Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
4 Dolgot remélek a szezon hátra lévő részére:
- McCarthy kivágását
- Adams, Bakhtiari, Clark, Martinez, (Alexander) pro bowl-ba szavazását
- top 10 picket
- a macikat oda-vissza!
alatriste
frissítve
alatriste
Pedig már elkezdtem neked csinálni róla az aláírást 😀

| Így marad LVE. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
http://www.sportingnews.com/us/nfl/news/green-bay-packers-head-coaching-candidates-mike-mccarthy/7jnw6otomhzy1iok2jvrxupad

ebből a listából én Carmichaelnek örülnék nagyon, de név alapján Kubiak lehet esélyes.

Merjünk nagyot álmodni és hozzuk ide LES MILES-T! 😀 😀
MarioAna
A végén meg majd visszahozzátok a nyugdíjból Arianst 😊
Bár azt nyilatkozta, hogy (biztos csak valami mazochisztikus megfontolásból) csak a Browns HC posztja kedvéért térne vissza.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Persze MM-nek mennie kellett, de nem így. Azért rengeteget lehúzott nállatok, csak nyertetek vele egy SB-t és tavalyig szinte bérelt helyetek volt a PO-ban. Idén már úgy is tök mindegy nektek, legalábbis ha innen negnyernétek a csoportot tökön szúrnám magam az tuti...Azért annyit megérdemelt volna hogy a szezon végét megvárjátok és nem a meccs után penderítitrk ki...JMD-nek én is örülnék, legalább olyan jó lenne mint Patricia...

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.sportingnews.com/us/nfl/news/green-bay-packers-head-coaching-candidates-mike-mccarthy/7jnw6otomhzy1iok2jvrxupad

ebből a listából én Carmichaelnek örülnék nagyon, de név alapján Kubiak lehet esélyes.

Merjünk nagyot álmodni és hozzuk ide LES MILES-T! 😀 😀
MarioAna
En JMD-t mondanam. Nem is gondolom rossz otletnek, Rodgers egy agyu, belole ki kellene hozni a maximumot. Erre talan McDaniels a megfelelo ember. Csak irja ala gyorsan a szerzodest.

több mint 5 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Régen írtam ide utoljára és a csapatot is csak fél szemmel követtem idén de ez olyan hír amire vagy két éve várok már. Tényleg hamarabb jött a Jézuska. Csak abban bízok, hogy maradt még ARben 2-3 jó év és sikerül olyan edzőket idehozni akikkel újra PO-ba (SB-ba) kerülhetünk.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Már jó ideje csak egy "kivételes edző" tudta megfékezni AR-t és az egész csapatot hogy sikeresebbek, eredményesebbek legyenek.
Kár hogy ezzel az edzővel nem ellenfélként kellett évente 1-szer vagy max 2-szer megküzdeni, hanem naponta...

Innentől határ a csillagos ég!
FunHun
Sajnos ez a keret nem alkalmas űrutazásra, de az is igaz, hogy egy modernebb playbookkal és hozzáállással nem a mezőny végén kellene kullognia.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Jobb lesz nektek nélküle. Egy nyitottabb felfogású edzővel sokkal többet ki lehet hozni ebből a keretből. Drukkolok nektek hogy újra PO-esélyes csapat legyetek!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
MM sokat tett a csapatért, új rendszer, SB, aztán meg sokat tett a csapat ellen, de nem minden az ő hibája. Meglátjuk jövőre.
Köszi a jó éveket. A rosszakból meg tanuljunk. Mindenesetre a nyilatkozatai sem fognak hiányozni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jobb később mint soha! A végén így bukjuk a top10-es picket 😊 😀
alatriste
szívesen 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4 Dolgot remélek a szezon hátra lévő részére:
- McCarthy kivágását
- Adams, Bakhtiari, Clark, Martinez, (Alexander) pro bowl-ba szavazását
- top 10 picket
- a macikat oda-vissza!
alatriste
frissítve


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Már jó ideje csak egy "kivételes edző" tudta megfékezni AR-t és az egész csapatot hogy sikeresebbek, eredményesebbek legyenek.
Kár hogy ezzel az edzővel nem ellenfélként kellett évente 1-szer vagy max 2-szer megküzdeni, hanem naponta...

Innentől határ a csillagos ég!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mindegy, hogy kit neveznek ki erre a 4 meccsre még. Philbin múltja a csapattal nagyobb. Ha sok nem is javul az idei szezonra a lényeg, hogy végleg le fog zajlani a már régóta várt nagytakarítás. Én egyébként Philbin helyében se lennék nyugodt. Ha O felfogású HC jön majd simán lehet, hogy ő is távozni fog. Nálam egyedül Pettine helye biztos. Remélem nem gondolkozunk raja mint HC, de a def koordinátori posztjában idén nekem nyújtott annyit, hogy maradjon is.

Olyan érzés fogott el a hír hallatán, mint mikor PO jut az ember csapata. Nekem ez az idei év legszebb pillanata.

Remélem erre az évre igaz lesz, hogy néha egyet hátra kell lépj, hogy utána kettőt tudj előre.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 661 — twitch@citromail.hu
Hasonlóan pozitív hír, Hundley elküldése óta nem igazán volt a csapat háza táján.
több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Es most komolyan Joe Philbin?
casaubon
ideiglenes hc

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 5 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Karácsonyi ajándék megérkezett 😊
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jobb később mint soha! A végén így bukjuk a top10-es picket 😊 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Es most komolyan Joe Philbin?
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 661 — twitch@citromail.hu
Yeeeeh!!! Végre valami! (Bár tobb, mint egy evet késett a dolog)
több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
MM kuka

Szerkesztette: hegedusggergo

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Szégyen .
Ha MM még holnap is az edzőnk akkor nagyobb a baj mint gondolom ..
Ezek után én leültetném Aaront , mostmár menjünk rá a Top10 pickre , más célunk nem lehet .
nando89
Szerintem ez a taktika. Ha már a Saints teljesen elcseszi a másik elsőkörös picket.
SBL
Én bízom benne, hogy nem ez a taktika! Profi játékosok nem mehetnek ki úgy pályára, hogy nem a győzelem a cél! Hiszem, hogy a keret jelentős része önerőből ekkora fos!
twitch(4thline)
Én sem hiszem. Ez egy szarkasztikus hsz lett volna, de úgy látom nem sikerült úgy megírnom, hogy átmenjen. A frusztráltságom számlájára írom.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
'Wayne Larrivee and Larry McCarren (Packers radio), just now: "This is enough to make you sick."'

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 661 — twitch@citromail.hu
Szégyen .
Ha MM még holnap is az edzőnk akkor nagyobb a baj mint gondolom ..
Ezek után én leültetném Aaront , mostmár menjünk rá a Top10 pickre , más célunk nem lehet .
nando89
Szerintem ez a taktika. Ha már a Saints teljesen elcseszi a másik elsőkörös picket.
SBL
Én bízom benne, hogy nem ez a taktika! Profi játékosok nem mehetnek ki úgy pályára, hogy nem a győzelem a cél! Hiszem, hogy a keret jelentős része önerőből ekkora fos!
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
remélem valami bug van a playoff machine-ban mert 8-7-1-gyel van olyan opció, hogy bent vagyunk
ha nincs esély minek várni MM kirúgásával
ha van esély akkor meg minél előbb rúgjuk ki

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Maradék 4 meccs
Atlanta -Jetts -Lions mindett bukni kéne akkor akár még top 5 is lehet.
Bearst megverhetnénk csak úgy 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4 Dolgot remélek a szezon hátra lévő részére:
- McCarthy kivágását
- Adams, Bakhtiari, Clark, Martinez, (Alexander) pro bowl-ba szavazását
- top 10 picket
- a macikat oda-vissza!


Liverpool Fc fan