Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Ha eljutunk januárig, akkor menjen az összes henger maxon. Addig elfogadnám az 5-1, 4-2 győzelem-vereség mutatót, akármilyen is a játék.
Gergőbácsi
Hát...a jövő hét még hozható, de az utána levő 5 meccs...ott nem lesz egyszerű patikázni...
Bár érdekes, hogy az év elején ultrabrutálnak tűnő ötösugrás most kissé megszelidült a Wilson nélküli Hawks és a KC gyengélkedése miatt...de ezzel együtt ha mondjuk 6-1 után ez az 5 meccs kijön akár 2-3-ra, akkor 8-4-el tudunk ráfordulni a by week utáni zárószakaszra...ahol már beröffenthetjük a V12-est 😉
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ha eljutunk januárig, akkor menjen az összes henger maxon. Addig elfogadnám az 5-1, 4-2 győzelem-vereség mutatót, akármilyen is a játék.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Nem tudom már ki írta múlt héten, bocsi, de kezdek vele egyetérteni, hogy az O pont annyit tesz lesz az asztalra amennyit kell a győzelemhez.
Tegnap azért kijött, hogy vannak olyan játékaink amiket akkor veszünk elő, ha tényleg haladni akarunk, egyébként meg konzervatív/Rodgers zseniből megoldja. Néha meg MLF behív valami baszó playt, ami direkt az ellenfél D gyengeségeire van írva, aztán haladunk 20 yardot.
Tavaly ugye 'fire on all cylinders' volt az offense, idén patika mérlegen van kimérve szerintem.
Ha így nézem a meccseket és nem a tavalyi szemüveggel akkor jó minden, de egyébként néha megvág az ideg.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
“I own you all my f*cking life!” Rodgers yelled. “I own you! I still own you! I still own you!”

Nincs itt motivacio.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Az első heti ordas nagy verés után 5 győzelem. 35 30 27 25 24 szerzett ponttal. Majd meglátjuk.
Tactful Cactus
Az első hét után én már temettem a csapatot, elsősorban nem is a hatalmas zakó, hanem a mentális állapot (és Rodgers viselkedése) miatt. Nagyot fordult a világ. Most már bármit el tudok képzelni. Az sem zavar, hogy időnként nyögvenyelősen hozzuk a meccseket. Nem most kell csúcsformában lenni, ez még nem a PO.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Az első heti ordas nagy verés után 5 győzelem. 35 30 27 25 24 szerzett ponttal. Majd meglátjuk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
SGBP 241
Most kiderülhet Yiadom tudja e hozni Kevin King szintjét.
amaru
Téged egész biztosan nem érhet az a vád, hogy teljesíthetetlen elvárásaid lennének.😊
nagylaza
Azért lássuk be, hogy Kingnek egy szerény alapképesség mellett mindig volt egy-egy jó meccse. Ilyen volt a múlt heti is. Yiadom pff átlaga alapján kb. ugyanaz a szint, csak kérdés, hogy van-e benne jó meccs. Fontos lenne hogy jól működjön a fal, tudjon elég nyomást generálni, hogy aCB-ről levegye a terhet.
gbol
Ehhez kapcsolódóan:

Last week Joe Burrow was the 2nd least pressured QB in the NFL and the Packers got pressure on him 18 times,

This week Justin Fields is the 28th least pressured QB.

This could get ugly.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Most kiderülhet Yiadom tudja e hozni Kevin King szintjét.
amaru
Téged egész biztosan nem érhet az a vád, hogy teljesíthetetlen elvárásaid lennének.😊
nagylaza
Azért lássuk be, hogy Kingnek egy szerény alapképesség mellett mindig volt egy-egy jó meccse. Ilyen volt a múlt heti is. Yiadom pff átlaga alapján kb. ugyanaz a szint, csak kérdés, hogy van-e benne jó meccs. Fontos lenne hogy jól működjön a fal, tudjon elég nyomást generálni, hogy aCB-ről levegye a terhet.
gbol
Szerintem a game plan is valami hasonlo lehet, a bears jol futott az elmult meccseken, valoszinu tomni fogjuk a boxot. Ha fields ki tud mozogni sot megpasszolni amit meg kell akkor azert meleg lehet a CB parosunk helyzete.
amaru
Nem szeretem az olyan szitut, amikor biztosra veszem a W-t, márpedig most ez van. Ilyenkor szokott jönni a nagy koppanás.
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Most kiderülhet Yiadom tudja e hozni Kevin King szintjét.
amaru
Téged egész biztosan nem érhet az a vád, hogy teljesíthetetlen elvárásaid lennének.😊
nagylaza
Azért lássuk be, hogy Kingnek egy szerény alapképesség mellett mindig volt egy-egy jó meccse. Ilyen volt a múlt heti is. Yiadom pff átlaga alapján kb. ugyanaz a szint, csak kérdés, hogy van-e benne jó meccs. Fontos lenne hogy jól működjön a fal, tudjon elég nyomást generálni, hogy aCB-ről levegye a terhet.
gbol
Szerintem a game plan is valami hasonlo lehet, a bears jol futott az elmult meccseken, valoszinu tomni fogjuk a boxot. Ha fields ki tud mozogni sot megpasszolni amit meg kell akkor azert meleg lehet a CB parosunk helyzete.
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Most kiderülhet Yiadom tudja e hozni Kevin King szintjét.
amaru
Téged egész biztosan nem érhet az a vád, hogy teljesíthetetlen elvárásaid lennének.😊
nagylaza
Azért lássuk be, hogy Kingnek egy szerény alapképesség mellett mindig volt egy-egy jó meccse. Ilyen volt a múlt heti is. Yiadom pff átlaga alapján kb. ugyanaz a szint, csak kérdés, hogy van-e benne jó meccs. Fontos lenne hogy jól működjön a fal, tudjon elég nyomást generálni, hogy aCB-ről levegye a terhet.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Most kiderülhet Yiadom tudja e hozni Kevin King szintjét.
amaru
Téged egész biztosan nem érhet az a vád, hogy teljesíthetetlen elvárásaid lennének.😊
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Hát Dunbar nem sokat edzett még a csapattal, meg nem tudom mennyire ismeri a rendszert. Szerintem Stokes-Yiadom-Charles a sorrend jelenleg.
Indubitably
Hát érdekes felállás, nem mondom, hogy megnyugtató. Most kiderülhet Yiadom tudja e hozni Kevin King szintjét. Remelem Charles nem kap nagyobb szerepet neki meg talan korai lenne egy macik elleni nagyobb workload
több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Hát Dunbar nem sokat edzett még a csapattal, meg nem tudom mennyire ismeri a rendszert. Szerintem Stokes-Yiadom-Charles a sorrend jelenleg.

I... don't care... John.
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
King out for the game.

Simán nyerünk...

😀
Indubitably
Múltkor jól játszott…félek Yiadom-tól
SGBP
Quinton Dunbar nem lesz felhozva a gyakorlóból?
több mint 2 éve
SGBP 241
King out for the game.

Simán nyerünk...

😀
Indubitably
Múltkor jól játszott…félek Yiadom-tól
több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
King out for the game.

Simán nyerünk...

😀

I... don't care... John.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596

több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 710 — 中国加油
Hosszú idő után megnézem a C'mon man-t, biztos benne lesz ez a meccs 😊

Olyat se sűrűn láttam, hogy mindkét csapat egyszerre ünnepeljen, de a hosszabbításban a Bengals kihagyott FG után még ilyen is volt.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Az eredménykövetőben írtam, hogy ezzel a meccsel még álmodni fogok. Jelentem: rögtön az első éjszaka így lett. (Igaz, valamilyen rejtélyes okból álmomban a Bengals helyett a Dallas volt az ellenfél. Mindegy.)
Többször megnéztem az összefoglalót (19 perces highlights!), vissza-visszapörgetek néhány jelenetet, de még mindig nem akarom elhinni, amit láttam.😊
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@RobDemovsky

Sunday was the first time in team history the that the Packers had a 300-yard passer (Aaron Rodgers, 344), a 200-yard receiver (Davante Adams, 206) a 100-yard rusher (Aaron Jones, 103) in the same game.

azért ez kemény. És nem sokon múlt.

Ez a gif meg egész egyszerűen zseniális
 twitter.com/i/status/1447377485100843011

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Wft utani 3 meccsünk is főműsoridős ,Arizona 2:20 , Kc meg Hawks 10:25
nando89
Tudom.😊 De hol van az még?😊 (Igazából a Bears-Packers kezdési időpontja lepett meg.)
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Wft utani 3 meccsünk is főműsoridős ,Arizona 2:20 , Kc meg Hawks 10:25

Szerkesztette: nando89
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
El vagyunk kényeztetve, a következő két fordulóban - a Macik és a WFT ellen is - hétkor kezdődik a meccs. Úgy látszik, nem a GB most a sláger. Nem baj, lesz ez még máshogy. (Remélem.)
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Úgy gondolom, hogy ez most a felforgatott O Line miatt lett ilyen szoros. Ez sokkal jobb lesz majd, ahogy gyógyulnak a sérültek.
gbol
Nem lehet, hogy a kihagyott extra és FG-ok is hozzájárultak ahhoz, hogy ennyire szoros legyen?😊
nagylaza
Ne értsetek félre, mert a fal erőn felül teljesített ebben az összetételben, de ha jobban muzsikál, akkor Jones futásai is jobban ültek volna, és a vörös zónában sem kellett volna annyit hátrálnunk.
Szerencsére a csoportunk nem éppen erős, így elég ha mindenki felépül a rájátszásra. Ha ARod is eléri a a tavalyi szintjét, akkor egy egészséges gárdával sokkal jobbak leszünk, mint tavaly.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Úgy gondolom, hogy ez most a felforgatott O Line miatt lett ilyen szoros. Ez sokkal jobb lesz majd, ahogy gyógyulnak a sérültek.
gbol
Nem lehet, hogy a kihagyott extra és FG-ok is hozzájárultak ahhoz, hogy ennyire szoros legyen?😊