Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kiderult, Pankey-t azert kellett felhozni a gyakorlocsapatbol, mert Spriggs hetekre kidolt (hamstring), Bulaga a bokaja melle meg beteg is lett (mar ujra a csapattal, de nem hinnem, hogy jatszik hetvegen), es Bakhtiari sincs teljesen rendben (hamstring szinten), vagyis van ra nemi esely, hogy vasarnap Murphy es Pankey lesz a ket kezdo tackle...
casaubon
Nincs gáz mert legalább elit guardjaink vannak. O wait!?!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Kiderult, Pankey-t azert kellett felhozni a gyakorlocsapatbol, mert Spriggs hetekre kidolt (hamstring), Bulaga a bokaja melle meg beteg is lett (mar ujra a csapattal, de nem hinnem, hogy jatszik hetvegen), es Bakhtiari sincs teljesen rendben (hamstring szinten), vagyis van ra nemi esely, hogy vasarnap Murphy es Pankey lesz a ket kezdo tackle...
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Gunter --> Panthers
gamerkr
Kár érte! Bőven elfért volna ebben a CB csapatban. Főleg ha beüt néhány sérülés.
A Panthers jól járt vele.
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
ez a "NITRO" D# felállás nagyon jó szerintem, tudom, hogy volt már ilyen korábban is, de nem ennyiszer egy meccsen. Burnett nagyon komoly játékos, már csak 1-2 jó CB kéne(King remélem meccsről meccsre többet fog játszani).
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most olvastam egy cikket az éppen aktuális témában Rodgers-el kapcsolatban.
Azt tudjuk, hogy neki lesz meg a 300 TD a legkevesebb (73) INT mellett (jelenleg..).
Amin megakadt szemem még, hogy a 73 INT-ből csak egyet hordtak vissza TD-re (plusz a hétvégén, de hát..).
Ami még durva, hogy 4699 sikeres passza van eddig, Manning 300. TD-je az 5305, Bradyé meg 5321 passzból lett meg.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gunter --> Panthers

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Hogy őszinte legyek én sem igazán értem , na nem mintha annyira kiemelkedő lett volna , de nekem bőven jobbnak tűnt tavaly is mint az egész évben katasztrófa Rollins, de éppen Randall se körözte le nagyon . Semmiképp nem küldtem volna el , tavaly előtt amikor csak kiegészítő szerepet kapott kifejezetten tetszett . Viszont ettől függetlenül előrelépést várok idén Cb poszton , továbbra is nagy a bizodalmam Kevin Kingben , szépen lassan be kell építeni , és talán Randal -Rollins duo se tud még1 olyan szar évet hozni mint tavaly.
Azt viszont hozzá kell tennem h Devon Haus nem igazán tetszett vasárnap , nem volt igazán tesztelve , de nagyon lassúnak tűnt

Szerkesztette: nando89
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Guntert leginkább ezért nem értem:

During organized team activities this spring, cornerbacks coach Joe Whitt Jr. said Gunter was one of the primary reasons the Packers advanced to the NFC championship game.

“I put LaDarius in some very hard situations,” Whitt said. “The last two games I probably shouldn’t have put him in the situations that I did, but it was best for the team. Out of the 19 games that we played, he probably had as many winning performances as anybody on the team. Now, he did have some hard games. Both Dallas games were hard. That second Atlanta game was hard. But he matched up in both games and played really well. Both Chicago games he played really well. Houston, we gave him no help, he played really well against a very good receiver (DeAndre Hopkins).

“Hopefully, with the addition of the men that we add back to the room, and we can take a little bit of that stress off his play, and he doesn’t have to take some of the coverages that Sam (Shields) was taking, he’s going to play at a higher level consistently throughout the year. But the way he went out there and fought, and he did everything that we asked, you can’t ask any more from a man. And I put him in bad situations at times, but I thought it was best for the football team. And you’ve got to make a decision, what you think is best for the football team. And that’s what I did in that case.”
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Eltiltasa utan Allison visszater a keretbe - ehhez LaDarius Guntert kuldte el a csapat (ezek szerint Hawkins es Pipkins jobb nala?)

a hirek szerint nemi meglepetesre Ricky Jean-Francois is repult a keretbol, ami azert is fura, mert ha a vasarnapi meccs elott teszik ki, az kb. egymillios sporolast jelentett volna. lehet, hogy a viselkedesevel volt valami gond?
casaubon
Mindkettő move nagy meglepetés nekem
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Eltiltasa utan Allison visszater a keretbe - ehhez LaDarius Guntert kuldte el a csapat (ezek szerint Hawkins es Pipkins jobb nala?)

a hirek szerint nemi meglepetesre Ricky Jean-Francois is repult a keretbol, ami azert is fura, mert ha a vasarnapi meccs elott teszik ki, az kb. egymillios sporolast jelentett volna. lehet, hogy a viselkedesevel volt valami gond?
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ryan sem reménytelen.
5 snap alatt egy tackle és egy assist
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
néhány érdekesség:

49 védekezőjáték volt, a safetyk közül mindig a pályán volt HaHa és Burnett - de Brice is 47-szer. a középső linebackerek közül viszont Ryan és Thomas is csak 5-5 snapet töltött a pályán, Martinez pedig 40-et.

ő egyébként az egyik, aki Daniels és Perry "árnyékában" remekül játszott, eddigi legjobb meccse volt szerintem, a PFF-nél Perry után övé a legjobb osztályzat, Danielst is megelőzi (ezzel persze nem akarom azt mondani, hogy jobban is játszott nála). a másik, akiről kevesebb szó esett, az Clark, nagyon biztos pontja volt ő is a falnak.

és aki még említésre méltó: Vogel. első meccsén 40 yard fölötti átlagot hozott, és akkor se remegett a lába, amikor az endzone-ból kellett puntolnia. mondhatni, nem ehhez vagyunk szokva 😊

Josh Jones viszont egyelőre csak a special teamben lépett pályára.
casaubon
Ez a Nitro D.
3 S és 3 CB.
Burnett fent a LOS környékén volt egész meccsen szinte. Clark nagyot fejlődött, de az már tavaly év végén látszott, hogy jó lesz.
Jones szerintem az év végére felkerülhet a pályára, Brice-al lesz meccse ebben. Picit magasabb, fizikálisabb embert el tudnék képzelni ott, ráadásul keményen szerel, bár néha még hibázik, lehet ezért ül még.
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
néhány érdekesség:

49 védekezőjáték volt, a safetyk közül mindig a pályán volt HaHa és Burnett - de Brice is 47-szer. a középső linebackerek közül viszont Ryan és Thomas is csak 5-5 snapet töltött a pályán, Martinez pedig 40-et.

ő egyébként az egyik, aki Daniels és Perry "árnyékában" remekül játszott, eddigi legjobb meccse volt szerintem, a PFF-nél Perry után övé a legjobb osztályzat, Danielst is megelőzi (ezzel persze nem akarom azt mondani, hogy jobban is játszott nála). a másik, akiről kevesebb szó esett, az Clark, nagyon biztos pontja volt ő is a falnak.

és aki még említésre méltó: Vogel. első meccsén 40 yard fölötti átlagot hozott, és akkor se remegett a lába, amikor az endzone-ból kellett puntolnia. mondhatni, nem ehhez vagyunk szokva 😊

Josh Jones viszont egyelőre csak a special teamben lépett pályára.
casaubon
Nagyon érdekes Martinez szereplése, jó, hogy kiemelted. Emlékszünk, hogy tavaly ő kezdte rookie-ként a szezont fején a zöld pöttyel, azután a 6. héttől eltűnt. Szerintem kisebb nem gyógyuló sérülés akadályozta, hogy teljes erővel játsszon és nagyon bízom benne, hogy idén meghatározó lesz. Már el is felejtjük azokat az időket (pedig kicsit több, mint egy éve volt), amikor mindenki Ted Thompson fejét követelte, mert rendre nem ILB-t draftolt előkelő helyen. (ld.: Reggie Ragland hisztéria tavaly), Most rendkívül változatosan álltunk fel középen, de működött.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
néhány érdekesség:

49 védekezőjáték volt, a safetyk közül mindig a pályán volt HaHa és Burnett - de Brice is 47-szer. a középső linebackerek közül viszont Ryan és Thomas is csak 5-5 snapet töltött a pályán, Martinez pedig 40-et.

ő egyébként az egyik, aki Daniels és Perry "árnyékában" remekül játszott, eddigi legjobb meccse volt szerintem, a PFF-nél Perry után övé a legjobb osztályzat, Danielst is megelőzi (ezzel persze nem akarom azt mondani, hogy jobban is játszott nála). a másik, akiről kevesebb szó esett, az Clark, nagyon biztos pontja volt ő is a falnak.

és aki még említésre méltó: Vogel. első meccsén 40 yard fölötti átlagot hozott, és akkor se remegett a lába, amikor az endzone-ból kellett puntolnia. mondhatni, nem ehhez vagyunk szokva 😊

Josh Jones viszont egyelőre csak a special teamben lépett pályára.
casaubon
védelemben a CB posztot még mindig nagyon kevésnek érzem, még ez ellen a harmatgyenge Hawks Offense ellen sem voltak valami jók, pedig ez most tényleg nem volt nagy erőfelmérő..
Pep71
jövőhéten tesztelve lesz a secondary, Julio Jones fantasy-birtokosok dörzsölhetik...
gamerkr
a Falcons tamadofala joval erosebb a Seahawksenal, igy ilyen meszarlas ott nem lesz - de azert bizzunk benne, hogy a pass rush igy is jo lesz, mert anelkul remenytelen a secondary helyzete. Ha Ryannek van 4-5 masodperce, Jonesszal barkit szetszednek. Bar az is igaz, hogy a Bears ellen nem tuntek annyira szarnyalonak a Falcons tamadoi, kerdes, hogy azert, mert elso meccs, vagy ennyit szamitott Shanahan...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
néhány érdekesség:

49 védekezőjáték volt, a safetyk közül mindig a pályán volt HaHa és Burnett - de Brice is 47-szer. a középső linebackerek közül viszont Ryan és Thomas is csak 5-5 snapet töltött a pályán, Martinez pedig 40-et.

ő egyébként az egyik, aki Daniels és Perry "árnyékában" remekül játszott, eddigi legjobb meccse volt szerintem, a PFF-nél Perry után övé a legjobb osztályzat, Danielst is megelőzi (ezzel persze nem akarom azt mondani, hogy jobban is játszott nála). a másik, akiről kevesebb szó esett, az Clark, nagyon biztos pontja volt ő is a falnak.

és aki még említésre méltó: Vogel. első meccsén 40 yard fölötti átlagot hozott, és akkor se remegett a lába, amikor az endzone-ból kellett puntolnia. mondhatni, nem ehhez vagyunk szokva 😊

Josh Jones viszont egyelőre csak a special teamben lépett pályára.
casaubon
védelemben a CB posztot még mindig nagyon kevésnek érzem, még ez ellen a harmatgyenge Hawks Offense ellen sem voltak valami jók, pedig ez most tényleg nem volt nagy erőfelmérő..
Pep71
jövőhéten tesztelve lesz a secondary, Julio Jones fantasy-birtokosok dörzsölhetik...

több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
néhány érdekesség:

49 védekezőjáték volt, a safetyk közül mindig a pályán volt HaHa és Burnett - de Brice is 47-szer. a középső linebackerek közül viszont Ryan és Thomas is csak 5-5 snapet töltött a pályán, Martinez pedig 40-et.

ő egyébként az egyik, aki Daniels és Perry "árnyékában" remekül játszott, eddigi legjobb meccse volt szerintem, a PFF-nél Perry után övé a legjobb osztályzat, Danielst is megelőzi (ezzel persze nem akarom azt mondani, hogy jobban is játszott nála). a másik, akiről kevesebb szó esett, az Clark, nagyon biztos pontja volt ő is a falnak.

és aki még említésre méltó: Vogel. első meccsén 40 yard fölötti átlagot hozott, és akkor se remegett a lába, amikor az endzone-ból kellett puntolnia. mondhatni, nem ehhez vagyunk szokva 😊

Josh Jones viszont egyelőre csak a special teamben lépett pályára.
casaubon
védelemben a CB posztot még mindig nagyon kevésnek érzem, még ez ellen a harmatgyenge Hawks Offense ellen sem voltak valami jók, pedig ez most tényleg nem volt nagy erőfelmérő..
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
néhány érdekesség:

49 védekezőjáték volt, a safetyk közül mindig a pályán volt HaHa és Burnett - de Brice is 47-szer. a középső linebackerek közül viszont Ryan és Thomas is csak 5-5 snapet töltött a pályán, Martinez pedig 40-et.

ő egyébként az egyik, aki Daniels és Perry "árnyékában" remekül játszott, eddigi legjobb meccse volt szerintem, a PFF-nél Perry után övé a legjobb osztályzat, Danielst is megelőzi (ezzel persze nem akarom azt mondani, hogy jobban is játszott nála). a másik, akiről kevesebb szó esett, az Clark, nagyon biztos pontja volt ő is a falnak.

és aki még említésre méltó: Vogel. első meccsén 40 yard fölötti átlagot hozott, és akkor se remegett a lába, amikor az endzone-ból kellett puntolnia. mondhatni, nem ehhez vagyunk szokva 😊

Josh Jones viszont egyelőre csak a special teamben lépett pályára.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azt megtudtuk többek között. hogy Bulaga nagyon kell ebbe a falba.

A védők előtt pedig le a kalappal, amikor kitessékelték a Hawks elkapót oldal vonalon kívülre...
Daniels meg egy állat.

több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Ez egy rohadt kemény meccs volt, egy rohadt jó csapat ellen.
Nem biztos, hogy fogunk ehhez hasonló D-vel találkozni idén.
James007
Ez úgy volt rohadt kemény, hogy gyakorlatilag egy O line nélküli csapat ellen játszottunk. A D-vel megszenvedtünk rendesen, Ők tették szorossá a meccset. (Szerintem) a folytatás sem lesz könnyű, nem gyenge sorsolásunk a szezon kezdésre.
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Ez egy rohadt kemény meccs volt, egy rohadt jó csapat ellen.
Nem biztos, hogy fogunk ehhez hasonló D-vel találkozni idén.
több mint 6 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Lesz ez még jobb is ..

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Gratulálok srácok, akárki, akármit mond megérdemelt volt.
TGA
A 0-3-as félidőtök rekordbeállítás. Nagy gratula a D-hez, a falhoz meg sok nyugtatót!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Gratulálok srácok, akárki, akármit mond megérdemelt volt.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Tippek a szezonra?
11-5
Az SB-n megverjük a Steelerst.
Tactful Cactus
19-0
alatriste
12-4
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tippek a szezonra?
11-5
Az SB-n megverjük a Steelerst.
Tactful Cactus
19-0


Liverpool Fc fan