NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Jó lehet Freeney. Nyilván nem a jövő embere, de azért 1 max 2 év még benne van korrekt szinten. Ansah tőle sokat tanulhat. Azért 4-3-ban még mindig egy jó pass rusherről beszélünk, de hát a Pagano féle hibrid nem feküdt neki.
A kérdés inkább az, mennyit érhet meg Freeney, állítólag ilyen 4-5 millió körüli elvárásai vannak, ami nekem kicsit soknak tűnik.Stez
Engem is csak az összeg zavar, de ha csak egy évre jön és nem kell érte senki kivágni akkor símán megéri.
Amúgy jó gyerek ez az Ansah. Nem hinném, hogy lesznek balhéi és a munkamorálja is remek. Olyan típus aki napról napra feljődni akar és reméljük fog is.Bazzani
mormon a srác, az itallal elméletileg nem lehetnek gondjai 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó lehet Freeney. Nyilván nem a jövő embere, de azért 1 max 2 év még benne van korrekt szinten. Ansah tőle sokat tanulhat. Azért 4-3-ban még mindig egy jó pass rusherről beszélünk, de hát a Pagano féle hibrid nem feküdt neki.
A kérdés inkább az, mennyit érhet meg Freeney, állítólag ilyen 4-5 millió körüli elvárásai vannak, ami nekem kicsit soknak tűnik.Stez
Engem is csak az összeg zavar, de ha csak egy évre jön és nem kell érte senki kivágni akkor símán megéri.
Amúgy jó gyerek ez az Ansah. Nem hinném, hogy lesznek balhéi és a munkamorálja is remek. Olyan típus aki napról napra feljődni akar és reméljük fog is.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ansah tőle sokat tanulhat.Stez
már amennyit lát tőle, mert haverkodni biztos nem fog a jó Dwight, nem az a fajta aki apáskodik

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó lehet Freeney. Nyilván nem a jövő embere, de azért 1 max 2 év még benne van korrekt szinten. Ansah tőle sokat tanulhat. Azért 4-3-ban még mindig egy jó pass rusherről beszélünk, de hát a Pagano féle hibrid nem feküdt neki.
A kérdés inkább az, mennyit érhet meg Freeney, állítólag ilyen 4-5 millió körüli elvárásai vannak, ami nekem kicsit soknak tűnik.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Quick impression from Lions rookie camp: Ansah is quick and Warford is B I G." 😊

Schwartz on signing FA TE Joseph Fauria: "He's another guy, as soon as the draft was over we worked pretty hard on. He's a big target."
Van jelenleg négy TE (Pgrew, Scheffler, Williams és Fauria) amiből 3 kerül rosterre és sztem nem Fauria lesz a kieső.

Olyan megérzésem van, hogy nagyon sok örömünk lesz ebben a két srácban:


Schwartz az edzés után (közben videók az első napról):
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Jim-Schwartz-on-first-practice-of-rookie-mini-camp/c55c06c8-fdbe-4dd6-9080-a342d69b78fa

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag mi vagyunk az egyik fő esélyes Freeney DE megszerzésére. Nem tudom ő milyen lenne a wide9-ban, majd Stez felhomályosít minket reméljük.

Amúgy elkezdődött a rookie minicamp, Ansah (RDE) és Devin Taylor (LDE) volt az első nap két legjobb embere. Warford az elmondások alapján hatalmas, meg is kapta a Big Larry becenevet.
Rugland-nek meggyűlt a baja a sisak felvételével. Állítólag neki és Clingan-nek még a vártnál is erősebb lába van.
Nagyjából 50 játékos vett részt a gyakorláson.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ja, én is azt várom el a csapatomban mindenkitől, hogy "cél az SB!!". Ez a kellő hozzáállás, nem a "suck for luck" féle mentalitás. Aki nem győzni akar, az inkább ne is lépjen pályára.Go Vikings!
nyilván, csakhogy a Lions már két éve PO-résztvevő kéne, hogy legyen (legalábbis szerintem), míg a Manning nélküli Coltstól a 2-14 is emberes teljesítmény volt 😀

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 509 — Bowl Winner
Ja, én is azt várom el a csapatomban mindenkitől, hogy "cél az SB!!". Ez a kellő hozzáállás, nem a "suck for luck" féle mentalitás. Aki nem győzni akar, az inkább ne is lépjen pályára.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ez a SB prognózis nem akkora baromság.
Egyrészt hülyét kapnék ha lenyilatkozná, hogy símán kiesünk. Másrészt ilyenkor minden csapat esélyes még.
Amúgy én sem gondolom, hogy bármennyire is esélyesek lennénk de ez inkább túlzott önbizalom mint Titus féle full agyatlanság. Az a gyerek konkrétan megbolondult.

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
És Titus újra villantott:
 www.theoaklandpress.com/articles/2013/05/07/sports/doc51899e71253a8027098978.txt?mobredir=false
Gyönyörű az a kép, mindent elárul...Bazzani
Van ennél az embernél idiótább a Földön?MacPhisto
Nincs 😊
 deadspin.com/titus-young-will-take-a-nap-in-your-at-t-store-496122722

Bár Fairley próbál versenyre kelni vele a Super Bowl-prognózisával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát nem sok.
Van valahol egy kép amin éppen valami boltban alszik egy padon. Gondolom full józanon... Pedig milyen jó kis WR lehetett volna, tökéletes lett volna Megatron mellé.
Most meg imádkozhatunk, hogy ez a Fuller gyerek beváljon vagy Burleson remek formában térjen vissza. Ajjaj...

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
És Titus újra villantott:
 www.theoaklandpress.com/articles/2013/05/07/sports/doc51899e71253a8027098978.txt?mobredir=false
Gyönyörű az a kép, mindent elárul...Bazzani
Van ennél az embernél idiótább a Földön?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
És Titus újra villantott:
 www.theoaklandpress.com/articles/2013/05/07/sports/doc51899e71253a8027098978.txt?mobredir=false
Gyönyörű az a kép, mindent elárul...Bazzani
hát sajnos belőle sem lesz már semmi...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions to host Winston Justice for visit on Wednesday
Hú ő nagyon nem jó. De mit is akarok, ilyenkor már nincs jobb.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És Titus újra villantott:
 www.theoaklandpress.com/articles/2013/05/07/sports/doc51899e71253a8027098978.txt?mobredir=false
Gyönyörű az a kép, mindent elárul...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Slay térdműtéten esett át.
Broyles 2.0, meg sem vagyok lepve.
Állítólag TCre rendben lesz.
Gondolom 4.hét körül már IR.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit erőltettnek tűnik nekem ez az összeállítás.
C-ben Raiola a kezdő, RG-ben ha nem csinál valami faszságot akkor Warford, 2.outside WR Burleson (Cody Wilson mint outside WR???, Robiskie meg egy vicc, talán Durham az egyetlen ellenfele), 3.RB meg Bell.
Az egyetlen igazi csata az RT posztért lesz, ott tényleg 50-50%ról indul a csata Fox és Hilliard között.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egy cikk az offenseről.
Illetve azokról a pozíciókról, ahol a legnagyobb verseny lehet:
 www.detroitlions.com/news/lions-insider/article-1/Twentymans-top-five-Lions-position-battles-on-offense-/0f8b2493-6a9a-4735-b6e3-3045291a4c12

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Waddle annyiban van hátrányban, hogy 4OT szokott a keretben lenni és ebből 3 már fixen megvan (Reiff, Fox, Hilliard) és állítólag hoznak egy veteran cserét Reiff mögé.
Nehéz lesz de PS símán kinéz neki.
Azért Allen is versenyre késztetheti Gandyt, Carder meg Moore-t a 3.QB posztért.
Nem rossz kis UDFA lista ez. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire volt hatása a draftra és az UDFA-k kiválasztására Xanders új adatbázisa.

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Waddle-nek is lehet halvány sansza, szal őt se felejtsük el....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A frissen draftoltak mellett ők vesznek még részt a május10.én kezdődő rookie minicamp-en. Kíváncsi vagyok sikerül e valakinek megragadnia az 53as keretben. Legnagyobb esélye Fauria-nak van, legjobban meg Wilsonnak szurkolok.

Skyler Allen (6-3, 288), C, Ohio: Two-year starter for the Bobcats. He recorded 77 pancakes and 77 knockdowns in 2012.

Michael Brooks (6-3, 294), DT, East Carolina: Second Team All-Conference USA selection in 2012, despite being limited to 10 games because of injury. Still ranked second among all Pirate defensive linemen with 34 tackles.

Alex Carder (6-2, 215), QB, Western Michigan: Threw for 8,886 yards, 74 touchdowns and 36 interceptions in 38 games for the Broncos, but missed half of the 2012 season because of a broken finger on his throwing hand.

Alex Elkins (6-3, 240), LB, Oklahoma State: Did not play football until junior college, but still earned a scholarship and was a two-year starter at Oklahoma State. He led the Cowboys with 75 tackles last year.

Joseph Fauria (6-7, 255), TE, UCLA: Led UCLA with 12 touchdown catches in 2012, second on the all-time school single-season list and the most since Marcedes Lewis had 10 in 2005.

Austin Holtz (6-5, 300), T, Ball State: Accrued 32 starts in his four years at Ball State. He was named first-team All-MAC in 2012.

Steven Miller (5-7, 173), RB, Appalachian State: Was a pre-draft visit for the Lions following a 1,438-yard rushing season with 15 total touchdowns for the Mountaineers last season. He also had 34 catches for 377 yards.

Jon Morgan (6-2, 220), LB, Albany: Only played in eight games in 2012 because of injury but finished his career with 247 tackles, 106 of which came in 2011.

Martavius Neloms (6-0, 189), CB, Kentucky: A versatile player who started at both cornerback and safety while at Kentucky. Had at least 50 tackles (71 in 2011) the last three seasons.

LaAdrian Waddle (6-6, 332), T, Texas Tech: Another pre-draft visitor for the Lions, Waddle ended his collegiate career with 38 consecutive starts at left tackle.

Cody Wilson (5-10, 195), WR, Central Michigan: With 230 receptions and 2,729 receiving yards for his career, he ranks third and fifth, respectively, all-time at CMU. He caught a pass in 42 consecutive games, tied for the second longest streak in the NCAA.

Those are the players under contract.

The team will also invite a number of other players to its rookie minicamp May 10-12. A few of those players are reported to be: former Richmond quarterback John Laub, Kansas center Trevor Marrongelli, Marshall receiver/kick returner Andre Snipes-Booker and Deleware State receiver/kick returner Travis Tarpley.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions claim Derek Hardman, Cory Greenwood off waivers
Egy rövid elemzés Greenwoodról Ulpianus tollából:

Kanadában draftolták 1/3ra, az ország gyakorlatilag legjobb védője volt. Elég sok csapat megnézte akkoriban. Fizikálisan kiváló prospect, méretei jók, erős, és gyors (4.5öt tud 40en, az igen jó). Jól, megbízhatóan szerel, óriási erővel, hatlaamsakat csattan. Legfőbb ereje az intelligenciája. Mindig keményen edz és játszik, érti a játékot. Ellenben nyers volt, bár a Chiefsnél van a liga egyik legjobb LB edzője, Gary Gibbs, nem véletlen, hogy Reidék sem rúgták ki. Már átlagosan képzettnek számít, Igazi jó olcsó munkásember, akivel nem lesz probléma, elhivatott. Őt ugye nem hívták a combinera, így fogta pár haverját egy kamerát, kiment télvíz idején (Kanadában!) kiment a gyepre és leforgatta magának. Igazi vezér a pályán, volt a ST helyettes kapitánya. Tud snapet is adni, volt csere LS is, mindenre hajalndó hogy focizhasson. Ő volt Derrick Johnson cseréje, mert egyedül neki volt esze a sok olcsó ütközőgép közül RILB poszthoz, ami playmaker poszt (LILB tisztán erőposzt). Én nagyon kedveltem, imádtam ahogy kivégzi STben az ellenfeleinket, olyanokat oszt ki hogy nézni is fáj. nála ugynias nincs 99%os játék, csak 100. Ha kicsit ruganyosabb volna, és kapott volna több lehetőséget a védelemben fejlődni, már lehetne elfogadható kezdő szint, de több nem. Back upnak viszont jó már most is, eddig is az volt.ulpianus

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d8147c551/Sound-FX-Matthew-Stafford-mic-d-up
2:43től a drive, ami belekerült pár körmömbe, és mióta egy kicsit a Lionsnak is szurkolok 😊JSanyo
És ahol a jelenlegi játékosunk CJ Mosley lezúzza Matt vállát.
Amúgy én is imádom ezt a drive-ot. Nem nagyon izgultam amikor élőben néztem a meccset...

több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Üdv Srácok!

Nektek ezt végképp kötelező megnézni egy legendátokról! Hang az mondjuk nincs, plusz a képminőség is ergya, de ettől még...

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gzhp2hwuvegczrfafn0o
Barry Sanders' high school highlight reel impresses
Before he terrorized NFL defenses, Barry Sanders put fear in the heart of many a high school defender in Kansas. We recently found proof of the Hall of Fame running back's prep exploits.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d8147c551/Sound-FX-Matthew-Stafford-mic-d-up
2:43től a drive, ami belekerült pár körmömbe, és mióta egy kicsit a Lionsnak is szurkolok 😊