Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem tudom mit nem láttok 😊
Douglast úgy kukáztuk ki 2 éve PS-ből, játszott egy tök korrekt szinten, írt alá tök korrekt pénzért és adtuk most el egy másfél körös felmozgásért. Abban az évben, ahol 2-5-nél az se lenne igazán fájó, ha csak udfa-k állnának már ki. Évek óta az első nem no brainer Gut döntés ami tetszik. (No brainer h megfizetsz egy top CB-t, G-ot, ED-et stb...).
Ez az év kuka, nézzük meg jövőre kikből lehet építkezni és ebbe egy lassan 29 éves CB nem feltétlen kell beletartozzon. Ott van Jaire (még ha idén gyenge is) és Stokes, akik a long term szélső CB duó. Az h idén Douglas volt kb a legjobb, hát na bumm, a liga egyik leggyengébb védelmének egyik legjobb CB-je még így sem egy erős jelző.
Amíg Barry a DC úgy is teljesen mindegy kik szaladgálnak a pályán... Pár fiatal így többet játszik, ha jó lesz valaki fasza, ha nem akkor kapjuk a pontokat és talán összejön egy top5-ös pick amit lehet QB-ra ölni.

Én azt se bántam volna, ha Preston vagy akár Jones megy. Bármennyire is kedvelem őket, aki nem fiatal annak fölösleges itt szaladgálni, amikor 2 év minimum kell ahhoz, hogy elinduljon a csapat fölfelé.


Liverpool Fc
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
szóval rasul meg egy magas 5. körös egy alacsony 3. körösért...
bohócok ülnek a front officeban
favre
Nem ebbe a trade-be fogunk belerokkanni, de a helyzet az, hogy én sem értem.
több mint 2 éve
favre Green Bay Packers 125
szóval rasul meg egy magas 5. körös egy alacsony 3. körösért...
bohócok ülnek a front officeban

több mint 2 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 222
Mindjárt itt a deadline , ha elcserélünk 1-2 veteránt akkor abból látszani fog mit is gondol az Fo.
nando89
Ebbe alaposan beletalaltal!
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Így akkor egy első, két-két második és harmadik kör van, ha esetleg fel kell mozogni
Bár őszintén nekem a Penix, Nix, McCarthy hármas jobban tetszik mint a Williams, Maye
zacknorb
1/1-ről hova fel? 😊
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Így akkor egy első, két-két második és harmadik kör van, ha esetleg fel kell mozogni
Bár őszintén nekem a Penix, Nix, McCarthy hármas jobban tetszik mint a Williams, Maye
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Állítólag Rasul Douglas --->Bills
James007
Idén kb legjobb cb volt nálunk mert Jaire vagy sérült vagy gyengusz volt , sztm belátta az fo is h idén már lefőtt a kávé .
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Állítólag Rasul Douglas --->Bills
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Packers LB Rashan Gary signed a four-year $107 million contract extension, he announced.
KeyG
Ha valaki megérdemli akkor ő , fiatal és elit .
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 674
Packers LB Rashan Gary signed a four-year $107 million contract extension, he announced.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Mindjárt itt a deadline , ha elcserélünk 1-2 veteránt akkor abból látszani fog mit is gondol az Fo.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Csak az összefoglalót tudtam megnézni, szerencsétlenségemre (vagy szerencsémre). Azt mondtam korábban, hogy hat meccs után nem török pálcát Love felett, de most azt mondom, hét meccs után, pláne ilyen támadó"teljesítmény"-t követően, hogy nem Love az, aki megfelelő irányítója lesz a csapatnak és már semmilyen reményt nem látok. MLF-et is hibáztatom, de értékelhető QB teljesítményünk az első két hét óta nincs. 5 vereség zsinórban, kilátástalan játékkal .
Tudják ezt a FO-ban, mert látniuk és tudniuk kell, de nyilván nem fognak mondani semmit. Nem is baj, hallgassanak, de tegyenek valamit, ami tényleg változást hoz vagy hozhat. Várom az offseasont, sajna korábban kezdődött, mint vártuk.

Kirk kapitánynak jobbulást!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
twitch(4thline) Alabama Crimson Tide 835 — twitch@citromail.hu
Nálam a Love éra ma véget is ért ,nagyon remelem h ezt a csapat is látja és így gondolja . Ez bőven bőven top10 Pick lehet , Qbt kell húzni , most pedig akit lehet draft tőkére cserelni .
nando89
Arról vagyunk híresek, hogy (időben) belátjuk a tévedéseinket. És főleg teszünk is ellenük.

Most láttam, Love statja. 20+yds 8/36 0TD/ 4INT.

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Nálam a Love éra ma véget is ért ,nagyon remelem h ezt a csapat is látja és így gondolja . Ez bőven bőven top10 Pick lehet , Qbt kell húzni , most pedig akit lehet draft tőkére cserelni .
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mondanám hogy jók a QB prospectek, de anno is egy semmit sem mutató de kövi Mahomes lesz Love-ra mentünk rá
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Csak azt a 2 W-t bánom.... bár sajna nem tennék rá nagy pénzt, hogy nem egy remek LB-t draftolnánk a top pickünkkel...
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
cudar helyzet

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Négy questionable jelzés a kilométerhosszúságú injury reporton. Picit meglep.

Ha hazai pályán is befagyással kezdjük a meccset akkor tuti lesz booing.

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
GREEN BAY – The Packers have listed tight end Luke Musgrave (ankle), linebacker De'Vondre Campbell (ankle), cornerback Jaire Alexander (back), and center Josh Myers (ankle) as questionable for Sunday's game against the Minnesota Vikings.

Egyik hiánya nagyobb szopó lenne mint a másiknak. Ráadásul most minden a Vikings mellett szól.

Az optimizmus mondatja belőlem azt, hogy most kell ezt megfordítani, de sok érvet nem tudok mellette.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 3 925
A meccs margójára, mert nem oszt, nem szoroz, csak a cheat stigma miatt gondoltam, hogy berakom: szabályos volt Doubs TD-je, utóbb már Steratore is elismerte.

 www.si.com/nfl/packers/gameday/referee-blows-up-steratores-interpretation-of-doubs-touchdown-vs-surtain

Ha ez volt a szabály akkor és egyszerre fogták a játékszert a Fail Marynél is, akkor az más megvilágításba helyezheti azt az esetet. Újra kellene nézni, de nem visz rá a lélek
Gergőbácsi
A Fail Mary amiatt lett hirhedt, mert ket biro egyszerre jelzett teljesen mast, illetve mert az egyik szeme elott masfel meterre lokte el Tate ket kezzel a vedot. De maga a dontes, hogy az TD, ott is jogos volt.
több mint 2 éve
SGBP 347
Most hallottam a Triple Coverage-ben: utoljára 2005-ben fordult elő, hogy a GB zsinórban négy meccsen nem tudott 20 pontnál többet szerezni. Az egy 4-12-es szezon volt.
nagylaza, főpohárnok
Azzal (4-13-al) most is kiegyeznék, az várhatóan TOP 5-ös pick lenne, eséllyel egy épkézláb QB-ra
esz-ki-mo
Mondjuk látva Caleb Williams utolsó 2 hetét én már nem vagyok annyira bizakodó
zacknorb
| Penix |
alatriste
Akkor már inkább JJ MacCarthy
SGBP
Hú attól a csávótól valamiért nagyon fázom
Eskü akkor már Bo Nix
zacknorb
Elégé nagyot megy ebben a szezonban a Michigen-el…mondjuk ettől még lehet boom or bust 20 évesen
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Most hallottam a Triple Coverage-ben: utoljára 2005-ben fordult elő, hogy a GB zsinórban négy meccsen nem tudott 20 pontnál többet szerezni. Az egy 4-12-es szezon volt.
nagylaza, főpohárnok
Azzal (4-13-al) most is kiegyeznék, az várhatóan TOP 5-ös pick lenne, eséllyel egy épkézláb QB-ra
esz-ki-mo
Mondjuk látva Caleb Williams utolsó 2 hetét én már nem vagyok annyira bizakodó
zacknorb
| Penix |
alatriste
Akkor már inkább JJ MacCarthy
SGBP
Hú attól a csávótól valamiért nagyon fázom
Eskü akkor már Bo Nix
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
A meccs margójára, mert nem oszt, nem szoroz, csak a cheat stigma miatt gondoltam, hogy berakom: szabályos volt Doubs TD-je, utóbb már Steratore is elismerte.

 www.si.com/nfl/packers/gameday/referee-blows-up-steratores-interpretation-of-doubs-touchdown-vs-surtain

Ha ez volt a szabály akkor és egyszerre fogták a játékszert a Fail Marynél is, akkor az más megvilágításba helyezheti azt az esetet. Újra kellene nézni, de nem visz rá a lélek

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Most hallottam a Triple Coverage-ben: utoljára 2005-ben fordult elő, hogy a GB zsinórban négy meccsen nem tudott 20 pontnál többet szerezni. Az egy 4-12-es szezon volt.
nagylaza, főpohárnok
Azzal (4-13-al) most is kiegyeznék, az várhatóan TOP 5-ös pick lenne, eséllyel egy épkézláb QB-ra
esz-ki-mo
Mondjuk látva Caleb Williams utolsó 2 hetét én már nem vagyok annyira bizakodó
zacknorb
| Penix |
alatriste
Akkor már inkább JJ MacCarthy
SGBP
Én nem ragaszkodom egy évszázados tehetséghez, bőven megfelelne egy normál franchise QB 😉
Remélhetőleg abból lesz több is a drafton.
több mint 2 éve
SGBP 347
Most hallottam a Triple Coverage-ben: utoljára 2005-ben fordult elő, hogy a GB zsinórban négy meccsen nem tudott 20 pontnál többet szerezni. Az egy 4-12-es szezon volt.
nagylaza, főpohárnok
Azzal (4-13-al) most is kiegyeznék, az várhatóan TOP 5-ös pick lenne, eséllyel egy épkézláb QB-ra
esz-ki-mo
Mondjuk látva Caleb Williams utolsó 2 hetét én már nem vagyok annyira bizakodó
zacknorb
| Penix |
alatriste
Akkor már inkább JJ MacCarthy