Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
The #Packers and QB Aaron Rodgers have agreed to terms on a 4-year extension worth $134M, source said. He gets more than $80M by March. A huge first year payout for their star
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Rodgers új szerződése a hétvégéig meglesz Schefter szerint.
Beki
3 év 100 millió, 110 millió garantált. A 10 M többlet felajánlva a T. T. "Blink of an Eye" Foundationnek.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Rodgers új szerződése a hétvégéig meglesz Schefter szerint.
Beki
Királyság, valami irányadó összeg van már? 😀 jó lenne , ha még Mack-re is maradna egy kevés..😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rodgers új szerződése a hétvégéig meglesz Schefter szerint.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Azt mondják, Boyle megmarad az 53-ban, hogy ne legyen Hill effektus. Elég jól szerepelt eddig:
"... Boyle leads all NFL rookies in passer rating at 105.7. Better than first-round quintet of Baker Mayfield (89.4), Sam Darnold (83.9), Josh Allen (82.6), Josh Rosen (80.8) and Lamar Jackson (75.9)..."
salsa99
Sok mulik azon, hogy jatszik az utolso preseason meccsen. Biztos, hogy sokat lesz a palyan, o tenyleg a kerettagsagert jatszik majd.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Azt mondják, Boyle megmarad az 53-ban, hogy ne legyen Hill effektus. Elég jól szerepelt eddig:
"... Boyle leads all NFL rookies in passer rating at 105.7. Better than first-round quintet of Baker Mayfield (89.4), Sam Darnold (83.9), Josh Allen (82.6), Josh Rosen (80.8) and Lamar Jackson (75.9)..."
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Örülök a cserének, de őszintén többet reméltem egy 6. körnél. Hogy hasonló példával éljek annak idején Matt Flynn, miután tőlünk elment a Seahawksba, és ott rájöttek, hogy csak egy meccses csillag volt gyorsan túladtak rajta a Raidersnek...2 draft pickért, egy 5.körért és egy conditional pickért egy évvel későbbre. Hundley legalább egy egész preseason legjobb passer rating-jével bírt 😉 sajnos túl élénken él mindenkiben még a tavalyi szezon
salsa99
Azt az oldalát nézd, hogy jövőre kihúzzuk a 6. körrel Matt Flynn 2.0-át!
Gergőbácsi
Én abban bízom, hogy Kizer lesz Rodgers 2.0 😊
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Örülök a cserének, de őszintén többet reméltem egy 6. körnél. Hogy hasonló példával éljek annak idején Matt Flynn, miután tőlünk elment a Seahawksba, és ott rájöttek, hogy csak egy meccses csillag volt gyorsan túladtak rajta a Raidersnek...2 draft pickért, egy 5.körért és egy conditional pickért egy évvel későbbre. Hundley legalább egy egész preseason legjobb passer rating-jével bírt 😉 sajnos túl élénken él mindenkiben még a tavalyi szezon
salsa99
Azt az oldalát nézd, hogy jövőre kihúzzuk a 6. körrel Matt Flynn 2.0-át!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Örülök a cserének, de őszintén többet reméltem egy 6. körnél. Hogy hasonló példával éljek annak idején Matt Flynn, miután tőlünk elment a Seahawksba, és ott rájöttek, hogy csak egy meccses csillag volt gyorsan túladtak rajta a Raidersnek...2 draft pickért, egy 5.körért és egy conditional pickért egy évvel későbbre. Hundley legalább egy egész preseason legjobb passer rating-jével bírt 😉 sajnos túl élénken él mindenkiben még a tavalyi szezon
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Hundley -> SEA 6. körért.
Beki
Igy az akkori 5. koros valasztast most 6. korre csereltuk. Azt hiszem hirtelen fenyegetove valt, h ismet Hundley lesz az 1. sz. backup QB a multheti jateka utan, inkabb gyorsan eltradeltuk. Oszinten szolva meg vagyok dobbenve, h barmennyiert elkelt, tekintve,h fel eve probaljuk eladni/elcserelni. Azert osszejott Seat-ben a legjobban ragozo edzo/qb paros 😀 !
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Hundleyt elcseréltük Seattlel-be, majdnem úgy ürülök mintha Mack jött volna 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hundley -> SEA 6. körért.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
TRADE

Antonio Morrison (LB) érkezik a Colts-tól, Lenzy Pipkins (CB) cserébe
gamerkr
Valaki valami infoval kisegitene Morrisonrol?
jossbeaumont
Alulméretezett, lassú ILB. A Coltsnál Najee Goode érkezésével elvesztette a kezdő poziját. Igazából szerintem nekünk win, mert egy NFL kezdő és összesen 3 év tapasztalattal rendelkező, még mindig csak 23 éves "veteránt" kaptunk a sérülések miatt hiányposztra, miközben Pipkins cut/PS lehetett volna max.

Én személy szerint örülök neki, mert egyetemen is alfa volt a csapatában (Florida) és keményen küzd (elméletem szerint ezt is alátámasztja, hogy az ő atletikusságával nem sokan kerülnek NFL szinten még PS-be sem).

Szerintem szeretni fogjuk itt, rotációban hasznos játékos lehet.
MarioAna
Koszonom!
Tenyleg inkabb futas ellen tunik jonak, de hat eredetileg Ryant kell helyettesitenie.
Pipkins-nek nalunk nem nagyon volt jovoje, gyakorlatilag ingyen jutottunk hozza.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
védőjátékos aki még a Colts-ba se fért be... alakul alakul, minek ide Mack 😀 😀
ugyanúgy CM fog bejönni középre, amíg Burks fel nem épül..
Pep71
He’s a mauler. Morrison, the former Florida Gators linebacker, looks far more like a Jake Ryan replacement, a run-stuffing, two-down, off-the-ball linebacker who can take on blocks and fill running lanes - ezt irjak rola. Amugy tavaly 15 meccsen 108 tackle-je volt. Coverage-ben nem jo, de nem is az lesz a feladata.

a Colts CB-sorat elnezve, Pipkins akar meg a kezdocsapatert is harcban lehet...
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
védőjátékos aki még a Colts-ba se fért be... alakul alakul, minek ide Mack 😀 😀
ugyanúgy CM fog bejönni középre, amíg Burks fel nem épül..
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
TRADE

Antonio Morrison (LB) érkezik a Colts-tól, Lenzy Pipkins (CB) cserébe
gamerkr
Valaki valami infoval kisegitene Morrisonrol?
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
TRADE

Antonio Morrison (LB) érkezik a Colts-tól, Lenzy Pipkins (CB) cserébe

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
A vedelem jo lehetne, HA a hajszalvekony ILB/OLB csapat eleg lesz. A tamadas jo lenne, HA a kezdo O-line lenne csak a palyan. De ha ezeket nem sikerul megoldani (volt ra 8 honap?!), akkor hamar a bilibe fog logni a kezunk...
jossbeaumont
Köszi az összefoglalót 😊 én a LB problémát kevésbé látom súlyosnak, azt egy kompetens DC séma igazítással, Clay hátrébb, Josh Jones előrébb stb. meg tudja sztem oldani. Nem lesz tökéletes, de működhet simán. A támadófal viszont tényleg para lesz, ha legalább Bulaga nem kaparja össze magát 😀 kellett volna a jobb oldalra szerezni valami komolyan vehető embert.
aDDam
Azt gondolom, hogy most mar amugy sincs mit tenni, varjuk a tobbi csapatnal az 53ra szukitest, hatha leesik valaki (emlekszunk még, TT hogyan vagta ki Sitton-t, a legnagyobb banatunkra). Ha talalunk valakit, hatrany lesz, h nem toltottenalunk az eloszezont, de ahogy Murphy jatekat neztem, sajnos vesztenivalonk nincs. Nem ugyanez a helyzet a LB poszton, ahol pl. NaVorro Bowman a veterank kozul még elerheto (most a Mack storyt nem kezdenem ujra).
több mint 5 éve
aDDam Green Bay Packers 13
A vedelem jo lehetne, HA a hajszalvekony ILB/OLB csapat eleg lesz. A tamadas jo lenne, HA a kezdo O-line lenne csak a palyan. De ha ezeket nem sikerul megoldani (volt ra 8 honap?!), akkor hamar a bilibe fog logni a kezunk...
jossbeaumont
Köszi az összefoglalót 😊 én a LB problémát kevésbé látom súlyosnak, azt egy kompetens DC séma igazítással, Clay hátrébb, Josh Jones előrébb stb. meg tudja sztem oldani. Nem lesz tökéletes, de működhet simán. A támadófal viszont tényleg para lesz, ha legalább Bulaga nem kaparja össze magát 😀 kellett volna a jobb oldalra szerezni valami komolyan vehető embert.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ez a ma reggeli meccs is inkabb az eloszezoni talakozokat ellenzoket igazolta: gyakorlatilag nezhetetlen nyuglodes volt -es nem a vegeredmeny miat... Kar elemezgetni, h mire kepes a Hawkins, Whitehead, Donnerson, Odom vedocsapat.
De.
A serultek: Montgomery nemi katasztrofalis mukodes (ujabb elhagyott visszahordas) utan labserulessel ment le. Talan nem sulyos, de sajnos nem is emlekszem, mikor birt ki 1 egesz meccset.
Burks, aki nekem nagy remenyem, mar a bemelegites alatt kiesett (dislocated shoulder). Matthews indul be ILB-de...
Probalok tullenni a legszornyubben: semelyik O-line variacio sem tudta megtartani a Raiders vedelmet 2 utemet sem. Murphy palyan sincs, Spriggs a szokasos. Vilagos, h ebben az eloszezonban 7(!) snapet engedtek osszesen Arodnak. Minden evben az Ofal adja a serultek jelentos reszet, Jelentem nincs normalis cserenk, 1 sem... Mivel nincs fal, nincs rendes passz, es futas sem= nincs jatek. A meccsen 3,4 yardos volt az atlagos haladasunk 60 jatekbol. Es az lesz a backup QB, aki tuleli az eloszezont. Volt olyan helyzet, amikor az O-line hata es Kizer kozott 4 pass rusher tort akadalytalanul az iranyitora.
Rossz volt nezni...
Ami megis jo volt.
Gilbert, J. Alexander, J. Jackson ujra bizonyitottak, Geronimo csillantott egyett.
Moore vegre villogott, es mindent, amit fele dobtak, elkapott.
Rengeteg TE-es jatekunk van, megint idonkent 2 TE volt a palyan, Kendriks nagy dropjan kivul szepen mozogtak (es ment a szar fal miatt az a felallas is, amikor mindenki blokkol, aki a palyan van, RB, TE stb. -ja, akkor mar nincs kinek dobni!).
A vedelem jo lehetne, HA a hajszalvekony ILB/OLB csapat eleg lesz. A tamadas jo lenne, HA a kezdo O-line lenne csak a palyan. De ha ezeket nem sikerul megoldani (volt ra 8 honap?!), akkor hamar a bilibe fog logni a kezunk...
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Burks is megserult... Valoszinuleg nehany hetet kell csak kihagynia, de lassan korul kell nezni, milyen elerheto belso linebackerek vannak.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Mi a velemenyetek, h McC varatlanul J.Williamst nevezte ki elso szamu futonak. Jo, h A. Jones az elso 2 meccsen eltiltasat tolti, de szemely szerint sokkal nagyobb potencialt latok benne (tavalyi 50 yardos jatekok), gyorsabb, mozgekonyabb, jobb az atlaga. Vagy ez amolyan bünti a hulyesegeert?
jossbeaumont
Szerintem is Jonesban van a nagyobb potenciál , ami miatt sztm Williams lett a No1 már amelett h Jones elmeszeltette magát az az h jobb blokolásban . Amugy én is azt várom h a szezon felére Jones lesz már az első számú .
nando89
Williams sokkal komplexebb jatekos, nem csak a jobb blokkolasa miatt hasznalhatobb a passzjatekokban. Teny, hogy Jonesban inkabb benne van egy nagy jatek, de a jatek tobbi elemeben meg fejlodnie kell. De az is biztos, hogy ot is sokat latjuk majd a palyan.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Jordy feketeben. Ehhhh... De azert Arod dobott neki parat a bemelegites alatt...👀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Josh Jackson újabb picj6 (de egy holding miatt vissza lett fújva).
Nem került rossz helyre az a #37es.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Mi a velemenyetek, h McC varatlanul J.Williamst nevezte ki elso szamu futonak. Jo, h A. Jones az elso 2 meccsen eltiltasat tolti, de szemely szerint sokkal nagyobb potencialt latok benne (tavalyi 50 yardos jatekok), gyorsabb, mozgekonyabb, jobb az atlaga. Vagy ez amolyan bünti a hulyesegeert?
jossbeaumont
Szerintem is Jonesban van a nagyobb potenciál , ami miatt sztm Williams lett a No1 már amelett h Jones elmeszeltette magát az az h jobb blokolásban . Amugy én is azt várom h a szezon felére Jones lesz már az első számú .