Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Mike-OHara-one-on-one-with-Jim-Schwartz/7fd526bd-839b-42ca-8138-62d33c065764
Schwartz az Ansah pickről.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tackle-ért fogunk tudni tradelni, lesznek jók cutolva, ez mondjuk ellene szól...MacPhisto
Kérdezek egyet ha lehet.
Minek nekünk OT (ha Reiff az LT és nem G)?
Reiff-Sims-Raiola-???(Nagy vagy Austin)-Fox/Hilliard

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tackle-ért fogunk tudni tradelni, lesznek jók cutolva, ez mondjuk ellene szól...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csináltam egy top5ös listát ma estére:

Larry Warford (Kentucky) OG
Justin Hunter (Tennessee) WR
Robert Woods (USC) WR
Johnthan Banks (Mississippi State) CB
Arthur Brown (Kansas State) LB

Legtöbb helyen Menelik Watson OT-t jósolják. Nem hinném, hogy OT-t akarunk hozni miután Schwartz kijelentette Reiff az LT.Bazzani
Én nem bánnám a tacklet, de Watson ugyanaz a rizikó, mint Ziggy. Könyörgöm WRt ne húzzunk. CBt akarok.MacPhisto
Tulajdonképpen senki sincs Megatron mellett.
Burleson épp valamelyik nap twitterezte, hogy talán már tud ugrálni.
Broyles talán felépül a szezonra.
Mike Thomas vicc.
Durham nem rossz, de nem nr.2 WR.
Stafford kérte, hogy hozzanak neki valakit.
CB szerintem nem jön. Houston alap, Jonte nagyon jó volt tavaly, Bentley felépült, Greenwoodban nagyon bíznak és akkor még ott van a drágán hozott (de legalább szar) Bartell ésatöbbi.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Csináltam egy top5ös listát ma estére:

Larry Warford (Kentucky) OG
Justin Hunter (Tennessee) WR
Robert Woods (USC) WR
Johnthan Banks (Mississippi State) CB
Arthur Brown (Kansas State) LB

Legtöbb helyen Menelik Watson OT-t jósolják. Nem hinném, hogy OT-t akarunk hozni miután Schwartz kijelentette Reiff az LT.Bazzani
Én nem bánnám a tacklet, de Watson ugyanaz a rizikó, mint Ziggy. Könyörgöm WRt ne húzzunk. CBt akarok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csináltam egy top5ös listát ma estére:

Larry Warford (Kentucky) OG
Justin Hunter (Tennessee) WR
Robert Woods (USC) WR
Johnthan Banks (Mississippi State) CB
Arthur Brown (Kansas State) LB

Legtöbb helyen Menelik Watson OT-t jósolják. Nem hinném, hogy OT-t akarunk hozni miután Schwartz kijelentette Reiff az LT.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ansah és a családja már a detroiti reptéren van.

Isten hozta minálunk. 😊

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezekiel Ansah: A Ziggy Path to the NFL
 www.youtube.com/watch?v=OaGPqYaNS0U

Nézem sorban a videókat (a Mac által belinkelt kettő nagyon jó) és kezdek megbarátkozni a dologgal. Ha ezt a gyereket megtanítják focizni félelmetes lehet.Bazzani
még tíz év...sutianap
Picsát. Egy év alatt a semmiből ilyen lett. Még egy-két év és domináns lesz.
Vagy nem...Bazzani
gerilla vagy gorilla?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezekiel Ansah: A Ziggy Path to the NFL
 www.youtube.com/watch?v=OaGPqYaNS0U

Nézem sorban a videókat (a Mac által belinkelt kettő nagyon jó) és kezdek megbarátkozni a dologgal. Ha ezt a gyereket megtanítják focizni félelmetes lehet.Bazzani
még tíz év...sutianap
Picsát. Egy év alatt a semmiből ilyen lett. Még egy-két év és domináns lesz.
Vagy nem...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én megvárom legalább a preseason meccseket.
Nagyon kockázatos pic, de ha a Suh-Fairley belső páros mellett (és Washburn kezei alatt) nem tud kiteljesedni akkor sehol.
Bazzani
Najó...  www.youtube.com/watch?v=yazeUWvs0wY&feature=youtu.beMacPhisto
Nem sok rosszat mondanak rá.
Á egyre jobban tetszik a dolog.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezekiel Ansah: A Ziggy Path to the NFL
 www.youtube.com/watch?v=OaGPqYaNS0U

Nézem sorban a videókat (a Mac által belinkelt kettő nagyon jó) és kezdek megbarátkozni a dologgal. Ha ezt a gyereket megtanítják focizni félelmetes lehet.Bazzani
még tíz év...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért emlegetek új GM-et? Szerintem az lesz jövőre.Bazzani
Már meg is kerestek? 😊tüsi91
Még nem , de várom. 😊

Miért emlegetek új GM-et? Szerintem az lesz jövőre.Bazzani
Már meg is kerestek? 😊tüsi91
az az ajánlat hotdog árusításra vonatkozott csak!sutianap
Még annak is elmennék, hogy közel (Kozel? Hol?) legyek a csapathoz.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezekiel Ansah: A Ziggy Path to the NFL
 www.youtube.com/watch?v=OaGPqYaNS0U

Nézem sorban a videókat (a Mac által belinkelt kettő nagyon jó) és kezdek megbarátkozni a dologgal. Ha ezt a gyereket megtanítják focizni félelmetes lehet.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy Ansahban nem látom azt, aki azonnali javulást tudna hozni a védelembe.
A Lionsnak, és mondjuk főleg Schwartzéknak szerintem erre már nincs idejük, hogy kivárják azt az 1-2-3 évet, amíg Ansahból mondjuk kihozzák azt, amit várnak. Annyira nem szeretem azt, amikor arra draftolnak, hogy mennyire atletikus valaki. Sokszor bedőlnek vele. Mondjuk mázli, hogy a Packersnek szar az OL-je, ahogy a Bearsnek is, így azért lehetnek jó meccsei.
Én személy szerint Millinernek jobban örültem volna, de annyiban igaza van Bazzaninak, hogy bármelyiket viszi a Lions, megkérdőjelezhető lenne. Kivéve mondjuk valamelyik LT-t, vagy Warmackot. Utóbbit is simán megértettem volna, sőt, egy Warmack picket én nem kérdőjeleztem volna meg. 😊

több mint 11 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Ansah valóban nagyon bust veszélyes, de vigasztaljon az, hogy még mi (Steelers) is szerettük volna, mert állítólag nagyon tetszett. A Steelers pedig nem arról híres, hogy sokat kockáztat az első körökben... Jó lesz Ansah, majd meglátod ezt egy Steelers-Lions (sajnos a Lions számára vesztes) SB alkalmával (igen, hiszek még a mesékben). 😉
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Miért emlegetek új GM-et? Szerintem az lesz jövőre.Bazzani
Már meg is kerestek? 😊tüsi91
az az ajánlat hotdog árusításra vonatkozott csak!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Miért emlegetek új GM-et? Szerintem az lesz jövőre.Bazzani
Már meg is kerestek? 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha a draft topikban olvastátok az MEI rangsorban, akkor csak szemetelek itt, de ha nem akkor korrekt összegzés pro és kontra Ansah játékáról:

Just short of elite:

5. Ezekiel Ansah, DE/OLB, MEI 78.08 – The enigma, part two? Ansah is certainly raw, though not nearly so much as Okoye. His college production certainly doesn't jump off the page, either. Like Jason Pierre-Paul and Chandler Jones (by far the most common comparisons I've seen for Ansah), he'll really be evaluated on potential and one offseason of major exposure. Fortunately for Ansah, he is the polar opposite of the previous prospect, Devin Taylor, in terms of movement skills and athleticism. Despite his height and length, Ansah moves like a smaller player, with the ability to bend and change direction with linebacker-like ease. He's demonstrated the ability to play on his feet at the college level, often looking comfortable exploding off the snap and driving back blockers in short order. His initial burst and explosion off the snap is enough to rock even large tackles back, yet that seldom was enough to allow Ansah to finish the play. That may most likely be explained by his utter lack of developed pass rush moves and total ignorance of hand usage. Ansah, quite simply, doesn't really know what he's doing out on the field all the time. He's stated himself that he learned most of the rules of football from playing Madden, which probably isn't the best tutor on the intricacies of line play. Luckily for him, he'll receive the dedication and coaching he'll require to realize his potential, strictly on the basis of his likely draft position. He has a weird sort of proto-spin move he tries to use from time to time, but it doesn't seem like a conscious decision, rather an impulse to disengage and run around the blocker. That may be the most telling aspect of Ansah's game right now: he's far more comfortable working a step off the line in a two point stance, where he can both diagnose the play from further back, and have extra room while attempting to dictate the terms of his engagement with a blocker. When he sees the play, he's quick to break down and move in for the tackle, and if a coach can get him to start using his hands and be comfortable with engaging quickly, Ansah could be a terror, given his natural length, strength and burst. Nothing resembling a polished prospect, but by recent standards, definitely an elite one.
 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=521433
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Nekem nem meggyőző a srác de ahog Bazzani is írta Lane Johnson vagy Milliner is kérdőjel lett volna. Bízzunk benne hogy beválik elit DT párost kép maga mellé.
Jöhetnek akkor innentől a börtön töltelékek...
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Én megvárom legalább a preseason meccseket.
Nagyon kockázatos pic, de ha a Suh-Fairley belső páros mellett (és Washburn kezei alatt) nem tud kiteljesedni akkor sehol.
Bazzani
Najó...  www.youtube.com/watch?v=yazeUWvs0wY&feature=youtu.be

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én megvárom legalább a preseason meccseket.
Nagyon kockázatos pic, de ha a Suh-Fairley belső páros mellett (és Washburn kezei alatt) nem tud kiteljesedni akkor sehol.
Nekünk most kezdődik a draft. Várható volt, hogy az 1/5 nem lesz túl jó. Ha most Lane Johnson vagy Milliner jött volna akkor is lennének kérdőjeleim.
Hozzunk el most egy top WR-t, hogy legalább az offense legyen jó. Mondjuk a fal romokban, bár én bízok Reiffben mint LT.
Nem lennék a következő Lions GM helyében. Cap romokban, lyukak mindenhol a csapatban, balhék, sérülések. Miért emlegetek új GM-et? Szerintem az lesz jövőre.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Én jó Picknek tartom. topmodell
Én meg rossznak. Helyesebben olyan rizikónak, amit nem engedhetünk meg magunknak. Sohasem húznék olyan játékost, akit nem láttam legalább 3 évet játszani college-ben. Egy jó éve mindenkinek lehet.MacPhisto
Bár mondjuk...

 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/55410/sport-science-ezekiel-ansah

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Én jó Picknek tartom. topmodell
Én meg rossznak. Helyesebben olyan rizikónak, amit nem engedhetünk meg magunknak. Sohasem húznék olyan játékost, akit nem láttam legalább 3 évet játszani college-ben. Egy jó éve mindenkinek lehet.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én jó Picknek tartom. De azért az érdekes hogy mennyire neki fekudtunk a D-Line draftnak az utóbbi években. Ennek ellenére tavaly gyenge volt a fal.. Ráadásul mindenki elment vagy kidobták.
Várható volt, hogy próbálunk pótolni.
Személy szerint jobban értékelném ha a következő körök sikerülnének.
Mikor húztunk utoljára jó játékost a 3-4-5-6 körben?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DE Lawrence Jackson, former Lion and Seahawk, has agreed to one-year deal with Vikings.
Ez nem jó hír. Kellett volna 4.DE-nek főleg Ronnel Lewis balhéja után.