Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Elég nagy fejlődésre lenne szükség... :/

Közben szerződést kapott 8 FA a practice squadból:
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Packers-sign-eight-free-agents/5fd78d38-0cf7-4ce3-a830-b78d1bcb39d4

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Packers want long-term deal with TE Finley

MaG1Xx
Gondolom látnak még benne fejlődési lehetőséget.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Packers want long-term deal with TE Finley


Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Head Coach Mike McCarthy's final press conference of the 2011 season, LIVE from the Lambeau Field media auditorium, at 4 p.m. CT. The live stream is up now: http://www.packers.com/

Ha jól számolom magyar idő szerint 11kor, 10 perc múlva McCarthy évértékelőjét lehet nézni, packers.com-on ott a stream

GB
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha másik oldalon is lenne egy CMIII-unk nem fájna a fejünk pass rush miatt 😀

Aki követi, írjon már be pár lehetséges DL és OLB nevet, hadd nézelődjek.Gergőbácsi
Én sem követem de most nézelődtem kicsit. Néhágy Draft Prospect list:

http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d82610fdd/article/griffin-joins-luck-atop-first-2012-nfl-draft-big-board?module=HP11_content_stream
http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings
http://drafttek.com/BigBoardPg1.asp

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers OLB Clay Matthews combined knockdowns and hits total of 38.5, which includes sacks, was fourth in the NFL this season.

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Üdv!

Tudja esetleg valaki hogy körülbelül mikor lesz meg az idei alapszakasz pontos menetrendje?Tokione
valamikor áprilisban
több mint 12 éve
Tokione Green Bay Packers 12
Üdv!

Tudja esetleg valaki hogy körülbelül mikor lesz meg az idei alapszakasz pontos menetrendje?

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Akikkel szerintem már nem találkozunk Packers mezben:
DD, Clifton, Flynn, Grant.
Gergőbácsi
én Waldent sokkal inkább ide sorolnám, mint Grantet, ő is FA lesz, kétlem, hogy visszahoznánk. az az OLB-group csúnyán meg lesz nyirbálvaSzobi22
jogos, amellett, hogy vajmi keveset mutatott, a pályán kívül is hülye volt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
CB-re is égető szükség lenne szvsz. Woodson ha marad is (tényleg kell, mint vezér) sajnos nem fiatalodik, Williams kérdés hogy mit mutat majd, Bush meg no comment. LEE-t, House-t nem érzem megoldásnak.
Pass D# mint olyan idén nem létezett, ezt kellene mindenképpen orvosolni...MaG1Xx
House volt egyáltalán aktív ebben a szezonban? Ha igen max ST-ben kaphatott szerepet.

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
CB-re is égető szükség lenne szvsz. Woodson ha marad is (tényleg kell, mint vezér) sajnos nem fiatalodik, Williams kérdés hogy mit mutat majd, Bush meg no comment. LEE-t, House-t nem érzem megoldásnak.
Pass D# mint olyan idén nem létezett, ezt kellene mindenképpen orvosolni...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Akikkel szerintem már nem találkozunk Packers mezben:
DD, Clifton, Flynn, Grant.
Gergőbácsi
én Waldent sokkal inkább ide sorolnám, mint Grantet, ő is FA lesz, kétlem, hogy visszahoznánk. az az OLB-group csúnyán meg lesz nyirbálva

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Akikkel szerintem már nem találkozunk Packers mezben:
DD, Clifton, Flynn, Grant.

Nagy kérdőjelek:
O:
TE: Finley, Quarless (kérdés hogy gyógyul)
OL: H. Taylor, Dominguez
WR: Shaky Smithson

D:
DL: Green, Wynn, Wilson, Guy - szvsz itt 3 maradhat közülük, tuti draftolunk egy d-linemant. Jó lenne egy kissé változatosabb rotációs lehetőség.
ILB: marad ez a csoport
OLB: CMIII-on kívül maradnak az 5-ből négyen, de lehet, hogy 3. Nekem mind kérdőjel, So'oto, Zombo, Jones, Walden, Lattimore... kell egy állat pass rusher, vagy LB, vagy a DE pozícióban, CMIII-mal ellenkező oldalon. MINDKETTŐ.
Sec: Collins (sérülése miatt, remélem visszatér...)

Bush helye LOCK. ST király. A cover 'what are we playing? mestere.
Peprah, MD Jennings, Lee.
Woodson is, de bízom benne hogy marad. Kell ide.

A prioritás: NT/DE, OLB, S, később, középső, hátsó kör: O-line.
Ahogy Ketchman is írta: csak gyorsabb legyen a védelem. Sebességben nagyon verhetőek vagyunk néha.

Aki követi, írjon már be pár lehetséges DL és OLB nevet, hadd nézelődjek.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8260f993/article/miss-america-has-her-crown-now-she-wants-aaron-rodgers?campaign=Twitter_news 😀Wyatt
'DDC' vissza fog térni, erősen és győztesen. 😊 Lehet hogy nem jövőre, de előbb mint később!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8260f993/article/miss-america-has-her-crown-now-she-wants-aaron-rodgers?campaign=Twitter_news 😀

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Driver wants to play, here or elsewhere

http://www.jsonline.com/blogs/sports/137418558.htmlgamerkr
ez jó nagyon jó hír! kizártnak tartom hogy ne innen vonuljon vissza.Hall Of Green
szerintem ez egy kifejezetten rossz hír ilyen szempontból. én is nagyon szeretném, hogy innen vonuljon vissza, és reméltem, hogy ez után a szezon után jön el ez az idő. 2 borzasztó tehetséges WR van mögötte, akik nem véletlenül nem mentek másik csapathoz. ha Driver belemegy a fizetéscsökkentésbe, lehet, hogy maradhat, egyébként kizártnak tartom. nagyon sajnálnám, de teljesen megérteném, ha így döntene a csapat. azért tartun itt, mert az ilyen döntéseknél soha nem az érzelmekre hallgattak

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én sem tudnám máshol elképzelni Drivert, remélem nem ér olyan csúnya véget a karrierje mint Favre-é.

Egyébként nagyon bízom benne, hogy ezzel a vereséggel végre lecseng a csapatot övező hype, America's Team (ezt továbbra sem értem, miért aggatták ránk) meg a hasonló baromságok. Ez nem az a csapat, akinek szüksége van ilyesmire. Ja, meg persze a bírók is végre leszállhatnak rólunk. a kétes ítéletek miatt sokan megútáltak bennünket de ez azt hiszem nem rólunk állít ki bizonyítványt.


Ask Vic-ből:

"Is it OK to cry?

No, it’s not. But it is OK to be strong and silent. It’s OK to be gracious and loyal. It’s OK to take some time off from football, recover and come back strong."

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Driver wants to play, here or elsewhere

http://www.jsonline.com/blogs/sports/137418558.htmlgamerkr
Remélem TT nem mond le róla, ha már maradni akar. Nem gondoltam volna, hogy egy gyűrű után is ekkora akarás lesz benne.Kampman
igazi Packer az öreg!

GB
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Driver wants to play, here or elsewhere

http://www.jsonline.com/blogs/sports/137418558.htmlgamerkr
Remélem TT nem mond le róla, ha már maradni akar. Nem gondoltam volna, hogy egy gyűrű után is ekkora akarás lesz benne.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Driver wants to play, here or elsewhere

http://www.jsonline.com/blogs/sports/137418558.htmlgamerkr
egyszerűen nem tudnám elképzelni más mezben.. mondjuk persze Favre-al is így volt mindenki 😀
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Driver wants to play, here or elsewhere

http://www.jsonline.com/blogs/sports/137418558.htmlgamerkr
ez jó nagyon jó hír! kizártnak tartom hogy ne innen vonuljon vissza.

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Driver wants to play, here or elsewhere

http://www.jsonline.com/blogs/sports/137418558.html

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Gergőbácsi jól mondta, a jövő évi fejlődés alapja lehet ez a vereség. Finley nem top TE ez most kiderült, Tramon nem top CB, de még jó CB sem, Bush-t el kell felejteni mint defense játékos, Grant maximum backup-nak kéne hogy legyen Starks mögött ( Nem is értettem miért ő futott, miután Starksnak volt két igencsak jó futása előtte). Clifton nagyot játszott, ahhoz képest hogy ilyen sokáig volt sérült. Elkapók közül Driver mindent megtett, őt sajnálom a legjobban, valószínűleg utolsó meccse volt. Woodson jövőre nagyon remélem hogy marad, amellett hogy személyes kedvencem, egy igazi vezér. Ha Collins nem játszhatna többet, és nem lenne Sir Charles sem akkor ki fogja ezt a secondary-t vezetni? Egyedül talán Burnett lehetne rá képes, de ebben is kételkedem amellett, hogy nagyon jó szezonja volt, és remek safety lehet belőle.
Én bízom az edzői stábban hogy offseason-ban összeszedik a társaságot megint, és ugyanilyen tűzzel játszanak majd a srácok mint idén (Kivéve a tegnapi meccset). Drafton defense-t kell erősíteni ez nem kérdés, reméljük TT-ék a szokásos remek draftjukat ismét előveszik.

Viseljük emelt fővel a vereséget. Gratula a Giants-nek, simán benne van egy gyűrű innentől kezdve nekik.

Go Pack Go! 😊

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nagyon rossz volt nézni a meccset. Ennyire szarul még nem éreztem magam Packers szurkolóként, saját magunkat vertük meg (azok ellenére, hogy a Giants nem játszott rosszul 😊 ). A momentumok döntöttek, Driver volt az egyetlen életképes elkapónk, őt sajnálom a meccs után legjobban.
Drafton/FA-n kell egy elit pass rusher CM3 másik oldalára, mert ha nincs nyomás az ellenfél QB-ján akkor szétdobálnak minket. Finley és Grant szerintem nem érdemlik meg hogy cheesehead legyen...Finley főleg.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Amúgy épp a példáid a bizonyíték arra, hogy ha egy GM, HC lát fantáziát egy játékosban (és állítólag Flynnben többen is látnak), akkor semmi se drága érte.
Viszont, hogy Flynn 14-15 millkával nálunk maradjon, azt kizártnak tartom.Sanco
Abban látom a különbséget, hogy ezek a példák most már inkább óvatosságra intik a FO-okat.
Épp ez az, tag esetén ez már nem kizárt, hanem egy lehetőség. Számotokra a legrosszabb forgatókönyv, de létező.tomi-tomi
Meglátjuk! Nem hiszem, hogy ezek a trade-ek bárkit is óvatosságra intenének, maximum Kolbért vagy Casselért nem fognak sokat beáldozni egy esetleges következő cserénél.
1., A habokra nem fogják Thompsonék rátenni a taget, csak akkor, ha tudják, hogy komoly esély van arra, hogy így is elviszi valaki. Azt se felejtsük el, hogy nagy eséllyel az edzőgárda egy részét (pl: Clements QB coach, Philbin OC) elcsábítják tőlünk magasabb pozícióba, ott megint csak benne lehet a pakliban, hogy az illető "viszi magával" Flynnt.
2., Ha rátesszük a taget, az nem azt jelenti, hogy ki kell neki fizetni a 14-15 milliót. Amennyiben nem viszi el senki, akkor nyár közepéig még mindig lehet vele kötni egy hosszútávú szerződést, aminek a birtokában könnyebb trade partnert találni, igaz ebben az esetben már valószínűleg nem 1.körös draftcetlikről lenne szó.
De mégegyszer hangsúlyozom, nem valószínű, hogy franchise taget kap, már csak azért sem, mert McCarthyék folyamatosan azt hangsúlyozták, hogy megérdemli Flynn, hogy máshol bizonyítson és a Packers támogatni fogja ebben.