Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ami még rélmik, hogy utána jött 1-2 héttel, hogy mennyire packer akar maradni.
Meg valamikor akkor a mutogatásának magyarázata is (YOTTO).

Lehet, hogy akkoriban beszéltek a fejével.

A 13 dropot meg én vitatnám, az utolsó 3 meccsen volt vagy 5, előtte 15 meccsen akkor csak 7-8? Meglepne.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley milyen kis kegyvesztett lett 😊 arany kezei vannak a srácnak, de én azt láttam rajta, hogy nem koncentrált eléggé a meccseken. ezt inkább McCarthyék dolga lenne helyretenni, mert tehetsége alapján top TE ez tény, de valóban vannak olyan dropjai, amiket nem hiszünk el. érdemes megtartani, meg szerintem ég benne bőven a bizonyítási vágy (ugye ő hamar kidőlt SB szezonban), de nagyon helyre kell tenni agyilag.

Impending free agent Jermichael Finley's league-worst 2011 tight end drop rate was uncharacteristic of him compared to previous seasons.
Finley dropped 13 of his 103 targets (12.62 percent) in 2011. He didn't have a single drop on 25 targets in 2010, and coming into last season had dropped just seven of his previous 117 career targets (6 percent). The explanation for Finley's sudden drop problem is unknown, but he's certainly got good hands. The Packers are likely to retain Finley with the franchise tag for 2012.

talán ennek tükrében nem rinyál olyan látványosan a brutális fizuért... esetleg olyan bónuszt kéne vele kötni, ami tényleg arra szorítaná, hogy redukálja a droppokat (lehet ilyet? mondjuk hogy ha 5% vagy az alatti a drop rate akkor kap +1 millát).brk
Azért mégis kivert egy olyan hisztit, hogy Ő WR és nem TE, ennek megfelelő pénzt akar. Tény, hogy zseniális lehetne, ha koncentrálna. De idén egész évben nem tette szerintem, pont a fontosabb labdák nem mentek, többnyire 3rd down.
Nem tudom Jones-al mit csinált MM, de idény olyan dropjai nem voltak mint tavaly (kezében a labda, majd drop). Tegye ezt Finley-vel is...

Akkor is maradok annál, a legfontosabb FA az Wells. Ő mindenképpen kell. Bár kérdés, neki mennyit kell/lehet adni. Érzésem szerint benne van a liga első felében, minimum.LN
Erről tudnál linkelni valamit? Mert én ilyet nem olvastam, igaz mostanában annyira nem mélyedtem bele a pacskeros oldalakba, szóval tényleg megköszönném. 😉
Viszont a WR<->TE kérdéstől függetlenül meglep, hogy van(nak) aki(k) nyugodt szívvel elengednék Finleyt. Volt rengeteg droppja (szerintem több is, mint a "hivatalos" statisztikában), ezek közül valóban sok kulcsszituációban 3rd downnál és az EZ-ban, de láthattuk tavaly, hogy mit tud. A fejében rendet kell rakni oszt jónapot! Azt se felejtsük el, hogy ő még csak most huszonnégy... 😀Sanco
Majd megkeresem.
A lényeg az volt, hogy WR taget akar, mert az 2.5 milkával több lenne, mint TE. Illetve WR-hez hasonló bérezést. Pont arra hivatkozva, hogy mennyit játszik WR pozícióban a vonal mellett. Az is említve volt, amit Szobi is mond, hogy emiatt játszatja a fal mellett MM.

Nem lesz egyszerű megtalálni, fel vagyok iratkozva pár hírlevélre, meg a szokásos köröket lefutottam a híroldalakra mindig, majd minden nap 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Blokkolni max annyira tud hogy ne lehessen teljesen egy dimenziós elkapónak hívni. A hozzáállásán kéne változtatni, kicsit túl dívás. Nem is elég kemény, sokszor elég puhán zárja le a playt, egy tight end ha yardot nem is tud már hozni legalább okozzon egy kis fájdalmat, lásd Gronk. Nagyon ütős fegyver lehet még belőle de ehhez változnia kell. Láthatóan nem tett jót neki ez nagy ajnározás amit kapott offseasonben. (Én is behúztam fantasyban gondolván hogy alázni fog 😛)JayB
én is behúztam fantasyben sajnos..
igen, a hozzáállásával van baj, ez nem kérdés, sajnos fejben nagyon nem volt ott idén. ha ezt rendbehozzák, megéri ő a nagy pénzt.
és engem is érdekelne, mikor sírt WR-pénzért. én csak egy olyan pletykára emlékszem, hogy MM biztos azért játszatja többet a fal szélén, hogy lehessen neki TE-pénzt adni. bár az utóbbi kb 2 hétben nem sok Packers-cikket olvastam)

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Finley meg... Eddig úgy volt hogy ő itt a liga új szuper tehetséges fiatal tight endje, hát nagyon nem. Nem vagyok ellene hogy megtartsuk de csak alamizsnáért. Hol van ő egy Gronkowskihoz vagy egy Hernandezhez? Sehol. Blokkoláshoz köze nincs, elkapni se nagyon tud, magas és gyors de ennyi, Lebron James is tudna ennyit 😊JayB
azért ez így elég erős. Finley zseniális játékos (tök más mint a 2 Pats TE, Hernandeznél sokkal nagyobb Gronkowskinál meg kisebb de gyorsabb). Finley jól blokkol, és nagyon jók a kezei. láttuk, hogy azok, a kiemelt részen szó szerint röhögtem. igen, én is láttam az idei teljesítményét, ami után jó eséllyel olcsóbb lesz megtartani. de hogy ne lenne top TE? ez azért így vicc
(teljesen off itt, de Hernandez nem igazán TE, inkább -még csak nem is annyira- túlméretezett WR, akinél azért szintén láttunk kihagyásokat. szóval azt megintcsak vicc állítani, hogy Finley sehol nincs hozzá képest)Szobi22
Blokkolni max annyira tud hogy ne lehessen teljesen egy dimenziós elkapónak hívni. A hozzáállásán kéne változtatni, kicsit túl dívás. Nem is elég kemény, sokszor elég puhán zárja le a playt, egy tight end ha yardot nem is tud már hozni legalább okozzon egy kis fájdalmat, lásd Gronk. Nagyon ütős fegyver lehet még belőle de ehhez változnia kell. Láthatóan nem tett jót neki ez nagy ajnározás amit kapott offseasonben. (Én is behúztam fantasyban gondolván hogy alázni fog 😛)
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Finley milyen kis kegyvesztett lett 😊 arany kezei vannak a srácnak, de én azt láttam rajta, hogy nem koncentrált eléggé a meccseken. ezt inkább McCarthyék dolga lenne helyretenni, mert tehetsége alapján top TE ez tény, de valóban vannak olyan dropjai, amiket nem hiszünk el. érdemes megtartani, meg szerintem ég benne bőven a bizonyítási vágy (ugye ő hamar kidőlt SB szezonban), de nagyon helyre kell tenni agyilag.

Impending free agent Jermichael Finley's league-worst 2011 tight end drop rate was uncharacteristic of him compared to previous seasons.
Finley dropped 13 of his 103 targets (12.62 percent) in 2011. He didn't have a single drop on 25 targets in 2010, and coming into last season had dropped just seven of his previous 117 career targets (6 percent). The explanation for Finley's sudden drop problem is unknown, but he's certainly got good hands. The Packers are likely to retain Finley with the franchise tag for 2012.

talán ennek tükrében nem rinyál olyan látványosan a brutális fizuért... esetleg olyan bónuszt kéne vele kötni, ami tényleg arra szorítaná, hogy redukálja a droppokat (lehet ilyet? mondjuk hogy ha 5% vagy az alatti a drop rate akkor kap +1 millát).brk
Azért mégis kivert egy olyan hisztit, hogy Ő WR és nem TE, ennek megfelelő pénzt akar. Tény, hogy zseniális lehetne, ha koncentrálna. De idén egész évben nem tette szerintem, pont a fontosabb labdák nem mentek, többnyire 3rd down.
Nem tudom Jones-al mit csinált MM, de idény olyan dropjai nem voltak mint tavaly (kezében a labda, majd drop). Tegye ezt Finley-vel is...

Akkor is maradok annál, a legfontosabb FA az Wells. Ő mindenképpen kell. Bár kérdés, neki mennyit kell/lehet adni. Érzésem szerint benne van a liga első felében, minimum.LN
Erről tudnál linkelni valamit? Mert én ilyet nem olvastam, igaz mostanában annyira nem mélyedtem bele a pacskeros oldalakba, szóval tényleg megköszönném. 😉
Viszont a WR<->TE kérdéstől függetlenül meglep, hogy van(nak) aki(k) nyugodt szívvel elengednék Finleyt. Volt rengeteg droppja (szerintem több is, mint a "hivatalos" statisztikában), ezek közül valóban sok kulcsszituációban 3rd downnál és az EZ-ban, de láthattuk tavaly, hogy mit tud. A fejében rendet kell rakni oszt jónapot! Azt se felejtsük el, hogy ő még csak most huszonnégy... 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley milyen kis kegyvesztett lett 😊 arany kezei vannak a srácnak, de én azt láttam rajta, hogy nem koncentrált eléggé a meccseken. ezt inkább McCarthyék dolga lenne helyretenni, mert tehetsége alapján top TE ez tény, de valóban vannak olyan dropjai, amiket nem hiszünk el. érdemes megtartani, meg szerintem ég benne bőven a bizonyítási vágy (ugye ő hamar kidőlt SB szezonban), de nagyon helyre kell tenni agyilag.

Impending free agent Jermichael Finley's league-worst 2011 tight end drop rate was uncharacteristic of him compared to previous seasons.
Finley dropped 13 of his 103 targets (12.62 percent) in 2011. He didn't have a single drop on 25 targets in 2010, and coming into last season had dropped just seven of his previous 117 career targets (6 percent). The explanation for Finley's sudden drop problem is unknown, but he's certainly got good hands. The Packers are likely to retain Finley with the franchise tag for 2012.

talán ennek tükrében nem rinyál olyan látványosan a brutális fizuért... esetleg olyan bónuszt kéne vele kötni, ami tényleg arra szorítaná, hogy redukálja a droppokat (lehet ilyet? mondjuk hogy ha 5% vagy az alatti a drop rate akkor kap +1 millát).brk
Azért mégis kivert egy olyan hisztit, hogy Ő WR és nem TE, ennek megfelelő pénzt akar. Tény, hogy zseniális lehetne, ha koncentrálna. De idén egész évben nem tette szerintem, pont a fontosabb labdák nem mentek, többnyire 3rd down.
Nem tudom Jones-al mit csinált MM, de idény olyan dropjai nem voltak mint tavaly (kezében a labda, majd drop). Tegye ezt Finley-vel is...

Akkor is maradok annál, a legfontosabb FA az Wells. Ő mindenképpen kell. Bár kérdés, neki mennyit kell/lehet adni. Érzésem szerint benne van a liga első felében, minimum.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Finley milyen kis kegyvesztett lett 😊 arany kezei vannak a srácnak, de én azt láttam rajta, hogy nem koncentrált eléggé a meccseken. ezt inkább McCarthyék dolga lenne helyretenni, mert tehetsége alapján top TE ez tény, de valóban vannak olyan dropjai, amiket nem hiszünk el. érdemes megtartani, meg szerintem ég benne bőven a bizonyítási vágy (ugye ő hamar kidőlt SB szezonban), de nagyon helyre kell tenni agyilag.

Impending free agent Jermichael Finley's league-worst 2011 tight end drop rate was uncharacteristic of him compared to previous seasons.
Finley dropped 13 of his 103 targets (12.62 percent) in 2011. He didn't have a single drop on 25 targets in 2010, and coming into last season had dropped just seven of his previous 117 career targets (6 percent). The explanation for Finley's sudden drop problem is unknown, but he's certainly got good hands. The Packers are likely to retain Finley with the franchise tag for 2012.

talán ennek tükrében nem rinyál olyan látványosan a brutális fizuért... esetleg olyan bónuszt kéne vele kötni, ami tényleg arra szorítaná, hogy redukálja a droppokat (lehet ilyet? mondjuk hogy ha 5% vagy az alatti a drop rate akkor kap +1 millát)
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley meg... Eddig úgy volt hogy ő itt a liga új szuper tehetséges fiatal tight endje, hát nagyon nem. Nem vagyok ellene hogy megtartsuk de csak alamizsnáért. Hol van ő egy Gronkowskihoz vagy egy Hernandezhez? Sehol. Blokkoláshoz köze nincs, elkapni se nagyon tud, magas és gyors de ennyi, Lebron James is tudna ennyit 😊JayB
azért ez így elég erős. Finley zseniális játékos (tök más mint a 2 Pats TE, Hernandeznél sokkal nagyobb Gronkowskinál meg kisebb de gyorsabb). Finley jól blokkol , és nagyon jók a kezei. láttuk, hogy azok, a kiemelt részen szó szerint röhögtem. igen, én is láttam az idei teljesítményét, ami után jó eséllyel olcsóbb lesz megtartani. de hogy ne lenne top TE? ez azért így vicc
(teljesen off itt, de Hernandez nem igazán TE, inkább -még csak nem is annyira- túlméretezett WR, akinél azért szintén láttunk kihagyásokat. szóval azt megintcsak vicc állítani, hogy Finley sehol nincs hozzá képest)Szobi22
Erre inkább azt mondanám, néha jól blokkol...
Nem egy olyan play volt, ahol simán elment mellette a blokkolandó emberke.
Személy szerint pedig nem tetszik az, hogy hisztizik a pénze miatt. Ha TE-ként jött ki és annak is használjuk, annak hívják, akkor ne akarjon topWR fizut, pláne ennyi drop mellett. Bizonyítson. 2009 az egyetlen igazán jó éve, idén sok volt a dropja.

Egyébként kipróbálhatnánk Williams-t és Taylort is, jól blokkolnak és elkapásban sem lenne gond.
Crabtree amúgy is csak blokkol.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Finley meg... Eddig úgy volt hogy ő itt a liga új szuper tehetséges fiatal tight endje, hát nagyon nem. Nem vagyok ellene hogy megtartsuk de csak alamizsnáért. Hol van ő egy Gronkowskihoz vagy egy Hernandezhez? Sehol. Blokkoláshoz köze nincs, elkapni se nagyon tud, magas és gyors de ennyi, Lebron James is tudna ennyit 😊JayB
azért ez így elég erős. Finley zseniális játékos (tök más mint a 2 Pats TE, Hernandeznél sokkal nagyobb Gronkowskinál meg kisebb de gyorsabb). Finley jól blokkol, és nagyon jók a kezei. láttuk, hogy azok, a kiemelt részen szó szerint röhögtem. igen, én is láttam az idei teljesítményét, ami után jó eséllyel olcsóbb lesz megtartani. de hogy ne lenne top TE? ez azért így vicc
(teljesen off itt, de Hernandez nem igazán TE, inkább -még csak nem is annyira- túlméretezett WR, akinél azért szintén láttunk kihagyásokat. szóval azt megintcsak vicc állítani, hogy Finley sehol nincs hozzá képest)

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Finley meg... Eddig úgy volt hogy ő itt a liga új szuper tehetséges fiatal tight endje, hát nagyon nem. Nem vagyok ellene hogy megtartsuk de csak alamizsnáért. Hol van ő egy Gronkowskihoz vagy egy Hernandezhez? Sehol. Blokkoláshoz köze nincs, elkapni se nagyon tud, magas és gyors de ennyi, Lebron James is tudna ennyit 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Grant maradjon csak, Starks egyedül édes kevés, Granttal pont olyan duót alkotnak amire szükségünk van. Nem egy kétfejű futószörny alakulat de nekünk elég. Nyilván más is tudná azt amit ő de én kedvelem, sok pénzbe nem fog kerülni már, akkor miért jöjjön más?
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
GREEN BAY PACKERS

Teljes jogú szabadügynök (8)

QB Matt Flynn, RB Ryan Grant, TE Jermichael Finley, OC Scott Wells, DT Howard Green, LB Erik Walden, CB Patrick Lee, S Jarrett Bush


Nálunk van az egyik legkevesebb FA, ha nem a legkevesebb..
Wells mindenképp kéne, nagyon jó C, remélem 3-4 éves szerződést kaphat, nem kell tag, Flynn helyzete tudjuk milyen. Grant tőlem mehet, Starks már az első számú futó, ott van még Saine és Green, aki remélem jövőre már futni is fog.
Bush ST-be kell, szóval maradnia kéne, 1-2 CB draft mellett (szomorú, hogy CB-ként Lee előtt van a depth charton..)
Lee.. ST tag, CBként nem volt pályán szinte semmit. Lásd Bush...
Walden és Howard Green szerintem mehetnek. Walden tavaly is csak a Bears ellen villogott, idén szinte semmit nem mutatott, Green meg tavaly jó volt, idénre elszürkült.

Finley.. személy szerint én nem erőltetném, ha marad, akkor sem kéne súlyos pénzekkel megdobni, a tárgyaláson le kéne vetíteni neki a dropjait, nem lenne rövid kisfilm...
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mennyire láttok esélyt egy esetleges feltrade-re (ugye 28.-nak húzunk az első körben) ?
Első körben OL-t majdcsak nem választunk harmadik évben zsinórban. :cool:gamerkr
TT-éknél soha nem lehessen tudni, de ha bent lesz pl Mercilus, akkor fölöslegesnek érzem még egy picket beáldozni. kivéve, ha azzal megszereznénk Jan. Jenkinst, Kirkpatricket vagy Upshawt, de egyik sem túl valószínű..Szobi22
Remélem idénre van valami defense BPA listájuk végszükség esetére. Nameg, hogy offense játékost nem húzunk a 6. kör előtt 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mennyire láttok esélyt egy esetleges feltrade-re (ugye 28.-nak húzunk az első körben) ?
Első körben OL-t majdcsak nem választunk harmadik évben zsinórban. :cool:gamerkr
TT-éknél soha nem lehessen tudni, de ha bent lesz pl Mercilus, akkor fölöslegesnek érzem még egy picket beáldozni. kivéve, ha azzal megszereznénk Jan. Jenkinst, Kirkpatricket vagy Upshawt, de egyik sem túl valószínű..

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Váltani tudni kell.
Nem néztem ki hova megy, de lehet, hogy McDonald 2x SB győztes lesz? Azt hittem nálunk lesz kezdő LG, erre most a beharangozóban szúrt szemet, hogy a Pats csere G sorát erősíti 😊LN
McDonald-ot Pats mezben, Blackmont és Martint Giants mezben láthatjuk SB-t játszani.JayB
Martin második gyűrűje is megvan. Blackmon régebben ment el, neki ez az elsőLN
Gratula nekik! 😊

Megnézve másodjára is a nagy döntőt, egy dolog motoszkál a fejemben újra és újra: pass rush.
Lehet bármennyire is robbanékony az offenzünk (Grant és Driver nélkül, teljesen mindegy, Finley ?) , ha 5-6 másodperce van az ellenfél irányítójának nézelődni.

Mennyire láttok esélyt egy esetleges feltrade-re (ugye 28.-nak húzunk az első körben) ?
Első körben OL-t majdcsak nem választunk harmadik évben zsinórban. :cool:

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Váltani tudni kell.
Nem néztem ki hova megy, de lehet, hogy McDonald 2x SB győztes lesz? Azt hittem nálunk lesz kezdő LG, erre most a beharangozóban szúrt szemet, hogy a Pats csere G sorát erősíti 😊LN
McDonald-ot Pats mezben, Blackmont és Martint Giants mezben láthatjuk SB-t játszani.JayB
Martin második gyűrűje is megvan. Blackmon régebben ment el, neki ez az első
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sztem meg egyértelműen CB-t kéne draftolni..
Woodson már nem lesz fiatalabb, Tramon one-year wonder, Shields meg nem tud szélső CB-t játszani, valamint ott van még Bush, ezzel mindent elmondtam
House esetleg jó lehet, dehát látjuk, hogy pl. Pat Lee is milyen gyakran van fent a pályán a védelemben...
Nagyon mérges leszek, ha nem erre a posztra draftolnánk.. Brandon Boykin a jelenlegi kiszemeltem egyébként, ha valakit érdekelHurka
OLB-DE ezt várom az első 2 körben. Utána DB, és a végén OL. FA piacon nem leszünk aktívak az tuti, pedig Mathis is FA lesz. No és mint tudjuk, a fal egyik, ha nem a leggyengébb pontja LG volt. Bízva abban persze, hogy Sherrod jó lesz jövőre. Bulaga szerintem nagyon jó RT lett, nem tudom megérné e átmozgatni LT-be. A falban szerintem a C-RG-RT posztok stabilnak tűnnek, sőt ligaszinten is erősnek. Csak hát az a baloldal... Lehet Hill azért jött? 😀 Végülis balkezes... 😀 😀 😀 😀 😀
Viccet félretéve, a vége felé meg kellene C, hacsak nem EDS lesz a megoldás Wells után 2-3 év múlva.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Sztem meg egyértelműen CB-t kéne draftolni..
Woodson már nem lesz fiatalabb, Tramon one-year wonder, Shields meg nem tud szélső CB-t játszani, valamint ott van még Bush, ezzel mindent elmondtam
House esetleg jó lehet, dehát látjuk, hogy pl. Pat Lee is milyen gyakran van fent a pályán a védelemben...
Nagyon mérges leszek, ha nem erre a posztra draftolnánk.. Brandon Boykin a jelenlegi kiszemeltem egyébként, ha valakit érdekelHurka
Pass rush nélkül még 3 Revis is kevés CB poszton. Biztos fog jönni CB is, de nem az a prioritás.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Sztem meg egyértelműen CB-t kéne draftolni..
Woodson már nem lesz fiatalabb, Tramon one-year wonder, Shields meg nem tud szélső CB-t játszani, valamint ott van még Bush, ezzel mindent elmondtam
House esetleg jó lehet, dehát látjuk, hogy pl. Pat Lee is milyen gyakran van fent a pályán a védelemben...
Nagyon mérges leszek, ha nem erre a posztra draftolnánk.. Brandon Boykin a jelenlegi kiszemeltem egyébként, ha valakit érdekel
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Jaja.
Lehet elkezdeni böngészni a draft prospect listákat, hogy ki mit szeretne... én pl szeretném, ha Upshaw lecsúszna 1/28ig 😀LN
Nekem nem kell Upshaw. Sokkal inkább szeretnék az Ingram, Perry, Mercilus (ilyen sorrendben) trióból valakit.
Sanco
akkor te örülhetsz, hogy teljesen kizárt ,hogy lecsússzon hozzánk. mi a kifogásod egyébként?Szobi22
Leírhatatlanul boldog vagyok! 😀
Amúgy Bulaga csúszása is kizártnak tűnt, oszt mégis...
Igazából különösebb bajom nincs vele, csak nem értem a hype-ot körülötte. 3-4 bama meccset láttam idén, meg a senior bowl edzéseket és engem nem győzött meg arról, hogy ő lenne közel, s távol a No1 3-4 OLB.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most, hogy a lényeges dolgok eldőltek, kezdődhet az új szezon! :cool:Sanco
Jaja.
Lehet elkezdeni böngészni a draft prospect listákat, hogy ki mit szeretne... én pl szeretném, ha Upshaw lecsúszna 1/28ig 😀LN
Nekem nem kell Upshaw. Sokkal inkább szeretnék az Ingram, Perry, Mercilus (ilyen sorrendben) trióból valakit.
Sanco
akkor te örülhetsz, hogy teljesen kizárt ,hogy lecsússzon hozzánk. mi a kifogásod egyébként?

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Most, hogy a lényeges dolgok eldőltek, kezdődhet az új szezon! :cool:Sanco
Jaja.
Lehet elkezdeni böngészni a draft prospect listákat, hogy ki mit szeretne... én pl szeretném, ha Upshaw lecsúszna 1/28ig 😀LN
Nekem nem kell Upshaw. Sokkal inkább szeretnék az Ingram, Perry, Mercilus (ilyen sorrendben) trióból valakit.


Élvezzük ki a maradék pár órát, amíg még címvédők vagyunk 😀Hall Of Green
Ha már így alakult nyerje meg a Giants, zsinórban 3 NFC győztes, nem nézne ki rosszul 😛, 31 ponttal például.gamerkr
Olyan szinten nem mozgat meg ez a SB, hogy az ismétlés megnézésén is gondolkodom.
Viszont Blackmonnak, és Martinnak kívánok egy SB gyűrűt. 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Élvezzük ki a maradék pár órát, amíg még címvédők vagyunk 😀Hall Of Green
Ha már így alakult nyerje meg a Giants, zsinórban 3 NFC győztes, nem nézne ki rosszul 😛, 31 ponttal például.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most, hogy a lényeges dolgok eldőltek, kezdődhet az új szezon! :cool:Sanco
Jaja.
Lehet elkezdeni böngészni a draft prospect listákat, hogy ki mit szeretne... én pl szeretném, ha Upshaw lecsúszna 1/28ig 😀
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Élvezzük ki a maradék pár órát, amíg még címvédők vagyunk 😀