Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

Lacy mégis a Lambeaun kezdi meg az idényt, a végén pedig a Ford Fielden fejezzük majd be a szezont.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Packers on the clock! Szurkolói mock draft játék!

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Joe Mixon RB Oklahoma

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
casaubon: Charles Harris EDGE Missouri
alatriste: Tre'Davious White CB LSU
Nelson87: T.J. Watt LB Wisconsin
alatriste
Kevin King
nando89
Quincy Wilson CB Florida
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
casaubon: Charles Harris EDGE Missouri
alatriste: Tre'Davious White CB LSU
Nelson87: T.J. Watt LB Wisconsin
alatriste
Kevin King
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
casaubon: Charles Harris EDGE Missouri
alatriste: Tre'Davious White CB LSU
alatriste
Tedd kiemelt hsz-be 😊
(majd később lehet én is tippelek)

több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
casaubon: Charles Harris EDGE Missouri
alatriste: Tre'Davious White CB LSU
alatriste
T.J Watt
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
casaubon: Charles Harris EDGE Missouri
alatriste: Tre'Davious White CB LSU
Nelson87: T.J. Watt LB Wisconsin
nando89: Kevin King CB Washington, gratulálok, ön nyert!
Pep71: Quincy Wilson CB Florida
Gergőbácsi: Joe Mixon RB Oklahoma
empty taxi: Kevin King CB Washington, gratulálok, ön nyert!
drip: Tre'Davious White CB LSU
iktriad: Dalvin Cook, RB Florida St.
Janek: Tyus Bowser LB Houston
LN: Trade ki az első körből. gratulálok, ön nyert!

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
.
nando89
Nekem eddig az utóbbi négy évből 2szer összejött.
2013: Lacy pipa! (bár 2. körben)
2014: Clinton-Dix pipa!
2015: Eric Kendricks v. Benardrick McKinney nope
2016: Vernon Butler v. Myles Jack nope.

Ha gondoljátok mehet egy tipp mindenkitől (like Colts topic).
A nyertes pedig megkapja Lacy elvesztett Burger King pontgyűjtő kártyáját.
alatriste
negy evvel ezelottre mar nem tudok visszaemlekezni, csak arra, hogy nem jott be a tippem 😊
az elmult harombol egy: Clinton-Dix, utana McKinney, tavaly A'Shawn Robinson (itt legalabb a poszt megvolt).

Most azt mondom: Charles Harris (talan bennmarad addig).
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
.
nando89
Nekem eddig az utóbbi négy évből 2szer összejött.
2013: Lacy pipa! (bár 2. körben)
2014: Clinton-Dix pipa!
2015: Eric Kendricks v. Benardrick McKinney nope
2016: Vernon Butler v. Myles Jack nope.

Ha gondoljátok mehet egy tipp mindenkitől (like Colts topic).
A nyertes pedig megkapja Lacy elvesztett Burger King pontgyűjtő kártyáját.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
-
alatriste
Nagyon várja mindenki az OLB-CB duót,de egyre erősödik bennen az érzés,hogy Ted meglep minket egy WR-rel az első kör végén. 😀
Szinte látom magam előtt,hogy faarccal ülök a név bemondása után. 😀
Nelson87
Nagyon faarcal fogok ülni, bármilyen pick előtt ami az O-ba jön első körben. Itt van Rodgers, vannak célpontjai is (Benettel még inkább). MM is kezdi elhagyni a fut-fut-imádkoz hátha AR még a 3&7et is megold sémát. Oda kell adni Rodgers kezébe a labdát és ba*ni a futásra ha megy a passzjáték. Erre a szerepre Monty is elég lehet de nyilván kell még RB mellé. Egyedül a RB húzásnál nem érezném azt, hogy teljesen felesleges húzunk az O-ba, de még az is arcráncolós lenne. Rodgers passzoljon, mi meg turbózzuk a D-t amennyire csak lehet.
A D-be igazából a DL és S soron kívül jöhet húzás bárhova, de nyilván az OLB, CB a need és ILB-be fölösleges, most, hogy megvannak a kezdők.

Nagyon remélem, hogy Lamp-ot kiviszi valaki majd még előttünk mert valószínűleg akkor hagyom ott a csába az egészet, ha 2 év alatt elveszítünk 2 elite G-ot majd csapatmanagement címszó alatt azt monduk, hogy mégis pótolni kell őket így G-ot húzunk 1. körben.
Szerencsére Taylor tavaly nem volt borzasztó sőt, sima nfl átlagot hozott, Spriggs pedig felcserés befektetés. Így kicsit magamat is hitegetem, hogy nem fog G jönni magasan. Akkor pedig tényleg hova húznák még az O-ba? 😀
A 3 kezdő WR megvan plusz Allison is nagyon ígéretes.
A fal oszlopai adottak. 2 bitang jó T és egy remek C.
TE már újra van, je-je-je
RB az egyedüli need az O-ba, de a D meg annyira szenvedős, hogy fölösleges ezt az ollót még nagyobbra nyitni. Jöjjön a kedvenc Edge vagy CB pick majd, amelyikből épp a legmagasabban van elérhető ember a boardunkról és legyen az bárki (majdnem bárki) nem fogok elégedetlen lenni (max picit).
alatriste

Én azt gondolom jönni fog egy G de nem előbb mint a 3-4. kör , ott már azt mondom ok .
Cb picknél 1et kérek semmi kép ne Teez Tabor...nagyon nem tetszik Combine eredményei is szarok , lassú , nem szeretném .
Conley/Kevin King /Wilson őket viszont nagyon bírnám .
Tj Watt én első kört érte nem igen adnék , 1 évet játszott csak ezen a poszton..kicsit kiforratlannak gondolom , és sebessége sem jön be igazán .Charles Harris , Taco Charlton , viszont tetszik , de mivel még sosem húzta TT akit szerettem volna , nem is reménykedem 😀
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
-
alatriste
Nagyon várja mindenki az OLB-CB duót,de egyre erősödik bennen az érzés,hogy Ted meglep minket egy WR-rel az első kör végén. 😀
Szinte látom magam előtt,hogy faarccal ülök a név bemondása után. 😀
Nelson87
Nagyon faarcal fogok ülni, bármilyen pick előtt ami az O-ba jön első körben. Itt van Rodgers, vannak célpontjai is (Benettel még inkább). MM is kezdi elhagyni a fut-fut-imádkoz hátha AR még a 3&7et is megold sémát. Oda kell adni Rodgers kezébe a labdát és ba*ni a futásra ha megy a passzjáték. Erre a szerepre Monty is elég lehet de nyilván kell még RB mellé. Egyedül a RB húzásnál nem érezném azt, hogy teljesen felesleges húzunk az O-ba, de még az is arcráncolós lenne. Rodgers passzoljon, mi meg turbózzuk a D-t amennyire csak lehet.
A D-be igazából a DL és S soron kívül jöhet húzás bárhova, de nyilván az OLB, CB a need és ILB-be fölösleges, most, hogy megvannak a kezdők.

Nagyon remélem, hogy Lamp-ot kiviszi valaki majd még előttünk mert valószínűleg akkor hagyom ott a csába az egészet, ha 2 év alatt elveszítünk 2 elite G-ot majd csapatmanagement címszó alatt azt monduk, hogy mégis pótolni kell őket így G-ot húzunk 1. körben.
Szerencsére Taylor tavaly nem volt borzasztó sőt, sima nfl átlagot hozott, Spriggs pedig felcserés befektetés. Így kicsit magamat is hitegetem, hogy nem fog G jönni magasan. Akkor pedig tényleg hova húznák még az O-ba? 😀
A 3 kezdő WR megvan plusz Allison is nagyon ígéretes.
A fal oszlopai adottak. 2 bitang jó T és egy remek C.
TE már újra van, je-je-je
RB az egyedüli need az O-ba, de a D meg annyira szenvedős, hogy fölösleges ezt az ollót még nagyobbra nyitni. Jöjjön a kedvenc Edge vagy CB pick majd, amelyikből épp a legmagasabban van elérhető ember a boardunkról és legyen az bárki (majdnem bárki) nem fogok elégedetlen lenni (max picit).


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Próbáltam kicsit utánajárni, hogy kikkel is találkozott a csapat vezetősége az elmúlt időszakba. Idő hiányában nem volt alapos a kutatás, de azt kiderült, hogy most se vittük túlzásba a találkozókat. Vicces, hogy szezon közben mennyi témát ad a csapat a hol jó hol botrányos egyes csapatrészekkel, majd a holtszezon nálunk valóban holt. 😊

Ami feltűnt:
1) Viszonylag sok RB-el beszélgettünk vagy néztük meg.
- D. Cook-ot a Combine-on.
- Aaron Jones szintén Combine.
- Joseph Wiliiams a Shrine Game-en.
- Joe Mixon Privát Visit (!).
- Tarik Cohen Workout
A listából nyilván szemet szúr két első körös tehetség: Cook és Mixon. A gond, hogy előbbinek elég hosszú a koordtörténete (Lacy után lehet nem egy újabb félig rokkant RB kellene), fumble gondokkal kűzd és nem is valószínű, hogy bent lesz az első kör végén. Míg Mixonnak volt egy elég nagy port kavart balhéja amikor is, amolyan Rice módra kiütötte a barátnőjét egy kávézóban. Mixon ezen kívül azonban a pályán egy remek tehetség és az 1 hónappal ezelőtti állapotokhoz képest kezd újra felfelé jönni a boardokon.
Utánuk Williamst látszik 4. körös tehetségnek, a másik két srác 6.-7. körös vagy UDFA kaliber RB.
Így elsőre azt mondom, hogy Mixon és Williams lehet érdekes. Mixonnal biztos elbeszélgettek arról a bizonyos esetről. Mindkét futó jól illene Monty mellé. Mixon akár első napos kezdő tehetség, every down back ha meg tudta győzni a vezetőséget. Williams egy jó kis erőfutó, nem túl tapasztalt elkapásoknál és pass protba is van fejlődnie, de Ő egy kifejezetten jó kis tandemet alkothatna Montyval a középső körökből.

2) Nem vittük túlzásba az első körre taksált tehetségekkel való kapcsolatfelvételt.
- A Cook, Mixon pároson kívül találkozott a vezetőség Cunningammel (ILB-OLB), Wattal (OLB), és Humphreyel (CB) a Combine-on. Moreauval (CB )Shrine Game-en.
- Humphreyt remélem nem akartuk komolyan venni. Megannyi remek CB tehetség van idén, jobbnál jobb játékosok, remélem őt hagyjuk tovább csorogni majd. Hump remek játékos 10y-ig. Azonban mély útvonalakon a gyorsabb, fordulékonyabb WR-ek már a college szinten is többször okoztak neki gondot. Valahogy tökéletesen beleillene a Rollins, Randall tavaly mutatott szenvedésébe a gyors WR-ek ellen. A méretei jók egy no1 CB-hez, de egyetemen az egyik legjobb front7 segítette a munkáját és így is előjöttek a hiányosságai.
- Watt szerintem minőségi pick lehet. OLB-be kell a depth és akár Clay szintű ILB-be mozgás is a levegőben van.
- Cunningam, mint LB viszont nekem rengeteg miss tck-t mutatott. 2 év alatt egy ILBtől 34 miss tck baromi sok. Persze mellette kismillió másik jó megmozdulás is, sok TFL és coverben sem ügyetlen srác. Modern 3down LB, de pont olyan a megítélése nekem, hogy 1. kör végét még nem adnék érte, második körben pedig már nem hiszem, hogy bent lesz nálunk. Ráadásul a Ryan-Martinez kettős tavaly nekem nagyon kellemes csalódás volt. Thomas pedig 3. down LB-nek jó. Így ilyen pass rush és CB gondok mellett nekem most (jaj de jó ezt végre mondani) az ILB nem tűnik akkora neednek. És ugye tudjuk, hogy TT akkor sem húzott ILB-t amikor a szemét szúrta akkora hiányposzt volt, most, hogy sikerült 2 középső körös srácból elfogadható kezdőt csinálni szerintem ez nem is lehet nagy kérdés. Kell az ILB mélység, de nem top pickkel.

Így előljáróban ennyi. Nagyon sok forgatókönyvet el tudok képzelni a draftunk elejére, de sajnos a visit list-ből sokkal nem lettem most sem okosabb. 😊

Továbbra is tartom, hogy OLB, CB duó kell nekünk a draft elején. Szerencsénkre mind a két poszt mély idén, de talán több a magasabbra taksált edge játékos, így én 1. körben oda várok picket és 2. körben CB-et.
Lang elengedésénél is dühösebb lennék, ha OG-t húznánk első két körben. Ha O-ba jön valaki top pick az max 2. körös legyen és futó.


Ja, új az aláírásom, köszönet érte @Matthew99nak. Igazán király lett!
TT pedig kapja be Lang-ot így is rátetettem, hogy már oroszlán.
alatriste
Nagyon várja mindenki az OLB-CB duót,de egyre erősödik bennen az érzés,hogy Ted meglep minket egy WR-rel az első kör végén. 😀
Szinte látom magam előtt,hogy faarccal ülök a név bemondása után. 😀
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
A. J. Hawk ujra a Packersnel. Igaz, csak azert, hogy innen vonulhasson vissza.

 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/LB-AJ-Hawk-retires-as-a-Packer/29654de9-659e-48e8-a831-dac75f6193a2?campaign=sf71204804_FB_C-Content-GB_CT-Press+Release-GB_sf71204804&qwr=nomob
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Próbáltam kicsit utánajárni, hogy kikkel is találkozott a csapat vezetősége az elmúlt időszakba. Idő hiányában nem volt alapos a kutatás, de azt kiderült, hogy most se vittük túlzásba a találkozókat. Vicces, hogy szezon közben mennyi témát ad a csapat a hol jó hol botrányos egyes csapatrészekkel, majd a holtszezon nálunk valóban holt. 😊

Ami feltűnt:
1) Viszonylag sok RB-el beszélgettünk vagy néztük meg.
- D. Cook-ot a Combine-on.
- Aaron Jones szintén Combine.
- Joseph Wiliiams a Shrine Game-en.
- Joe Mixon Privát Visit (!).
- Tarik Cohen Workout
A listából nyilván szemet szúr két első körös tehetség: Cook és Mixon. A gond, hogy előbbinek elég hosszú a koordtörténete (Lacy után lehet nem egy újabb félig rokkant RB kellene), fumble gondokkal kűzd és nem is valószínű, hogy bent lesz az első kör végén. Míg Mixonnak volt egy elég nagy port kavart balhéja amikor is, amolyan Rice módra kiütötte a barátnőjét egy kávézóban. Mixon ezen kívül azonban a pályán egy remek tehetség és az 1 hónappal ezelőtti állapotokhoz képest kezd újra felfelé jönni a boardokon.
Utánuk Williamst látszik 4. körös tehetségnek, a másik két srác 6.-7. körös vagy UDFA kaliber RB.
Így elsőre azt mondom, hogy Mixon és Williams lehet érdekes. Mixonnal biztos elbeszélgettek arról a bizonyos esetről. Mindkét futó jól illene Monty mellé. Mixon akár első napos kezdő tehetség, every down back ha meg tudta győzni a vezetőséget. Williams egy jó kis erőfutó, nem túl tapasztalt elkapásoknál és pass protba is van fejlődnie, de Ő egy kifejezetten jó kis tandemet alkothatna Montyval a középső körökből.

2) Nem vittük túlzásba az első körre taksált tehetségekkel való kapcsolatfelvételt.
- A Cook, Mixon pároson kívül találkozott a vezetőség Cunningammel (ILB-OLB), Wattal (OLB), és Humphreyel (CB) a Combine-on. Moreauval (CB )Shrine Game-en.
- Humphreyt remélem nem akartuk komolyan venni. Megannyi remek CB tehetség van idén, jobbnál jobb játékosok, remélem őt hagyjuk tovább csorogni majd. Hump remek játékos 10y-ig. Azonban mély útvonalakon a gyorsabb, fordulékonyabb WR-ek már a college szinten is többször okoztak neki gondot. Valahogy tökéletesen beleillene a Rollins, Randall tavaly mutatott szenvedésébe a gyors WR-ek ellen. A méretei jók egy no1 CB-hez, de egyetemen az egyik legjobb front7 segítette a munkáját és így is előjöttek a hiányosságai.
- Watt szerintem minőségi pick lehet. OLB-be kell a depth és akár Clay szintű ILB-be mozgás is a levegőben van.
- Cunningam, mint LB viszont nekem rengeteg miss tck-t mutatott. 2 év alatt egy ILBtől 34 miss tck baromi sok. Persze mellette kismillió másik jó megmozdulás is, sok TFL és coverben sem ügyetlen srác. Modern 3down LB, de pont olyan a megítélése nekem, hogy 1. kör végét még nem adnék érte, második körben pedig már nem hiszem, hogy bent lesz nálunk. Ráadásul a Ryan-Martinez kettős tavaly nekem nagyon kellemes csalódás volt. Thomas pedig 3. down LB-nek jó. Így ilyen pass rush és CB gondok mellett nekem most (jaj de jó ezt végre mondani) az ILB nem tűnik akkora neednek. És ugye tudjuk, hogy TT akkor sem húzott ILB-t amikor a szemét szúrta akkora hiányposzt volt, most, hogy sikerült 2 középső körös srácból elfogadható kezdőt csinálni szerintem ez nem is lehet nagy kérdés. Kell az ILB mélység, de nem top pickkel.

Így előljáróban ennyi. Nagyon sok forgatókönyvet el tudok képzelni a draftunk elejére, de sajnos a visit list-ből sokkal nem lettem most sem okosabb. 😊

Továbbra is tartom, hogy OLB, CB duó kell nekünk a draft elején. Szerencsénkre mind a két poszt mély idén, de talán több a magasabbra taksált edge játékos, így én 1. körben oda várok picket és 2. körben CB-et.
Lang elengedésénél is dühösebb lennék, ha OG-t húznánk első két körben. Ha O-ba jön valaki top pick az max 2. körös legyen és futó.


Ja, új az aláírásom, köszönet érte @Matthew99nak. Igazán király lett!
TT pedig kapja be Lang-ot így is rátetettem, hogy már oroszlán.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
James007
Na most, hogy két kísérletből sem érted a lényeget, az már nem az én gondom 😊

több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Első körben én is az OLB-t tartom fontosabbnak,CB class olyan mély,hogy 100%,hogy találunk minőségi játékost a 2. körben is(Tabor pl. simán első körös prospect nálam,szóval azzal a húzással kiegyeznék).
Nelson87
"The Packers have released CB Makinton Dorleant"

CB lesz az a first pick
James007
a ketto kozott mondjuk nincs osszefugges 😊
casaubon
Annyi pont van, hogy lehessen róla vitatkozni..
James007
Egy első éves, UDFA CB egy karrier tackle-lel?
Hmm
Nehogy kivágjátok Hundleyt, lehetne vitatkozni a QB-draftról is
Wyatt
Kedves okostojás barátom, Dorleant kivágása előtt is úgy gondoltam, hogy CB pick lesz az első.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Első körben én is az OLB-t tartom fontosabbnak,CB class olyan mély,hogy 100%,hogy találunk minőségi játékost a 2. körben is(Tabor pl. simán első körös prospect nálam,szóval azzal a húzással kiegyeznék).
Nelson87
"The Packers have released CB Makinton Dorleant"

CB lesz az a first pick
James007
a ketto kozott mondjuk nincs osszefugges 😊
casaubon
Annyi pont van, hogy lehessen róla vitatkozni..
James007
Egy első éves, UDFA CB egy karrier tackle-lel?
Hmm
Nehogy kivágjátok Hundleyt, lehetne vitatkozni a QB-draftról is

több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Első körben én is az OLB-t tartom fontosabbnak,CB class olyan mély,hogy 100%,hogy találunk minőségi játékost a 2. körben is(Tabor pl. simán első körös prospect nálam,szóval azzal a húzással kiegyeznék).
Nelson87
"The Packers have released CB Makinton Dorleant"

CB lesz az a first pick
James007
a ketto kozott mondjuk nincs osszefugges 😊
casaubon
Annyi pont van, hogy lehessen róla vitatkozni..

Szerkesztette: James007
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Első körben én is az OLB-t tartom fontosabbnak,CB class olyan mély,hogy 100%,hogy találunk minőségi játékost a 2. körben is(Tabor pl. simán első körös prospect nálam,szóval azzal a húzással kiegyeznék).
Nelson87
"The Packers have released CB Makinton Dorleant"

CB lesz az a first pick
James007
Én továbbra is egy Pass rusher-et várok első körben.
Nagyon gyengék voltak tavaly a cornereink...de Randall és Rollins is korai körös , jött Hause , Gunter pedig korrekt ha nem az ellenfél legjobbját kell fognia 4. opciónak jó.
Ezért meg azért mert mély a Cb class , én úgy érzem második körben fog jönni csak Cb.
Persze ha egy Conley lecsúszna a 29. ik helyik azért húzzuk be .
De nálam most így fest a dolog :
1. Olb/edge
2.Cb
3.OG
4.S/Rb

Szerkesztette: nando89
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Első körben én is az OLB-t tartom fontosabbnak,CB class olyan mély,hogy 100%,hogy találunk minőségi játékost a 2. körben is(Tabor pl. simán első körös prospect nálam,szóval azzal a húzással kiegyeznék).
Nelson87
"The Packers have released CB Makinton Dorleant"

CB lesz az a first pick
James007
a ketto kozott mondjuk nincs osszefugges 😊
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Első körben én is az OLB-t tartom fontosabbnak,CB class olyan mély,hogy 100%,hogy találunk minőségi játékost a 2. körben is(Tabor pl. simán első körös prospect nálam,szóval azzal a húzással kiegyeznék).
Nelson87
"The Packers have released CB Makinton Dorleant"

CB lesz az a first pick
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Első körben én is az OLB-t tartom fontosabbnak,CB class olyan mély,hogy 100%,hogy találunk minőségi játékost a 2. körben is(Tabor pl. simán első körös prospect nálam,szóval azzal a húzással kiegyeznék).
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
No hát lement ez a szurkolói mock draft játék. Íme a végeredmény(em):
1/29 T.J. Watt, LB (Wisconsin)
2/61 Jalen Tabor CB (Florida)
3/93 Malachi Dupre WR (LSU)
4/134 Adam Bisnowaty T (Pittsburgh)
5/17 Austin Rehkow P (Idaho)
5*/182 Jon Toth C (Kentucky)
6/212 Dare Ogunbowale RB (Wisconsin)
7/247 Damor'ea Stringfellow, WR (Ole Miss)

alatriste
a 8 pickbol hatot egybol alairok 😊
Wattban nagy a potencial, Taborrol meg nagyon hasonlo, amit irtal, mint amilyen Sherman volt a draft elott:
3. korben nekem korai a wr. nem tudom, ki volt elerheto, de ott egy RB kellene, Montgomerynek nem nagyon volt olyan meccse, amikor tomtek labdaval, melle kell meg valaki
4. koros falemberek mar sokszor bevaltak a csapatnal 😊
5. koros punter - bevallom, semmit nem tudok a fiurol, ha nagyon jo, akkor megeri, mert Schumnak ugyan voltak jo meccsei, de amugy egy kozepes atlagot hozott
a tobbi meg siman BPA, es tenyleg, egy ILB meg elferne azert

de osszessegeben ez egy kivalo draft lenne 😊
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
No hát lement ez a szurkolói mock draft játék. Íme a végeredmény(em):
1/29 T.J. Watt, LB (Wisconsin)
2/61 Jalen Tabor CB (Florida)
3/93 Malachi Dupre WR (LSU)
4/134 Adam Bisnowaty T (Pittsburgh)
5/17 Austin Rehkow P (Idaho)
5*/182 Jon Toth C (Kentucky)
6/212 Dare Ogunbowale RB (Wisconsin)
7/247 Damor'ea Stringfellow, WR (Ole Miss)


Első körben sajnos nem én választottam, mert hosszú utam volt a játék alatt haza külföldről és sikeresen elnéztem a kezdés időpontját.
- Watt ennek ellenére nem tűnik rossz választásnak. (Igen annak a Wattnak az öccse, és a helyi egyetemről jön). Ha jelen lettem volna Ő lett volna a 2. target, egy CB után, de teljesen vállalható. Az OLB poszt ráadásul szerintem a 2. legnagyobb hiányposztunk. Perry egyenlőre one year wonder és csak reménykedni lehet, hogy fenn tudja tartani a 16os évet. A másik oldalra Matthews sem az a szörny már inkább csak meg-meg villan, de én még nem temetném. Ha nem lesz sérülése és ILB-be se kell sokszor visszamennie 17ben újra 10+ sacket szezont várok. Utánuk pedig már csak fiatal, még sokat nem bizonyító srácok vannak. A mai NFL-ben pedig ha nem mély a pass rush egységed akkor nem lesz eredményed.
- A második körre már megérkeztem, és jött is a CB pick. Tabor megítélésén sokat rontott a kifejezetten rossz combine eredményei (40y-on iszonyat lassú volt), de amikor az ember látja a game tapeket róla nem ez az érzése. Az se tett neki jót, hogy 2szer is el volt tiltva egyetemen egy megtagadott drogteszt és egy verekedés miatt, illetve nem egy magabiztos szerelő. DE! Eszméletlen jó a srác coveben. Nagyon jól követi az elkapót, nehéz lerázni és közben figyeli az irányítót is. Ezáltal sok a leütött labdája és volt INT-je is. Jól érzi a zónákat és adja át/veszi fel az embert. Bele kell nevelni, hogy figyeljen a kezére, de egy jó értelemben (is) vett agresszív CB, akit én szívesen látnék az egyik szélén a pályának. Futás ellen van 2 jó safetynk de nagyon hiányzik a csapatból egy olyan CB aki el tud menni az ellenfél no1 elkapójával. Én látom Taborban ezt a képességet.
- A harmadik körben jön TT szokásos WR húzása. Dupre egyébként nagyjából itt tekinthető BPA-nak is. Rajta volt a szemem itt 1-2 futón is de nem akartam nagy reach-et így végül Dupre lett. Nelson nem lesz fiatalabb, Cobb hektikus, sokat sérült de amúgy is tud hullámzó lenni, emellett pedig nagyon sokat keres. Adams 1 sima 1 fordított, meglátjuk tud-e 2 egymást követő évben domináns lenni. A poszt lehet, hogy 2017-es szezonra fölösleges talán, de hosszú távon Dupre lehet a következő évek első számú elkapója. (* kifejtem alább)
- Bisnowaty egy remek mentalitású srác, aki az egyetemi tackle évei után könnyen lehet, hogy a profiknál majd guard lesz. No nekünk poszt ez kell. Nem volt jó értéken egyetemen is G-ot játszó srác, de Bisnowaty 2018-tól (Taylor szerződése lejár) akár beépülhet majd LG-ba, idén pedig jöhet a csata közte és Spriggs között a RG posztért. De inkább azt várom tőle, egy év tanulás után a jövő LG-ja lesz.
- Az első rugót vittem ki a drafton, de egyszer már véget kell vetni ennek a kálváriának a punter poszton...
- Toth választása mögött van néma szentimentalizmus is. (Nekem is ez a vezetéknevem). De Linsley mögül/mellől elment Tretter ráadásul Corey szerződése utolsó évébe lép. Nagyon remélem, hogy a Sitton, Lang korosabb G-ok elengedése mellett legalább Linsley pénzét megspóroltuk Toth pedig egy jó kis csere C lesz akár kezdő G potenciállal, ahol ugye mégmindig lyukasak vagyunk. Jon 4évig volt egybéként kezdő és egy nagyon megbízható jómunkás ember. Nem egy remek atléta de egy nagyon erős tökéletes felépítésű OL man, aki tudja miben gyenge és megpróbálja azokat az erősségeivel kompenzálni. A Senior Bowl meccsen többek figyelmét is felkeltette.
- Itt is a futó. Hanyagoltam a posztot, mert nem volt sosem jó értéken ember, és úgy voltam vele, hogy Monty lesz a no1 back Rip pedig jöhet a rövid yardos szitukra, így mindig találtam jobb megoldást. Amúgy pedig nem nagy baj, ha a legtöbbszőr dobjuk azt a labdát. Ogunbowale egy 2. számú futó volt a Budgersben és stílusra inkább hasonlít Starks-ra. Egy alacsony, gyors, jó irányváltási képességekkel rendelkező srác aki el is tudja kapni a labdát. Kellett a RB depth, kicsit talán később de végül jött is.
- Hetedik körben már ismét nem én húztam így gondolom kaptunk egy BPA választást, nem ismerem az embert így nem tudok róla mint mondani.

Tanulság:
1. Érj időben oda a játék kezdetére... de nem gond szerencsére a BPA húzása a szervezőknek épp jól sült el.
2. Egyszerűen pont úgy ment a draft, hogy hiába figyeltem minden pickem előtt, hogy milyen futók elérhetőek, sosem találtam jó választást, vagy ha igen kivitték előttem a targetem. IRL örülnék, hogy TT hamarabb hozna valakit, de az első két körben nagyon örülnék, ha IRL is OLB - CB párost húznánk.
3. Elkapót hozhattam volna később is és visszanézve talán a harmadik körben egy RB-et elhozhattam volna, de Nelson 32 lesz az új idényre és Cobbal együtt nagyon sokat is keresnek. A jövő egyértelműen nem az ővék. Adams bár újra biztató volt nagy kérdőjelek lesznek vele jövőre, hisz FA lesz. Ha jó lesz 3 nagy WR szerződés nem fér bele így az öregebbekből lesz távozó, ha pedig nem lesz jó vagy nem akarjuk megfizetni kell az utánpótlás a posztra, így a hosszú távú célt nézve Dupre jó választás is lehet (és ugye TT mindig hosszú távon gondolkozik (sajnos)).
4. ILB nem jött pedig szerettem volna, de sosem találkozott az érték a lehetőségekkel.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan