek szerint Carey tuti nem játszik, Ihedigbo szinte biztos nem játszik (a hivatalos oldal szerint Abdul-Quddus helyettesíti), Reid szerintem amúgy sem került volna pályára.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az esélyesek szerintem is ti vagytok, ahogyan ti voltatok tavaly a 16. fordulóban is. Asbee
Az általad leírtakkal teljesen egyetértek. Ezt az egy gondolatot emeltem ki.
Ez az amiben remélhetőleg változtunk, az edzői stáb milyensége.
El kell felejteni ami volt tavaly, Schwartz és brigádja már szerencsére csak múlt. Motiválni, az ellenség gyengeségeiből felkészülni, fegyelmezni képtelen stáb volt.
Azt is írnám, hogy meccs közben nem tudtak váltani. Ez annyiban nem igaz, hogy sokszor jöttünk vissza sokpontos hátrányból. Mondjuk ez leginkább a "Matt baszd fel erőből Megatron-nak!" taktikának volt köszönhető.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bazzani írta, hogy 10 pontots győzelmet jósol a hétfői meccsre.
Akkor én is leírom, hogy hasonlóan látom a helyzet. NEm vagyok túl optimista a csapattal szemben. És tudom hogy lesznek olyan meccsek ahol az offense (akitől egyébként sokat várnánk) teljesen le fog blokkolni és hibát hibára halmoz.
Ennek ellenére most úgy gondolom hogy ezt a meccset nagy fölénnyel nyerhetjük (akár 2 TD-vel). Ennek a legfőbb oka, hogy a Defense (annak ellenére, hogy papír ők a gyengébb alakulat) stabilan meg fogja tudni állítani az igen csak szenvedő Giant Offense-t.
És nem lesz az a meccs ahol leblokkolunk. Mi majd a szezon vége felé eresztünk le (ahogy az utóbbi időben szoktunk)topmodell
Az esélyesek szerintem is ti vagytok, ahogyan ti voltatok tavaly a 16. fordulóban is. A kérdés az lesz, hogy mennyire szeditek szét a támadófalunkat. Legutóbb vérengzést vártunk tőletek, ez akkor nem következett be és nyílt is maradt a meccs. Most papíron jobb ez a Giants O line, de az előszezonban teljes fejetlenség uralkodott. A játékosok nem bíznak egymásban, sokszor a másik emberére is koncentráltak, szvsz a feladatukkal sem voltak mindig teljesen tisztában. Viszont a futások működtek, így egy jó stratégia lehet minél tovább pályán tartani a Detroit védelmét (majd végén elővenni a felgyorsított no huddle offense-t). Ha kellőképp sikerült megvédeni Manninget, akkor ez a passzjáték biztosan nem úgy fog kinézni, mint preseasonban. Persze ehhez az is kell, hogy az elkapóink képességükhöz méltóan játsszanak. Cruz és Randle végigalibizte az elmúlt 5 meccs nagy részét, persze mutattak jó jeleket, viszont az összhang Eli és Randle között még mindig nincs meg. Jernigan legutóbb brillírozott, de idén eddig katasztrófa. A TE poszt totál lutri, de én nem várok senkitől sem egy olyan berobbanást mint 2011-ben Ballardtól. Ugyanakkor amellett, hogy nem becsülöm le a Lions secondary-t, valamelyik elkapónknak illik bemutatni egy vagy két nagyobb játékot ez ellen a játékosok ellen. Ugyanúgy nálatok is meglesz ez, Megatront szinte képtelenség egy egész meccsen át végig jól őrizni és ott van Tate is, valamint 3 veszélyes TE.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk a Giants offense szerintem elég alulértékelt.
Cruz mellett Randle és Jernigan is komoly gondot okozhat majd nekünk (főleg az akit majd Bentley őriz), a futójátékuk is jó lehet Jennings-el.
Szerencsére TE poszton nem állnak túl jól, mondjuk a LB-ek nálunk jók a passz elleni védekezésben ha éppen ők jutnak a TE-re.
Érdekes lesz a Megatron-Tate-Ogletree kontra Rodgers-Cromartie-Amukamara-Thurmond csata. Elég jól néz ki ez a CB hármas sajnos viszont az LB sor nem néz ki túl veretesen. Szerintem középen rendesen ki tudjuk majd őket nyírni Bell erőfutásaival.
Ááááh kezdődjön már.

Amúgy Ihedigbo felépült és játszani fog, az se rossz hír mert futás ellen nagyon tud aprítani.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani írta, hogy 10 pontots győzelmet jósol a hétfői meccsre.
Akkor én is leírom, hogy hasonlóan látom a helyzet. NEm vagyok túl optimista a csapattal szemben. És tudom hogy lesznek olyan meccsek ahol az offense (akitől egyébként sokat várnánk) teljesen le fog blokkolni és hibát hibára halmoz.
Ennek ellenére most úgy gondolom hogy ezt a meccset nagy fölénnyel nyerhetjük (akár 2 TD-vel). Ennek a legfőbb oka, hogy a Defense (annak ellenére, hogy papír ők a gyengébb alakulat) stabilan meg fogja tudni állítani az igen csak szenvedő Giant Offense-t.
És nem lesz az a meccs ahol leblokkolunk. Mi majd a szezon vége felé eresztünk le (ahogy az utóbbi időben szoktunk)

One Team
One Detroit
One Pride