Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Biztos már kurvára zavarta Oliviát, hogy azonnal sárga zászlót dobnak rá ha hozzáér Aaronhoz.
Bazzani
Face | mask | palm

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ma lesz a bowl.hu mock draft játéka. Az előzetesek szerint én fogok húzni a játék során a GBnek, azonban külföldről fogok du/este hazamenni. Tud valaki esetleg beugró ember lenni arra az esetre, ha mégse érnék gép elé időben? Remélem nem lesz probléma, de azért akármi megtörténhet.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
bulvár rovat: Áron és Olivia szétmentek.
Valakinek van száma a leányhoz? 😀
bergerdani
Van.

 www.youtube.com/watch?v=6MCjW7-1j1Q
Stez
Nekem csak az lenne a kérdésem,hogy ezt hogy találtad. 😀
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bulvár rovat: Áron és Olivia szétmentek.
Valakinek van száma a leányhoz? 😀
bergerdani
Van.



Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bulvár rovat: Áron és Olivia szétmentek.
Valakinek van száma a leányhoz? 😀
bergerdani
Biztos már kurvára zavarta Oliviát, hogy azonnal sárga zászlót dobnak rá ha hozzáér Aaronhoz.

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
bulvár rovat: Áron és Olivia szétmentek.
Valakinek van száma a leányhoz? 😀

Mindig jövőre
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Érdemes figyelni, mely játékosokkal beszélgetnek el Tedék a draft előtt. Az elmúlt 5 évben 20% körüli azon játékosok aránya, akik végül itt kötnek ki. Igaz, 5-6-7. kör és UDFA.
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Don Jackson marad
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ego Ferguson a fedélzeten.
Gergőbácsi
Sokáig nem élvezhette a Wisconsini tavaszt.

 www.acmepackingcompany.com/2017/4/5/15199224/packers-waive-ego-ferguson-after-failed-physical-nfl-2017
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ego Ferguson a fedélzeten.
Gergőbácsi
csak szerényen..
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Ego Ferguson a fedélzeten.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Talán,ha egyszer szavaztam,akkor is az első körben. Valahogy sosem érdekeltek ezek a közönségszavazások,inkább egy SB győzelem az,ami felvillanyozna. 😀
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Érdekes, ahogy én nézegetem a szavazásokat, olyan 50 százalék körül szokott lenni a Pats, és utána az összes többi. Mondjuk valamivel többen is szoktak részt venni rajta, mint a Sport Tv-sen 😊
Wyatt
Ha ez a szavazás is abban a rendszerben lett volna, ugyanaz lenne a végeredmény. Ezért jogos a cikkben, hogy a "leginkább elfogadott csapat a Packers".
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes, ahogy én nézegetem a szavazásokat, olyan 50 százalék körül szokott lenni a Pats, és utána az összes többi. Mondjuk valamivel többen is szoktak részt venni rajta, mint a Sport Tv-sen 😊

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
divatcsapat, kész

 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2017/03/30/nfl_kedvenccsapatvegeredmeny

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Leigazoltuk Justin McCray-t. Játszott vagy 7 hét preseason meccset a Tennesseenél, egyet pont ellenünk.
Egyébként korrekt gyakorlócsapat tag lesz. A tesója nem sok vizet zavart nálunk.
Persze lehet, hogy Barclay-t simán lejátszaná...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Véleményem szerint Guion helyére jön majd Zsan. Empty korrekt jellemzést adott. Szerintem arra lehet tőle számítani majd mint amit Letroytól is kaptunk.
Alapvetően a DLbe nem neki kell villognia, arra ott van Daniels az egység sztárja v. Clark mint első körös, de kell valaki mögéjük a rotációba. Guion újra 4 meccsre el van meszelve így kellett valaki megbízható.
Jelenleg nem látom hogy maradhatna ez után Guion a csapatnál.
Az alapnak mondható 2emberes DLbe az előbb említett kettős kezdő, mögöttük Zsan itt van mint rutinos csere aki tud akár pár meccsen kezdeni is és Lowry-val ott a fiatal project ember is + apró.
Ebbe a sorba fölösleges még egy rutinos, de egy jó munkás embernél nem jobb DL man szerintem.
alatriste
Jo, hogy irod Lowryt, a napokban jutott eszembe, hogy o azert villantott mar tavaly, es ha nala is lesz egy Jake Ryan-szeru fejlodes masodik evere, azzal sokat nyerhetne a vedelem.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Véleményem szerint Guion helyére jön majd Zsan. Empty korrekt jellemzést adott. Szerintem arra lehet tőle számítani majd mint amit Letroytól is kaptunk.
Alapvetően a DLbe nem neki kell villognia, arra ott van Daniels az egység sztárja v. Clark mint első körös, de kell valaki mögéjük a rotációba. Guion újra 4 meccsre el van meszelve így kellett valaki megbízható.
Jelenleg nem látom hogy maradhatna ez után Guion a csapatnál.
Az alapnak mondható 2emberes DLbe az előbb említett kettős kezdő, mögöttük Zsan itt van mint rutinos csere aki tud akár pár meccsen kezdeni is és Lowry-val ott a fiatal project ember is + apró.
Ebbe a sorba fölösleges még egy rutinos, de egy jó munkás embernél nem jobb DL man szerintem.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Azért beszarás, hogy Ted Thompson testében egy idegen lakozik és így szórja a pénzt! Közben Szancsó aláírt a szomszédba.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
@AdamSchefter
Former Washington DT Ricky Jean Francois signed a one-year, $3M deal with Packers, per source.

Ha már nálunk volt látogatóban, alá is írt 😊
Személy szerint nagyon örülök
gamerkr
Azt hiszem ezzel fel lehet készülni Guion cutra. 3.2M spórolás lenne vele.
alatriste
Mire lehet számítani ettől a Ricky gyerektől? Nagyon nem ismerem az eddigi munkásságát.
James007
Klasszik rutinos jó munkásember, futás és passz ellen sem gyenge, de egyikben sem kiemelkedő, nem tőle lesz extra a DL, viszont azért hozzá tud tenni az egység teljesítményéhez. Rotációban simán alkalmazható minőségi csere, aki esetében nem kell keresni a pánikgombot ha úgy alakul h kezdenie kell.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
@AdamSchefter
Former Washington DT Ricky Jean Francois signed a one-year, $3M deal with Packers, per source.

Ha már nálunk volt látogatóban, alá is írt 😊
Személy szerint nagyon örülök
gamerkr
Azt hiszem ezzel fel lehet készülni Guion cutra. 3.2M spórolás lenne vele.
alatriste
Mire lehet számítani ettől a Ricky gyerektől? Nagyon nem ismerem az eddigi munkásságát.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
@AdamSchefter
Former Washington DT Ricky Jean Francois signed a one-year, $3M deal with Packers, per source.

Ha már nálunk volt látogatóban, alá is írt 😊
Személy szerint nagyon örülök
gamerkr
Azt hiszem ezzel fel lehet készülni Guion cutra. 3.2M spórolás lenne vele.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@AdamSchefter
Former Washington DT Ricky Jean Francois signed a one-year, $3M deal with Packers, per source.

Ha már nálunk volt látogatóban, alá is írt 😊
Személy szerint nagyon örülök

több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Christine Michael marad.
LN
kell a depth, kíváncsi vagyok mit tud virítani egy teljes itt töltött offseason-nel.
gamerkr
erdekes ez a Montgomery, Michael, Jackson trio, esetleg Crockett-tal kiegeszulve, de biztos, hogy jon meg valaki, akar a draft hatso korebol, akar UDFA.
casaubon
Plusz Ripkowski
Szerintem ezzel a futókat Ted ki is pipálta.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Christine Michael marad.
LN
kell a depth, kíváncsi vagyok mit tud virítani egy teljes itt töltött offseason-nel.
gamerkr
erdekes ez a Montgomery, Michael, Jackson trio, esetleg Crockett-tal kiegeszulve, de biztos, hogy jon meg valaki, akar a draft hatso korebol, akar UDFA.