Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Évek óta imádkozom magic mike kivágásért... De végignézve a mai újabb szenvedést elgondolkodtatott hogy mennyire le lett építve ez a csapat...

Rodgers elkapó gárdája, Driver, Jennings, Nelson, Jones, Cobb, Finley.... Mostanra maradt Adams és ennyi.... Cobb még van de minek.... TE poszt Finley óta egyszer volt elfogadható (sztem) Cookal, de hát jobban jártunk ugye a nagy martelussal meg most Grahammel...

A védelem, legfőképpen a secondary valami borzalom... Így utólag visszagondolva Peprah egy extra klasszis volt... Mellette volt Collins, Woodson, Tramon még fiatalon... és a maiak? Alexanderen kívül használhatatlan kb mind...

Minden csapatrész szisztematikusan le lett építve.
Kivéve a RB posztot, 2006 óta szurkolok a Packersnek, de ilyen jó futót mint Jones, még nem láttam.

De egy szó mint száz, ez a csapat úgy szar ahogy van...
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Tavaly sírtunk, h AR nélkül ez a csapat Cleveland szint, most ott tartunk, h vele együtt még azt sem érjük el. Egyébként tudok egy hc-t, aki igen csak illene ehhez a teljesítményhez. 😀
twitch(4thline)
Még egy Mike-ot nem bírnék elviselni!
 waitingfornext-a.akamaihd.net/wp-content/uploads/2014/10/Screen-Shot-2014-10-06-at-8.46.34-PM-compressor.jpg

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tavaly sírtunk, h AR nélkül ez a csapat Cleveland szint, most ott tartunk, h vele együtt még azt sem érjük el. Egyébként tudok egy hc-t, aki igen csak illene ehhez a teljesítményhez. 😀
twitch(4thline)
Marvin Lewis? 😊
PO meglenne

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 087
Tavaly sírtunk, h AR nélkül ez a csapat Cleveland szint, most ott tartunk, h vele együtt még azt sem érjük el. Egyébként tudok egy hc-t, aki igen csak illene ehhez a teljesítményhez. 😀
twitch(4thline)
Hue Jackson? Jeff Fisher?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 661 — twitch@citromail.hu
Tavaly sírtunk, h AR nélkül ez a csapat Cleveland szint, most ott tartunk, h vele együtt még azt sem érjük el. Egyébként tudok egy hc-t, aki igen csak illene ehhez a teljesítményhez. 😀
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
egy lézerpasszal fejbe ba*za McCarthyt az oldalvonal mellett.
alatriste
Ez a minimum MM folyamatos roughing the passer megmozdulásai miatt.
Halkan azért megjegyzem nem a 2011-es AR-t látjuk mostanában.
Tactful Cactus
A 2011-es AR-hez normális fal, nem csak egy elkapó és felépített támadószisztéma(mint Rams, Saints stb csapatoknél) kéne, nem csak az, hogy várják tőle a csodát...20TD 1 INT..101 es Rating..még mindig, hány csapat szeretne ilyen sz.r formában lévő irányítót, pl. képzeld a Bears-t ARod-al idén..
Pep71
Ez mind igaz, csak azt mondom, hogy mostanában többször hoz rossz döntést, dobja meg - az ő szintjéhez mérten - rosszul a labdát. Hogy ebben mennyi a pocsék hívások miatti kényszerűség az megint egy másik kérdés. Ha nem lennék GB-drukker szívesen megnézném egy másik rendszerben. De persze addig jó nekünk amíg itt van. HOF karakter csapat nélkül.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
egy lézerpasszal fejbe ba*za McCarthyt az oldalvonal mellett.
alatriste
Ez a minimum MM folyamatos roughing the passer megmozdulásai miatt.
Halkan azért megjegyzem nem a 2011-es AR-t látjuk mostanában.
Tactful Cactus
A 2011-es AR-hez normális fal, nem csak egy elkapó és felépített támadószisztéma(mint Rams, Saints stb csapatoknél) kéne, nem csak az, hogy várják tőle a csodát...20TD 1 INT..101 es Rating..még mindig, hány csapat szeretne ilyen sz.r formában lévő irányítót, pl. képzeld a Bears-t ARod-al idén..
Pep71
Ez viszont nagyon igaz , egyre többen "állnak " bele Aaronba, komolyan nem értem , tény h voltak ennél jobb szezonjai , de ezzel is amit most hoz olyan simán kéne Po-ba menni mint a picsa.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
egy lézerpasszal fejbe ba*za McCarthyt az oldalvonal mellett.
alatriste
Ez a minimum MM folyamatos roughing the passer megmozdulásai miatt.
Halkan azért megjegyzem nem a 2011-es AR-t látjuk mostanában.
Tactful Cactus
A 2011-es AR-hez normális fal, nem csak egy elkapó és felépített támadószisztéma(mint Rams, Saints stb csapatoknél) kéne, nem csak az, hogy várják tőle a csodát...20TD 1 INT..101 es Rating..még mindig, hány csapat szeretne ilyen sz.r formában lévő irányítót, pl. képzeld a Bears-t ARod-al idén..
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
egy lézerpasszal fejbe ba*za McCarthyt az oldalvonal mellett.
alatriste
Ez a minimum MM folyamatos roughing the passer megmozdulásai miatt.
Halkan azért megjegyzem nem a 2011-es AR-t látjuk mostanában.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az idény elment.
Szerencsére imádom a ligát, szóval a Packers nélkül is tudom élvezni a maradék játékheteket.

Nagyon vártam már a "Rodgers special" játékot, de még mindig nem érkezik:
- Rodgers shotgunban kapja a labdát, rollouttal kiforog, pásztázza az elkapókat, majd célpontot nem találva jelzésértékűen egy lézerpasszal fejbe ba*za McCarthyt az oldalvonal mellett.
I want to see it.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 29
Ennek az évnek vége, legalább van plusz másfél hónap a jövőéven gondolkozni. Az edzői stábban nagy változásokat várok, egyedül Pettine-nek adnék még egy évet. Olyan szempontból jó helyzetben vagyunk, hogy pénzügyileg jól állunk.
Jövőre van eddig 47,5m $ cap space és elnézve az FA-inkat ebből sok meg is fog maradni... Cutok terén már elég érdekes a helyzet. Az 5+milliós sztárok közül akik idén rosszul teljesítettek (Cobb,CMIII,Perry,Graham,Williams főleg) egyedül T.Williams az akit meg is éri kivágni (majdnem 5 m $ spórolnánk --> bőven megéri. Cobb és CMIII bármennyire is szeretem őket közelében sincs a teljesítményük a kapott pénzüknek, őket maximum feleannyiért tartanám meg vagy inkább harmadannyiért. Graham is tovább bővíti az "elátkozott TE" listánkat sajnos, de még 1 évet adnék neki. Perry egyedül nálam a WTF kategória. Nem tudom mit kellene vele csinálni... Cut-olni egyáltalán nem érné meg még jövőre 11m$ dead money + még 2 évnyi viszont csak 3m $ lenne felszabadítva... Ez nálam finoman szólva el lett b*szva. Egy szó mint száz szerintem, ha minden úgy alakul, ahogy sejtem a következő évkezdetre lesz kb 40 milliója és egy rakat értékes draftcetlije Gute-nak, már csak jól kell kavarni a lapokat. Valszeg a draft első napjára lesz egy 1/15 és 1/30 körüli cetlink, amivel talán be lehetne mozogni a top10-be egy jó edge játékosért, de lehet nem érné meg, pár hét/hónap múlva okosabbak leszünk. 😊
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Talán jobb is h már most "hivatalosan " is vége , remélem az illetékesek már most a jövön gondolkodnak .
Amit mindenképpen várok :
-MM: megy , ez nem lehet kérdés ..már nézni is fájdalmas a tehetetlen arcát ,2-3 éve érik tovább nem lehet várni-Ugy hiszem nem is fogunk .
-Philbin: visszatért , de neki is köszönjük meg szépen a részvételt .
-Ron Zook : spec team vmi borzalom , nem lehet kérdés ..
...és akkor itt van Pettine : amíg nem estek ki kulcs játékosok a védelemből ugy gondolom h ő megállta a helyét , sőt bőven volt előrelépés , szal megtartanám , de én Hc-nak semmiképp nem léptetném elő.

Utódlás : Egyértelműen támadó felfogású Hc-t hoznék ,egyenlőre még nevekről kár beszélni .

Csapat : Cobb . CMIII ,Wilkerson ,Kendricks, Jake Ryan ,Mercedes Lewis ,Brice,House,Gilbert,Breeland ,Geronimo ,és még 3-4 roster vége embernek jár le a szerződése , a nevekből látszik nagypénzt nem kell adni senkinek .

Wilkerson: esetleg 1-2 milliós prove-it
Breeland: nem egy sztár de rotációba elférne , de csak olcsón .
Geronimo : biztató volt a szezon eleje , de nagy pénzt neki sem adnék .

Cut : nálam Perry az lenne hiába nagy a deadmoney de akkora nulla a faszi h így is meghúznám , kicsit spórolnánk rajta így is .

Gute :sztm próbál majd nagyon aktív lenni a piacon 1-2 igazolás belefog férni , de főleg drafton kell nagyot mennie , rengeteg a Pick lehet majd akár felfelé is mozogni .

Ha meglesznek a kellő változtatások lehet bizakodni a következő szezonban , mert idén sem az volt h a top csapatok agyon vertek ,La-ben , Patsnél ,Seatlelben végig meccsben voltunk , de a plussz hiányzott . Ezt a plusszt egy uj Hc simán hozzá teheti .

Szerkesztette: nando89
több mint 5 éve
GNG Green Bay Packers 241
Összegezve: Átépítés zajlik és szerintem most egy átmeneti csapatot látunk. Hogy valami csoda folytán ez egy SB csapattá álljon össze, azzal kapcsolatban én szkeptikus vagyok. Ha Aaron Rodgers végigjátsza az évet, akkor nem kizárt, hogy playoffba jutunk. Viszont tulajdonképpen 6 éve minden évben ugyanaz történt: Rodgers állt a pálya a szélén, miközben a D vagy a SPEC produkált egy epic összeomlást az év utolsó meccsén. Ez a keret sem tűnik különbnek azoktól, szóval 3-4 embernek olyat kell villanatani, mint még soha, hogy érdemben SB-ről lehessen beszélgetni, de hát nem lesz az a Power Ranking, ahol nem lennénk TOP 10-ben, mert hát Rodgers-szel bármi megtörténhet...GNG
Saját magamat idézem 2 hónappal ezelőttről. Lement 11 meccs és sajnos látszik, hogy nem történt csoda. Senki nem fedezte fel újra magát. 4-6-1 és sima kiesés a playoff versenyből. Sajnos ez volt idén a papírforma. De lássuk csapategységenként.

GM: Gutekunst-nak tökös húzásai vannak, de eddig vegyes eredményekkel. A FA igazolások eddig inkább bust kategóriába tartoznak. Wilkerson, Graham, Lewis, Breeland, Williams ugyan mind kaptak lehetőséget, de inkább kevesebb, mint több, amit az egységeikhez hozzá tudnak tenni. Itt inkább azt értékelem, hogy próbálkozik, de így azért összességében B. Remélem jövőre keres egy új HC-t.

Coaching: Ohhh Boy... McCarthy-t keresztre feszítené az internet. Azért ennyire talán nem fekete-fehért a kép, de látva, hogy a Cleveland az újonc Baker Mayfield-del és egy évközi edzőváltással hozza a 4-6-1-et, én úgy gondolom, hogy akárki aki magára veszi a Packers pulcsit és a fejébe nyomja a fülhallgatót lehozta volna ezt a 4-6-1-et. A special team tragédia. A védelem játékaiból kiszemezgetjük az ígéretes megmozdulásokat és a szart is fényleni látjuk, de a tény az, hogy megint egy tényszerűen közepes védelmet látunk hétről hétre. Nincsennek game changeing play-ek, nincsennek lélegzethez nem jutó top csapatok, szóval Pettine javított valamit, de a világmegváltás nagyon messze van még. Egy új HC, ha foci elméletben nem is hozna jobbat, de muszály vért frissíteni, mert Nagy és Williams is azt mutatja, hogy 180 fokos fordulatot érhet el egy friss szellemiség akár 1 év alatt is. Nálunk 11 éve nem volt ilyesmi. Time to move on! C-

QB: Aaron Rodgers idei évi stratégiája, hogyha semmi mást nem is csinál, de nem adja el a labdát. Ezt olyan tökéjre fejlesztette, hogy ezek mellett a vállalhatatlan eredmények mellett is egyéni statisztikákakat dönt. Ez kulcsfontosságú, mert tulajdonképpen ezen múlik, hogy szinte az összes meccsünkön a végéig versenyben voltunk. Az a 10 perc Kizer, amit kaptunk megmutatta, hogy milyen őrületes pofonokba szaladtunk volna egyébként. Tulajdonképpen Adams-szen kívül szinte senkivel nincs összhangban Rodgers olyan szinten, hogy arra valami dinamikát lehessen építeni. Ez így meg nagyon kevés. Az év emblematikus játéka, hogy Aaron Rodgers táncol 1 percet a zsebben, majd kiforog és kidobja a labdát. Ez tuti, ez egész évben adta.

RB: Év elején 3 esélyes volt a labdacipelő verseny. Volt egy bye-bye Ty. Williams arra jó, hogy nekiszaladjon egy emberkupacnak és hozzon 1-2 yardot. Aaron Jones produktív, szóval többnyire nem kap labdát. 6,5 yradot átlagol, szóval nincs értelme több érintést adni neki, mert akkor esetleg kontrollálni tudnánk a meccseket és az órát. A-

WR: Adams ligaelit szintre lépet és mindenki aki fanyalgott annak idején a szerződése miatt, szerintem újragondolhatja az álláspontját. Simán meg lehet év végéig az 1200 yard, amit vártam tőle. Egy fecske azonban nem csinál nyarat. St. Brown, Allison és a többiek inkább csak epizódisták, mint megbízható célpontok. Cobb, meg 0-át tett hozzá az idei évhez. Ő nagy csalódás, sajnos. Ezzel neki ennyi volt szerintem.

TE: Az év legnagyobb TE játéka Tonyan nevéhez füződik. Ezzel kapcsolatban más nem is tudok elmondani.
C-

OL: Év elején azt mondtam, hogy Aaron Rodgers élete Bakhtiari kezében van. Ha ő nincs a pályán Rodersnek annyi. Ma hajnalban ezt a gyakorlatban is láttuk, de nem nagyon mertem odanézni. Bulaga viszont várakozásaimmal ellentétben meglehetősen konzisztens és Bell sem tragikus.B

DL: Itt erős játékot vártam és bizony a legszebb megoldások talán innen jöttek. Az összes közül ezzel a csapatrésszel vagyok a legelégedettebb A

LB: Hát itt Perry és Matthews játéka a döntő és kettőjüknek együtt van vagy 5 sackje, vagy annyi se. Sokat mondó, hogy Fackrell a padról csinált 8-at. Ez a sor, olyan mint a Fantastic4 filmes franchise, könyörög a reboot-értC-

SEC: Kirk Cousins-t megint naggyá tettük, meg úgy kábé mindenkit. Jaire Alexandre-nek voltak jobb pillanatai, de én nagyon úgy látom, hogy elfáradt. Ami nem is meglepő, hiszen ez az újonc éve és neki kellene CB1-nek lennie. King töltelék, utána meg csak az űr tátong a depth charton. Nem is emlékszem, hogy mikor hoztunk össze INT-et utoljára, de az biztos, hogy akkor még Ha-Ha itt volt...C+

SPEC: Na erről, már nehéz kulturáltan beszélni. 1 meccs elment azon, hogy Crosby valami motor city uccai crack hatása alatt lövöldözte a labdákat jobbra-balra. Egy másik elment azon, hogy rábízták a térdelést egy olyan visszahordóra, akinek elmentek otthonról. A 10 yardos puntot produkál a draftolt punterünk. Most meg a 128 éves Tramon Williams követett el olyan hibát, amiért már egy középiskolai edzős is azt javasolná, hogy inkább a lacrosse-ra kéne váltani. Felmentem a Pack oldalára és még mindig Ron Zook a Spec koordinátor. Van valami képe, amin McCarthy egy 14 éves lánynak ad be heroint? Más logikus magyarázatot nem tudok mondani arra, hogy ő miért kap még mindig fizetést azért amit csinál!

Összegezve: Még van 5 meccs a szezonból. Most már végülis minden mindegy, csak a Bears-t oda-vissza. Még egyébként lehet kozmetikázni, meg minden harmadik szökévben van olyan, hogy egy csapat 4-6-1-ről bejut a playoff-ba, de kábé ennyi. Az nem az a kávéház, ahol nekünk sok keresni valónk lenne. Nagyon remélem, hogy januárban levonják a következtéseket.
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
Milyen érdekes, hogy a szezon előtt azt mondták, hogy aki bajnok akar lenni annak a Packerst kell megverni, én akkor is azt mondtam, hogy ez egy vicc, mert tavalyhoz képest lényegében nem változott semmi. Ideje lenne már az edzői stábban búcsút inteni pár embernek. Elhangzott a közvetítés alatt, hogy hol van már a Relax, double check és valóban. Vagy mondjuk hogy a csapat nem képes bejutni a Super Bowlba 2010 óta. Egy ilyen csapatnak, mivel a támadósoráról híres minimum 30 - 40 pontot kellene összerakni, nem minden meccsen de ennél azért többször!
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
198 passzolt yard, 17 pont a mai NFL-ben...újabb fenomenális meccs a támadóguru edzőtől..😀 miközben másik lazán dobálnak 4-500 yardot egy meccsen..egyre sz.rabb a csapat, ezek a punt visszahordások(vagyis próbálkozások 😀 😀 ) meg vicc kategóriába mennek már.
MM out, Go Pack Go! Innentől már csak a lehető legjobb draftpozicíó a fontos!
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
remélem minden meccsünket átrakják a 19-es kezdésre mert ezért én többet fel nem kelek.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
egy kis múltidézés, lehet vissza kellett volna térni a régi modellhez:


több mint 5 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Ha valamit akarunk még az idei szezontól, akkor ma nyerni kell. Felemás érzések vannak bennem, mert jó lenne ha MM eltakarodna innen, de az ember nem tud a saját csapata ellen szurkolni, pláne egy csoportrangadón, úgyhogy go pack go!
pecsi92
Az a baj, hogy 2 eve kezdett erosodni altalanossagban hogy MM nek menni kellene mert impotens amit csinal. Tavaly is azt mondtuk, amikor mar kezdett elveszni a remeny a play offra, de inkabb a normalis jatekra hogy “na majd mos”, “hatha ezzel vege MM eranak”. Nem egy vereseg fogja vegetvetni A hc karrierjet a GB ben, hidd el. Nyilvan valami egetveroen hulye huzas kellene tole hogy ezt fentrol is eszrevegyek, es mindig egy hajszal valasztja el attol hogy borzaszto nagyon elbassza. Mindenesetre szerintem mindenki szurkol hogy jovore ne azt az otlettelen arcot lassak
több mint 5 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Ha valamit akarunk még az idei szezontól, akkor ma nyerni kell. Felemás érzések vannak bennem, mert jó lenne ha MM eltakarodna innen, de az ember nem tud a saját csapata ellen szurkolni, pláne egy csoportrangadón, úgyhogy go pack go!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Perry IR

Fackrell time!
alatriste
Akkor meglett Kumerow szabad helye.
Es remelhetoen latnak eselyt Daniels visszateresere, azert nem o kerult IR-re. Ugy legyen...
jossbeaumont
Perry helyere James Looney kerult a practice squadbol.
Szerintem egyebkent kerdes, hogy Perryt latjuk-e meg a csapatban, meg akkor is, ha eleg sok maradna utana a dead money.
casaubon
Végre megmentitek a szezont.

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Perry IR

Fackrell time!
alatriste
Akkor meglett Kumerow szabad helye.
Es remelhetoen latnak eselyt Daniels visszateresere, azert nem o kerult IR-re. Ugy legyen...
jossbeaumont
Perry helyere James Looney kerult a practice squadbol.
Szerintem egyebkent kerdes, hogy Perryt latjuk-e meg a csapatban, meg akkor is, ha eleg sok maradna utana a dead money.
casaubon
Hoppa... koszonom, errol lemaradtam. Akkor azt hiszem, fel kell(ene) meg szabaditani egy helyet- inkabb WR poszton adná magat.
Perry meg mar az utoszezon egyik nagy kerdese lesz. Szerintem sok mulik CM3 sorsan es Fackrell tovabbi jatekan. Bar ha Gute szezon kozben le merte nullazni a S sort, lehet, h az ILB posztot is az alapoktol akarja ujjaepiteni.
Akarmennyire szurkolok az "aktualis, mindent eldonto" meccsunkon, lehet, h a GBnel az igazi izgalmak az utoszezonban jonnek...
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Perry IR

Fackrell time!
alatriste
Akkor meglett Kumerow szabad helye.
Es remelhetoen latnak eselyt Daniels visszateresere, azert nem o kerult IR-re. Ugy legyen...
jossbeaumont
Perry helyere James Looney kerult a practice squadbol.
Szerintem egyebkent kerdes, hogy Perryt latjuk-e meg a csapatban, meg akkor is, ha eleg sok maradna utana a dead money.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Perry IR

Fackrell time!
alatriste
Akkor meglett Kumerow szabad helye.
Es remelhetoen latnak eselyt Daniels visszateresere, azert nem o kerult IR-re. Ugy legyen...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Perry IR

Fackrell time!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ezt nem tudtam Kumerow rol: "His father, Eric, and uncle, John Bosa, were both former first-round picks of the Miami Dolphins, while his cousin, Joey Bosa, was the third overall pick in the 2016 NFL Draft by the Chargers."
Nem rossz pedigre 😀
Nagyon kivancsi vagyok, mi lesz a sorsa, es nagyon szoritok neki a 3 eves hanyattatas utan...
jossbeaumont
Lehet ki kéne próbálni passrusherként

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.