NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Valaki tud olyan oldalt, az nfl.com-on kívül, ahol vissza lehet nézni angolul a meccset? ncoreon csak magyarul találtam, de valamiért a magyar szakértéshez nincs gyomrom.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Nem értek1et az fk meccs értékelővel , a védelem igenis jo volt , az h egy cards szintű csapat 3-4 alkalommal végig masíroz a pályán boritékolható , a miénknél sokkal jobb nevekből álló Rams ellen is megtették..sőt
Az első félidő kifejezetten extra volt tőlük sok puntot harcoltak ki, folyamatosan nyomás alatt volt Murray.
Ilyen szedett vedett cb sorral , zada és jaire nélkül ..ez igenis szép teljesítmény . Van remény ha mindenki visszatér lehet jobb is.

Campbell ahogy a követőben is írtam az év kukázása .
Gary ebben szezonban top szinten játszik , kezd nagyon beérni .


Amit viszont mindenképp rendbe kell tenni a redzone O , ez egész szezonban gyalázatos főleg h tavaly mennyire extra volt ez a része a játékunknak ,folyamtosan pontokat hagyunk benne a meccsben , nem értem h a mezőnyben tegnap kifejezetten jo Dilon aki kontakt után rendszeresen beletesz még yardokat miért nem kap egy labdát sem 5 yardon belül .
A másik meg ,egész szezonban dobáljuk el a semmire az időkéréseket mert nem sikerül felállni , Deguara meg no comment .. ezek előbb vagy utóbb de megbosszulják majd magukat .

Ettől függetlenül az első heti Saints alázás után nem láttam jönni h nyerünk zsinorban 7 meccset ,és h mi fogjuk megállítani a Cardinalst .
több mint 2 éve
Beers&Beards Las Vegas Raiders 95
Feldühített, hogy mennyire alábecsülik a Packerst, ezért az előbb megtettem az ARI elleni W-t, egy másik szelvényen pedig azt, hogy már a félidőben is vezetni fogunk. (Jó, nem kockáztattam sokat, összesen 3000 HUF-ot.) Megjegyzem, ha minimálisan is, de délután óta kétszer csökkent, amit GB W esetén fizetnek.
Utoljára akkor fogadtam, amikor az örökké emlékezetes Hándli irányításával totálisan esélytelenül játszottunk, ha jól rémlik, a Steelers ellen. Vereség lett a vége, de meglepően szoros volt. Most nem érem be ennyivel!😊
Próbálom keresgélni a biztató jeleket. 1. Kényszerűségből olyan játékokkal variál az O, amelyekre az ellenfél nem készülhetett fel, 2. A sok sérültünk miatt az ARI - tudat alatt biztosan - már zsebében érzi a győzelmet, talán a hozzáállása is ennek megfelelő lesz, 3. Hétszentség, hogy Rodgers nem felejtette el "minden idők második legjobb" PO-meccsét, szeretne visszavágni, 4. Az MLF-érában voltak szép győzelmeink, de most itt a lehetőség egy igazi bravúrra is.
nagylaza
Időről időre majd visszanézek ide, hogy mikor kell fogadni 😊 Gratula
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Kiváló győzelem, végre nyugodtan ülök le vasárnap a tévékészülék elé.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Milyen meccs ??? Mekkora győzelem .
A végén hatalmas mák volt , de összeségében tettunk annyit h megérdemeljük 😊
A vedelem végre egy top támadó egyseg ellen is tudott jó lenni , a támadó oldalon meg szépen kozmetikaztuk Adams hiányát , MLF alapvetően jó plant rakott össze de konyorgom 1 yardon kapjon már labdát Dilon is hat erre van !

Alakul ez ha visszajönnek a maródiak meg jobb lehet 😊
nando89
A végén, amikor láttam, hogy egyik passz jön a másik után, titkon reménykedtem az INT-ben, de lehűtöttem magam, hogy ez csak a hülye szurker csodavárása. Aztán tessék!
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Jó lenne már elmozdulni a 24 pontról. Lehetőleg fölfelé 😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Milyen meccs ??? Mekkora győzelem .
A végén hatalmas mák volt , de összeségében tettunk annyit h megérdemeljük 😊
A vedelem végre egy top támadó egyseg ellen is tudott jó lenni , a támadó oldalon meg szépen kozmetikaztuk Adams hiányát , MLF alapvetően jó plant rakott össze de konyorgom 1 yardon kapjon már labdát Dilon is hat erre van !

Alakul ez ha visszajönnek a maródiak meg jobb lehet 😊
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Cobb lesz a wr1, nem aktiváltuk MVS-t. Nálam van az öreg fantasyben, 2 td alá nem adja ma.
pecsi92
Bingo 😀
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Cobb lesz a wr1, nem aktiváltuk MVS-t. Nálam van az öreg fantasyben, 2 td alá nem adja ma.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Feldühített, hogy mennyire alábecsülik a Packerst, ezért az előbb megtettem az ARI elleni W-t, egy másik szelvényen pedig azt, hogy már a félidőben is vezetni fogunk. (Jó, nem kockáztattam sokat, összesen 3000 HUF-ot.) Megjegyzem, ha minimálisan is, de délután óta kétszer csökkent, amit GB W esetén fizetnek.
Utoljára akkor fogadtam, amikor az örökké emlékezetes Hándli irányításával totálisan esélytelenül játszottunk, ha jól rémlik, a Steelers ellen. Vereség lett a vége, de meglepően szoros volt. Most nem érem be ennyivel!😊
Próbálom keresgélni a biztató jeleket. 1. Kényszerűségből olyan játékokkal variál az O, amelyekre az ellenfél nem készülhetett fel, 2. A sok sérültünk miatt az ARI - tudat alatt biztosan - már zsebében érzi a győzelmet, talán a hozzáállása is ennek megfelelő lesz, 3. Hétszentség, hogy Rodgers nem felejtette el "minden idők második legjobb" PO-meccsét, szeretne visszavágni, 4. Az MLF-érában voltak szép győzelmeink, de most itt a lehetőség egy igazi bravúrra is.
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Majd az NFC dontoben megyunk full playbookkal hogy aztan 45-44-re kikapjunk. Most kevesbe lesz szoros.
JéBé
Én aláírom, ha veletek kell játszani azt az NFC döntőt. Az eredményt meg pláne 😀
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Majd az NFC dontoben megyunk full playbookkal hogy aztan 45-44-re kikapjunk. Most kevesbe lesz szoros.
több mint 2 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
hogy is voltak az előbb azok az odds-ok?

reméljük megússzuk nagyobb zakó nélkül és plusz sérült nélkül.
gamerkr
Nem hiszem el. Most már: 1,34 - 3,10.
nagylaza
Az Arizona pont ilyen meccseket szokott elbalfaszkodni, szóval még ne temessétek a meccset 😊
több mint 2 éve
SGBP 240
Cobb, Tonyan, Big Dog, Amari, EQ (MVS?)
gbol
Deguara-t, Malik Taylor-t és Winfree-t kifelejtetted…🙃
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Cobb, Tonyan, Big Dog, Amari, EQ (MVS?)
gbol
Cobb Jeff Janis Abbrederis Richard Rodgers
A hasonlosag ijeszto egy hosszabbitasra jo volt akkor 😊
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Cobb, Tonyan, Big Dog, Amari, EQ (MVS?)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
hogy is voltak az előbb azok az odds-ok?

reméljük megússzuk nagyobb zakó nélkül és plusz sérült nélkül.
gamerkr
Nem hiszem el. Most már: 1,34 - 3,10.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hogy is voltak az előbb azok az odds-ok?

reméljük megússzuk nagyobb zakó nélkül és plusz sérült nélkül.

több mint 2 éve
SGBP 240
Lazard is…
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Davante amúgy be van oltva, ez mindenképp jó hír. Ha nem pont csütörtökön lenne a meccs még lenne is idő 2 negatív tesztre. Márha negatív lenne, de ugye ezek között is 24h-nak el kell telni.
Amúgy ha jól emlékszem 6-0 a mérleg az utolsó 6 meccsen Adams nélkül azért nem árott volna.

Így úgy néz ki a keret 6 db, valaha All-Proba szavazott játékosából 4 hiányozni fog:
Bakhtiari, Adams, Za'Darius, Jaire.

Egyedül ARod lesz bevethető és a persze Marcedes Lewis. 😀 Igaz, nem tegnap (2010)-ben volt még All-Proba szavazva.

MVS-t aktiválta a csapat egyébként de remélem a meccsenkénti 2 dropjáért nem akrajuk Rodgers sok 7-9 lépéses passzba beleerőszakolni a Cards pass rush ellen, Bakh és Myers nélkül.
alatriste
Azért az elmúlt meccseken látszott, hogy mennyire hiányzott a deep threat…
SGBP
Mondjuk MVS-el csak a deep throat jött vissza.
alatriste
Úgy emlékszem sokszor Arod dobta túl. Szóval adjuk meg neki az esélyt! 😉
Szerintem Adams hiányában Rodgers és MLF is meg fogja adni neki.
SBL
Arra számítok, hogy Tonyanra sokkal intenzívebb szerepet osztanak. Esetleg még Deguara felé is megy labda.
Ilyen pocsék oddsaink emberemlékezet óta nem voltak, amikor Rodgers kezdett. (1,39ARI - 2,87GB)
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Davante amúgy be van oltva, ez mindenképp jó hír. Ha nem pont csütörtökön lenne a meccs még lenne is idő 2 negatív tesztre. Márha negatív lenne, de ugye ezek között is 24h-nak el kell telni.
Amúgy ha jól emlékszem 6-0 a mérleg az utolsó 6 meccsen Adams nélkül azért nem árott volna.

Így úgy néz ki a keret 6 db, valaha All-Proba szavazott játékosából 4 hiányozni fog:
Bakhtiari, Adams, Za'Darius, Jaire.

Egyedül ARod lesz bevethető és a persze Marcedes Lewis. 😀 Igaz, nem tegnap (2010)-ben volt még All-Proba szavazva.

MVS-t aktiválta a csapat egyébként de remélem a meccsenkénti 2 dropjáért nem akrajuk Rodgers sok 7-9 lépéses passzba beleerőszakolni a Cards pass rush ellen, Bakh és Myers nélkül.
alatriste
Azért az elmúlt meccseken látszott, hogy mennyire hiányzott a deep threat…
SGBP
Mondjuk MVS-el csak a deep throat jött vissza.
alatriste
Úgy emlékszem sokszor Arod dobta túl. Szóval adjuk meg neki az esélyt! 😉
Szerintem Adams hiányában Rodgers és MLF is meg fogja adni neki.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Davante amúgy be van oltva, ez mindenképp jó hír. Ha nem pont csütörtökön lenne a meccs még lenne is idő 2 negatív tesztre. Márha negatív lenne, de ugye ezek között is 24h-nak el kell telni.
Amúgy ha jól emlékszem 6-0 a mérleg az utolsó 6 meccsen Adams nélkül azért nem árott volna.

Így úgy néz ki a keret 6 db, valaha All-Proba szavazott játékosából 4 hiányozni fog:
Bakhtiari, Adams, Za'Darius, Jaire.

Egyedül ARod lesz bevethető és a persze Marcedes Lewis. 😀 Igaz, nem tegnap (2010)-ben volt még All-Proba szavazva.

MVS-t aktiválta a csapat egyébként de remélem a meccsenkénti 2 dropjáért nem akrajuk Rodgers sok 7-9 lépéses passzba beleerőszakolni a Cards pass rush ellen, Bakh és Myers nélkül.
alatriste
Azért az elmúlt meccseken látszott, hogy mennyire hiányzott a deep threat…
SGBP
Mondjuk MVS-el csak a deep throat jött vissza.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
SGBP 240
Davante amúgy be van oltva, ez mindenképp jó hír. Ha nem pont csütörtökön lenne a meccs még lenne is idő 2 negatív tesztre. Márha negatív lenne, de ugye ezek között is 24h-nak el kell telni.
Amúgy ha jól emlékszem 6-0 a mérleg az utolsó 6 meccsen Adams nélkül azért nem árott volna.

Így úgy néz ki a keret 6 db, valaha All-Proba szavazott játékosából 4 hiányozni fog:
Bakhtiari, Adams, Za'Darius, Jaire.

Egyedül ARod lesz bevethető és a persze Marcedes Lewis. 😀 Igaz, nem tegnap (2010)-ben volt még All-Proba szavazva.

MVS-t aktiválta a csapat egyébként de remélem a meccsenkénti 2 dropjáért nem akrajuk Rodgers sok 7-9 lépéses passzba beleerőszakolni a Cards pass rush ellen, Bakh és Myers nélkül.
alatriste
Azért az elmúlt meccseken látszott, hogy mennyire hiányzott a deep threat…
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Davante amúgy be van oltva, ez mindenképp jó hír. Ha nem pont csütörtökön lenne a meccs még lenne is idő 2 negatív tesztre. Márha negatív lenne, de ugye ezek között is 24h-nak el kell telni.
Amúgy ha jól emlékszem 6-0 a mérleg az utolsó 6 meccsen Adams nélkül azért nem árott volna.

Így úgy néz ki a keret 6 db, valaha All-Proba szavazott játékosából 4 hiányozni fog:
Bakhtiari, Adams, Za'Darius, Jaire.

Egyedül ARod lesz bevethető és a persze Marcedes Lewis. 😀 Igaz, nem tegnap (2010)-ben volt még All-Proba szavazva.

MVS-t aktiválta a csapat egyébként de remélem a meccsenkénti 2 dropjáért nem akrajuk Rodgers sok 7-9 lépéses passzba beleerőszakolni a Cards pass rush ellen, Bakh és Myers nélkül.


Liverpool Fc fan