Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Egy kérdésem lenne, fantasy miatt. Aaron Jones az eltiltása után hányadik futó lesz a rosteren?
nemethbence55
Úgy tudom 2. De ezt MM-nél soha nem lehet biztosra venni.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Várom az optimistákat..
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mai inaktívok

8 QB Tim Boyle
11 WR Trevor Davis
27 S Josh Jones
36 S Raven Greene
42 LB Oren Burks
70 T/G Alex Light
82 WR J'Mon Moore

Davis meglepetésember

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Egy kérdésem lenne, fantasy miatt. Aaron Jones az eltiltása után hányadik futó lesz a rosteren?
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
1-2 gondolatra.
Abszolut Jayb-vel értek egyet , bőven van miben reménykedni , nyilván ha kiesik Aaron akkor ez megváltozik , de azért ha kiesne Brees ők ugyan azok maradnak ? ugyan én nem hiszem , és persze a Phily remek példa h müködhet az ellenkezője is ..
Na de amiért én most nem tudok pesszimista lenni ..Az uj Gm igen is hozott magával változásokat : jelen vagyunk a piacon , aktívak vagyunk ...Mack nem ide jött de ott voltunk érte harcban -nem minket választott van ilyen de megpróbáltuk , a draftunk elég erősnek tűnik a 2 cb és Burks főleg de én az elkapókban is azt érzem van fantasy , egyszóval azért eléggé kiléptünk a TT komfortzónájából , nekem ez tetszik .
Jött új csere Qb.
Aaronnal is sikerült hosszabítani .
Tavasszal kifut 1-2 nagy deal Cobb-Cm-Bulaga nem hiszem h nálunk folytatják vagy minimális pénzért , Dixen kívül nem igen látok nagy lejárót ..akivel hosszabítani kéne
A drafton szereztünk egy plussz első kört !

Azért ezt így 8 hónap alatt hozta össze az uj Gm ennél sokkal jobb mi lett volna ha jön Mack? Igen tényleg . Nálam ez rendben van amit eddig lehozott , ha gyenge év lesz MM menni fog , van 5 évünk biztosan Aaronnal , én hiszek benne h jó irányba változtak a dolgok Január óta de egy offseason alatt nem lehet annyira megváltoztatni egy rostert mint azt sokan szeretnék.
nando89
Egy melletted! Igen, a legfontosabb, h -foleg- az utobbi 2, már elore is kilatastalan ev utan, elindult ideologia valtasban es csapatatalakitasban is valami. Azert nagyagyukat hoztunk (Graham, Mo, nekem Tramon is), ugy nez ki, h okosan draftoltunk, jo dealek szulettek. Es ha aldozatokkal is jart, de megtartottuk Aaront.
Vilagos, h jovore maradt pl. a tamadofal es az OLB poszt stb.
De en elorelepest latok.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
1-2 gondolatra.
Abszolut Jayb-vel értek egyet , bőven van miben reménykedni , nyilván ha kiesik Aaron akkor ez megváltozik , de azért ha kiesne Brees ők ugyan azok maradnak ? ugyan én nem hiszem , és persze a Phily remek példa h müködhet az ellenkezője is ..
Na de amiért én most nem tudok pesszimista lenni ..Az uj Gm igen is hozott magával változásokat : jelen vagyunk a piacon , aktívak vagyunk ...Mack nem ide jött de ott voltunk érte harcban -nem minket választott van ilyen de megpróbáltuk , a draftunk elég erősnek tűnik a 2 cb és Burks főleg de én az elkapókban is azt érzem van fantasy , egyszóval azért eléggé kiléptünk a TT komfortzónájából , nekem ez tetszik .
Jött új csere Qb.
Aaronnal is sikerült hosszabítani .
Tavasszal kifut 1-2 nagy deal Cobb-Cm-Bulaga nem hiszem h nálunk folytatják vagy minimális pénzért , Dixen kívül nem igen látok nagy lejárót ..akivel hosszabítani kéne
A drafton szereztünk egy plussz első kört !

Azért ezt így 8 hónap alatt hozta össze az uj Gm ennél sokkal jobb mi lett volna ha jön Mack? Igen tényleg . Nálam ez rendben van amit eddig lehozott , ha gyenge év lesz MM menni fog , van 5 évünk biztosan Aaronnal , én hiszek benne h jó irányba változtak a dolgok Január óta de egy offseason alatt nem lehet annyira megváltoztatni egy rostert mint azt sokan szeretnék.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Nem ertem ezt a temeto hangulatot. En is szivesen latnek minden poszton all pro embereket es igen van 7-8 ember akitol nem varok semmit. Nalunk nyilvan minimum egy komoly playoff run a cel, az meg ugyis azon mulik hogy a csapat nagyresze akik nem nagy nevek es nem mar bizonyitott jatekosok mit tudnak az asztalra tenni. Ez minden playoff contender csapatra igaz. Nem gyengebb ez a keret mint mashol, sot. Mashol is fognak kiesni alapemberek, mashol is van 5-8 ember akinek a kurva gyenge teljesitmenyetol elore tartanak. Aztan majd lesz egy ilyen csapat akinek osszejon 31-nek meg nem. Realis eselyunk mindenkepp van es ez a start elott nekem eleg.
JayB
azért a Vikings, Saints, Eagles keretében sokkal több tehetség van és akkor ők még csak a NFC legjobb csapatai. Ez a csapat csakis ARod miatt playoff és SB? esélyes, az előbb felsorolt csapatok meg nem csak a QB miatt, hanem más csapatrészekben is vannak top játékosaik és ha kiesik a kezdő QB akkor sem esnek össze mint a kártyavár..
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nem ertem ezt a temeto hangulatot. En is szivesen latnek minden poszton all pro embereket es igen van 7-8 ember akitol nem varok semmit. Nalunk nyilvan minimum egy komoly playoff run a cel, az meg ugyis azon mulik hogy a csapat nagyresze akik nem nagy nevek es nem mar bizonyitott jatekosok mit tudnak az asztalra tenni. Ez minden playoff contender csapatra igaz. Nem gyengebb ez a keret mint mashol, sot. Mashol is fognak kiesni alapemberek, mashol is van 5-8 ember akinek a kurva gyenge teljesitmenyetol elore tartanak. Aztan majd lesz egy ilyen csapat akinek osszejon 31-nek meg nem. Realis eselyunk mindenkepp van es ez a start elott nekem eleg.
JayB
Nem gondolom, hogy temetői hangulat lenne csak beszélgetünk a keretről. Tény, hogy inkább arról, mi a rossz, de ilyen a magyar mentalitás, (szokták mondani azok, akik még nem beszélgettek más nemzetbeliekkel)
Persze, hogy vannak pozitívumok is bőven és nagyjából így van ez a többi csapatnál is.
A temetői hangulat az olyan, ami tavaly volt Arod sérülése után.😊
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Nem ertem ezt a temeto hangulatot. En is szivesen latnek minden poszton all pro embereket es igen van 7-8 ember akitol nem varok semmit. Nalunk nyilvan minimum egy komoly playoff run a cel, az meg ugyis azon mulik hogy a csapat nagyresze akik nem nagy nevek es nem mar bizonyitott jatekosok mit tudnak az asztalra tenni. Ez minden playoff contender csapatra igaz. Nem gyengebb ez a keret mint mashol, sot. Mashol is fognak kiesni alapemberek, mashol is van 5-8 ember akinek a kurva gyenge teljesitmenyetol elore tartanak. Aztan majd lesz egy ilyen csapat akinek osszejon 31-nek meg nem. Realis eselyunk mindenkepp van es ez a start elott nekem eleg.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Josh Jones out a Bears ellen. Valszeg Brice fog kezdeni így és a SS posztért 1 fél lépés előnyre tehet szert.
alatriste
Tobb helyen is azt olvastam, hogy akkor is o lenne a kezdo, ha Jones nem serult. Kivancsi leszek Jones idei szezonjara, tenyleg egyfajta hibrid S/LB-t jatszik-e, es hogy hogyan, mert tavaly nem mutatta meg, miert volt masodik koros. OK, volt egy-ket nagy jateka, de annal joval tobb hibaja is.
casaubon
Ne legyen igazam, de safety poszt lehet az Akhilleusz sarka ennek a védelemnek! HaHa mellett nincs olyan játékos, aki bizonyított volna és ő is inkább csak átlagos teljesítményt nyújtott az elmúlt években. Bele se merek gondolni, hogy mi lesz ha kidől.
SBL
Ha-Ha nem valami sérülékeny játékos szerencsére, amúgy meg elég jó kis safety, közepesnél bőven jobb. Van a safety posztnál sokkal aggasztóbb is ebben a csapatban, sajnos..
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Josh Jones out a Bears ellen. Valszeg Brice fog kezdeni így és a SS posztért 1 fél lépés előnyre tehet szert.
alatriste
Tobb helyen is azt olvastam, hogy akkor is o lenne a kezdo, ha Jones nem serult. Kivancsi leszek Jones idei szezonjara, tenyleg egyfajta hibrid S/LB-t jatszik-e, es hogy hogyan, mert tavaly nem mutatta meg, miert volt masodik koros. OK, volt egy-ket nagy jateka, de annal joval tobb hibaja is.
casaubon
Ne legyen igazam, de safety poszt lehet az Akhilleusz sarka ennek a védelemnek! HaHa mellett nincs olyan játékos, aki bizonyított volna és ő is inkább csak átlagos teljesítményt nyújtott az elmúlt években. Bele se merek gondolni, hogy mi lesz ha kidől.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Josh Jones out a Bears ellen. Valszeg Brice fog kezdeni így és a SS posztért 1 fél lépés előnyre tehet szert.
alatriste
Tobb helyen is azt olvastam, hogy akkor is o lenne a kezdo, ha Jones nem serult. Kivancsi leszek Jones idei szezonjara, tenyleg egyfajta hibrid S/LB-t jatszik-e, es hogy hogyan, mert tavaly nem mutatta meg, miert volt masodik koros. OK, volt egy-ket nagy jateka, de annal joval tobb hibaja is.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Amikor draftoltuk, nem gondoltam, h Burks ennyire fog hianyozni mar az elso meccsen, ha nem tud palyara lepni. Ryan nem sokat segitene a Bears TE-jei, es gyors futoi ellen, de Burkst -az eloszezon meccsei alapjan -mintha erre "fejlesztettek" volna ki. Remelem, nem egy tavalyi Kevin King serulese van, es par meccsig elkinlodik vele, aztan irany az IR... Az uj szerzemenyek, bar nem vilagsztarok, Pettine leegyszerusitett semajaban szerintem mar hamarabb megtalalhatjak a helyuket, szurkolok, h ne honapokig tartson a beilleszkedesuk, szukseg lesz rajuk.
GO PACK GO! ...es vigyazzunk Aaronra...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Josh Jones out a Bears ellen. Valszeg Brice fog kezdeni így és a SS posztért 1 fél lépés előnyre tehet szert.
Burks egész héten limitáltan edzett és kérdéses a játéka. Ha nem lesz szvsz Clay jöhet többet be ILB-be. Kétlem, hogy Toomer vagy Morrison kész lenne teljesen a playbookból és a csapathozcsiszolódás is meglett volna.
HA Burks out tippre a snappek felében Clay lesz fent ILB-ben a másik felében meg az új játékosok leosztva.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Elolvastam, értem is, de akkor ezek után ameddig ARod a csapatnál ne hozzanak egy hozzá hasonló szintű játékost?? szerintem minél több top tehetség van a csapatodban, annál jobb esélyed van a győzelemre. Az, hogy pénzügyileg, megérte volna-e , arról már lehetne inkább vitázni, de ameddig CM, Cobb ilyen pénzeket kapnak, de a pályán meg nincs olyan szintű ráhatásuk a meccsekre, addig Mack-nél ez valószínűleg arányos/arányosabb lenne.
salsa99
Szerintem értjük egymást. 😊 és igen szerintem a jövőben se lesz jó ötlet 6 évre 2 játékos fizetésére költeni a sapka negyedét. Nyilván leírták már ezer helyen, és már közhely, de nem lehet hatékonyan kigazdálkodni a legjobban kereső offense és Defense játékost egyszerre. A sapka ugyan nőni fog a jövőben, de az arányra nagyjából ezt az egynegyedet írják.

A Cobb/CM összevetés szerintem is érvényes, és valószínűleg igazad is van, (bár ez ugye a jövő) és Mack többet hozhat arányosan a pénzéért. De ez nem változtat azon, hogy 2 ilyen szerződés nagyon szűkre szabja a jövőbeli constans fejlődés lehetőségét.
[/quote]Ergo draftolj szarul😁. Mert egy fr QB és egy fr passrusher/DT kinyìrja a caped. Lásd Oakland. Vagy nemtudom. Mi hasonló cipőben járunk Big Ben, Antonio Brown és Bell hármassal. Mind saját draft, mindegyik teljesít, mindegyik nagy zsét akar. És akkor még van két elit DL emberünk (Heyward és Tuitt), akik (még) nem picsognak. Nem tudom, mi lenne, ha Shazier is bejelentkezett volna egy durva LB deal igénnyel. Rossz irányba megy a liga, ha a csapatok nem tudnak draftról sem építkezni. Illetve, de. Három-négy évre nyitva van az ablak🤔
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Elolvastam, értem is, de akkor ezek után ameddig ARod a csapatnál ne hozzanak egy hozzá hasonló szintű játékost?? szerintem minél több top tehetség van a csapatodban, annál jobb esélyed van a győzelemre. Az, hogy pénzügyileg, megérte volna-e , arról már lehetne inkább vitázni, de ameddig CM, Cobb ilyen pénzeket kapnak, de a pályán meg nincs olyan szintű ráhatásuk a meccsekre, addig Mack-nél ez valószínűleg arányos/arányosabb lenne.
[/quote]Szerintem értjük egymást. 😊 és igen szerintem a jövőben se lesz jó ötlet 6 évre 2 játékos fizetésére költeni a sapka negyedét. Nyilván leírták már ezer helyen, és már közhely, de nem lehet hatékonyan kigazdálkodni a legjobban kereső offense és Defense játékost egyszerre. A sapka ugyan nőni fog a jövőben, de az arányra nagyjából ezt az egynegyedet írják.

A Cobb/CM összevetés szerintem is érvényes, és valószínűleg igazad is van, (bár ez ugye a jövő) és Mack többet hozhat arányosan a pénzéért. De ez nem változtat azon, hogy 2 ilyen szerződés nagyon szűkre szabja a jövőbeli constans fejlődés lehetőségét.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/SCAR_179NY/status/1036624348197662722

en kerek elnezest 😀
Az O'Donell - Clowney vonalig birtam szakadas nelkul 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Hogy Mack-el jobb lenne a csapat idén, nem kérdés. A jövővel kapcsolatban nyugodtabb vagyok nélküle. Mert ha a lent említett balsorsú helyezetekből valamelyik, vagy több, vagy más bekövetkezik jobb eséllyel oldjuk meg, mint Mackkel.
Az egyoldalú “Arod-ságra” nem a kétoldalú “Arod-Mack”-ség a megoldás.
salsa99
Elolvastam, értem is, de akkor ezek után ameddig ARod a csapatnál ne hozzanak egy hozzá hasonló szintű játékost?? szerintem minél több top tehetség van a csapatodban, annál jobb esélyed van a győzelemre. Az, hogy pénzügyileg, megérte volna-e , arról már lehetne inkább vitázni, de ameddig CM, Cobb ilyen pénzeket kapnak, de a pályán meg nincs olyan szintű ráhatásuk a meccsekre, addig Mack-nél ez valószínűleg arányos/arányosabb lenne.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Hogy Mack-el jobb lenne a csapat idén, nem kérdés. A jövővel kapcsolatban nyugodtabb vagyok nélküle. Mert ha a lent említett balsorsú helyezetekből valamelyik, vagy több, vagy más bekövetkezik jobb eséllyel oldjuk meg, mint Mackkel.
Az egyoldalú “Arod-ságra” nem a kétoldalú “Arod-Mack”-ség a megoldás.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
A Mack körüli mizériaval kapcsolatos jó írás ez, mindenkinek ajánlom, aki meg akar nyugodni.

Summázva: Arod miatt nincs szükség az ilyen rizikós beszerzésekre. És tényleg, Bármennyire is jobbá tenné a csapatot Mack, nagyon megkötné a kezünket egy sor másik téren, ahol pénz+draft Pick kell. (Vajon Bulaga egészséges marad-e?, hogyan teljesítenek az ígéretes DB-k, az elkapók közül lesz-e bárkiből WR1-2?, Cobb mit tud produkálni a slotban?) Egy sor olyan rizikós terület, aminek esetleges problémáit a szezon végén nyugodtabban várhatjuk draft pickekkel és pénzzel a zsebben, mint Mackkel.

Az írás:
 www.acmepackingcompany.com/platform/amp/2018/9/4/17817356/aaron-rodgers-means-packers-can-afford-not-to-take-risks-khalil-mack?utm_campaign=acmepackingcompany&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true
salsa99
Nekem egy kicsit magyarázkodósnak tűnik inkább, mert pont a macik vitték el..
A nagy része az, hogy nem kell rizikóznia a GB-nek, mert ott van nekik Aaron Rodgers..na de ez volt eddig is, pont ez a baj, hogy szinte minden csak rajta múlik...
Én hoztam volna Mack-et, megérdemelne már egy erős D#-t, Aaron.
Ha Mack itt lenne attól Bulaga nem lenne ennyire sérülékeny és Cobb is a pénzéhez méltóan játszana vagy pont fordítva? A DB-k meg csak profitálhatnának abból, hogy az ellenfél irányítója nem úgy dobál, hogy közben megihat egy kávét, meg elszív egy cigit, hanem az életéért rohanna.
Na mind1, úgy néz ki ebben is az marad, amit már megszoktunk: minden bizodalmunk AROD-ban, hátha megint összejön az SB! Go Pack Go!

Szerkesztette: Pep71
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
A Mack körüli mizériaval kapcsolatos jó írás ez, mindenkinek ajánlom, aki meg akar nyugodni.

Summázva: Arod miatt nincs szükség az ilyen rizikós beszerzésekre. És tényleg, Bármennyire is jobbá tenné a csapatot Mack, nagyon megkötné a kezünket egy sor másik téren, ahol pénz+draft Pick kell. (Vajon Bulaga egészséges marad-e?, hogyan teljesítenek az ígéretes DB-k, az elkapók közül lesz-e bárkiből WR1-2?, Cobb mit tud produkálni a slotban?) Egy sor olyan rizikós terület, aminek esetleges problémáit a szezon végén nyugodtabban várhatjuk draft pickekkel és pénzzel a zsebben, mint Mackkel.

Az írás:
 www.acmepackingcompany.com/platform/amp/2018/9/4/17817356/aaron-rodgers-means-packers-can-afford-not-to-take-risks-khalil-mack?utm_campaign=acmepackingcompany&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Toomernek örülök. Nem egy pro bowler. De az év ezen szakaszában én a nagy fogás jelzőt is merném használni.
alatriste
az mezszáma bejön (#56) 😀

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Darius Jackson-t elvittétek a PS-ünkből. Jó kis futó, nem vitás.
Charlie Firpo
Megnyugtató, hogy nem két futóval indulunk neki az első mérkőzésnek!
Még ha nem is játszott csak előszezon meccsen.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
3 órája ez volt az PS

RB Joel Bouagnon
CB Tony Brown
C Austin Davis
OLB Kendall Donnerson
S Marwin Evans
FB Joe Kerridge
DL Tyler Lancaster
DL James Looney
LB Greer Martini
OL Adam Pankey
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Toomernek örülök. Nem egy pro bowler. De az év ezen szakaszában én a nagy fogás jelzőt is merném használni.


Liverpool Fc fan