Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Hát az elején azt hittem h káprázik a szemem ...3 gyönyorű drive ...aztán nagy semmi , mint a bears ellen . Javulni kell tovább mert ebben az O-ban több van.

A d-nek , megint nagy gratt , 2 nagy játékot benéztek ugyan ,meg a végére el is faradtak , de a kulcs labdaszerzést megcsinálták , folyamatosan oda értek Kirkhöz.

Nem az igazi még , de legyünk pozitívak két bitang erős védelemmel rendelkező csoport riválist nyomtunk le eddig...ugy h az O nagyon nem kapta el még a fonalat , ez azért bizakodásra adhat okot 😊
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Lényeg a W és a 2-0! Mondhatnánk, h az offesensen is látszik a fejlődés. Múltkor egy driveot, most már egy negyedet voltak a pályán! Köszönjük meg a védelemnek, akiket sikerült majdnem kivéreztetni azzal, h a támadók nem tudtak megújulni a meccsen belül.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Inaktívok:

10 WR Darrius Shepherd
22 RB Dexter Williams
29 CB Ka'dar Hollman
42 LB Oren Burks
61 G Cole Madison
62 G Lucas Patrick
96 DL Kingsley Keke
LN
A két magyar válogatott nélkül is remélem, hogy nyerünk ma.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inaktívok:

10 WR Darrius Shepherd
22 RB Dexter Williams
29 CB Ka'dar Hollman
42 LB Oren Burks
61 G Cole Madison
62 G Lucas Patrick
96 DL Kingsley Keke
több mint 4 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
A Bul-Bak kettős limitaltan edzett csak. Ami kb annyit jelent, hogy simán játszanak majd de nem 100%osak. Az ellen a Vikings ellen ahol a amúgy is szokott gond lenni Rodgers megvédésével.
Láttuk, hogy a fal belseje erősen sebezhető, ha valamelyik top tackle is kiesne meccs közben ARt simán újra kerékbe törhetik.

A másik oldalon ha a Vikings megint a földön akar nyerni kelleni fog valaki Blake mellé középre. (Bár lényegesen több passt várok tőlük, mint a múlt héten).
A DL jó lesz futás ellen kétlem, hogy le tudná őket dominálnk a Vikings OL, de ha nem lesz ember aki ott áll mögöttük, hogy levigye a labdást még komoly gondban is lehetünk.
alatriste
Ugy olvastam, Bulaga veteran rest-en volt, ha igaz, rendben van.
Bakh fantasztikusan "tartos" volt az eddigi eveiben, de azert o sem fiatalodik, sajnos.
Ez a paros az Ofal ket alapkove.
A fal kozepe mult heten nem volt azert az igazi (azert nem minden D olyan, mint a Bears), en Turnertol tobbet vartam, es kicsit erthetobb lett, miert probalgattak annyit Taylort a nyaron.
Ezt a falat 5 even at probaltak a passprot-ra epiteni, a "futasnehez"
tamadojatek az elso meccsen nem igazan latszott... Azert remelem a Vikingeket sikerul kicsit beultetni a Lambeau hintaba 😀
jossbeaumont
"Lambeau hinta..." Ez jó! 😀 Ezt adom! Jó kis meccs lesz ez emberek, jó szurkolást hozzá, lássuk ki élesebb a második héten! A lényeg úgyis majd decemberben dől el.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
A Bul-Bak kettős limitaltan edzett csak. Ami kb annyit jelent, hogy simán játszanak majd de nem 100%osak. Az ellen a Vikings ellen ahol a amúgy is szokott gond lenni Rodgers megvédésével.
Láttuk, hogy a fal belseje erősen sebezhető, ha valamelyik top tackle is kiesne meccs közben ARt simán újra kerékbe törhetik.

A másik oldalon ha a Vikings megint a földön akar nyerni kelleni fog valaki Blake mellé középre. (Bár lényegesen több passt várok tőlük, mint a múlt héten).
A DL jó lesz futás ellen kétlem, hogy le tudná őket dominálnk a Vikings OL, de ha nem lesz ember aki ott áll mögöttük, hogy levigye a labdást még komoly gondban is lehetünk.
alatriste
Ugy olvastam, Bulaga veteran rest-en volt, ha igaz, rendben van.
Bakh fantasztikusan "tartos" volt az eddigi eveiben, de azert o sem fiatalodik, sajnos.
Ez a paros az Ofal ket alapkove.
A fal kozepe mult heten nem volt azert az igazi (azert nem minden D olyan, mint a Bears), en Turnertol tobbet vartam, es kicsit erthetobb lett, miert probalgattak annyit Taylort a nyaron.
Ezt a falat 5 even at probaltak a passprot-ra epiteni, a "futasnehez"
tamadojatek az elso meccsen nem igazan latszott... Azert remelem a Vikingeket sikerul kicsit beultetni a Lambeau hintaba 😀
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Bul-Bak kettős limitaltan edzett csak. Ami kb annyit jelent, hogy simán játszanak majd de nem 100%osak. Az ellen a Vikings ellen ahol a amúgy is szokott gond lenni Rodgers megvédésével.
Láttuk, hogy a fal belseje erősen sebezhető, ha valamelyik top tackle is kiesne meccs közben ARt simán újra kerékbe törhetik.

A másik oldalon ha a Vikings megint a földön akar nyerni kelleni fog valaki Blake mellé középre. (Bár lényegesen több passt várok tőlük, mint a múlt héten).
A DL jó lesz futás ellen kétlem, hogy le tudná őket dominálnk a Vikings OL, de ha nem lesz ember aki ott áll mögöttük, hogy levigye a labdást még komoly gondban is lehetünk.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
megnéztem a Cowboys meccs összefoglalóját, Cobb nem tűnt reménytelennek.
gamerkr
Ameddig néztem, kifejezetten jó volt!
twitch(4thline)
Mindig megrémülök az avatarod láttán... 😊
James007
Nem tudom lecserélni.😁 Mondjuk én telefonról nem látom szerencsére.
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nézem a New Orleanst, nézem Tysom Hillt és csak csóválom a fejem. Hogy a francba engedtük ezt el.

Viszont Aaron Nagler-től lopva: "Mike McCarthy azt nem tudta kitalálni, hogy egy Mercedes Lewis-t hogyan használjon, valaki tényleg azt gondolja, hogy Tysom Hill-lel jutott volna bármirei?!?" 😊

Szerkesztette: salsa99
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
megnéztem a Cowboys meccs összefoglalóját, Cobb nem tűnt reménytelennek.
gamerkr
Ameddig néztem, kifejezetten jó volt!
twitch(4thline)
Mindig megrémülök az avatarod láttán... 😊
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
megnéztem a Cowboys meccs összefoglalóját, Cobb nem tűnt reménytelennek.
gamerkr
Ameddig néztem, kifejezetten jó volt!
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
megnéztem a Cowboys meccs összefoglalóját, Cobb nem tűnt reménytelennek.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gratulálok! Sajnos (megint) mi húztuk a rövidebbet, ráadásul hazai pályán. A védelmek méltóak voltak egy 100. szezon nyitómeccsére, a támadók (legalábbis a mieink) nem.

Bár kissé keserű volt, azért nem bánom, hogy a mi két csapatunk játszotta a meccset, mintha a két AFC primadonna lépett volna pályára.......😀
csi77
Ja, még a végén élvezhető meccs lett volna, és a bajnoké lett volna a tisztelet, hogy a szezonnyitót játszhatja. Én is jobban örültem ennek a 3 órás szenvedésnek 😛
Wyatt
Annyira biztos voltam, hogy te fogsz elsőként reagálni. 😊
Értem, hogy zavar, de talán két ilyen múltú csapat esetében az is érthető, hogy ők képviselik leginkább az elmúlt 99 szezont. Ha elsőbálózó lenne a Pats, jobban megértenélek, de a 6. gyűrű után ha egyszer kimarad, talán nem tragédia......
csi77
Ezért írtad, ezt vártad, most hagyjalak cserben? 😕

Amúgy nem, de amilyen az adjon isten... :d
Wyatt
Nem, erről már egyszer értekeztünk pár hónapja. Egy kis kekeckedésért meg nehogy megbántódj, ti vagytok a regnáló bajnokok....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok! Sajnos (megint) mi húztuk a rövidebbet, ráadásul hazai pályán. A védelmek méltóak voltak egy 100. szezon nyitómeccsére, a támadók (legalábbis a mieink) nem.

Bár kissé keserű volt, azért nem bánom, hogy a mi két csapatunk játszotta a meccset, mintha a két AFC primadonna lépett volna pályára.......😀
csi77
Ja, még a végén élvezhető meccs lett volna, és a bajnoké lett volna a tisztelet, hogy a szezonnyitót játszhatja. Én is jobban örültem ennek a 3 órás szenvedésnek 😛
Wyatt
Annyira biztos voltam, hogy te fogsz elsőként reagálni. 😊
Értem, hogy zavar, de talán két ilyen múltú csapat esetében az is érthető, hogy ők képviselik leginkább az elmúlt 99 szezont. Ha elsőbálózó lenne a Pats, jobban megértenélek, de a 6. gyűrű után ha egyszer kimarad, talán nem tragédia......
csi77
Ezért írtad, ezt vártad, most hagyjalak cserben? 😕

Amúgy nem, de amilyen az adjon isten... :d

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gratulálok! Sajnos (megint) mi húztuk a rövidebbet, ráadásul hazai pályán. A védelmek méltóak voltak egy 100. szezon nyitómeccsére, a támadók (legalábbis a mieink) nem.

Bár kissé keserű volt, azért nem bánom, hogy a mi két csapatunk játszotta a meccset, mintha a két AFC primadonna lépett volna pályára.......😀
csi77
Ja, még a végén élvezhető meccs lett volna, és a bajnoké lett volna a tisztelet, hogy a szezonnyitót játszhatja. Én is jobban örültem ennek a 3 órás szenvedésnek 😛
Wyatt
Annyira biztos voltam, hogy te fogsz elsőként reagálni. 😊
Értem, hogy zavar, de talán két ilyen múltú csapat esetében az is érthető, hogy ők képviselik leginkább az elmúlt 99 szezont. Ha elsőbálózó lenne a Pats, jobban megértenélek, de a 6. gyűrű után ha egyszer kimarad, talán nem tragédia......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Nem értem miért kell temetni a csapatokat egyetlen gyenge, szeptemberi mérkőzés után?😁 A Bears-t inkább hagynám is. Kérdőjelek azért bennem is felmerültek, de egyelőre örülök az idegen beli győzelemnek is. Abból ugyanis nem állunk a legjobban az utóbbi években. A D bár mindenképp ígéretes, de azért ez a Bears offens nem volt igazán mérvadó. Az offens pedig kb. semmit nem mutatott az új rendszerből. Arod tartogatta a labdát, majd belenézett egy sack-be. Az O line viszont biztató volt. Mondjuk top 5ös fizetésből, az ne legyen szar. -bár a futásnak esélyük nem volt megágyazni. Ezek a rpo-k, meg szimpla passz játékok voltak. Nálunk a liga legjobb qb-je, akinek ezt újfent bizonyítania kell. A csapatban kevés az igazi talent,(mondjuk a D-ben akad egy két ifjú nagy reménység) de kb. mindenki NFL kezdő szint a posztján. A rendszert kéne látni az új stábtól(a "többet akarjuk futtatni a labdát" nem rendszer, főleg nem ilyen irányítóra), és én továbbra is bizakodó lennék. Izgatottan várom a jövő heti Vikings elleni meccsünket! Go Pack Go!!!

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok! Sajnos (megint) mi húztuk a rövidebbet, ráadásul hazai pályán. A védelmek méltóak voltak egy 100. szezon nyitómeccsére, a támadók (legalábbis a mieink) nem.

Bár kissé keserű volt, azért nem bánom, hogy a mi két csapatunk játszotta a meccset, mintha a két AFC primadonna lépett volna pályára.......😀
csi77
Ja, még a végén élvezhető meccs lett volna, és a bajnoké lett volna a tisztelet, hogy a szezonnyitót játszhatja. Én is jobban örültem ennek a 3 órás szenvedésnek 😛

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gratulálok! Sajnos (megint) mi húztuk a rövidebbet, ráadásul hazai pályán. A védelmek méltóak voltak egy 100. szezon nyitómeccsére, a támadók (legalábbis a mieink) nem.

Bár kissé keserű volt, azért nem bánom, hogy a mi két csapatunk játszotta a meccset, mintha a két AFC primadonna lépett volna pályára.......😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Az elozo Super Bowlon egy field goallal szuletett tobb pont, az is ket gyenge csapat volt? Kicsit optmistabban mar mindket csapat reszerol🙂
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amugy azt nem igen értem h sok Bears szurkolónak attól most mért lesz jobb ha mindenhol elmondjak h ez Gb egy fos...sőt 1 meccs után rosszabb is mint tavalyi...stb.
Nagyon vágy vezerelt gondolkodásnak érzem ezt .
Mindenki látta h az O döcögött ...csak nekünk jogosan lehet reményünk abban h Aaron ennél csak jobb lesz sőt sokkal jobb ..

de a lényeg :

-Annak örülünk h a korrekt bears fal ellen folyamatos nyomást tudtunk gyakorolni
-A 2 Smith elég jol debütált ,Pettine nagyon lenyomta Nagyot.

Azon meg tényleg nem aggódom h Aaron és az O ennél nem lesz jobb .
nando89
Abszolút nem lesz jobb tőle, sőt szerintem sokkal idegesítőbb egy rosszabb csapattól kikapni mint egy jótól. Ez nem rosszindulat vagy ilyesmi, ezek tények. Mi még ócska szarabbak voltunk, ha megnézed a kis elemzésem a topicunkban láthatod hogy szépen leszedtem a keresztvizet Nagyról és Trubiskyről is.
Tomcsik
Értem én , csak én azt némi tulzásnak érzem h ez gb rosszabb mint a tavalyi vagy h a leggyengébb csapat a csoportban ..h példákat hozzak .( ezeket nem pont te írtad )

Ez egy kurva gyenge színvonalu kis nyitó meccs volt , ahol egy hangya fasznyival nyertünk . Én csak arra próbáltam felhívni a figyelmet h ebből még nem kéne egyik csapatra mérten sem levonni túl nagy következtetéseket .
nando89
Az a baj hogy sajnos nálunk már lehet. Nektek még tán korai. Azonban Nagynál ez már tendencia hogy elszál a playcallingal. ( KC PO meccs a Titans ellen, tavalyi nyitó meccs ellenetek, Phily elleni PO meccs és most ez a csoda...) Trubisky sajnos ugyanazokat a hibákat csinálja. Ha nem kapják össze magukat akkor nagy gebasz lesz. Eddig hittem a projektben. Egy évet volt csak Nagy rendszerében, fejlődni fog stb... Idén azonban már nincs kifogás. Attól félek a D lesz elég erős ahhoz hogy jópár meccset nyerjünk és esetleg meglegyen a PO és így Trubynak is adunk egy fasza szerződést és így szépen megkötjük magunkat pár évig.

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Amugy azt nem igen értem h sok Bears szurkolónak attól most mért lesz jobb ha mindenhol elmondjak h ez Gb egy fos...sőt 1 meccs után rosszabb is mint tavalyi...stb.
Nagyon vágy vezerelt gondolkodásnak érzem ezt .
Mindenki látta h az O döcögött ...csak nekünk jogosan lehet reményünk abban h Aaron ennél csak jobb lesz sőt sokkal jobb ..

de a lényeg :

-Annak örülünk h a korrekt bears fal ellen folyamatos nyomást tudtunk gyakorolni
-A 2 Smith elég jol debütált ,Pettine nagyon lenyomta Nagyot.

Azon meg tényleg nem aggódom h Aaron és az O ennél nem lesz jobb .
nando89
Abszolút nem lesz jobb tőle, sőt szerintem sokkal idegesítőbb egy rosszabb csapattól kikapni mint egy jótól. Ez nem rosszindulat vagy ilyesmi, ezek tények. Mi még ócska szarabbak voltunk, ha megnézed a kis elemzésem a topicunkban láthatod hogy szépen leszedtem a keresztvizet Nagyról és Trubiskyről is.
Tomcsik
Értem én , csak én azt némi tulzásnak érzem h ez gb rosszabb mint a tavalyi vagy h a leggyengébb csapat a csoportban ..h példákat hozzak .( ezeket nem pont te írtad )

Ez egy kurva gyenge színvonalu kis nyitó meccs volt , ahol egy hangya fasznyival nyertünk . Én csak arra próbáltam felhívni a figyelmet h ebből még nem kéne egyik csapatra mérten sem levonni túl nagy következtetéseket .
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amugy azt nem igen értem h sok Bears szurkolónak attól most mért lesz jobb ha mindenhol elmondjak h ez Gb egy fos...sőt 1 meccs után rosszabb is mint tavalyi...stb.
Nagyon vágy vezerelt gondolkodásnak érzem ezt .
Mindenki látta h az O döcögött ...csak nekünk jogosan lehet reményünk abban h Aaron ennél csak jobb lesz sőt sokkal jobb ..

de a lényeg :

-Annak örülünk h a korrekt bears fal ellen folyamatos nyomást tudtunk gyakorolni
-A 2 Smith elég jol debütált ,Pettine nagyon lenyomta Nagyot.

Azon meg tényleg nem aggódom h Aaron és az O ennél nem lesz jobb .
nando89
Abszolút nem lesz jobb tőle, sőt szerintem sokkal idegesítőbb egy rosszabb csapattól kikapni mint egy jótól. Ez nem rosszindulat vagy ilyesmi, ezek tények. Mi még ócska szarabbak voltunk, ha megnézed a kis elemzésem a topicunkban láthatod hogy szépen leszedtem a keresztvizet Nagyról és Trubiskyről is.

több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Igazából ez az ami igazán elszomorító. Ez a Greenbay simán egy kalap szar volt. Ha csak a statisztikákat nézzük az ARod vezette O igazából még a miénknél is szarabb volt és így sikerült kikapni...

As awful as the Bears offense was, they still had more total yards than Green Bay (254 to 213), and a better 3rd down conversion percentage (20% to 17%), and were slightly better in yards per play (3.9 to 3.7).

Egy Rodgers villanáson kívül sehol nem volt a sajtok támadó sora. Ha nincs az az egy játék kb Rodgers statjai gyengébbek lettek volna az amúgy igen szarul játszó Trubiskyénél. Ebből is látszik hogy nyírtuk ki saját magunkat a sok hülye hívással, büntetéssel és Trubisky inkompetenciájával.
Tomcsik
Azért van pár különbség a két offense között:
-Truby-nak ez a második éve ebben az offense-ben, a Bears topic-ban áradoztak sokan róla, hogy mennyit fog fejlődni, milyen jó lesz, simán veritek a Packers-t 3TD 0 INT stb, ennek ellenére simán lehetett volna 3-4 INT-je is.
- A GB-nél teljesen új rendszer és HC van, ez volt az első meccs, ráadásul a liga egyik legjobb védelme ellen. ARod-nak meg mindig is ez volt az erénye, hogy nagyon ritkán adja el a labdát(akkor is, ha nem megy neki a játék), nem hiába van neki az NFL történetében a legjobb TD/INT mutatója.

A különbség tehát, az, hogy a GB szurkolók is látták, hogy nagyon döcögött az O#, de reménykednek, hogy ennél ez csak jobb lehet, mivel egy új rendszerhez idő kell meg kiépül, beleszoknak a játékosok, te pedig a GB-t szidod, hogy milyen szar csapat. Hát, ha a GB egy kalap szar(ettől a Bears nem lesz jobb 😀 ), akkor Chicago-ban készüljenek egy 1/1 körüli szezonra, mert az ő csapatuk még szarabb.
Pep71
Jó mondjuk úgy hogy az O volt egy kalap szar. A D amúgy tetszett nállatok. Persze Nagy és Trubisky erősen tett róla hogy ilyen jól nézzenek ki. Pont ez a baj hogy ez lett volna a legjobb alkalom elpáholni titeket mert még nem épült ki a rendszer. Mondjuk LaFleur nekem nem tetszett eddig se és ez a meccs sem vàltoztatott ezen. Ugyan annyira kalap szar volt mint az a rémálom amit Nagy előadott, csak hát ARod még mindig az NFL valaha volt egyik legjobb QB-a aki egy játékkal megmentette a seggét. ( Szerintem azt a bootleget is ARod hívta) . Az joggal volt elvárható hogy Nagy és Trubisky a 2. évben szintet lép, sajnos nem ezt kaptuk. Én is felületem a média hype vonatra, de úgy néz ki ez a Mitch projekt egyre nagyobb bukó. Ez nagy csalódás volt...
Tomcsik
Na ez már korrekt, ezzel teljesen egyetértek 😀 én sem örültem LaFleur-nek és ugyanúgy ez a meccs engem sem győzött meg, hogy mekkora támadóguru, de ARod-ban azért bízhatunk, ti meg abban, hogy ezzel a bivaly D#-vel és Trubisky game manager QB(mint a tavalyi) szerepével újra PO-ba tudtok jutni.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Amugy azt nem igen értem h sok Bears szurkolónak attól most mért lesz jobb ha mindenhol elmondjak h ez Gb egy fos...sőt 1 meccs után rosszabb is mint tavalyi...stb.
Nagyon vágy vezerelt gondolkodásnak érzem ezt .
Mindenki látta h az O döcögött ...csak nekünk jogosan lehet reményünk abban h Aaron ennél csak jobb lesz sőt sokkal jobb ..

de a lényeg :

-Annak örülünk h a korrekt bears fal ellen folyamatos nyomást tudtunk gyakorolni
-A 2 Smith elég jol debütált ,Pettine nagyon lenyomta Nagyot.

Azon meg tényleg nem aggódom h Aaron és az O ennél nem lesz jobb .
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igazából ez az ami igazán elszomorító. Ez a Greenbay simán egy kalap szar volt. Ha csak a statisztikákat nézzük az ARod vezette O igazából még a miénknél is szarabb volt és így sikerült kikapni...

As awful as the Bears offense was, they still had more total yards than Green Bay (254 to 213), and a better 3rd down conversion percentage (20% to 17%), and were slightly better in yards per play (3.9 to 3.7).

Egy Rodgers villanáson kívül sehol nem volt a sajtok támadó sora. Ha nincs az az egy játék kb Rodgers statjai gyengébbek lettek volna az amúgy igen szarul játszó Trubiskyénél. Ebből is látszik hogy nyírtuk ki saját magunkat a sok hülye hívással, büntetéssel és Trubisky inkompetenciájával.
Tomcsik
Azért van pár különbség a két offense között:
-Truby-nak ez a második éve ebben az offense-ben, a Bears topic-ban áradoztak sokan róla, hogy mennyit fog fejlődni, milyen jó lesz, simán veritek a Packers-t 3TD 0 INT stb, ennek ellenére simán lehetett volna 3-4 INT-je is.
- A GB-nél teljesen új rendszer és HC van, ez volt az első meccs, ráadásul a liga egyik legjobb védelme ellen. ARod-nak meg mindig is ez volt az erénye, hogy nagyon ritkán adja el a labdát(akkor is, ha nem megy neki a játék), nem hiába van neki az NFL történetében a legjobb TD/INT mutatója.

A különbség tehát, az, hogy a GB szurkolók is látták, hogy nagyon döcögött az O#, de reménykednek, hogy ennél ez csak jobb lehet, mivel egy új rendszerhez idő kell meg kiépül, beleszoknak a játékosok, te pedig a GB-t szidod, hogy milyen szar csapat. Hát, ha a GB egy kalap szar(ettől a Bears nem lesz jobb 😀 ), akkor Chicago-ban készüljenek egy 1/1 körüli szezonra, mert az ő csapatuk még szarabb.
Pep71
Jó mondjuk úgy hogy az O volt egy kalap szar. A D amúgy tetszett nállatok. Persze Nagy és Trubisky erősen tett róla hogy ilyen jól nézzenek ki. Pont ez a baj hogy ez lett volna a legjobb alkalom elpáholni titeket mert még nem épült ki a rendszer. Mondjuk LaFleur nekem nem tetszett eddig se és ez a meccs sem vàltoztatott ezen. Ugyan annyira kalap szar volt mint az a rémálom amit Nagy előadott, csak hát ARod még mindig az NFL valaha volt egyik legjobb QB-a aki egy játékkal megmentette a seggét. ( Szerintem azt a bootleget is ARod hívta) . Az joggal volt elvárható hogy Nagy és Trubisky a 2. évben szintet lép, sajnos nem ezt kaptuk. Én is felületem a média hype vonatra, de úgy néz ki ez a Mitch projekt egyre nagyobb bukó. Ez nagy csalódás volt...