Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
...therefore brutál hangulat lesz szvsz.brk
Nem is kicsit brutál lesz a hangulat 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
azt ugye tudja mindenki, hogy ez lesz a csapat első hazai PO meccse a Rodgers érában? 😊
therefore brutál hangulat lesz szvsz
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Egy kis előzetes csokor az általam legjobbnak tartott forrásokból, amik a következők:

1., Basic preview statokkal
2., ESPN Insider 10 observations
3., ESPN Insider cikk (ha van)
4., Greg Cosell notes from the previos game+cikk (ha van)
5., Andy Benoit filmroom analysis+Prisco's under the the radar matchups+Andy B. másik analysis
6., Grantalnd.com's Bill Barnwell preview (both sides of the ball+spec team)
7., Pro Football Focus articles (3 things to watch, 4 observations+cikkek ha vannak)
8., Footballoutsiders.com preview by the numbers
9., FO's Mike Trainer diagramms - play analysis
10., National-football-post's Matt Bowen cikkek
11., Depth chartok (NFL.comról, nem feltétlenül a legfrissebbek!).

http://data.hu/get/4619562/giantspackers.doc

Enjoy!


P.Petya
Köszi!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Asszem ha ma sikerül elverni a Giants-et, kezdhetünk fosni a 'ninerstől. Ilyen passrush ellen nem sok esélye lesz az o-line-nak (már ha egyben marad ma este).

Mára a tippem: 38-35 nekünk, Áron egy "Jordy szaladjál előrebaszom" passzal eldönti a meccset. 😀kobalu91
én azért örülök a 49ers győzelmének, sokkal jobb matchup, mint a Saints
és persze GAMEEEEDAAAAAAAAAY!
nem is tudok már másra gondolni, pedig holnap gazdi versenyem lesz, de nyílván kötelező megnézni a mait élőben
Kibaszott szoros lesz, ebben biztos vagyok, de megnyerjük, biztos vagyok benne. Eredménykövetőzni vszeg nem leszek, úgyhogy majd gondoljatok rám párszor, hogy ne legyen szívinfarktusom meccs közben 😀

GO PACKERS!
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Asszem ha ma sikerül elverni a Giants-et, kezdhetünk fosni a 'ninerstől. Ilyen passrush ellen nem sok esélye lesz az o-line-nak (már ha egyben marad ma este).

Mára a tippem: 38-35 nekünk, Áron egy "Jordy szaladjál előrebaszom" passzal eldönti a meccset. 😀kobalu91
Ez a passz előbb meglesz 😊
Kíváncsi vagyok MM mivel készül a Giants front4 ellen. Gyanítom Crabtree és Kuhn sokat fog blokkolni. Valamint lesz futott TD is (nem Rodgers...😀 )
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Asszem ha ma sikerül elverni a Giants-et, kezdhetünk fosni a 'ninerstől. Ilyen passrush ellen nem sok esélye lesz az o-line-nak (már ha egyben marad ma este).

Mára a tippem: 38-35 nekünk, Áron egy "Jordy szaladjál előrebaszom" passzal eldönti a meccset. 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sziasztok!

Egy kis előzetes csokor az általam legjobbnak tartott forrásokból, amik a következők:

1., Basic preview statokkal
2., ESPN Insider 10 observations
3., ESPN Insider cikk (ha van)
4., Greg Cosell notes from the previos game+cikk (ha van)
5., Andy Benoit filmroom analysis+Prisco's under the the radar matchups+Andy B. másik analysis
6., Grantalnd.com's Bill Barnwell preview (both sides of the ball+spec team)
7., Pro Football Focus articles (3 things to watch, 4 observations+cikkek ha vannak)
8., Footballoutsiders.com preview by the numbers
9., FO's Mike Trainer diagramms - play analysis
10., National-football-post's Matt Bowen cikkek
11., Depth chartok (NFL.comról, nem feltétlenül a legfrissebbek!).

http://data.hu/get/4619562/giantspackers.doc

Enjoy!


P.Petya
köszönjük, nagyon király kis összeállítás!

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sziasztok!

Egy kis előzetes csokor az általam legjobbnak tartott forrásokból, amik a következők:

1., Basic preview statokkal
2., ESPN Insider 10 observations
3., ESPN Insider cikk (ha van)
4., Greg Cosell notes from the previos game+cikk (ha van)
5., Andy Benoit filmroom analysis+Prisco's under the the radar matchups+Andy B. másik analysis
6., Grantalnd.com's Bill Barnwell preview (both sides of the ball+spec team)
7., Pro Football Focus articles (3 things to watch, 4 observations+cikkek ha vannak)
8., Footballoutsiders.com preview by the numbers
9., FO's Mike Trainer diagramms - play analysis
10., National-football-post's Matt Bowen cikkek
11., Depth chartok (NFL.comról, nem feltétlenül a legfrissebbek!).

http://data.hu/get/4619562/giantspackers.doc

Enjoy!


P.Petya
Köszi, de megjegyzésem lenne 😊 A Depth chart nem éppen a legfrissebb... Sherrod vagy hónapja, Quarless meg kb 2 hónapja IR-en van. 😀 Ezt inkább az adott csapat oldaláról szedd le.
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok!

Egy kis előzetes csokor az általam legjobbnak tartott forrásokból, amik a következők:

1., Basic preview statokkal
2., ESPN Insider 10 observations
3., ESPN Insider cikk (ha van)
4., Greg Cosell notes from the previos game+cikk (ha van)
5., Andy Benoit filmroom analysis+Prisco's under the the radar matchups+Andy B. másik analysis
6., Grantalnd.com's Bill Barnwell preview (both sides of the ball+spec team)
7., Pro Football Focus articles (3 things to watch, 4 observations+cikkek ha vannak)
8., Footballoutsiders.com preview by the numbers
9., FO's Mike Trainer diagramms - play analysis
10., National-football-post's Matt Bowen cikkek
11., Depth chartok (NFL.comról, nem feltétlenül a legfrissebbek!).

http://data.hu/get/4619562/giantspackers.doc

Enjoy!


P.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Csak Francios doubful, ez biztató

Bulaga, Bryan T Knee FP FP FP probable
Clifton, Chad T Hamstring/Back LP FP DNP probable
Cobb, Randall WR Groin LP LP LP probable
Dietrich-Smith, Evan C/G Illness - - DNP probable
Francois, Robert LB Hamstring LP LP DNP doubtful
Jennings, Greg WR Knee FP FP FP probable
Starks, James RB Ankle FP FP FP probable
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Sziasztok!
Már régóta olvasom a fórumot, párszor írtam is, és most elhatároztam, hogy többet fogok írni, amit nem tudom mennyire sikerül majd betartanom 😀

Kezdetnek itt egy jó Rodgers videó, remélem nem volt még: http://www.youtube.com/watch?v=blrmdIfXPwIgeg07
Csak most sikerült megnézem az Aaron videót. Remek cucc, viszont amit nem sikerül megértenem, hogy Favre mit mondott Rodgersről a rádiós interjúban (a SB győzelem után, áprilisban)? olyan 9perc50mp körülbebop
meglepte, hogy nem sikerült korábban

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Sziasztok!
Már régóta olvasom a fórumot, párszor írtam is, és most elhatároztam, hogy többet fogok írni, amit nem tudom mennyire sikerül majd betartanom 😀

Kezdetnek itt egy jó Rodgers videó, remélem nem volt még: http://www.youtube.com/watch?v=blrmdIfXPwIgeg07
Csak most sikerült megnézem az Aaron videót. Remek cucc, viszont amit nem sikerül megértenem, hogy Favre mit mondott Rodgersről a rádiós interjúban (a SB győzelem után, áprilisban)? olyan 9perc50mp körül

GB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/12/cornerbacks-a-glance-at-the-2011-numbers/
T.Williamsnek nem ez volt a legjobb éve 😐, ennyit tesz a pass rush hiánya (meg hogy Megatron ellen kell 2szer is játszani egy szezonban...MarioAna
pláne úgy nem, hogy McCourty, aki a másik legrosszabb 30 yarddal elmaradva, több lasztit kapott le a levegőből.


De bánja kánya, ha idén is jó lesz PO-ban.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Havazott a tundrán.
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Shovelers-invited-to-Lambeau-Field-for-Friday-morning-effort/8bcc6428-9c4c-4b58-ac1e-f8d1a89a5eee
10 dolláros órabérért én is szívesen mennék lapátolni szabadidőmben 😀
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/12/cornerbacks-a-glance-at-the-2011-numbers/
T.Williamsnek nem ez volt a legjobb éve 😐, ennyit tesz a pass rush hiánya (meg hogy Megatron ellen kell 2szer is játszani egy szezonban...

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
én is felvetnék egy tippjátékot: hány szívinfarktusom lesz a meccs közben?Hurka
a reklámszüneteket leszámítva? 😀



Injury report:

Bulaga, Bryan T Knee FP FP - -
Clifton, Chad T Hamstring/Back LP FP - -
Cobb, Randall WR Groin LP LP - -
Francois, Robert LB Hamstring LP LP - -
Jennings, Greg WR Knee FP FP - -
Starks, James RB Ankle FP FP - -
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
én is felvetnék egy tippjátékot: hány szívinfarktusom lesz a meccs közben?Hurka
Nekem 1 amikor majd megnézem az eredményt, épp úton leszek valahol az Alpokban amikor a meccs lesz 😕
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Magamból kiindulva, negyedenként 4-5 minimum! 😂

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
én is felvetnék egy tippjátékot: hány szívinfarktusom lesz a meccs közben?
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
miért? 😀Kampman
nézzük csak: van egy D-nk, ami nyeli a yardokat (igaz, hogy kapott pontokban kevésbé rossz) egy Giants ellen, akinek a passzjáték az egész szezonban működött, és a futójáték is elkezdett beindulni. illetve itt vagyunk mi, a liga legponterősebb alakulata, ahol végre mindenki visszatér. én sem állítom, hogy feltétlenül 80 pont lesz, de azért 30 alatti erősen meglepne. persze húzzuk be akárhogy 😀Szobi22
Pedig sztem sem lesz sok pont 😊Szesze
mindkét csapat 20+ pontot fog csinálni.
Vagy nagyon megszórjuk a Giantset, mint tavaly, vagy szorosan kikapunk, ez a kettő lehet. 😉
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Ugyanolyan meccsre számítok mint az alapszakaszban nem feltétlenül ugyanolyan eredménnyel.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
szvsz ez nagyobb csoda lenne, mint Tebow összes idei fordítása együttSzobi22
miért? 😀Kampman
nézzük csak: van egy D-nk, ami nyeli a yardokat (igaz, hogy kapott pontokban kevésbé rossz) egy Giants ellen, akinek a passzjáték az egész szezonban működött, és a futójáték is elkezdett beindulni. illetve itt vagyunk mi, a liga legponterősebb alakulata, ahol végre mindenki visszatér. én sem állítom, hogy feltétlenül 80 pont lesz, de azért 30 alatti erősen meglepne. persze húzzuk be akárhogy 😀Szobi22
Pedig sztem sem lesz sok pont 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
szvsz ez nagyobb csoda lenne, mint Tebow összes idei fordítása együttSzobi22
miért? 😀Kampman
nézzük csak: van egy D-nk, ami nyeli a yardokat (igaz, hogy kapott pontokban kevésbé rossz) egy Giants ellen, akinek a passzjáték az egész szezonban működött, és a futójáték is elkezdett beindulni. illetve itt vagyunk mi, a liga legponterősebb alakulata, ahol végre mindenki visszatér. én sem állítom, hogy feltétlenül 80 pont lesz, de azért 30 alatti erősen meglepne. persze húzzuk be akárhogy 😀

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Eddig kissé borulátó voltam de tegnapi MM sajtótájékoztató után kezdek bízni a W-ben.
Kicsit korai de bekérdezem: ki mit tippel vasárnapra? Szerintem szoros meccsen W. Az elejét szokás szerint elbénázzuk de aztán beindulunk és a 4. negyedben megnyerjük.MaG1Xx
nagyon kevés pont lesz mindkét oldalon, az nyer aki az utolsó 3-4 percben jobban ott lesz fejben

tipp: 14-13 ideKampman
szvsz ez nagyobb csoda lenne, mint Tebow összes idei fordítása együttSzobi22
miért? 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Eddig kissé borulátó voltam de tegnapi MM sajtótájékoztató után kezdek bízni a W-ben.
Kicsit korai de bekérdezem: ki mit tippel vasárnapra? Szerintem szoros meccsen W. Az elejét szokás szerint elbénázzuk de aztán beindulunk és a 4. negyedben megnyerjük.MaG1Xx
nagyon kevés pont lesz mindkét oldalon, az nyer aki az utolsó 3-4 percben jobban ott lesz fejben

tipp: 14-13 ideKampman
szvsz ez nagyobb csoda lenne, mint Tebow összes idei fordítása együtt