Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
szvsz ez nagyobb csoda lenne, mint Tebow összes idei fordítása együttSzobi22
miért? 😀Kampman
nézzük csak: van egy D-nk, ami nyeli a yardokat (igaz, hogy kapott pontokban kevésbé rossz) egy Giants ellen, akinek a passzjáték az egész szezonban működött, és a futójáték is elkezdett beindulni. illetve itt vagyunk mi, a liga legponterősebb alakulata, ahol végre mindenki visszatér. én sem állítom, hogy feltétlenül 80 pont lesz, de azért 30 alatti erősen meglepne. persze húzzuk be akárhogy 😀

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Eddig kissé borulátó voltam de tegnapi MM sajtótájékoztató után kezdek bízni a W-ben.
Kicsit korai de bekérdezem: ki mit tippel vasárnapra? Szerintem szoros meccsen W. Az elejét szokás szerint elbénázzuk de aztán beindulunk és a 4. negyedben megnyerjük.MaG1Xx
nagyon kevés pont lesz mindkét oldalon, az nyer aki az utolsó 3-4 percben jobban ott lesz fejben

tipp: 14-13 ideKampman
szvsz ez nagyobb csoda lenne, mint Tebow összes idei fordítása együttSzobi22
miért? 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Eddig kissé borulátó voltam de tegnapi MM sajtótájékoztató után kezdek bízni a W-ben.
Kicsit korai de bekérdezem: ki mit tippel vasárnapra? Szerintem szoros meccsen W. Az elejét szokás szerint elbénázzuk de aztán beindulunk és a 4. negyedben megnyerjük.MaG1Xx
nagyon kevés pont lesz mindkét oldalon, az nyer aki az utolsó 3-4 percben jobban ott lesz fejben

tipp: 14-13 ideKampman
szvsz ez nagyobb csoda lenne, mint Tebow összes idei fordítása együtt

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Eddig kissé borulátó voltam de tegnapi MM sajtótájékoztató után kezdek bízni a W-ben.
Kicsit korai de bekérdezem: ki mit tippel vasárnapra? Szerintem szoros meccsen W. Az elejét szokás szerint elbénázzuk de aztán beindulunk és a 4. negyedben megnyerjük.MaG1Xx
nagyon kevés pont lesz mindkét oldalon, az nyer aki az utolsó 3-4 percben jobban ott lesz fejben

tipp: 14-13 ide
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Eddig kissé borulátó voltam de tegnapi MM sajtótájékoztató után kezdek bízni a W-ben.
Kicsit korai de bekérdezem: ki mit tippel vasárnapra? Szerintem szoros meccsen W. Az elejét szokás szerint elbénázzuk de aztán beindulunk és a 4. negyedben megnyerjük.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bulaga, Bryan T Knee FP - - -
Clifton, Chad T Hamstring/Back LP - - -
Cobb, Randall WR Groin LP - - -
Francois, Robert LB Hamstring LP - - -
Jennings, Greg WR Knee FP - - -
Starks, James RB Ankle FP - - -


Az első biztató Injury report
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AFm3FiVzhhk

everyplay i'm huddlin'Fake
vótmákobalu91
de akkor is kib.szott jó! 😀 thx

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AFm3FiVzhhk

everyplay i'm huddlin'Fake
vótmá
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AFm3FiVzhhk

everyplay i'm huddlin'
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Fura lenne ha Oakland lenne Flynn végállomása. Elég sokat adtak ahhoz Palmerért. Még akkor is, ha az edzői kart söprik.
Viszont a OL szerintem ott rendben van, és ha tényleg innen megy oda edzeni valaki, akkor benne van a pakliban. Kérdés, Palmer hol köt ki akkor és mit kapnak érte.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Sziasztok!

A nagy PO csata felkészülése mellett ha vkinek lenne kis ideje nagyon örülnék pár értékelésnek a köv emberkékről:
Moss, Perry, Clements, Philbin.
Tudom, h semmi sem biztos, de gyanús, h némi GB staffot lenyúl hozzánk McKenzie és szeretnék róluk tudni vmit.
Moss és Philbin gondolom HCnek érkezhetne, Moss a favorit a riportok szerint...
Perry és Tom DC és OC szerepkörre lehet megoldás...

Ja és egy pár szónak Matt Flynnről is megköszönnék, hiszen tuti, h Flynn to Oakland lesz a sláger amíg el nem dől hova megy...

Előre is köszi!Rolni
Na most egy abszolút laikus hsz:
Azt hiszem Philbin mint OC mellett leginkább a GB offense teljesítménye szól, bár azt nem tudom, mennyi tényleges befolyása van ugye MM mint playhívó-playalkotó mellett. De gondolom rendszeresen és komolyan együttműködnek. Ha jól emlékszem, az utolsó 3-4 évben mindig top ten offense voltunk.
Moss a 2008-as szezon utáni D-staff mészárlás egyetlen túlélője, ha jól tudom. Az általa edzett ILB-sor szerintem egyben van, és a cserék is jól teljesítettek, amikor kellett. Szvsz Bishop fejlődése is nagyrészt őt is igazolja.
Clementsről elég annyi, hogy A-Rod és Flynn is dicsérte már, nyilván ez valamilyen szinten kötelező is, de úgy érzem tényleg sokra tartják. Feltételezem, hogy a McCarthy-féle QB-schoolban is bőven benne van a keze.
Perryről szerintem elég jó safety-sort edz.

Flynnel szemben elfogult vagyok. Amikor láttam játszani tényleges meccsszituban, nem garbage time-ban, akkor összességében meggyőző volt. Idén ugye láttuk a Detroit ellen, tavaly a Pats ellen is a végéig volt esély. A Lions elleni tavalyi, Rodgers agyrázkódás utáni beugrása után nem volt valami jó.
Jó edzői karral és türelemmel, mint - láthatólag - szerény és alázatos QB szvsz jó teljesítményre lehet képes. Akár már az első évében. Másrészt nem akárkik tanították a mesterségre, az egyik legjobb QB-t figyelhette.

Tényleg kíváncsi vagyok, hová kerül, szorítok az Oaklandnek.Gergőbácsi
Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ahogy olvasom, nem várnak annyira hideget, csak -4 és -9 C között, havazás valószínűsége nélkül. Ez bár nem ideális, de egy elfogadható a passzjátékra alkalmas lehet.
Másrészt nem tudom a Cicák ellen mennyire volt hideg, de láthatóan nem jött be az, hogy 'na, dome-team és meghal a hidegben' -típusú jóslat, amit elég sokan vártak. Pakoltak ránk rendesen.

Aláírom, frankó a Seahawks elleni 2007/2008-as PO meccs 2. félidejének időjárása, HA a kimenetel is olyan lenne. 😊 Egy kevésbé kemény téli este jobban fekszik ennek a csapatnak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Sziasztok!

A nagy PO csata felkészülése mellett ha vkinek lenne kis ideje nagyon örülnék pár értékelésnek a köv emberkékről:
Moss, Perry, Clements, Philbin.
Tudom, h semmi sem biztos, de gyanús, h némi GB staffot lenyúl hozzánk McKenzie és szeretnék róluk tudni vmit.
Moss és Philbin gondolom HCnek érkezhetne, Moss a favorit a riportok szerint...
Perry és Tom DC és OC szerepkörre lehet megoldás...

Ja és egy pár szónak Matt Flynnről is megköszönnék, hiszen tuti, h Flynn to Oakland lesz a sláger amíg el nem dől hova megy...

Előre is köszi!Rolni
Na most egy abszolút laikus hsz:
Azt hiszem Philbin mint OC mellett leginkább a GB offense teljesítménye szól, bár azt nem tudom, mennyi tényleges befolyása van ugye MM mint playhívó-playalkotó mellett. De gondolom rendszeresen és komolyan együttműködnek. Ha jól emlékszem, az utolsó 3-4 évben mindig top ten offense voltunk.
Moss a 2008-as szezon utáni D-staff mészárlás egyetlen túlélője, ha jól tudom. Az általa edzett ILB-sor szerintem egyben van, és a cserék is jól teljesítettek, amikor kellett. Szvsz Bishop fejlődése is nagyrészt őt is igazolja.
Clementsről elég annyi, hogy A-Rod és Flynn is dicsérte már, nyilván ez valamilyen szinten kötelező is, de úgy érzem tényleg sokra tartják. Feltételezem, hogy a McCarthy-féle QB-schoolban is bőven benne van a keze.
Perryről szerintem elég jó safety-sort edz.

Flynnel szemben elfogult vagyok. Amikor láttam játszani tényleges meccsszituban, nem garbage time-ban, akkor összességében meggyőző volt. Idén ugye láttuk a Detroit ellen, tavaly a Pats ellen is a végéig volt esély. A Lions elleni tavalyi, Rodgers agyrázkódás utáni beugrása után nem volt valami jó.
Jó edzői karral és türelemmel, mint - láthatólag - szerény és alázatos QB szvsz jó teljesítményre lehet képes. Akár már az első évében. Másrészt nem akárkik tanították a mesterségre, az egyik legjobb QB-t figyelhette.

Tényleg kíváncsi vagyok, hová kerül, szorítok az Oaklandnek.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Sziasztok!

A nagy PO csata felkészülése mellett ha vkinek lenne kis ideje nagyon örülnék pár értékelésnek a köv emberkékről:
Moss, Perry, Clements, Philbin.
Tudom, h semmi sem biztos, de gyanús, h némi GB staffot lenyúl hozzánk McKenzie és szeretnék róluk tudni vmit.
Moss és Philbin gondolom HCnek érkezhetne, Moss a favorit a riportok szerint...
Perry és Tom DC és OC szerepkörre lehet megoldás...

Ja és egy pár szónak Matt Flynnről is megköszönnék, hiszen tuti, h Flynn to Oakland lesz a sláger amíg el nem dől hova megy...

Előre is köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
R.I.P 😕
Érte is fognak harcolni a srácok kettőzött erővel, hihetetlen kemény meccs leszHurka
Így remélem én is. Ahogy MM mondta: ez egy family first csapat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Rossz hír, hogy Philbin fia eltűnt....Gergőbácsi
már azonosították a holttestét. borzasztóSzobi22
Iszonyat kemény lehet! Részvét a GreenBay családnak!
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rossz hír, hogy Philbin fia eltűnt....Gergőbácsi
már azonosították a holttestét. borzasztóSzobi22
Nyugodjon békében 😕gravedigger
Ez teljesen lesújtott, szörnyű. :o

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
R.I.P 😕
Érte is fognak harcolni a srácok kettőzött erővel, hihetetlen kemény meccs lesz
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az év visszatérője meg Burnett 😀 Najó, nagyon nem kellett visszatérni.

Az év hiányzója meg D-line. Leginkább Jenkins...LN
Burnett is jogos. Idén is megsérült szerencsétlen, de visszajött... Mindenesetre jó playa lesz ő, örülök, hogy a Mackók elől elhalásztuk.

Az év hiányzója nálam a pass rush... a D-line összvissz 6 sacket csinált... a linebackerek sem sokkal többet. Egyszerűen nincs nyomás. De lehet hogy mostanra tartogattuk! 😊

Ha 3-4 emberrel olyan nyomást tudnánk helyezni kritikus helyzetekben Eli-ra, mint a Broncos D BB-re, akkor már egyszerűbb lenne a helyzet.Gergőbácsi
Így valahogy. Azért mondtam, hogy Jenkins, mert Collinst leszámítva csak Jenkins hiányzik a D-ből... ha jól rémlik 7.5 sack körül csinált az Eagles-ben.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az év visszatérője meg Burnett 😀 Najó, nagyon nem kellett visszatérni.

Az év hiányzója meg D-line. Leginkább Jenkins...LN
Burnett is jogos. Idén is megsérült szerencsétlen, de visszajött... Mindenesetre jó playa lesz ő, örülök, hogy a Mackók elől elhalásztuk.

Az év hiányzója nálam a pass rush... a D-line összvissz 6 sacket csinált... a linebackerek sem sokkal többet. Egyszerűen nincs nyomás. De lehet hogy mostanra tartogattuk! 😊

Ha 3-4 emberrel olyan nyomást tudnánk helyezni kritikus helyzetekben Eli-ra, mint a Broncos D BB-re, akkor már egyszerűbb lenne a helyzet.Gergőbácsi
Így valahogy. Azért mondtam, hogy Jenkins, mert Collinst leszámítva csak Jenkins hiányzik a D-ből... ha jól rémlik 7.5 sack körül csinált az Eagles-ben.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Az év visszatérője meg Burnett 😀 Najó, nagyon nem kellett visszatérni.

Az év hiányzója meg D-line. Leginkább Jenkins...LN
Burnett is jogos. Idén is megsérült szerencsétlen, de visszajött... Mindenesetre jó playa lesz ő, örülök, hogy a Mackók elől elhalásztuk.

Az év hiányzója nálam a pass rush... a D-line összvissz 6 sacket csinált... a linebackerek sem sokkal többet. Egyszerűen nincs nyomás. De lehet hogy mostanra tartogattuk! 😊

Ha 3-4 emberrel olyan nyomást tudnánk helyezni kritikus helyzetekben Eli-ra, mint a Broncos D BB-re, akkor már egyszerűbb lenne a helyzet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bízzunk abban, hogy családjuk és a Packers, mint nagy család segít nekik.

Más.
Nem is volt az alapszakaszban OROY, DROY, OPOY és DPOY vélemény csapaton belül.

Az én díjazottjaim:

OROY: Nem nehéz, Cobb.
DROY: szintén nem, de csak azért, mert alig van D rookie épkézláb, és DJ Smith jól állt helyt, amikor be kellett ugrani.
OPOY: nem vitás...
DPOY: szintén egyértelmű nekem, Woodson.Gergőbácsi
Mind a 4 jogos.
Az év visszatérője meg Burnett 😀 Najó, nagyon nem kellett visszatérni.

Az év hiányzója meg D-line. Leginkább Jenkins...
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Bízzunk abban, hogy családjuk és a Packers, mint nagy család segít nekik.

Más.
Nem is volt az alapszakaszban OROY, DROY, OPOY és DPOY vélemény csapaton belül.

Az én díjazottjaim:

OROY: Nem nehéz, Cobb.
DROY: szintén nem, de csak azért, mert alig van D rookie épkézláb, és DJ Smith jól állt helyt, amikor be kellett ugrani.
OPOY: nem vitás...
DPOY: szintén egyértelmű nekem, Woodson.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
R.I.P. 😕

T.J.Lang apukája múlt héten halt meg... Nem kicsit nehéz időszak ez a csapatnak. 😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rossz hír, hogy Philbin fia eltűnt....Gergőbácsi
már azonosították a holttestét. borzasztóSzobi22
Nyugodjon békében 😕