Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
Playoff meccsek csak.
Brady hasonló számokkal mint ARod tegnap kb. Nyílván jobbak is rosszabbak is vannak bent.


32/52 312 yard 1 INT 1 Rush TD OT-ban WIN 13 engedett pont
12/18 115 yard WIN 17 engedett pont
16/27 145 yard 1 TD SB WIN 17 engedett pont
21/41 201 yard 1 TD WIN 14 engedett pont
22/37 237 yard 1 TD WIN 14 engedett pont
14/21 207 yard 2 TD WIN 27 engedett pont
23/33 236 yard 2 TD SB WIN 21 engedett pont
15/27 201 yard 3TD WIN 3 engedett pont
22/34 212 yard 2 TD WIN 16 engedett pont
27/51 280 yard 2 TD/ 3 INT WIN 21 engedett pont
21/34 233 yard 1 TD / 1 INT LOSS 38 engedett pont
22/33 209 yard 2 TD WIN 12 engedett pont
29/48 266 yard 1 TD SB LOSS 17 engedett pont
23/42 154 yard 2 TD / 3 INT LOSS 33 engedett pont
22/36 239 yard 2 INT 1 Rush TD WIN 20 engedett pont
27/41 276 yard 2 TD / 1 INT SB LOSS 21 engedett pont
13/ 25 198 yard WIN 22 engedett pont
23/35 226 yard 3TD/ 1 INT WIN 7 engedett pont

Aaron

28/42 428 yard 4 TD 1 RUSH TD / 1 INT LOSS 51 engedett pont
26/46 264 yard 2TD / 1 INT LOSS 37 engedett pont
26/39 257 yard 2 TD / 1 INT LOSS 45 engedett pont
17/26 177 yard 1 TD LOSS 23 engedett pont
19/34 178 yard 1TD / 2 INT LOSS 28 engedett pont
24/44 261 yard 2 TD / 1 INT LOSS 26 engedett pont
27/41 287 yard 3TD / 1 INT LOSS 44 engedett pont
31/39 326 yard 2 TD/2 INT LOSS 37 engedett pont
33/48 346 yard 3TD/ 1 INT LOSS 31 engedett pont

Csak arra, hogy milyen QB teljesítmény elég a W-hez.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amugy korai még ez ,de nekem Aaron nyilatkozatából inkább az jön le h nem zárja ki a maradást de nem vesz részt rebuildben , ami azt jelenti ha a neki fontos emberek maradnak ( Adams ) stb.
Cap nehéz ügy de nem megoldhatatlan .
nando89
Számomra a meccs végi arcokból a beletörődés látszott, lépni fog.
KeyG
Ezt nem egy pár perce elvesztett meccs után fogja eldönteni.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Amugy korai még ez ,de nekem Aaron nyilatkozatából inkább az jön le h nem zárja ki a maradást de nem vesz részt rebuildben , ami azt jelenti ha a neki fontos emberek maradnak ( Adams ) stb.
Cap nehéz ügy de nem megoldhatatlan .
nando89
Számomra a meccs végi arcokból a beletörődés látszott, lépni fog.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Amugy korai még ez ,de nekem Aaron nyilatkozatából inkább az jön le h nem zárja ki a maradást de nem vesz részt rebuildben , ami azt jelenti ha a neki fontos emberek maradnak ( Adams ) stb.
Cap nehéz ügy de nem megoldhatatlan .
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nagyon fura meccs volt ez az összefoglaló alapján. Én biztos voltam benne hogy simán nyertek és úgy is indult a meccs, de utána valahogy mindig a fontos first down nem jött. Ezt leszámítva nem volt olyan érzésem, hogy az offense szenvedne, azért tudtak haladni. A fő baj az volt, hogy a trenches csatát a 49ers nyerte - nem tudom ők voltak-e elitek vagy az OL bénázott, erre majd kíváncsi leszek.

Defense oldalon megint csak nem volt probléma - se kollektíven, se egyénileg nem volt gyenge láncszem, működött a stratégia.

A special teams egy érdekes kérdéskör - úgy látom itt mindenki kollektíven ítéli meg, mint egy nagy entitás, de azért ez picit árnyaltabb. A végén a 10 man on the field szimbolikus, de gyakorlati jelentőségét nem igazán látom - jó volt az FG, 0.000001% esély volt rá hogy a plusz ember odaér, nem érdemes rugózni rajta.

A félidő végén az FG-nél szerintem szimplán valamelyik linemen hibázott, mert nagyon tisztán jött át valaki - mégsem látom sehol hogy pontosan ki volt az. Na, ő nagy kolompos, de mégsincs elővéve. Miért? És ami meg végképp egyéni hibának tűnik, az a meccs végi punt. Itt is volt egy borzalmas 1vs1 blokk, amit 100-ból 100-szor nyerni kéne, viszont ami teljes WTF nekem, az a punter. Megnéztem vagy ötször és egyértelműen van egy teljesen felesleges lépése előre - hogy gondolta hogy van ennyi ideje? Miért nem szarja le a +/-10 yardot ilyen állásnál, csak rúgja el blokk nélkül? Ő miért nincs név szerint hibáztatva?

Persze el kell küldeni az ST coachot egy ilyen után, de legalább ugyanennyire instacut a két elrontott ST block és a punter is. Ők kik voltak pontosan? Végül, de nem utolsó sorban Marcedes Lewis is hasonlóan hibás - vicc fumble amiről megint csak senki nem beszél és ha az nincs, szerintem 14-0 lett volna ott és vége a meccsnek. Brutális momentum-killer.

Összességében nem érzem azt, hogy Rodgers, a roster vagy a coaching volt a hibás. Ezerszer inkább az egyéni execution, ami sokszor bullshit, de pont most nem volt az. Magát verte meg a Packers a fringe roster játékosok egyéni hibái miatt. Ezzel nem nagyon lehet sokat kezdeni stratégiai szinten. Az egyetlen megoldás ilyenkor ha az offense hozza az elit szintet - egyedül itt lehet elővenni AR-t, de ugyanennyire az időjárást / fedett stadion hiányát is.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Srácok, ez igazi retro PO foci volt, emelem kalapom a védelemtek előtt, nagyon felszívták magukat, nem hittem volna hogy meglesz. de ahogy nem szereztetek több TD-t már reménykedtem mert mi is rengeteg ilyen meccset buktunk.
hihetetlen hogy van nálunk is rosszabb ST.

akkor majd valamikor tali megint...fel a fejjel.

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem értek egyet. Elég volt nagyon sokáig a 10 pont is. Ok, nem ment az O, ahogy elvártuk, de pont arra jók voltak, hogy meglegyen a meccs, ha az ST is hozza az elvárható minimumot. Azért nehéz arra felépíteni a gameplant, hogy az ST konkrétan az ellenfélre fogadott nagy összegben.
Fontos_Vidra
Persze, hogy a ST-n ment el a meccs. Egyértelmű, hogy ők akikre rá kell húzni a vizes lepedőt. Csak az ő szinte sose látott bénázásuk mellett (nekem) az offense is csalódás volt. Ha valakinek nem és elég ennyi is oké, elég is lehetett volna a győzelemhez igen. Ha egy átlagos spec team van megyünk tovább.
Csak szerintem több dolog is rossz volt itt tegnap. A legnagyobb és legegyértelműbb mellett én foglalkoztam kicsit a másikkal is. Ha az lesz a narratíva, hogy csak a spec team a szar és csak ott kellenek változások akkor szerintem homokba dugott strucc fej a vezetőség. Mert kellene még WR, akiben bízik AR. Kellene TE (Tonyan tudom, ha marad, mert ő is FA lesz talán ok). A fal (ahogy írták is) rendben van csak egész szezonban sérültek voltak. Bosa most is hülyére verte Kellyt, aki ha egészséges Bakh nem játszik... Sajnos Daviddel nagy talány mi van, de a hiányában pakolták az embereket és 7-8 jó OL játékosa meg senkinek sincs.

A legjobban minden drukker annak örülne ha maradna AR, én is, de megértem ha elmegy. Meglátjuk. Ha megy csúnya szezonok jöjjen. Csak ha marad se csupán az legyen a terv, hogy új st coach és készen vagyunk. Ha tudjuk, hogy mostoha időben kell játszani januárban a lambeaun hozzunk még megbízható WR-t és hozzunk brutál run blocker falembert, hogy az ilyen brusztolós meccsen is tudjon haladni az offense.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.
davemayer
Menni fog és igaza is van. Volt innen a fórumról is olyan szurkoló , aki a Vikings elleni meccs félidejében azt írta , hogy jöjjön helyette Love , mert ő jobb …😃😃
Majd meglátják milyen amikor sorra jönnek az int-ek a meccseken és folyamatosan minuszos a turnover mutató.
Pep71
Én nem tudok olyan "finom" lenni veled Nando... Te továbbra is fájdalmasan hülye vagy, illetve kb hazudozol össze vissza... Nyilván rám célzol ebben a szánalmas hsz-ban, 16-3as Vikes vezetésnél ill. labdabirtoklásnál annyit mondtam, hogy ha ebből TD-t kapunk, akkor nézzük meg Love-ot, ahol Rodgers vmi bűnrosszul játszott, azt írtam ezt a szintet ő is hozza.
Te jósok jósa... az első meccs után mit is jelentettél ki? Ez a bűnrossz csapat, ilyen szar védelemmel, Rodgersel is max 7-9 es csapat.... akkor most mit vergődsz itt? Bár speciel ez vagy te, kb a szezonban csak is a vereségek után "élvezhettük" a nagyívű hozzászólásaid....
Rubens
Csak igaza lett azoknak, akik szerint ez a csapat kevés egy SB runhoz.
One and done, egy jimmy g vezette 49ers ellen...
Én vagyok hülye , amikor te folyamatosan AR-t hibáztatod és azt mondogatod, hogy Love jobb nála . Oké 😃
Igen rosszab alapszakasz eredményt josoltam és túl is szárnyalta a csapat , de rengeteg szerencsés win volt, a PO-ban ki is jött az igazság, sajnos.
Pep71
10 (13) szerzett pont egy hazai PO meccsen a regnáló MVP-vel a soraidban?

Szerintem Brady a hibás.,.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
3: Ne akarj MVP passzoló QB-t, amikor ilyen a hazai pálya "előnye". Lehet szeretni, nem szeretni nekünk is kellene egy fedett szép kis stadion mint Minnesotában. Vagy akkor nem kell top passz offensere építeni (EPA/dopback alapon a GB volt a legjobb passz O a ligában). Ugyan az a szitu mint a Billsnél. A haza csapat hátránya a hazai pálya amikor a fő profiljunk a passz. És nem Dillon és Jones remekül dolgoztak idén de amikor AR a QB-d te egy passz offense vagy.
alatriste
Nyilván sosem lesz fedett stadionunk, mert az egész liga legikonikusabb stadionjában játszunk, a frozen tundra image pedig még külön része is a klubkultúrának, de az nagyon igaz, és már a Giants elleni 2012-es bukta után is írta egy kinti Packers-blogger, hogy lényegében egy dome-ra optimalizált támadósorral megyünk neki mindig a playoffnak. A TB-BB Patriots valahogy mindig pragmatikusabbnak tűnt a foxborough-i playoff meccseken, nem volt az a cél, hogy Brady űrszámokkal üsse ki az ellenfeleket.

Idén még talán viszonylag kevésbé volt ez igaz. Volt jól működő futás (pont ezen a meccsen az is besült persze), úgy általában az egész MLF korszak egyik látványos offense stratégiája, hogy egy balanszírozott egység legyen, ne csak passz szó szerint legyen 0 futással, mint a McCarthy éra legextrémebb éveiben.

De közben igen, egy ilyen irányítóval "muszáj" passz-heavy playcallingot csinálni. Nagyon látványos volt egy 3 and out drive még a 3. negyedből, amikor 3 passzal le is mentünk, miközben utána egy talán 6 perces drive volt szinte csak futással és utána FG-vel.
Kampman
Persze, sose lesz fedett stadion és alapvetően nem is szeretném, csak ahogy írod is egy pass heavy offensenek ezek a körülmények csak hátrányok.

Amúgy pont ezek miatt gondolom lassan tényleg életképesnek azt a Dillon picket. Szar időben csak 3-4 yard kelll kísérletenként. Ami amúgy az alapszakaszban jól is ment. És itt is amíg ki nem dőlt AJ. Erre a szerepre jó lett és piszok hasznos. Lehet, hogy Gute-ék igazán az ilyen kutya szar idős playoff meccsekre hozták, hogy ha nem lehet passzolni se legyen lábon lőve az egysége.
Persze ezek ellenére egy TE de még inkább 1 jó WR kellene mert Adamssel hóviharban is ment a passzjáték, csak kár hogy rajta és Joneson kívül senkibe se bízik AR (joggal teszem hozzá).

Örülnék ha AR maradna de lassan ott tartunk, hogy az lenne a legjobb a Packers számára, ha végig idegenben kéne játszani a nyugati parton vagy dome-ban. Az az 1 SB-ja is hogy jött össze? 1 darab hazai meccs se volt benne...


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
Csak olyat tudok írni amit már más is megtett de azért leírom az én kis összegzésemet is.

1: A védelemből mindenkit megdícsérni! Gary pedig kaphat egy külön kis tapsot is az öltözőben azért amit ma csinált. Ekéztem a palit draftolásakor, de brutál milyen szintű impactja lett.
2: A special teambe nagytakarítás. Akinek ehhez bárki köze van takarodjon. 1. körben az se érdekel ha gunner vagy protector jön. Ez gyalázat. Blockolt punt, blockolt fg és a gw field goalnál 10 embert küldenek fel.
3: Ne akarj MVP passzoló QB-t, amikor ilyen a hazai pálya "előnye". Lehet szeretni, nem szeretni nekünk is kellene egy fedett szép kis stadion mint Minnesotában. Vagy akkor nem kell top passz offensere építeni (EPA/dopback alapon a GB volt a legjobb passz O a ligában). Ugyan az a szitu mint a Billsnél. A haza csapat hátránya a hazai pálya amikor a fő profiljunk a passz. És nem Dillon és Jones remekül dolgoztak idén de amikor AR a QB-d te egy passz offense vagy.
4: Ebbe a verségbe benne van Rodgers és LeFleur is, de vastagon. 9-9 target Adams és Jones. Egy kurva Lazard elkapáson kívül senki más nem tudott hozzátenni. Ja de, Lewis egy fumble-al, de őt nem ekézem, ő blokkoló TE, azt jól csinálja. Tőlem cigánygyerekek is potyoghatnak az égből 10 szerzett pontnál hazai pályán tőbb kell az MVP irányítótól jöjjön bármilyen blizzard szél és hófúvás. Nehezít de nem mentesít.
5: Rodgers tényleg menjen el valahova, ahol van esélye SB-ra. Egyszerűen belefáradtam az alapszakasz királyai, a playoff vicce sorozatokba. Lépjen tovább a Packers, jöjjön egy új korszak és lépjen tovább Rodgers is. LeFleurról is kiderül majd mennyire is "top edző" ha Love van a kezei között. A túloldali társa Gerappával másodjára megy konfdöntőbe, csak mondom... Love-al is hasonló kéne legyen akkor a mérce(?). Meglátjuk mi lesz belőle. Rodgers-re nem vagyok dühös de kicsit csalódott igen. Ő nem egy mentál motivátor mint TB, ő egy tehetséges játékos talán a legtehetségesebb valaha de ehhez nem jó helyen van. Sok a kifogás, hogy valamikor a védelem szar, valamikor spec team, valamikor az időjárás, amik igazak is, de a rájtászásban Ő sem olyan lehengerlő mint az alapszakaszban. Valahogy őt is összenyomja a teher.

Szép szezon volt idén is, köszönjük 10+-adik alkalommal. A rájátszásban idén se volt elég. Jövőre Loveal valami új vagy Rodgerssel ugyan ez. Go Pack!
alatriste
Általában egyetértek veled szinte mindenben, de ez az AR hibáztatás..
Mert ha ARod motivátor akkor az ST nem adja le a meccset ?? 😀 vagy akkor lesz végre egy WR 2 és TE ?? Meg talán a fal sem enged ennyi sack-et?

Jó meccse volt ? Nem.
De ő ilyenkor sem adja el a labdát, hiába nincs más elkapója csak Adams.
Mas QB-nak ha nem megy sorban adja el a labdákat. Pl Wilson , a GB ellen 4x(de lehetne sorolni)és mégis SB-ba viszi a CSAPATA. Ő meg hoz egy 20/29 225 Yard 0TD/ 0 INT meccset 5 sack mellett és rajta ment el persze..
Most kivételesen nem a D# szopatta meg( mert a 49ers-nél jimmyg egy nulla), ilyenkor jön az ST. Hat ezekhez aztan sok köze van, hogy AR motivator-e.

Hány olyan meccs volt a PO-ban amikor úgy esett ki a Packers , hogy azt lehetett mondani a meccs után, hogy az ellenfél irányítója jobban játszott mint AR és ezért esett ki a csapat?

Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni.
Pep71
Ezzel teljesen egyetértek. Még ha 5-6 lehet túlzó is. Jól azonban ne mondjuk, hogy játszott. Rossz nem volt, olyan rossz nem volt min Gerappa. De a 10 szerzett pont akárhogy nézem nem sok, amiben igen, ő is benne van. Nem csak Ő de Ő is. Továbbra is a csapat sikerességének kulcsa, ha elmegy sötét évek jönne, de most őszintén, lesz szignifikáns különbség? Akkor nem lesz mézesmadzag amit elhúzzanak az ember előtt mert már novemberben vége lesz a szezonnak. Most januárban szokott, de tudja az ember előre, hogy úgy is vége lesz.

Nem hibáztatom AR-t, de a 10 (ha nincsa a blockolt fg 13 pont) akkor se elég.
alatriste
Nem értek egyet. Elég volt nagyon sokáig a 10 pont is. Ok, nem ment az O, ahogy elvártuk, de pont arra jók voltak, hogy meglegyen a meccs, ha az ST is hozza az elvárható minimumot. Azért nehéz arra felépíteni a gameplant, hogy az ST konkrétan az ellenfélre fogadott nagy összegben.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érdekes lesz tét nélkül nézni a szezont, amikor senki sem számol velünk, jól elvagyunk és berúgunk egy-egy nem várt győzelem után.
Tactful Cactus
Ennyire nem látom borúsan, a ST körül mindenkit kibaszni, D-t egyben tartani, O-val meg lesz vmi 😊 Látod a mai nap után Burrow-val meg Jimmy G-vel is lehet konf.döntőt játszani 😊
Rubens
Azért eléggé fájdalmas lehet egy újabb po-t elchokerkedni, pláne hogy a tavalyi után is mindenki a special teamet szidta, ki is rúgták a koordinátort, hogy kinevezzék helyette az assistant st coachot...
r.baggio
Erről is AR tehet. Brady a punthoz is blokkolt volna 😅
Pep71
Veled egy a gond és abszolut nem bántásból írom remelem nem is veszed annak , de neked ez másról nem szól csak h ahol van egy fel mondatnyi minimalis vagy marginális Ar kritika annak neki esel h ugyan már …
Tegnap azt írtad h ez a vedelem meg mindig kevés , már nem tudjuk meg de sztm a ma éjszakai vedelem ahol minden top pass rusher van aki elveszi kb az sf futasat ..elég lett volna .

Senki nem azt írja h itt Ar a ludas és menjen mert nelkule jobb lesz ugyanmar , de azért mert van nemi kritika felé ne legyen már ez szentségtörés .
Azért mert ő egy zseni attól meg igazán lehessen már néha úgy kritizálni h erre nem az a válasz h ez egy 5-6 győzelemes csapat oké és ? Ettől meg ejszaka csináltunk 10 pontot úgy h a vedelem folyamat zavarta le a ninerst nem kellett volna más csak egyszer végig menni , h ebben hibás-e Aaron? sztm benne van igen sokat tatogattta a labdát sztm és pontatlan is volt néhány esetben .

Ettől meg nem akarok rebuildet meg azt se h távozzon .
nando89
Egyszer jó a PO-ban 10 év után a D# és akkor már csak AR a hibás.
Írtam hogy nem játszott jól, van ilyen, de a jó csapatoknál ilyenkor kisegitik, valahogy tovabbmegy a csapat, itt GB-Ben ez egyszer nem fordult elő az SB win óta, most éppen az ST miat.
Viszont AR hányszor mentette ki a sz.r védelmet? Számtalanszor..
Elmegy aztán lesz 10-15 év mikor még a PO-ba is csoda lesz bejutni, akkor majd elkezdik értékelni amit AR csinált.
Ha ő is az NFL történelem legjobb edzőjének kezei alatt játszott volna , akkor alsó hangon 4-5 gyűrűje lenne.
Ehelyett van neki 1 lejátszott SB-ja, mert McCarthy támadógurut nem merték kirakni időben, ahogy Capers-t sem, Pettine-t sem, az ST edzőt stb stb..
Sorra hibáztak az FO-ban a pályafutása alatt.
A védelem egyszer nem volt top5 közelében sem(az SB évben top10 talán), nem volt soha normális TE-je sem stb stb..
El lett pazarolva egy különlegesen tehetséges játékos pályafutása és az esély, hogy a GB nyerjen jó pár gyűrűt , ez az ami bosszant.
Pep71
Szerintem mi is csupán ennyit írtunk, nem tudom miért kell a védőbeszéd. Nem játszott jól - ennyi. A legnagyobb hibás nem ő volt és igen tudjuk mi lesz amikor nem lesz már itt. Nem tudom melyik Packers szimpatizáns akarta Love-ot nézni helyette de megnyugtatom lesz rá alkalma majd. Nincs még egy csapat a ligában ami ennyire 1 embertől függne.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nézzétek a jó oldalát, legalább nem kell az NFC döntő vesztes memeket néznetek idén is

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak olyat tudok írni amit már más is megtett de azért leírom az én kis összegzésemet is.

1: A védelemből mindenkit megdícsérni! Gary pedig kaphat egy külön kis tapsot is az öltözőben azért amit ma csinált. Ekéztem a palit draftolásakor, de brutál milyen szintű impactja lett.
2: A special teambe nagytakarítás. Akinek ehhez bárki köze van takarodjon. 1. körben az se érdekel ha gunner vagy protector jön. Ez gyalázat. Blockolt punt, blockolt fg és a gw field goalnál 10 embert küldenek fel.
3: Ne akarj MVP passzoló QB-t, amikor ilyen a hazai pálya "előnye". Lehet szeretni, nem szeretni nekünk is kellene egy fedett szép kis stadion mint Minnesotában. Vagy akkor nem kell top passz offensere építeni (EPA/dopback alapon a GB volt a legjobb passz O a ligában). Ugyan az a szitu mint a Billsnél. A haza csapat hátránya a hazai pálya amikor a fő profiljunk a passz. És nem Dillon és Jones remekül dolgoztak idén de amikor AR a QB-d te egy passz offense vagy.
4: Ebbe a verségbe benne van Rodgers és LeFleur is, de vastagon. 9-9 target Adams és Jones. Egy kurva Lazard elkapáson kívül senki más nem tudott hozzátenni. Ja de, Lewis egy fumble-al, de őt nem ekézem, ő blokkoló TE, azt jól csinálja. Tőlem cigánygyerekek is potyoghatnak az égből 10 szerzett pontnál hazai pályán tőbb kell az MVP irányítótól jöjjön bármilyen blizzard szél és hófúvás. Nehezít de nem mentesít.
5: Rodgers tényleg menjen el valahova, ahol van esélye SB-ra. Egyszerűen belefáradtam az alapszakasz királyai, a playoff vicce sorozatokba. Lépjen tovább a Packers, jöjjön egy új korszak és lépjen tovább Rodgers is. LeFleurról is kiderül majd mennyire is "top edző" ha Love van a kezei között. A túloldali társa Gerappával másodjára megy konfdöntőbe, csak mondom... Love-al is hasonló kéne legyen akkor a mérce(?). Meglátjuk mi lesz belőle. Rodgers-re nem vagyok dühös de kicsit csalódott igen. Ő nem egy mentál motivátor mint TB, ő egy tehetséges játékos talán a legtehetségesebb valaha de ehhez nem jó helyen van. Sok a kifogás, hogy valamikor a védelem szar, valamikor spec team, valamikor az időjárás, amik igazak is, de a rájtászásban Ő sem olyan lehengerlő mint az alapszakaszban. Valahogy őt is összenyomja a teher.

Szép szezon volt idén is, köszönjük 10+-adik alkalommal. A rájátszásban idén se volt elég. Jövőre Loveal valami új vagy Rodgerssel ugyan ez. Go Pack!
alatriste
Általában egyetértek veled szinte mindenben, de ez az AR hibáztatás..
Mert ha ARod motivátor akkor az ST nem adja le a meccset ?? 😀 vagy akkor lesz végre egy WR 2 és TE ?? Meg talán a fal sem enged ennyi sack-et?

Jó meccse volt ? Nem.
De ő ilyenkor sem adja el a labdát, hiába nincs más elkapója csak Adams.
Mas QB-nak ha nem megy sorban adja el a labdákat. Pl Wilson , a GB ellen 4x(de lehetne sorolni)és mégis SB-ba viszi a CSAPATA. Ő meg hoz egy 20/29 225 Yard 0TD/ 0 INT meccset 5 sack mellett és rajta ment el persze..
Most kivételesen nem a D# szopatta meg( mert a 49ers-nél jimmyg egy nulla), ilyenkor jön az ST. Hat ezekhez aztan sok köze van, hogy AR motivator-e.

Hány olyan meccs volt a PO-ban amikor úgy esett ki a Packers , hogy azt lehetett mondani a meccs után, hogy az ellenfél irányítója jobban játszott mint AR és ezért esett ki a csapat?

Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni.
Pep71
Ezzel teljesen egyetértek. Még ha 5-6 lehet túlzó is. Jól azonban ne mondjuk, hogy játszott. Rossz nem volt, olyan rossz nem volt min Gerappa. De a 10 szerzett pont akárhogy nézem nem sok, amiben igen, ő is benne van. Nem csak Ő de Ő is. Továbbra is a csapat sikerességének kulcsa, ha elmegy sötét évek jönne, de most őszintén, lesz szignifikáns különbség? Akkor nem lesz mézesmadzag amit elhúzzanak az ember előtt mert már novemberben vége lesz a szezonnak. Most januárban szokott, de tudja az ember előre, hogy úgy is vége lesz.

Nem hibáztatom AR-t, de a 10 (ha nincsa a blockolt fg 13 pont) akkor se elég.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
A többség szerintem nem vitatja el AR képességeit, inkább azt írtam én is, hogy valamilyen mentális gát és görcsösség van nála a po-ban. Ezek persze nehezen megfogható dolgok, de valamiért sokan érezzük úgy h nincs meg nála az a leadership kvalitás, ami ilyen kiélezett helyzetekben, nagy nyomás alatt előrevinné a csapatot.
nordas89
Hat szerintme ha megnezzuk hogy jatszott ezeken a meccseken, en a mentalis gatot nem latom. Egymillio dologbol tevodik ossze hogy nem sikerulnek ezek, a mentalis gat az nagyon hatul van a sorban ha rajta van egyaltalan. Tegnap is bar nem jatszott jot de ha mindenki csak ezt a szintet hozza siman nyerunk.

Szerkesztette: JéBé
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Ha visszaidézem a fórumon írtakat, egy kamiont meg lehetne tölteni a hozzászólásokkal, amik arról szóltak, hogy ez a ST fogja elbukni a PO-t. Mi a fenét remélt MLF attól a stábtól, aki nemhogy az alapokat nem tudja megtanítani a játékosoknak, de ahhoz is hülye, hogy 11 embert küldjön fel a pályára és ne több alkalommal is 10-et vagy 12-t?SBL
Nagyon durva mikor a tavalyi kommenteket is nézegetve ilyeneket olvasok, "hogy mióta packers fan vagyok nem láttam itt még jó st-t" és hasonlók, ebben a meccsben aztán tényleg kulminálódott minden, ennél lejjebb már csak az lehetne gondolom, ha Bostickot neveznék ki új koordinátornak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
A többség szerintem nem vitatja el AR képességeit, inkább azt írtam én is, hogy valamilyen mentális gát és görcsösség van nála a po-ban. Ezek persze nehezen megfogható dolgok, de valamiért sokan érezzük úgy h nincs meg nála az a leadership kvalitás, ami ilyen kiélezett helyzetekben, nagy nyomás alatt előrevinné a csapatot.
nordas89
Ő egy tipikus zseni, annak minden előnyével (fantasztikus, mások által nem vagy csak sokkal ritkábban/nehezebben replikálható megmozdulások) és hátrányával (gyakran önfejű és kiállhatatlan).

De alapvetően sokkal inkább individualista, mint pl. Brady és PM voltak. Ezt nem korholásnak hozom fel, csak mint egy olyan dolgot, ami nekem lejön belőle a megnyilvánulásai meg a róla szóló hírek/cikkek/videók alapján.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.
davemayer
Menni fog és igaza is van. Volt innen a fórumról is olyan szurkoló , aki a Vikings elleni meccs félidejében azt írta , hogy jöjjön helyette Love , mert ő jobb …😃😃
Majd meglátják milyen amikor sorra jönnek az int-ek a meccseken és folyamatosan minuszos a turnover mutató.
Pep71
Nem látják meg. Az első negatív szezon után egy másik bandwagonon fognak ülni.
MacPhisto
Néhányan biztosan, szerintem a többség marad.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
3: Ne akarj MVP passzoló QB-t, amikor ilyen a hazai pálya "előnye". Lehet szeretni, nem szeretni nekünk is kellene egy fedett szép kis stadion mint Minnesotában. Vagy akkor nem kell top passz offensere építeni (EPA/dopback alapon a GB volt a legjobb passz O a ligában). Ugyan az a szitu mint a Billsnél. A haza csapat hátránya a hazai pálya amikor a fő profiljunk a passz. És nem Dillon és Jones remekül dolgoztak idén de amikor AR a QB-d te egy passz offense vagy.
alatriste
Nyilván sosem lesz fedett stadionunk, mert az egész liga legikonikusabb stadionjában játszunk, a frozen tundra image pedig még külön része is a klubkultúrának, de az nagyon igaz, és már a Giants elleni 2012-es bukta után is írta egy kinti Packers-blogger, hogy lényegében egy dome-ra optimalizált támadósorral megyünk neki mindig a playoffnak. A TB-BB Patriots valahogy mindig pragmatikusabbnak tűnt a foxborough-i playoff meccseken, nem volt az a cél, hogy Brady űrszámokkal üsse ki az ellenfeleket.

Idén még talán viszonylag kevésbé volt ez igaz. Volt jól működő futás (pont ezen a meccsen az is besült persze), úgy általában az egész MLF korszak egyik látványos offense stratégiája, hogy egy balanszírozott egység legyen, ne csak passz szó szerint legyen 0 futással, mint a McCarthy éra legextrémebb éveiben.

De közben igen, egy ilyen irányítóval "muszáj" passz-heavy playcallingot csinálni. Nagyon látványos volt egy 3 and out drive még a 3. negyedből, amikor 3 passzal le is mentünk, miközben utána egy talán 6 perces drive volt szinte csak futással és utána FG-vel.
több mint 2 éve
nordas89 New York Giants 87
A többség szerintem nem vitatja el AR képességeit, inkább azt írtam én is, hogy valamilyen mentális gát és görcsösség van nála a po-ban. Ezek persze nehezen megfogható dolgok, de valamiért sokan érezzük úgy h nincs meg nála az a leadership kvalitás, ami ilyen kiélezett helyzetekben, nagy nyomás alatt előrevinné a csapatot.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.
davemayer
Menni fog és igaza is van. Volt innen a fórumról is olyan szurkoló , aki a Vikings elleni meccs félidejében azt írta , hogy jöjjön helyette Love , mert ő jobb …😃😃
Majd meglátják milyen amikor sorra jönnek az int-ek a meccseken és folyamatosan minuszos a turnover mutató.
Pep71
Nem látják meg. Az első negatív szezon után egy másik bandwagonon fognak ülni.
MacPhisto
Sztm meg pont a csak Aarod fanok fognak eltunni ahogy történt mondjuk Brady Tampába kerülese után ahova elég sokan követték .
nando89
Ja, hogy aki azt szeretné, hogy legyen kihasználva ARod tehetsége és a GB nyerjen még pár SB-t az nem GB hanem ARod fan. Oké
Pep71
Nem akarok geci lenni, de nem lehet, hogy ARod szimplán ennyit tud?
Amadeus
Pontosan ennyit tud , nem is mondok mást.
Back to back MVP!
Az, hogy a védelem általában egy közepesnél gyengébb egység mögötte és az edzői sem BB kategóriák , arról nem tehet.
PO-ban neki van a legtöbb olyan veresége valaha , ahol 3/2TD 0 Int dobott stb stb. Szerintem a GB legalább 2-3 SB-t bent hagyott ebben az időszakban és ez nem AR-en múlt. Meg egyszer írom , hogy szerintem.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.
davemayer
Menni fog és igaza is van. Volt innen a fórumról is olyan szurkoló , aki a Vikings elleni meccs félidejében azt írta , hogy jöjjön helyette Love , mert ő jobb …😃😃
Majd meglátják milyen amikor sorra jönnek az int-ek a meccseken és folyamatosan minuszos a turnover mutató.
Pep71
Nem látják meg. Az első negatív szezon után egy másik bandwagonon fognak ülni.
MacPhisto
Sztm meg pont a csak Aarod fanok fognak eltunni ahogy történt mondjuk Brady Tampába kerülese után ahova elég sokan követték .
nando89
Ja, hogy aki azt szeretné, hogy legyen kihasználva ARod tehetsége és a GB nyerjen még pár SB-t az nem GB hanem ARod fan. Oké
Pep71
Nem akarok geci lenni, de nem lehet, hogy ARod szimplán ennyit tud?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Érdekes lesz tét nélkül nézni a szezont, amikor senki sem számol velünk, jól elvagyunk és berúgunk egy-egy nem várt győzelem után.
Tactful Cactus
Ennyire nem látom borúsan, a ST körül mindenkit kibaszni, D-t egyben tartani, O-val meg lesz vmi 😊 Látod a mai nap után Burrow-val meg Jimmy G-vel is lehet konf.döntőt játszani 😊
Rubens
Azért eléggé fájdalmas lehet egy újabb po-t elchokerkedni, pláne hogy a tavalyi után is mindenki a special teamet szidta, ki is rúgták a koordinátort, hogy kinevezzék helyette az assistant st coachot...
r.baggio
Sőt! A kirúgott koordinátor is az előző, csúnyán leszerepelt koordinátor asszistense volt.
Görgetjük magunk előtt az itt felgyülemlett "tudást" ahelyett, hogy hoznánk egy asszisztenst olyan csapattól, ahol konstansan jó az ST.
Ha visszaidézem a fórumon írtakat, egy kamiont meg lehetne tölteni a hozzászólásokkal, amik arról szóltak, hogy ez a ST fogja elbukni a PO-t. Mi a fenét remélt MLF attól a stábtól, aki nemhogy az alapokat nem tudja megtanítani a játékosoknak, de ahhoz is hülye, hogy 11 embert küldjön fel a pályára és ne több alkalommal is 10-et vagy 12-t?
Azért ímádkozom, hogy Drayton helyére ne a mostani asszistense legyen kinevezve.
Ha így lesz, akkor nem sok jót jósolok a csapatnak MLF-el.

Szerkesztette: SBL
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
"Tartom , hogy nélküle ez a csapat 5-6 W vagy meg annál is kevesebbet tudna összehozni."

Egyetértek, szerintem imádkozzatok hogy maradjon valahogy. Ide a sima Szeretet (érted... 😉) már nem lesz elég.
davemayer
Menni fog és igaza is van. Volt innen a fórumról is olyan szurkoló , aki a Vikings elleni meccs félidejében azt írta , hogy jöjjön helyette Love , mert ő jobb …😃😃
Majd meglátják milyen amikor sorra jönnek az int-ek a meccseken és folyamatosan minuszos a turnover mutató.
Pep71
Nem látják meg. Az első negatív szezon után egy másik bandwagonon fognak ülni.
MacPhisto
Sztm meg pont a csak Aarod fanok fognak eltunni ahogy történt mondjuk Brady Tampába kerülese után ahova elég sokan követték .
nando89
Ja, hogy aki azt szeretné, hogy legyen kihasználva ARod tehetsége és a GB nyerjen még pár SB-t az nem GB hanem ARod fan. Oké
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
Csak ne a vikingekhez menjen mint Favre...
Bazzani
Hat pedig Rodgers az elmult idoszak huzasai utan azert erezhetoen bosszuszomjas faszi, haragtarto, aki szeret utolag is oda-odaszurogatni annak, akit nem kedvel. Ugyhogy ha valakibol, belole siman kinezem, hogy elmegy egy olyan csapathoz, ami egyreszt eros, masreszt szopathatja a Green Bayt. Megmutathatja a szerinte ludasoknak, hogy mekkorat hibaztak.

De ennek ellenere nem latom, hogyha elmegy, marad a csoportban, mert 38 evesen nem fog egy felkesz Bearshez, egy romokban hevero Lionshoz vagy egy evek ota csalodas Vikingshoz elmenni szerintem.

Mivel McAfee oriasi spanja es tuti, hogy fuzni fogja, hogy menjen a Coltsba, illetve oda egyebkent fit is, igy ott el tudom kepzelni, egyebkent a Saintsnel es a Broncosnal latom meg. Mivel Ballard kizart, hogy a dragan hozott Wentzet lecserelje egy ev utan, igy a Saints vagy a Broncos lesz szerintem a nyero.

Mar hogyha valoban tavozik, mert en ebben sem lennek olyan biztos. Csak meg dramazik kicsit, aztan mindent ki fog sajtolni szakmailag es penzugyileg is a vezetosegbol, hogy meglegyen a kello szava is majd a kovetkezo 1-2 evre, amig meg jatszik.
Stez
Megmondom őszintén, hogy nekem más megérzésem van bár capileg nem néztem utána.
Steelers, Giants, Broncos (ez közös pont), Vikings.
Bazzani
Lehet, igen. Csak en azt varom, hogy vagy elmegy oda, ahol rend van es azert a stab nem cso idiotakbol all, jo a rendszer, jok a korulmenyek (Colts, Saints), vagy elmegy oda, ahol viszont teljesen ki lenne nyalva a valaga, igeretes tamadosor varna, mindemellett a vezetoseg es az edzoi stab pedig inna a szavat (Broncos, mar ha olyat neveznek majd ki), tehat ugymond nagyobb szabadsagot kapna.
Stez
én úgy gondolom Rodgers a tutiba akar beülni, akkor egy Giants és Vikings kuka, inkább Steelers, Saints, Colts és Broncos /bár őket én jelentősen túlértékeltnek látom/ vonal illetve ha lemondanak a jelenlegi qbról akkor egy Titans, Browns
Cuchulain82
Érdekes lesz tét nélkül nézni a szezont, amikor senki sem számol velünk, jól elvagyunk és berúgunk egy-egy nem várt győzelem után.
Tactful Cactus
Ennyire nem látom borúsan, a ST körül mindenkit kibaszni, D-t egyben tartani, O-val meg lesz vmi 😊 Látod a mai nap után Burrow-val meg Jimmy G-vel is lehet konf.döntőt játszani 😊
Rubens
Azért eléggé fájdalmas lehet egy újabb po-t elchokerkedni, pláne hogy a tavalyi után is mindenki a special teamet szidta, ki is rúgták a koordinátort, hogy kinevezzék helyette az assistant st coachot...
r.baggio
Erről is AR tehet. Brady a punthoz is blokkolt volna 😅
Pep71
Veled egy a gond és abszolut nem bántásból írom remelem nem is veszed annak , de neked ez másról nem szól csak h ahol van egy fel mondatnyi minimalis vagy marginális Ar kritika annak neki esel h ugyan már …
Tegnap azt írtad h ez a vedelem meg mindig kevés , már nem tudjuk meg de sztm a ma éjszakai vedelem ahol minden top pass rusher van aki elveszi kb az sf futasat ..elég lett volna .

Senki nem azt írja h itt Ar a ludas és menjen mert nelkule jobb lesz ugyanmar , de azért mert van nemi kritika felé ne legyen már ez szentségtörés .
Azért mert ő egy zseni attól meg igazán lehessen már néha úgy kritizálni h erre nem az a válasz h ez egy 5-6 győzelemes csapat oké és ? Ettől meg ejszaka csináltunk 10 pontot úgy h a vedelem folyamat zavarta le a ninerst nem kellett volna más csak egyszer végig menni , h ebben hibás-e Aaron? sztm benne van igen sokat tatogattta a labdát sztm és pontatlan is volt néhány esetben .

Ettől meg nem akarok rebuildet meg azt se h távozzon .
nando89
Egyszer jó a PO-ban 10 év után a D# és akkor már csak AR a hibás.
Írtam hogy nem játszott jól, van ilyen, de a jó csapatoknál ilyenkor kisegitik, valahogy tovabbmegy a csapat, itt GB-Ben ez egyszer nem fordult elő az SB win óta, most éppen az ST miat.
Viszont AR hányszor mentette ki a sz.r védelmet? Számtalanszor..
Elmegy aztán lesz 10-15 év mikor még a PO-ba is csoda lesz bejutni, akkor majd elkezdik értékelni amit AR csinált.
Ha ő is az NFL történelem legjobb edzőjének kezei alatt játszott volna , akkor alsó hangon 4-5 gyűrűje lenne.
Ehelyett van neki 1 lejátszott SB-ja, mert McCarthy támadógurut nem merték kirakni időben, ahogy Capers-t sem, Pettine-t sem, az ST edzőt stb stb..
Sorra hibáztak az FO-ban a pályafutása alatt.
A védelem egyszer nem volt top5 közelében sem(az SB évben top10 talán), nem volt soha normális TE-je sem stb stb..
El lett pazarolva egy különlegesen tehetséges játékos pályafutása és az esély, hogy a GB nyerjen jó pár gyűrűt , ez az ami bosszant.
Pep71
Csak ő ? Ilyet én sehol nem írtam meg nem is fogok mert nem így gondolom , de ez így süketek párbeszéde mert nem arra reflektalsz amit én írtam , ami felsorolsz igaz , de én arról írtam h mindenki kritizalhato legyen az egy szertaros vagy épp egy Hof Qb .
nando89
Persze , hogy kritizálható. Nem játszott jól. De ez nem kene h azt jelentse automatikusan, hogy a GB-nek ki kell esnie. Ilyenkor kene a többi csapatrésznek kisegítenie. Na ez hányszor történt meg ??
Pep71
13 ponton tartották az ellenfelet, hazai pályán egy SBra hajtó csapatnak ennek bőven elégnek kellene lennie. Az első drive után értékelhetetlen teljesítményt tett le az asztalra a támadósor. Ez egy bűn gyengén játszó 49ers ellen sem volt elég, mint ahogy a senki ellen nem lenne elég egy POban 10 felrakott pont.
Tarsi
Na varjal csak. Egy szerencsétlen Jimmy G fele offense-t tartottak lent, nem egy Brady fele tampa-t.
Tavaly láttuk mire elég ellenük , most elkerülte a csapat már előre ..
Pep71
Az komoly h most az kritika tárgya h az aktuális ellenfélt tartották lent a pályáról ?Azt a csapatot akinek állítosod szerint is elit az O fala , van egy elit elkapója , egytop3 Te, és a legjobb run gamet futtató edző ..nem tudom oké h jimy az jimy ..de nah azért ..érzed. Legalább akkor ne kisebbítsük a defense érdemeit mikor kurvára vannak érdemek .
nando89
Nézd meg a GB-t ARod-al és Love-al. Nézd meg a Chiefs-t Mahomes-al es a csere QB-val.
Óriási talent van a 49ers-nel offense oldalon is , de amíg Jimmy a QB addig baszhatják...és nagyon gyenge.
Pep71
És mégsem sikerült több pontot feltenni a táblára, pedig nem volt magasan a léc.
Tarsi
A 49ers offense-nél igen. Az ST nem az offense része. Egyébként bírom a 49ers-t , mehetne oda Rodgers , komoly brigád lenne, de sztem Jimmy G-vel nem lehet SB-t nyerni.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 284
Ebben az időjárásban sokkal többet egy offense nem tudott volna tenni, legalábbis passzjátékban. (a fotelből könnyű kritizálni, tegye fel a kezét, aki már próbált passzolni minusz 15-ben, hóviharban) Teljesen egyetértek Alatriste-vel, nekünk a hazai pálya inkább hátrány volt az elmúlt év(tized)ekben...
Futásban pedig eleve a SF tűnt jobbnak, pláne azok után, hogy Dillon megsérült...
De ami igazán bosszantó,hogy ezzel együtt is simán nyerhettünk volna, ha nincs a 2 blokkolt rúgás (ami azért nem egy nagy elvárás általában egy ST-től..) akkor 13-3-mal futhatunk neki a hajrának, s a játék képe alapján ekkora fordítás nagyon nem volt benne az SF játékában.
Szerintem:
DEF 10 (bár a végén fájt, hogy a bicegő Samuel megcsinálta a 1st downt...)
OFF 5 (végülis eljutottak 1 TD-ig és 2 FG-ig, berúgni már nem nekik kellett volna)
ST 0 (...)
S még így is majdnem elég volt...kár érte.