Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Chris Myers? http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/27/report-packers-pursuing-texans-center-chris-myers/
Szerintem kamu.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Lehet szakmázgatni! 😊

"Packers WR Donald Driver will be on Dancing with the Stars in the upcoming season, ABC just announced."Sanco
Soha a büdös életben nem néztem még ilyen zenés-táncos műsorokat, de azt hiszem mostantól fogok 😂
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet szakmázgatni! 😊

"Packers WR Donald Driver will be on Dancing with the Stars in the upcoming season, ABC just announced."
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/23/report-browns-expected-to-make-a-play-for-matt-flynn/

Flynn - Cleveland?
Van abban ráció, amit a cikk ír.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az érdekelne, hogy az általam leírt esetben, tehát ha aláírt tag után, de még július előtt köttetik meg a hosszútávú szerződés, akkor csak és kizárólag a friss szerződés szerinti összegek járnak a játékosnak és a tag aláírásával járó összegből egyetlen centet sem kap a játékos? Vagy pl. ha a két aláírás között eltelik egy hónap, akkor jár neki plusz ~1,2 millió?Sanco
nem, ahogy valaki írta itt feljebb, az teljesen felülírjaSzobi22
Így van, az a lényeg ebből a szempontból, hogy a tag szerződés keretében kapott összeg úgy viselkedik, mintha alapfizetés lenne. Mivel annak kifizetése az alapszakasz során történik, így a játékos nem kap belőle összeget szeptemberig. Ezért nem jelentkezik tétel az esetleges hosszútávú szerződés aláírásáig.gsn
Még ennyit tennék hozzá, hogy sokan azért szoktak a tag aláírása után elég sok minicampet, OTA-t, TC elejét kihagyni, mert azért pénzt úgyse kap, meg ugye jelzi, hosszútávú kéne.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hosszú volt ez a nap, de már tisztul a kép! Köszi! 😀
több mint 12 éve
gsn 3 548
Az érdekelne, hogy az általam leírt esetben, tehát ha aláírt tag után, de még július előtt köttetik meg a hosszútávú szerződés, akkor csak és kizárólag a friss szerződés szerinti összegek járnak a játékosnak és a tag aláírásával járó összegből egyetlen centet sem kap a játékos? Vagy pl. ha a két aláírás között eltelik egy hónap, akkor jár neki plusz ~1,2 millió?Sanco
nem, ahogy valaki írta itt feljebb, az teljesen felülírjaSzobi22
Így van, az a lényeg ebből a szempontból, hogy a tag szerződés keretében kapott összeg úgy viselkedik, mintha alapfizetés lenne. Mivel annak kifizetése az alapszakasz során történik, így a játékos nem kap belőle összeget szeptemberig. Ezért nem jelentkezik tétel az esetleges hosszútávú szerződés aláírásáig.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az érdekelne, hogy az általam leírt esetben, tehát ha aláírt tag után, de még július előtt köttetik meg a hosszútávú szerződés, akkor csak és kizárólag a friss szerződés szerinti összegek járnak a játékosnak és a tag aláírásával járó összegből egyetlen centet sem kap a játékos? Vagy pl. ha a két aláírás között eltelik egy hónap, akkor jár neki plusz ~1,2 millió?Sanco
nem, ahogy valaki írta itt feljebb, az teljesen felülírja

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
A hosszútávú szerződés felülírja a taget, a cap számításakor is azt fogják figyelembe venni. Amíg a franchise tag van érvényben, természetesen a capnél is azzal számolnak.vassadi
És milyen pénz és mikor illeti meg a játékost?Sanco
Attól függ, milyen tételek vannak a szerződésben:
-aláírási bónusz az aláírás napján, vagy egy később megjelölt időpontban, vagy egy később megjelölt időpontban, ha erről megegyezett a játékos a csapattal,
-az alapfizetés az alapszakasz folyamán egy vagy kéthetes részletekben, vagy egy később megjelölt időpontban, ha erről megegyezett a játékos a csapattal,
-a roster, megjelenési bónuszok annak az illetékességi napján,
-a workout bónuszok akkor, amikor annak lehívási feltételeit a játékos teljesítette az offseason folyamán, már ha teljesítette,
-az option bónuszok akkor, amikor a csapat lehívja az opciót,
-stb...

Ha marad a tag szerződés, akkor az teljes egészében garantált, annak kifizetése az alapszakasz folyamán jelentkezik egy vagy kéthetes részletekben, vagy egy később megjelölt időpontban, ha erről megegyezett a játékos a csapattal.gsn
Az érdekelne, hogy az általam leírt esetben, tehát ha aláírt tag után, de még július előtt köttetik meg a hosszútávú szerződés, akkor csak és kizárólag a friss szerződés szerinti összegek járnak a játékosnak és a tag aláírásával járó összegből egyetlen centet sem kap a játékos? Vagy pl. ha a két aláírás között eltelik egy hónap, akkor jár neki plusz ~1,2 millió?
több mint 12 éve
gsn 3 548
Hogy a posztnál és főleg a már említett számoknál maradjunk: ha egy QB aláírja az egyéves 14,5 milliós taget, de két hét múlva a csapat köt vele egy hosszútávú szerződést, akkor mi fog beleszámítani a capbe, ill. milyen pénz illeti meg a játékos?Sanco
A hosszútávú szerződés felülírja a taget, a cap számításakor is azt fogják figyelembe venni. Amíg a franchise tag van érvényben, természetesen a capnél is azzal számolnak.vassadi
És milyen pénz és mikor illeti meg a játékost?Sanco
Attól függ, milyen tételek vannak a szerződésben:
-aláírási bónusz az aláírás napján, vagy egy később megjelölt időpontban, ha erről megegyezett a játékos a csapattal,
-az alapfizetés az alapszakasz folyamán egy vagy kéthetes részletekben, vagy egy később megjelölt időpontban, ha erről megegyezett a játékos a csapattal,
-a roster, megjelenési bónuszok annak az illetékességi napján,
-a workout bónuszok akkor, amikor annak lehívási feltételeit a játékos teljesítette az offseason folyamán, már ha teljesítette,
-az option bónuszok akkor, amikor a csapat lehívja az opciót,
-stb...

Ha marad a tag szerződés, akkor az teljes egészében garantált, annak kifizetése az alapszakasz folyamán jelentkezik egy vagy kéthetes részletekben, vagy egy később megjelölt időpontban, ha erről megegyezett a játékos a csapattal.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hogy a posztnál és főleg a már említett számoknál maradjunk: ha egy QB aláírja az egyéves 14,5 milliós taget, de két hét múlva a csapat köt vele egy hosszútávú szerződést, akkor mi fog beleszámítani a capbe, ill. milyen pénz illeti meg a játékos?Sanco
A hosszútávú szerződés felülírja a taget, a cap számításakor is azt fogják figyelembe venni. Amíg a franchise tag van érvényben, természetesen a capnél is azzal számolnak.vassadi
És milyen pénz és mikor illeti meg a játékost?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Hogy a posztnál és főleg a már említett számoknál maradjunk: ha egy QB aláírja az egyéves 14,5 milliós taget, de két hét múlva a csapat köt vele egy hosszútávú szerződést, akkor mi fog beleszámítani a capbe, ill. milyen pénz illeti meg a játékos?Sanco
A hosszútávú szerződés felülírja a taget, a cap számításakor is azt fogják figyelembe venni. Amíg a franchise tag van érvényben, természetesen a capnél is azzal számolnak.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
A tagben van azért rizikó, annak ellenére, hogy vissza lehet vonni. Ha én minimálbért kereső QB lennék, és adnának nekem egy 14,5 milliós ajánlatot, én azonnal, de legkésőbb másnap reggel aláírnám. Onnantól pedig nem lehet visszavonni. Innentől mi történik? Ha a cél az volt, hogy tradeljék, akkor el kell cserélniük, ha nem megy, nincs partner, akkor rajtuk marad egész évre 14,5 millióért. Ez a rizikó.gsn
Hogy a posztnál és főleg a már említett számoknál maradjunk: ha egy QB aláírja az egyéves 14,5 milliós taget, de két hét múlva a csapat köt vele egy hosszútávú szerződést, akkor mi fog beleszámítani a capbe, ill. milyen pénz illeti meg a játékost?
több mint 12 éve
gsn 3 548
A tagben van azért rizikó, annak ellenére, hogy vissza lehet vonni. Ha én minimálbért kereső QB lennék, és adnának nekem egy 14,5 milliós ajánlatot, én azonnal, de legkésőbb másnap reggel aláírnám. Onnantól pedig nem lehet visszavonni. Innentől mi történik? Ha a cél az volt, hogy tradeljék, akkor el kell cserélniük, ha nem megy, nincs partner, akkor rajtuk marad egész évre 14,5 millióért. Ez a rizikó.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
gsn 3 548
Azért hangoztatom itt ezt a cap vonulatot, mert a "Matt Flynn terv" egy ún. sign and trade konstrukció, magyarul Flynn, ahhoz hogy tradelhető legyen, alá kell írja a tendert, és megjelenjen a Packers könyveiben a 14,5 millió $-ral, ez alól nincs menekvés, ha tradelni akarja a csapat.

Ha már Kolbot említettétek, azért nem szabad elfelejteni Matt Schaubot sem, aki szintén pár mérkőzése után lett franchise QB, és ő azért eléggé be is jött.

Deny jól írta, aláírásig bármikor vissza lehet vonni a taget, a július közepi határidő az a hosszútávú szerződésre vonatkozik, utána már csak a tendert írhatja alá a játékos.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet hogy tévedek, de a franchise taget nem lehet júniusig visszavonni bármikor? Így nincs benne kockázat.zolten
Addig lehet visszavonni, amíg játékos nem írta alá. De addig bármikor.Deny
Akkor nekem is köszi ezt 😉

OFF: Volt már olyan, hogy visszavonták valakiről?vandeminek
Volt. Eagles 2005-ben taget ajánlott Corey Simon számára, ő nem akarta aláírni, hosszú távút szeretett volna. A tárgyalások nem vezettek eredményre, az Eagles pedig végül visszavonta a FA taget, így UFA lett Simon és került a Coltshoz. Később állítólag elismerte, aláírta volna taget, ha nem jön létre megállapodás. De az Eagles ugye nem várta meg, míg az aktuális primadonna visszavesz igényéből.
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Lehet hogy tévedek, de a franchise taget nem lehet júniusig visszavonni bármikor? Így nincs benne kockázat.zolten
Addig lehet visszavonni, amíg játékos nem írta alá. De addig bármikor.Deny
Akkor nekem is köszi ezt 😉

OFF: Volt már olyan, hogy visszavonták valakiről?

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet hogy tévedek, de a franchise taget nem lehet júniusig visszavonni bármikor? Így nincs benne kockázat.zolten
Addig lehet visszavonni, amíg játékos nem írta alá. De addig bármikor.
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Lehet hogy tévedek, de a franchise taget nem lehet júniusig visszavonni bármikor? Így nincs benne kockázat.zolten
Szerintem franchise taget nem lehet visszavonni. Maximum kiváltani lehet, ha az idény kezdete előtt megegyeznek egy hosszabb távú szerződésben a játékossal.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
zolten Green Bay Packers 228
Lehet hogy tévedek, de a franchise taget nem lehet júniusig visszavonni bármikor? Így nincs benne kockázat.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Finley marad 2 évre, közel 15 millió $-ért, évi 7,5 millióért, ami TE rekordnak számít. Az összeg közelítőleg a TE és WR tag számok közé esik (kb. 5,6 és 9,5 millió).gsn
kevés/sok
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Köszi!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kérlek javíts ki, ha nem jól tudom, de szerintem a fizetés mellett az adott évi teljesítményt is figyelembe veszik a komp. pickek kiosztásánál, ebben az esetben viszont egyáltalán nem biztos az a 3.kör, mert jöhet egy sérülés, vagy egy gyengébb elkapósor 😀 és már közel sem 3.kör végi az a pick.
Sanco
Ez szubjektív, egy bizottság dönt. De vannak bevált sémák, hogy ne legyen a vita végtelen.

Alapvetően a fizetés határozza meg. Egy 6+ millió/éves összegű szerződésre már megy harmadik kör. Hacsak nem egyéves szerződés. De ennél több lesz Flynn pénze. Nem minden csapat dob többet, de egyik fog. (Erre kiváló példa Cassel és Kolb is.)
A csapat eredményessége is meghatározza, de kis mértékben.
A játékos eredményesség akkor ,ha valami extrát ér el. Pro Bowler vagy év játékosa nem érhet ötödik körös kompenzálást nyilván. De egy QB rating ligaelső már szinte semmit nem nyom a latba. Egy sack király igen.
Figyelmbe veszik még, hogy adott csapat igazolt-e hasonló játékost (tehát ellenmozgás volt-e). De a Packersnél én ezt nem tartom komoly fenyegetésnek. A Woodson típusú igazolás inkább élményszámba megy, nem papírforma.
Az is számít, hogy egy csapatnak nem gyakori, hogy két harmadik kört adjanak. Elvileg lehetséges, de óvatosan bánnak vele.

Tehát van 32 darab kompenzációs pick. Azt ki kell osztani. Többet nem lehet, ha mindenki eligazol a teljes ligából oda-vissza, akkor sem. ÉS harmadik körtől a hetedikig lehet osztani. Amikor nincs (gyakorlatilag sosincs) 32 megfelelő játékos (Mert kompenzáció nem jár cut vagy release után, nincs jogalap), akkor is kiosztanak mindent. Ez esetben a bizottság a csapatoknak ezt a hetedik kör végére teszi. Ez inkább arra jó, hogy az UDFAk, közül ők előbb választanak. Ez amolyan "Mr. Irrelevant" lényegileg, csak így több csapatnak is jut ilyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
O kerítés az tényleg nem lett belőle, de Te írtad, hogy többet tett le az asztalra, azért kaptak érte annyit, amennyit.
Kérlek javíts ki, ha nem jól tudom, de szerintem a fizetés mellett az adott évi teljesítményt is figyelembe veszik a komp. pickek kiosztásánál, ebben az esetben viszont egyáltalán nem biztos az a 3.kör, mert jöhet egy sérülés, vagy egy gyengébb elkapósor 😀 és már közel sem 3.kör végi az a pick.
Az is biztos, hogy TT nem az a hazárdör típus, tehát, ha nincs biztos infója, hogy Flynn kelleni fog valakinek, akkor nem fogja tagelni. És a biztos infónál elsősorban a volt kollégákra gondolok, akik jobban képben is vannak Flynnel: Schneider, Philbin, valamint a csapatukba elkélne egy irányító és erre van is ráhatásuk.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A lényeg az, hogy megéri-e egy szinte tuti harmadik körre taget dobni, hogy "hátha lesz belőle harmadik vagy második kör".
Én erről beszélek. Nem kell tenni semmit. Nem kell kockáztatni semmit. Nem is kell tárgyalni. Megy Flynn, jön a pick.ulpianus
egyetlenegy esetben gondolom, hogy érdemes lenne tagelni, mégpedig hogyha a Cassell-esethez hasonló lenne, hogy lezsírozzák Philbinnel, hogy elviszi a Miami. egyébként valóban fölösleges kockázat, így viszont akár lehet is benne ráció szerintem (persze ettől még nem lesz hely neki a cap alatt)