Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
3 órája ez volt az PS

RB Joel Bouagnon
CB Tony Brown
C Austin Davis
OLB Kendall Donnerson
S Marwin Evans
FB Joe Kerridge
DL Tyler Lancaster
DL James Looney
LB Greer Martini
OL Adam Pankey
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Toomernek örülök. Nem egy pro bowler. De az év ezen szakaszában én a nagy fogás jelzőt is merném használni.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Darius Jackson-t elvittétek a PS-ünkből. Jó kis futó, nem vitás.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Kumerow -> IR
Waters out - bar szerintem o megy a gyakorlocsapatba

helyettuk eddig egy Toomer nevu ILB erkezett.
casaubon
Nem is akárki, igazi vándormadár, de az utolsó két évében vállalható statjai voltak.
Kumerow-val mi van?
Gergőbácsi
Az endzone-ba vetodes kozben osszeszedett vallserulese nem gyogyult meg. Nyolc het utan akar vissza is terhet.
Kozben Murphytol es Rollinstol is konnyes bucsut vett a csapat, injury settlementtel.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Kumerow -> IR
Waters out - bar szerintem o megy a gyakorlocsapatba

helyettuk eddig egy Toomer nevu ILB erkezett.
casaubon
Nem is akárki, igazi vándormadár, de az utolsó két évében vállalható statjai voltak.
Kumerow-val mi van?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Kumerow -> IR
Waters out - bar szerintem o megy a gyakorlocsapatba

helyettuk eddig egy Toomer nevu ILB erkezett.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Azt azért ne felejtsd el h már nem TT építkezik , azért az új Gm sok mindennel szakított az idei draft is elég ígéretes eddig , és még egy dolog mi is hoztuk volna szal ne csináljunk úgy h azért nem idejött mert mi visszaléptünk , mi is részt vettünk a versenyfutásban .A Bears jobban állt a sapkával könnyebb volt nekik egyből nagy pénzt adni .
nando89
Ha jol emlekszem, volt mar, h a Bears adott 2 db elso kort, egy bizonyos Cutler nevu emberert? 😉
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
zoval nagyon jo lett volna nekunk Mack (es nem latok igazan nagy fogast a mashol kivagottak kozott), de azert 2 elso kor + 3.+ 6. kor es raadasul: "The Bears just made Mack the highest-paid defensive player in NFL history. Six years, $141 million and $80 million guaranteed. The former number is more than Aaron Rodgers got in his extension. Rodgers got $134 million in new money."
Azert ezt igy már nem kivantam volna. A Macik nagyot akasztottak, de lehet, h a joovot adtak erte...
[/quote]Ez mekkora ferdítés.
Egyik, az üzletben a Bears visszakap egy 2. kört (2020) és van még egy 5. körös kondicionális pick (2020).
Mack számai 6 évre érvényesek, valójában ez egy inkább 4 éves kontraktus plusz 1-1 év opcióval. 2 év múlva majd nem tűnik ilyen drágának.
[/quote]A ligaban minden szerzodes csak par napig/hetig, max honapig LEG. Aaron szerzodese is hamar lekerul majd a lista elerol, ahogy a tuloldalon Donald-e es majd Mack-é is. Az, hogy ki csinal jo uzletet, kizarolag a CSAPAT eredmenyei igazoljak vissza - de ez csak az en velemenyem. Mack kihozta ebbol a legtobbet. Ő a maga reszerol mar nyertes. Figyelem, h ekkora fix lesz-e hatassal a jatekara.
Nem ertettem, mi a ferdites, a pick csere, plane a nagyon hatsokoros komp.pick az en megitelesem szerint mar reszletkerdes volt.
Akkor pontositva,a teljes szerződés 7év, 154,8 milla. 90 mill.garantált, 60 teljesen garantált, nem csak nem jatszas, de elkuldes eseten is (FK copy).
Ha cinikusnak tuntem, elnezest kerek! Persze sportszeruen, szurkolok a Nagy Tortenelmi Rivalisnak, de remelem legalabb az elso heten lesznek még beilleszkedesi gondjai Mack-nek, vagy a hold out alatt Monika Showt nezett edzes helyett, es nem veri agyon Arodot es teszi rogton tonkre a szep idei remenyeinket...
több mint 5 éve
GNG Green Bay Packers 241
Rég nem szóltam hozzá, de itt egy kis offseason értékelő:
Egységenként fogok végigmenni a csapaton és értékelem az egység erősségét amcsi iskolai osztályzat szerint. A+ elit, F- vállalhatatlan.

GM: Miután a tavalyi szezon legfontosabb tanulsága az volt, hogy a Packers Aaron Rodgers nélkül kábé Browns színvonal (OT-ben tudtuk csak legyőzni őket, és ezen kívül volt két hazai pályás 0-ázás, amiből az egyik a csoportrivális ellen). A Titletownban ez már nem elfogadható, így Ted háttérbe lépett, és jött Gutekunst. Na most, amit GM tehet annak érdekében, hogy letegye a névjegyét azt megtette az új seprű. Jött blockbuster free agent, volt liftezés a drafton, trade jobbra-balra, mega re-sign, és suprise cut. Szóval én azt mondom, hogy az éve óta aktivitást követelő szurkolók most nem panaszkodhatnak arra, hogy horgászással töltötte a nyarat a Green Bay GM. Az, hogy jól is söpört-e ez az új seprű azt a következő 16 hétben meglátjuk, de én megelőlegezek erre egy A-t. Eddig tetszik amit látok.

Coaching: Ted kifelé menet még leejtett egy egy éves szerződést McCarthy-nak. Hogy most ez egy "prove it", vagy csak átmeneti, amíg az egyik koordinátor felkészül, azt meglátjuk. A tény az, hogy a labda mindkét oldalára új vezető érkezett, ráadásul mindkettő exHC. Mindkettőjüknek van bizonyítani valója, mert nem alkottak maradandót a volt munkaadóik számára. Philbin-nek van tapasztalata Wisconsin-ban, Pettine pedig a védelemben volt erősebb a Browns-nál. Ez két ígéretes név, két olyan pozícióban, ahol úgy kellett a megújúlás mint egy falat kenyér. Hogy ez a stáb, hogy fog muzsikálni együtt: na ez egy nagy kérdőjel. Erősségre én azt mondamám B+, mert papíron ez egy erős kombó sok tapasztalattal és eredménnyel, viszont érzésem szerint ez csak egy ideiglenes felállás.

QB: Aaron Rodgers jogos fizetésigénye szerintem minden negyeddel, amiben Brett Hundley állt fel a center mögé legalábbb 1 millió dollárral növekedett. Gutekunst aláíratta mielőtt még elfajultak volna a dolog a volt szerződése kifutásával. 4 évre ki lett tömve és néhány hónapig övé a liga történetének legnagyobb QB szerződése. Jól van ez így. Hundley értelemszerűen távozott. Kiderült róla, hogy kezdő irányítónak alkalmatlan. Jött helyette a kicsit fiatalabb Kizer egy szerencsés trade keretében. Nem rosszabb, mint Hundley és neki is van egy rakás tapasztalata arról, hogy lehet NFL meccseket bukni, szóval érdemi változás nem történt. Van egy harmadik számú QB is. Nem kérdés, hogy A+, szerintem a 32 csapatból 25 cserélné a QB egységét a mienkkel.

RB: Szerintem az elmúlt néhány év bizonyította, hogy Rodgers önmagában kevés. Kell egy kompetens RB, hogy legalább egy hangyányit kiszámíthatatlanabbá tegye a játékunkat. Hogy Williams lesz ez a játékos, vagy Jones, vagy Montgomery, az egy jó kérdés. Nekem vannak fenntartásaim, hogy bármelyikükben is van-e egy 1k+ yardos futó, de szép villanásai mindegyiküknek voltak már. B-

WR: Nelson-tól könnyes búcsút vettünk, de szerintem ez törvényszerű volt. Adams természetes fejlődési pályája ott tart, hogy kizárólagos első számú elkapó legyen. Nelson így csak balaszt lett volna. Adams-től vagy 1200 yard a minimum elvárás ezután. Cobb is összepöttyögtethetne vagy 800-at, mert szerintem a liga legjobban fizetett slot recievere. Hozzájuk léphetne még fel a fiatalok közül valaki. Equanimeous és Geronimo fej-fej mellett állnak a vagány név versenyben, de reméljük a nevükön túl mással is feltűnést keltenek majd. B, mert Adams még nem egy Julio Jones.

TE: A Rodgers to Rodgers éra lezárult és belátták, hogy Aaron Rodgersnek is kell egy Gronkowski-szerűség. Graham igazi red zone szörnyeteg lehet. Legyen így! A-

OL: Itt kábé semmi, annyi nem történt tavalyhoz képest. Elég bátor dolog lenne arra fogadni, hogy Bulaga üvegteste kibírja a 16 meccset, de látszólag ezt teszük. Bakhtiari az egyetlen reménysugár. Ha ő kidől, akkor Rodgersnek lovagpáncélban kellene játszania. C-

DL: Itt tankoltak rendesen. Wilkerson érdekes projekt lehet. Amit én elvárnék: az ellenfél futók ne az ILB-től kapják az első érintést és a Safety-től a tackle-t. Az ellenfél irányítójának ne legyen egy nappali méretű zsebe, mint tavaly. Ha ezek teljesülnek, az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. Papíron: A

LB: Hát itt már vannak gondok. Perry és Matthews teljesítményére a hullámámzó nem elégséges kifejezés. Perry eleve gipszel a kezén kezdhetné a meccseket, Matthews ujj és lágyék sérülése meg olyan pontosan érkezik, mint japánban a gyorsvonatok. Hogy ők ketten mit fognak összehozni idén passzsiettetés címszó alatt, azzal kapcsolatban vannak félelmeim. A futás elleni védelem Martinez-zel vállalhatónak tűnik, de az a bajom, hogy vissza fogjuk még sírni AJ Hawk-ot, mert ő legalább mindig ott volt a pályán. B-

SEC: Hát tavaly az ellenfél irányítók nagy része úgy játszott ellenünk, mint akiről csak az aranyzakó hiányzik. Teljes sorcsere volt CB-ben. Tramon-t előástuk valahonnan, King kezd és az első két körben megint CB jött. Ennek ellenére ez a sor még mindig csak egy nagy ígéret és 0 bizonyíték. B-

SPEC: Crosby mozdíthatatlan, de puntert draftoltunk az 5(!) körben és long snappert is a draftról hoztunk. Azért ez sokmindent elárul. B

Összegezve: Átépítés zajlik és szerintem most egy átmeneti csapatot látunk. Hogy valami csoda folytán ez egy SB csapattá álljon össze, azzal kapcsolatban én szkeptikus vagyok. Ha Aaron Rodgers végigjátsza az évet, akkor nem kizárt, hogy playoffba jutunk. Viszont tulajdonképpen 6 éve minden évben ugyanaz történt: Rodgers állt a pálya a szélén, miközben a D vagy a SPEC produkált egy epic összeomlást az év utolsó meccsén. Ez a keret sem tűnik különbnek azoktól, szóval 3-4 embernek olyat kell villanatani, mint még soha, hogy érdemben SB-ről lehessen beszélgetni, de hát nem lesz az a Power Ranking, ahol nem lennénk TOP 10-ben, mert hát Rodgers-szel bármi megtörténhet...
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Én nem vagyok ennyire pesszimista. A védelmet illetően évek óta nem éreztem ennyire erősnek a csapatot.
A DL-től sokat várok. A Mo-Clark-Daniels kezdő sor ligaszinten is top kategória kell legyen. Rotáció is megvan, Lowry is sok csapatba kezdő lehetne.
Martinez emögött a fal mögött újra top5-ben lehet tck-el év végére. Ha Clay lesz a társa a futás ellen penge kell legyen a D. Burkst pedig be lehet építeni ha felépült.
CB sorba van bőven munka idénre. 2 első körös, egy második és két jó veterán. Ennek a sornak működnie kell! Év közepére én már remélem, hogy beérnek a fiatalok és egy King - Jackson - Alexander (nickel) sorral tudjuk tolni.
S sorban Haha egyszer ilyen egyszer olyan, de Clay után kb a D szellemi vezére kell(ene) legyen. Most kell odaraknia magát, jövőre FA lesz, ha nagy lét akar kell a teljesítmény.
Társa most Brice v Jones lehet picit buktató poszt, de Jones nekem tavaly tetszett. Itt inkább reménykedem h jó lesz a csapat mint mondom biztosra.
És akkor ugye ott az OLB szekció, ahol egyértelműen nincs meg a megfelelő játékos(ok).
Perry ha nem lesz egészséges és tényező akkor ha a DL nem helyez nyomást akkor mástól nagyon nem várhatjuk. Clay-nek is inkább villanásai vannak évek óta mint konstans jó játéka.
Ha csak mindenki azt hozza ami várható és senkitől nem jön igazán kiemelkedő egyéni teljesítmény is rendbe kell legyen ez az egység.

Kivételesen az O-ban kevesebb a talent talán, de amíg ARod passzol akárki lehet mellette. Erős TE sor van, Adams is kva jó RZ-ban, a fiatal futók jók voltak tavaly. Ha a fal nem öli meg a támadósornak is szokásos jónak kell lennie.

Nem mondom, hogy egyértelmű SB esélyes a csapat, de nem gondolom, hogy le kéne írni a csapatot. Sőt! Ha a D rendben lesz és beérik a sok oda ölt pick akkor igen is contender a csapat.
alatriste
Oké a DL rendben van, valószínű, hogy a CB sor is fejlődni fog(mondjuk a tavalyihoz képest, nem nehéz 😀 ), de akkor sem érzem ezt a védelmet top 10-nek.
Az O-fal meg...és akkor jön szembe majd Mack, Griffen, Ansah...
Tight End poszt végre rendben van, úgy tűnik, az elkapók közül meg Adams az egyedüli komoly fegyver, sajnos. A futástól meg ilyen fal mögött 3. és 4.körös futókkal én nem várok sokat.
Plusz brutál erős most az NFC: Vikings, Saints, Eagles,Rams, Falcons, Panthers, szerintem PO-ért leszünk nagy harcban, de SB-re nem látok esélyt.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én nem vagyok ennyire pesszimista. A védelmet illetően évek óta nem éreztem ennyire erősnek a csapatot.
A DL-től sokat várok. A Mo-Clark-Daniels kezdő sor ligaszinten is top kategória kell legyen. Rotáció is megvan, Lowry is sok csapatba kezdő lehetne.
Martinez emögött a fal mögött újra top5-ben lehet tck-el év végére. Ha Clay lesz a társa a futás ellen penge kell legyen a D. Burkst pedig be lehet építeni ha felépült.
CB sorba van bőven munka idénre. 2 első körös, egy második és két jó veterán. Ennek a sornak működnie kell! Év közepére én már remélem, hogy beérnek a fiatalok és egy King - Jackson - Alexander (nickel) sorral tudjuk tolni.
S sorban Haha egyszer ilyen egyszer olyan, de Clay után kb a D szellemi vezére kell(ene) legyen. Most kell odaraknia magát, jövőre FA lesz, ha nagy lét akar kell a teljesítmény.
Társa most Brice v Jones lehet picit buktató poszt, de Jones nekem tavaly tetszett. Itt inkább reménykedem h jó lesz a csapat mint mondom biztosra.
És akkor ugye ott az OLB szekció, ahol egyértelműen nincs meg a megfelelő játékos(ok).
Perry ha nem lesz egészséges és tényező akkor ha a DL nem helyez nyomást akkor mástól nagyon nem várhatjuk. Clay-nek is inkább villanásai vannak évek óta mint konstans jó játéka.
Ha csak mindenki azt hozza ami várható és senkitől nem jön igazán kiemelkedő egyéni teljesítmény is rendbe kell legyen ez az egység.

Kivételesen az O-ban kevesebb a talent talán, de amíg ARod passzol akárki lehet mellette. Erős TE sor van, Adams is kva jó RZ-ban, a fiatal futók jók voltak tavaly. Ha a fal nem öli meg a támadósornak is szokásos jónak kell lennie.

Nem mondom, hogy egyértelmű SB esélyes a csapat, de nem gondolom, hogy le kéne írni a csapatot. Sőt! Ha a D rendben lesz és beérik a sok oda ölt pick akkor igen is contender a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Azt azért ne felejtsd el h már nem TT építkezik , azért az új Gm sok mindennel szakított az idei draft is elég ígéretes eddig , és még egy dolog mi is hoztuk volna szal ne csináljunk úgy h azért nem idejött mert mi visszaléptünk , mi is részt vettünk a versenyfutásban .A Bears jobban állt a sapkával könnyebb volt nekik egyből nagy pénzt adni .
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Szoval nagyon jo lett volna nekunk Mack (es nem latok igazan nagy fogast a mashol kivagottak kozott), de azert 2 elso kor + 3.+ 6. kor es raadasul: "The Bears just made Mack the highest-paid defensive player in NFL history. Six years, $141 million and $80 million guaranteed. The former number is more than Aaron Rodgers got in his extension. Rodgers got $134 million in new money."
Azert ezt igy már nem kivantam volna. A Macik nagyot akasztottak, de lehet, h a joovot adtak erte...
jossbeaumont
Ez mekkora ferdítés.
Egyik, az üzletben a Bears visszakap egy 2. kört (2020) és van még egy 5. körös kondicionális pick (2020).
Mack számai 6 évre érvényesek, valójában ez egy inkább 4 éves kontraktus plusz 1-1 év opcióval. 2 év múlva majd nem tűnik ilyen drágának.
tüsi91
Elöljáróban én sem adtam volna szívesen a jövő évi 2 első körünket , nem azért mert Mack ne érne annyit ..inkább azért mert ez az üzlet csak így működött ahogy Bears csinálta kitömöd a Raiders-t aztán Macket is , nálunk Aaron most kapta meg a nagy zsét nagyon felborult volna sapka a kövi pár évre ha Macket is ki kell tömni .
A Bearst abszolút megértem h ők belementek , 4. éve a Gm-nek most már eredmény
kell ezzel szinte minden adott is egy dolog a kérdés Trubisky tud-e "úszni " ha igen akkor ez egy Po kaliber csapat ha nem és mondjuk bust akkor azért hiányozhatnak majd a cetlik. Szal én úgy érzem jó üzletet kötöttek . Mi pedig szépen építkezhetünk jövőre tovább a sok pick-ből.

Én nem temetném a szezont amíg Aaron egészséges harcban leszünk a Po-ért .
nando89
ja építkezik a csapat már mióta a draftról, aztán semmi előrelépés, évek óta csak A-Rod játékán múlik , hogy megvan a PO egyáltalán és nem látszik, hogy ez változna..nincsenek playmakerek a csapatban, akikre azt mondanád, hogy bármely csapat örülne, ha a roster-én tudhatná(Bakhtiari talán).
Jövőre is lesz két első körös, de mennyi rá az esély, hogy azokkal a hátsó(20+) első körösökkel kifogsz egy Mack-et? Én simán hoztam volna, CM cut, meg Cobb cut és a fizetése is megvan nagyjából..
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Szoval nagyon jo lett volna nekunk Mack (es nem latok igazan nagy fogast a mashol kivagottak kozott), de azert 2 elso kor + 3.+ 6. kor es raadasul: "The Bears just made Mack the highest-paid defensive player in NFL history. Six years, $141 million and $80 million guaranteed. The former number is more than Aaron Rodgers got in his extension. Rodgers got $134 million in new money."
Azert ezt igy már nem kivantam volna. A Macik nagyot akasztottak, de lehet, h a joovot adtak erte...
jossbeaumont
Ez mekkora ferdítés.
Egyik, az üzletben a Bears visszakap egy 2. kört (2020) és van még egy 5. körös kondicionális pick (2020).
Mack számai 6 évre érvényesek, valójában ez egy inkább 4 éves kontraktus plusz 1-1 év opcióval. 2 év múlva majd nem tűnik ilyen drágának.
tüsi91
Elöljáróban én sem adtam volna szívesen a jövő évi 2 első körünket , nem azért mert Mack ne érne annyit ..inkább azért mert ez az üzlet csak így működött ahogy Bears csinálta kitömöd a Raiders-t aztán Macket is , nálunk Aaron most kapta meg a nagy zsét nagyon felborult volna sapka a kövi pár évre ha Macket is ki kell tömni .
A Bearst abszolút megértem h ők belementek , 4. éve a Gm-nek most már eredmény
kell ezzel szinte minden adott is egy dolog a kérdés Trubisky tud-e "úszni " ha igen akkor ez egy Po kaliber csapat ha nem és mondjuk bust akkor azért hiányozhatnak majd a cetlik. Szal én úgy érzem jó üzletet kötöttek . Mi pedig szépen építkezhetünk jövőre tovább a sok pick-ből.

Én nem temetném a szezont amíg Aaron egészséges harcban leszünk a Po-ért .
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem tudom, mikor volt utoljára ennyire gyenge rosterünk. Ha Rodgers végig nyomja a szezont, még akkor sem látok túl sok esélyt a playoffra. A Vikings jelenleg egyértelműen jobb, mint mi, a wild cardért is olyanokkal kell versenyezni, mint az NFC Southból a Saints/Falcons/Panthers hármasból kettő, illetve a Westből a Niners/Rams kettősből valaki. Vékonyak leszünk mi ehhez, ha csak a defense össze nem hoz valami olyan csodát, mint 2010-ben a kórházcsapat, de még ott is maradtak olyan egészséges emberek, mint Woodson, Collins, Pickett és Matthews.
Kampman
Hasonlóan érzem...
Még ha az újoncok (draft+udfa) közül sokan lesznek impact playerek, akkor is pokoli nehéz lesz.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Nem tudom, mikor volt utoljára ennyire gyenge rosterünk. Ha Rodgers végig nyomja a szezont, még akkor sem látok túl sok esélyt a playoffra. A Vikings jelenleg egyértelműen jobb, mint mi, a wild cardért is olyanokkal kell versenyezni, mint az NFC Southból a Saints/Falcons/Panthers hármasból kettő, illetve a Westből a Niners/Rams kettősből valaki. Vékonyak leszünk mi ehhez, ha csak a defense össze nem hoz valami olyan csodát, mint 2010-ben a kórházcsapat, de még ott is maradtak olyan egészséges emberek, mint Woodson, Collins, Pickett és Matthews.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A 8 WR nagyon sok, az újak közül senki nem tudott annyira kitűnni, hogy egyértelmű legyen kitől kell megválni.
Sajnos ilyenkor már quality Oline embereket nem nagyon lehet leakasztani...nem lennék meglepve, ha Don Barkley, aki szintén nem maradt bent a Saints 53-ban visszatalálna. (Brrrr).
salsa99
ez utóbbit a jsonline.com live blogján is felvetette valaki, nem aratott osztatlan sikert az ötlet a szakértők között 😀 😀 😀

Szerkesztette: gamerkr

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szoval nagyon jo lett volna nekunk Mack (es nem latok igazan nagy fogast a mashol kivagottak kozott), de azert 2 elso kor + 3.+ 6. kor es raadasul: "The Bears just made Mack the highest-paid defensive player in NFL history. Six years, $141 million and $80 million guaranteed. The former number is more than Aaron Rodgers got in his extension. Rodgers got $134 million in new money."
Azert ezt igy már nem kivantam volna. A Macik nagyot akasztottak, de lehet, h a joovot adtak erte...
jossbeaumont
Ez mekkora ferdítés.
Egyik, az üzletben a Bears visszakap egy 2. kört (2020) és van még egy 5. körös kondicionális pick (2020).
Mack számai 6 évre érvényesek, valójában ez egy inkább 4 éves kontraktus plusz 1-1 év opcióval. 2 év múlva majd nem tűnik ilyen drágának.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Szoval nagyon jo lett volna nekunk Mack (es nem latok igazan nagy fogast a mashol kivagottak kozott), de azert 2 elso kor + 3.+ 6. kor es raadasul: "The Bears just made Mack the highest-paid defensive player in NFL history. Six years, $141 million and $80 million guaranteed. The former number is more than Aaron Rodgers got in his extension. Rodgers got $134 million in new money."
Azert ezt igy már nem kivantam volna. A Macik nagyot akasztottak, de lehet, h a joovot adtak erte...
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
A 8 WR nagyon sok, az újak közül senki nem tudott annyira kitűnni, hogy egyértelmű legyen kitől kell megválni.
Sajnos ilyenkor már quality Oline embereket nem nagyon lehet leakasztani...nem lennék meglepve, ha Don Barkley, aki szintén nem maradt bent a Saints 53-ban visszatalálna. (Brrrr).
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
1 wr szerintem mindenképp ki lesz majd még vágva , mert Aaron Jones biztosan rostere kerül 2 meccs után , esetleg egy Te lehet még áldozat .
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
2(!) RB, bár Jones az eltiltás után rosteren lesz. Úgy 3.
Akiknek nagyon örülök:
- Kumerow Wr
- Tonyan TE
- Gilbert (ha Clay Ilb lesz remélem kezdeni is fog)

Meglepett:
Biegel, Goodson és Rip
alatriste
Engem Goodson helyett inkabb Thomas lepett meg. Meg az, hogy csak 2 (+1) RB maradt. OLB varhatoan meg erkezni fog a mashonnan elkuldottek kozul, a negy nagyon keves.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Meglepett, h L. Kendricks bent maradt. Nagyon gyenge tavalyi eve es pocsek eloszezonja volt. Ezek szerint nagyon rahajtunk a TE jatekra, ha ennyi helyet foglalnak a rosteten. Byrd-et sajnalom, szimpatikus volt...
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
2(!) RB, bár Jones az eltiltás után rosteren lesz. Úgy 3.
Akiknek nagyon örülök:
- Kumerow Wr
- Tonyan TE
- Gilbert (ha Clay Ilb lesz remélem kezdeni is fog)

Meglepett:
Biegel, Goodson és Rip
alatriste
hosszú idő után fullback nélkül. Érdekes lesz, persze ott lesz egy extra Tight end.
Jó dolog, hogy a tavalyi PS-ből 5-en megcsinálták; Gilbert, Whitehead, Kumerow, Tonyan, Waters, kérdés ez milyen szinten tudnak majd beszállni.

Azt olvasom, hogy a két szélen védekező corner Williams és Alexander lesz 😊
Tramon in we trust!

Visszahozzuk a régi egyen sig-et itt a fórumon? 😀

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2(!) RB, bár Jones az eltiltás után rosteren lesz. Úgy 3.
Akiknek nagyon örülök:
- Kumerow Wr
- Tonyan TE
- Gilbert (ha Clay Ilb lesz remélem kezdeni is fog)

Meglepett:
Biegel, Goodson és Rip


Liverpool Fc fan