Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A meccs nézését végig szenvedtem hétfőn illetve kedden. Próbáltam pozitívan hozzáállni a meccsez és a jó dolgokra koncentrálni de nehéz volt! Úgy látszik az Offensenek idő kell, hogy összeálljon. Szerencsére még van egy kis idő. Valamint az első meccsünk a papíron könnyűek közé sorolható. Talán így további időt nyer a csapat hogy a papíron TOP5-ös offense összeálljon!
A szabálytalanságok mennyisége SIRALMAS volt. Megint büntetjük ,magunkat és ezt nagyon nem szeretném látni a tavalyi mélyrepülés után. Caldwell fontos feladatai közé sorolták, hogy megregulázza a csapatot. Hangoztatták, hogy mennyire felnőttként kezeli a játékosokat és hogy ez segít. (mondjuk nem tudom hogy Schwartz gyerekkéánt kezelte őket és megsimogatta a fejüket ha valamit elbasztak? -mondjuk a tavalyi teljesítmény alapján IGEN)
Anniyt sikerült egyelőre elérni, hogy az Offseasonben nem csukták le a fél csaptot.
De a hülye szabaálytalanságokból dunát lehetne rekeszteni (és most nem arra gondolok amit a bírok a secondary környékén játszanak mert az mint tudjuk mindenhol ilyen).

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én előbb olvastam azu esetről minthogy láttam volna a meccset. Felvoltam készülve valami mészárlásra. Amikor megláttam nem is értettem miért pörgött rá a sajtó (azon kívül, hogy Suhról van szó)
Szabálytalan volt, de semmi extra. Nem volt brutális. Nem késett nagyon sokat. Persze 16 szoros lassításban más a helyzet, de a valósidőben belefér)
Rábólintott a tackle-nél sisakkal. Mehet a zászló, aztán nagyjából ennyi. Tovább nem is lenne mit ragozni ha nem róla lenne szó!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag elég komolyan kinn vagyunk a piacon a secondary megerősítése érdekében.
A DL posztról cserélnénk valakit. Fairleyt rebesgetik.

több mint 10 éve
oleewear Detroit Lions 225
Személy szerint nekem nem fér bele ha szabálytalan és úgy kemény. Ha mondjuk ebből egy interceptiont dob az irányító és teszem azt egész jó pozícióig tudjuk visszahordani, akkor a szabálytalanság miatt bukta. Túl sok az ilyen szitu és ez akár egy sikeres védekezést is tönkretehet, ezzel új lendületet adva az ellenfélnek akár pontokért.
Félreértés ne essék a szabályos kereteken belül csapjon szét bárkit, legyen terror (ne csak Suh, mindenki)! Rettegjenek, hogy jönnek, de lehetőleg sérülés okozása nélkül, mert azt nem kívánom senkinek sem! Sőt az talán még félelmetesebb, hogy bazz ezek szabályosan is szétvernek!
Amúgy ezt a szabálytalanságot a túlzott akarás számlájára írnám.

Másik megvilágításból: nekünk is van egy irányítónk, akit úgy féltünk mint a hímes tojást. Mi van ha a túloldalon jön egy ugyanilyen szitu és sérülés a vége? Én tuti anyáznék és szitkozódnék!

Cutlernek meg sok-sok fincsi sack-t kívánok a szezonra! Jujj, de nem szeretem!Hege
 www.prideofdetroit.com/2014/8/25/6061869/ndamukong-suh-hit-lions-jaguars
érdemes végigolvasni a cikket, hogy miért volt szabálytalan… (csak az utolsó pont crown of the helmet)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Detroit Lions Claim former Miami Dolphin Michael Egnew off Waivers

A.) Mivan?
B.) Minek?
C.) Miért?Bazzani
itt még talán belefér hogy játszunk velük még idén, de hogy az eaglestől is jött egy TE elvileg az számomra már érthetetlenvalakis
Emil Igwenagu mert ugyebár róla van szó elméletileg FB is volt ott, talán azért érkezett.
TE teljesen felesleges, 3 bőven elég az 53ba arra meg elég jól megvagyunk.Bazzani
Az a szomorkás, hogy Egnewt is betették olykor FB-nek, de ha ez lehetséges, akkor ott még rosszabb volt. Két emlékezetesen rossz blokkolása volt, az egyik negyedikre, a másik puntnál, mindkettő után gamewinner driveot vitt az ellenfél 😀

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions Claim former Miami Dolphin Michael Egnew off Waivers

A.) Mivan?
B.) Minek?
C.) Miért?Bazzani
itt még talán belefér hogy játszunk velük még idén, de hogy az eaglestől is jött egy TE elvileg az számomra már érthetetlenvalakis
Emil Igwenagu mert ugyebár róla van szó elméletileg FB is volt ott, talán azért érkezett.
TE teljesen felesleges, 3 bőven elég az 53ba arra meg elég jól megvagyunk.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Detroit Lions Claim former Miami Dolphin Michael Egnew off Waivers

A.) Mivan?
B.) Minek?
C.) Miért?Bazzani
itt még talán belefér hogy játszunk velük még idén, de hogy az eaglestől is jött egy TE elvileg az számomra már érthetetlen

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions Claim former Miami Dolphin Michael Egnew off Waivers

A.) Mivan?
B.) Minek?
C.) Miért?

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DeJon Gomes IR, Couplin egyre közelebb a végső rosterhez.
Jonte Green az új szabályok miatt PS-ba kerülhet.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tavecchio cut-> Freese a kicker
Repült még Abram FB, Hester CB, Franklin QB, Butler P és kisebb meglepetésra Jonte Green CB.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van a meccs teljes felvétele, benne Bortles remek 2 perces drivejával a félidő végén.
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-jacksonville-jaguars-at-detroit-lions/
Ironikus, hogy pont Mathisnek lett volna lehetősége megállítani benne, de szerencsénkre abból INT.Egyébként viszont szépen szétszedte a kezdő Lions Dt...


Nagyon jó lett a meccs elemzésed Bazza (egy megjegyzés- Carey a Don névre hallgat - te Domot írtál).
A PFFen is Whitehead lett a meccs embere. Nem semmi, hogy Top 3ban van sackekben éscszerelésekben is az előszezonban.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/23/refo-jaguars-lions-preseason-week-3/
Staffordot eléggé lehúzták benne:
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Részemről ez a Suh-szabálytalanság belefér. Kifizetni kibírja, azt a 15 yardot meg bármikor benyelem azért, hogy az ellenfél QB-ja kicsit csokizzon, minden meccsen legyen benne, hogy összetörik az arcát. Terror bazmeg!MacPhisto
Nekem sem lenne vele semmi bajom, ha nem állandóan előszezon meccsen csinálná. Mondjuk jobb mint amikor az ellenfél irányítójának fejét próbálta letekerni.
Ha ezt Cutler kapja éles meccsen azt nem bánnám. 😊

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Részemről ez a Suh-szabálytalanság belefér. Kifizetni kibírja, azt a 15 yardot meg bármikor benyelem azért, hogy az ellenfél QB-ja kicsit csokizzon, minden meccsen legyen benne, hogy összetörik az arcát. Terror bazmeg!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions cut G Alex Bullard, G A.J. Dalton, DT Greg Hickman, RB Steven Miller, DE Kris Redding and WR Conner Vernon. Roster down to 83.
Eddig semmi meglepő.

The #Lions have also placed TJ Jones on Reserve/Physically Unable to Perform.

Egy kis Tahir Whitehead show a szombati meccsről:
 www.youtube.com/watch?v=FBXY4hQeNaA

Egy rossz hír:
Kyle Van Noy concerned he may have a sports hernia, which could require surgery. Could be out several weeks.
Hatalmas szerencse, hogy Whitehead ilyen formában van és Palmer is bevethető a poszton.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Úgy ültem le ma hajnalban meccset nézni, hogy dominanciát vártam a labda mindkét oldalán de legfőképpen egy emlékezetes offense teljesítményt szerettem volna látni. Nagyon felemás érzéseim vannak, mert láttam jeleket arra, hogy nagy dolgok szemtanúi lehetünk majd idén de a tavalyira emlékeztető buta hibák lerontották az összképet. A meccset 56496an tekintették meg a helyszínen, a hangulatból ítélve nemcsak én voltam csalódott.
Sajnos a stream makacskodása miatt a Jax Bortles által vezetett egész pályás drive-ja (első félidő vége) kimaradt így az ott történt dolgokra nem tudok reagálni.


Kezdjük a rossz dolgokkal, jöhet ismét a SÖTÉT OLDAL:

-Büntetések:
Az egyik legfőbb indok Scwartzék leváltásakor az volt, hogy nem tudnak gátat szabni az állandó szabálytalanságoknak, durvaságoknak. Három meccs után kijelenthető, hogy egyelőre nem vagyunk előrébb Caldwell-ékkel sem. 15 büntetésből 131 yard volt a tegnap este termése.
Ezek jelentős része teljesen jogos volt a másik része pedig az idén már szokványossá váló zászlódobó verseny újabb állomása.
Nincs előszezon Suh brutalitás nélkül, idén sem úsztuk meg.
Itt az idei agymenése:
 twitter.com/SBNationGIF/status/502977038819397633/photo/1
Kicsit olyan érzésem volt, hogy egy meccs alatt megpróbáljuk kigyűjteni az összes féle szabálytalanságot mint kisgyerek a Lutra albumot.

-Labdabiztonság:

(Winn fumble)
Itt van rögtön a másik ok amiért nem szerettük a Schwartz rezsimet. Amikor megérkezett az új vezetőség akkor arról beszéltek, hogy egyik legfontosabb dolog megnyeri a TO csatát. Hát ezen a meccsen nem sikerült. Stafford INT-e volt a legfájóbb és legelkerülhetőbb (erre majd később kitérek). LeShoure és Winn fumble-je is pontokat vett el a csapattól. Árnyal kicsit a képen a két szerzett labda (a meccs végén...).

-Akiktől fájó búcsút veszünk hamarosan:

(Greenwood szemmel védekezik)
Van pár név aki ezzel a meccsel biztosította be (szerintem), hogy nem kerül be az 53as keretbe. Itt most nem a rostertöltelékekről beszélek hanem olyanokról akiknek volt valós esélye. A teljesség igénye nélkül: Chris Greenwood CB, Mikel LeShoure RB, Giorgio Tavecchio K, Montell Owens RB/FB.

-Bill Bentley:

Az egész keret leggyengébb pontja a nickel corner poszt. Egy komoly célokkal felvértezett csapat nem engedheti meg magának, hogy ne legyen a keretében legalább három használható CB. Mathis és Slay meg fog felelni az elvárásoknak, de a Bentley-re dobott labdák nagytöbbsége elkapás vagy DPI lesz. Ide mindenképpen jól jönne némi erősítés a keretszűkítések után.

-Sérülések:
Sajnos két játékos (mindketten ex jaguárok) is megsérült. Dom Carey térd míg Montell Owens nyaksérülést szenvedett. Utóbbinak a kerettagságába kerülhet az újabb sérülés.

-Stafford:

Sokat gondolkoztam, hogy Matt is bekerüljön e a rosszak közé. Voltak remek momentumai de jópár passza csak hatalmas szerencsével nem lett eladott labda és az elején nagyon nem érezte a játékot. Több szezonunk ment már el azon, hogy álmosan kezdte a meccseket a csapat remélem idén nem lesz így.
Külön kitérnék az eladott labdájára:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Q1_Stafford_pass_intercepted_by_Branch/8d0d3e47-91ae-4481-8f9f-df58c035748e
(köszönet iktriadnak a linkért)
Lombardi offense-ének egyik alaptétele lesz állítólag, hogy mindig lesznek könnyű dobások amivel tudunk haladni így Staffordnak sokkal kevesebb kockázatos játékot kell bevállalnia ezáltal csökken az eladott labdák száma/esélye. Ha megnézzük ezt a játékot akkor ez itt is megvolt, Joique Bell teljesen szabadon volt, egy felé dobott labdával könnyedén meg lehetett volna a first down. 1&10 szitunál teljesen felesleges volt három védő közé bedobni a labdát.
Itt jegyezném meg, hogy ezután vezetett egy fantasztikus drive-ot, aminek a vége csak Lombardi buta playhívása miatt nem lett pontszerzés (10 yardról hívott négy futójátékot miközben a csapat tele van jobbnál jobb RZ célpontokkal.)

Persze voltak azért biztató jelek is, folytassuk a NAPOS OLDAL-al.
-A meccs embere Tahir Whitehead:

Ashlee Palmer gyengélkedése és Van Noy sérülése miatt találta magát a kezdőcsapatban. Ilyen teljesítményre azonban senki sem számíthatott.
11 tackle, 3 sack, 4TFL, 1 QB hit.
A védelemben nyújtott remek játéka mellett nagyon hasznos tagja a speciális egységnek is. Most van igazán (kellemesen) nehéz helyzetben a vezetőség, hogy egy ilyen meccs után ki legyen a kezdő az első héten. Szerintem Whitehead lesz az.

-DE depth:

(George Johnson az idei TC meglepetésembere szereli Gerhartot)
Egy újabb kellemes probléma. Szinte bárkit állítanak csatasorba jól játszik. Ansahból még keveset láthattunk idén, de a többiek (Jones, Taylor, Johnson, Webster) mind-mind alkotnak valami emlékezeteset meccsről-meccsre. Nálam talán csak Daryll Tapp lóg ki kicsit lefelé.

-Reggie, Reggie, Reggie és Joique Bell:

A meccs jelenete fűződik Bush nevéhez. Az ilyen játékok miatt szeretjük, sajnos tavaly a sok elejtett és elvesztett labda elfeledtette ezeket a sprinteket. Jó szokás szerint Warford mögött törte át a falat, a két kulcsblokkot Ebron és Ogletree adta.
Bellt sem győzöm dicsérni. Ha brusztolni kell akkor nincs jobb ember a feladatra. A Bush TD előtt is remekül hozta ki a saját gólvonalunkról a labdát (3 futással 12yard) ezzel megalapozta Reggie nagy futását.

-Dan Orlovsky:

Újabb olyan teljesítményt tett le az asztalra ami alapján méltó helyettese lehet Hillnek.

-Eric Ebron:

Egyre biztosabb kézzel kap el és blokkolásban is kiveszi a részét. Lásd az előbb említett Bush TD.

-Ryan Broyles:

Talán csak Caldwell tudja, hogy miért Ross kezdett a slotban miért nem Broyles. Láthatóan bombaformában van és teljesen felépült a sérüléséből. Egy snap-et sem kapott a kezdőkkel.

-Megatron:

Nem játszott sokat, nem csinált nagy dolgokat mégis olyan impulzust ad a csapatnak amit senki más. Így elszakadni a védőtől mint ahogy ő csinálja nagyon kevesen tudnak, most Gratz volt a szenvedő fél többször is.

Az utolsó preseason meccset a Bills ellen játsszuk, ahol a kezdők már nagyon kevés szerepet kapnak. Azt már én sem nézem élőben és összefoglalót sem írok róla.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A számokból ítélve, rettenetesen gyenge voltunk tegnap.
A play-by-play elolvasása sem ad sajnos magyarázatot...
Én pedig vasárnapig pár száz Megás mobil nettel nem tudom visszanézni a meccset.
Örülnék ha valaki tájékoztatna majd aki látta a meccset, hogy ki hogyan mozgott és miért volt ilyen ez a produkció !
Előre is köszi!topmodell
Hennet kordában tartotta a Lions D, és vagy hatszor odaért hozzá. Mondjuk ebből 1egynél Suh számára megint sanszos egy csekk érkezése Goodelltől. Reggie Bush hosszú TDje is szép volt. A problémák a sok turnoverrel voltak (Stafford azt mondta, az ő passzát ellopó Andre Branchnek TE poszton kéne lehetőséget adni, lehet ez nem is hülyeség...).
Aztán bejött az igazi legjobb QBink, és bár 1-2 passza INT közeli volt, szétszedte egy majd 2 perces drive alatt a Lions Dt (ironikus módon pont Mathisnek volt esélye picket szedni, lehet szentimentális okokból nem tette. 😀😀). 100 mp alatt több yardot csinált, mint Henne 28 perc alatt...
A 2. félidőben TDnk is volt, de a Lions cseréji is összehoztak pár jó playt (szereztek labdát is), így megfordították a meccset a végére.
Összességében a Lions jobb volt, mint mi, de sok hibával játszottatok.
Ó és zebrák megint nagyon nagy kedvvel dobáltak zászlókat szinte mindenre, de ez már lassan nem újdonság.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A számokból ítélve, rettenetesen gyenge voltunk tegnap.
A play-by-play elolvasása sem ad sajnos magyarázatot...
Én pedig vasárnapig pár száz Megás mobil nettel nem tudom visszanézni a meccset.
Örülnék ha valaki tájékoztatna majd aki látta a meccset, hogy ki hogyan mozgott és miért volt ilyen ez a produkció !
Előre is köszi!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags és a Lions O-falának tagjai összeálltak egy képre, hogy így támogassák a rákkal küzdő George Yarnot, aki mindkét alakulatot edzette az elmúlt néhány évben.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A csapat mellett az Eminem-Rihanna párost is láthatjuk hajnalban a Ford Field-en.

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
legalább más csapatok szurkolói is beleolvasnak az írásokba.Bazzani
meg feliratkoznak miatta, aztán később is vissza-visszanéznek

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Először is üdv közöttünk Hege!
Köszi a pozitív kritikát.
Én szurkolói oldalt nem tervezek csinálni. Annak a max 10 embernek bőven elég ez a topik, meg itt legalább más csapatok szurkolói is beleolvasnak az írásokba.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Több az már mint négy.
A PO évben volt egy Chargers elleni meg a Saints elleni PO meccs. De játszottunk már az Atlanta, a Baltimore,a Giants és Bears ellen is. Meg Hálaadás meccs GB ellen.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ebbe bele sem gondoltam, hogy történet során negyedszer ad LIONS meccset a sport tv. Es hogy kezd egy tobb Detroit meccset adni a tv. A vegen még populáris lesz s csapat 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Az igazság az, hogy az elso héten 2 MNF meccs is lesz!
Az elso a Lions-Giants. A masodik a Cards-Chargers.
A Cards hajnal fél 5-kor kezd 😉topmodell
Ja csak gondolom a Cards-ot már nem adja a Sport TV.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az igazság az, hogy az elso héten 2 MNF meccs is lesz!
Az elso a Lions-Giants. A masodik a Cards-Chargers.
A Cards hajnal fél 5-kor kezd 😉

One Team
One Detroit
One Pride