NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Titus két újabb esetben került szembe a törvényekkel.
Összesen 13nál járunk.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Érkezett Matt Willis (exBroncos) WR.
Fogalmam sincs ki ő.Bazzani
 www.denverpost.com/broncos/ci_19724601


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érkezett Matt Willis (exBroncos) WR.
Fogalmam sincs ki ő.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma Slay, Broyles és LeShoure is edzett (limitáltan mindhárman), Delmas továbbra sem. Reméljük TC-re mindenki rendben lesz, ránkférne egy sérülésmentesebb év. Főleg a secondary-re.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem meglepő, hogy a Jax ST edző hozatja a saját embereit. Más kérdés, hogy a Jax ST is szar volt Angert kivéve.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Michael Spurlock WR/returner is érkezett.
Bazzani
nézem valami trükk van benne, hogy nem Jakuár, ........... de 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Michael Spurlock WR/returner is érkezett.
Nathan Overbay TE és Troy Burrell WR lett kirakva.
Egyikért sem nagy kár, bár Overbay valahol foghat egy PS helyet.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagyon gyűjtjük az extitán OG-ket.
Nem is tudtam, hogy ez a siker titka.
Vagy ez olyan mint valami játék, hogy össze kell gyűjteni az összeset?Bazzani
azé mer szereztek egy rendes Gárdát (Lövidra) gyorsan kilapátolták a ballasztot, azok meg a francse tuggya miér, mindig északnak tartanak, mint a ludak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon gyűjtjük az extitán OG-ket.
Nem is tudtam, hogy ez a siker titka.
Vagy ez olyan mint valami játék, hogy össze kell gyűjteni az összeset?

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Harris után Jake Scott is érkezett a posztra.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja, nem rossz.
Én sem tapsoltam pirosra a tenyerem a Nagy, Austin, Gandy OL depth-en. Azért remélem Warford és Sims lesz a két kezdő OG.
Amúgy Harris rosszabb volt passprot-ben mint Peterman. Ez annyira nem jó jel és az ACL sem.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Közben leigazoltuk Leroy Harris OG-t aki két hete volt workouton a csapatnál. Ez alighanem az eddig jónak gondolt guardjaink kritikája is.Bazzani
ez simán jó igazolás, az elmúlt három évben alapember volt Tennesseeben és tud centert is játszani. Meg hát 6 évvel fiatalabb mint Raiola.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudod mit fog érezni Maci a Lions-Bears meccs alatt? Keserűséget, hogy nincs csapata. 😊

Közben leigazoltuk Leroy Harris OG-t aki két hete volt workouton a csapatnál. Ez alighanem az eddig jónak gondolt guardjaink kritikája is.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most látom, hogy a draft legjobb nevű játékosa is nálatok landolt múlt héten.

Szegény Robert Maci mit érez majd a Chicago ellen? 😕

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy rövid beszélgetés Suh-val:
1. rész:  www.detroitlions.com/media-center/videos/Sitdown_with_Suh_Part_1/dc87a2fc-a098-49bd-a983-c42b60528afa
2.rész:  www.detroitlions.com/media-center/videos/SitDown_with_Suh_Part_2/4e805f01-e71d-42c2-bf65-8b75c551f1f2

El se hinné az ember, hogy milyen idióta tud lenni a pályán.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hétközben kitettük Alex Carder QB-t aki az én egyik titkos reménységem volt. Reméltem, hogy kiszorítja a töpszli Kellen Moore-t. Most Thaddeus Lewis-on a sor.Bazzani
DUKE!

Nincs a játéknak olyan eleme, amiben Moore jobb volna

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burleson szerint Patrick Edwards lehet a befutó a 3.WR posztra (Broylest gondolom a sérülése miatt nem számolta bele). Már tavaly is remek előszezonja volt a sérüléséig.
Burleson garantálta, hogy Edwards igazi bigtime playmaker lesz. Atletikusságát és labdaérzékét Tituséhoz hasonlította.
Korábbi edzői nyilatkozatok szerint az volt vele a baj, hogy a preseason meccseken nem igazán látták tőle azokat a fantasztikus dolgokat amiket edzésen csinált. Nagyon remélem, hogy az idei az ő éve lesz.
(Na meg persze Cody Wilsoné. 😊 )

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
LeShoure sérülése "long term" sajnos, tudnám mibe sérült bele OTA előtt... Broyles felépülése is lassan halad. Nem mellesleg Devin Taylor sem edzhet és Slay is a maradiak listáján van továbbra is.

Hétközben kitettük Alex Carder QB-t aki az én egyik titkos reménységem volt. Reméltem, hogy kiszorítja a töpszli Kellen Moore-t. Most Thaddeus Lewis-on a sor.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
HA RBnek és STsnek akarják használni, lesz helye szerintem.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Detronitba az előzmények ismeretében főtétlen lehetőleg minnél több futóval írnék alá, nehogy megin előkerüljön valahogy Logan száma. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reddicket tuti elvinnék PS-ról. LeShoure állandó sérülései miatt biztos, hogy 4RB lesz a keretben. Amúgy sem szoktuk PS-ba pakolni a draftoltjainkat.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Reddick PS?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De kit raksz ki miatta? Bush, LeShoure, Bell vagy a frissen draftolt Reddick? Olyan ember meg aki csak ST miatt lenne sztem nem fér be max egy returner.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hatalmasat kellene villantania, hogy rosteren maradjon.
Futónak tuti nem fér be, FB-et nem használunk. ST emberekkel meg már tele a padlás.Bazzani
Inkább RB mint FB, csak mi így használtuk. Tavaly már RB volt év végén. És elég jó játékos.
A Jets ellen volt egy 32 yardos TD futása, és 4 meccsen összehozott 209 yardot év végén 5 yard/carrys átlaggal. Elkapóként is használható.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hatalmasat kellene villantania, hogy rosteren maradjon.
Futónak tuti nem fér be, FB-et nem használunk. ST emberekkel meg már tele a padlás.