Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hirtelen felindulásból (nameg, amíg van alapon), rendeltem 2 pulcsit, 5 perc volt eldönteni és megrendelni 😀


http://www.footballfanatics.com/NFL_Green_Bay_Packers_Sweatshirts_And_Fleece_Mens/Acme_Packers_1st_And_Goal_Legacy_Hoodie_-_Navy_Blue

http://www.footballfanatics.com/NFL_Green_Bay_Packers_Sweatshirts_And_Fleece_Mens/Green_Bay_Packers_Green_2010_NFC_Champions_Conference_Choice_Hoody_Sweatshirt
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Valamint Cobb nyerte a play of the year díjat a szezonnyitó kickoff return td-ért.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Rodgers lett az MVP, nagyon megérdemelte a díjat, remekül teljesített egész szezonban, 48 szavazatot kapott. Már megvan a gyűrűje, az MVP címe külön évből, remélem a következő szezonban sikerül mindkettőt egyszerre begyűjtenie. 😊DODO92
bizony, abszolút megérdemelte, ilyen kiegyensúlyozott teljesítményt senki sem nyújtott 😊
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Rodgers lett az MVP, nagyon megérdemelte a díjat, remekül teljesített egész szezonban, 48 szavazatot kapott. Már megvan a gyűrűje, az MVP címe külön évből, remélem a következő szezonban sikerül mindkettőt egyszerre begyűjtenie. 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.youtube.com/watch?v=g0bxu_FgnXg&feature=related

😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tom Clements lett az új O-cord.Gergőbácsi
Van még Aaronnak kívánsága idénre? 😊 Tán az nfl.com vagy a jsonline-nak mondta, hogy szeretné, ha Clements lenne 😊LN
mondjuk nem is meglepő 😛Szobi22
Mondtam én, hogy meglepő? 😀 Csak azt, hogy kívánság-teljesült 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tom Clements lett az új O-cord.Gergőbácsi
Van még Aaronnak kívánsága idénre? 😊 Tán az nfl.com vagy a jsonline-nak mondta, hogy szeretné, ha Clements lenne 😊LN
mondjuk nem is meglepő 😛

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tom Clements lett az új O-cord.Gergőbácsi
Van még Aaronnak kívánsága idénre? 😊 Tán az nfl.com vagy a jsonline-nak mondta, hogy szeretné, ha Clements lenne 😊
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Tom Clements lett az új O-cord.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
A Raiders szeretné meginterjúvolni a CB coach Joe Whitt-et, D coordinator-ként látnák szívesen.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Tramon az egész évet sérülten tolta végig (ugye a Saints ellen sérült meg), kérdés mit tudnak vele kezdeni a dokik...


Williams sustained nerve damage in the shoulder in Week 1. It limited him as a tackler, and his ability to press receivers at the line. "The doctor says, maybe the nerve comes all the way back, maybe it don't," he said. "But he knows some guys that have played with it, so that's a good sign." After a breakout 2010 season, Williams was highly inconsistent in 2011. He allowed 16 1/2 completions of 20-plus yards, the most by any Packers corner in 16 years.

Ez azért durva. 😀gamerkr
azért ezt Bush megdöntené bármikor ha annyit lenne pályán mint Tramon...de valóban nem volt jó szezonja 😕 , ahogy az egész secondarynek.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Pro bowl videók alapján Woodson fejében meg sem fordult hogy elmegy vagy abbahagyja. 😊JayB
az, hogy elmegy az azért eddig sem merült fel 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tramon az egész évet sérülten tolta végig (ugye a Saints ellen sérült meg), kérdés mit tudnak vele kezdeni a dokik...


Williams sustained nerve damage in the shoulder in Week 1. It limited him as a tackler, and his ability to press receivers at the line. "The doctor says, maybe the nerve comes all the way back, maybe it don't," he said. "But he knows some guys that have played with it, so that's a good sign." After a breakout 2010 season, Williams was highly inconsistent in 2011. He allowed 16 1/2 completions of 20-plus yards, the most by any Packers corner in 16 years.

Ez azért durva. 😀

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
2012-es cap számok:

http://www.jsonline.com/blogs/sports/138506594.html

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
McDonald-ot Pats mezben, Blackmont és Martint Giants mezben láthatjuk SB-t játszani.JayB
Jenkinst meg majd jövőre! Eagles mezben 😛dande
Idén is így állt neki a csapat a szezonnak... Nem? 😊 http://www.youtube.com/watch?v=MUE2RsC7wGckobalu91
Nem Vince Young állt így neki csak a nyakunkon maradt :o 😀 egyébként nem véletlen emeltem ki 😛 bocs OFF vége
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Váltani tudni kell.
Nem néztem ki hova megy, de lehet, hogy McDonald 2x SB győztes lesz? Azt hittem nálunk lesz kezdő LG, erre most a beharangozóban szúrt szemet, hogy a Pats csere G sorát erősíti 😊LN
McDonald-ot Pats mezben, Blackmont és Martint Giants mezben láthatjuk SB-t játszani.JayB
Jenkinst meg majd jövőre! Eagles mezben 😛dande
Újpest 2? 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Váltani tudni kell.
Nem néztem ki hova megy, de lehet, hogy McDonald 2x SB győztes lesz? Azt hittem nálunk lesz kezdő LG, erre most a beharangozóban szúrt szemet, hogy a Pats csere G sorát erősíti 😊LN
McDonald-ot Pats mezben, Blackmont és Martint Giants mezben láthatjuk SB-t játszani.JayB
Jenkinst meg majd jövőre! Eagles mezben 😛dande
Idén is így állt neki a csapat a szezonnak... Nem? 😊 http://www.youtube.com/watch?v=MUE2RsC7wGc
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Váltani tudni kell.
Nem néztem ki hova megy, de lehet, hogy McDonald 2x SB győztes lesz? Azt hittem nálunk lesz kezdő LG, erre most a beharangozóban szúrt szemet, hogy a Pats csere G sorát erősíti 😊LN
McDonald-ot Pats mezben, Blackmont és Martint Giants mezben láthatjuk SB-t játszani.JayB
Jenkinst meg majd jövőre! Eagles mezben 😛
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Váltani tudni kell.
Nem néztem ki hova megy, de lehet, hogy McDonald 2x SB győztes lesz? Azt hittem nálunk lesz kezdő LG, erre most a beharangozóban szúrt szemet, hogy a Pats csere G sorát erősíti 😊LN
McDonald-ot Pats mezben, Blackmont és Martint Giants mezben láthatjuk SB-t játszani.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Váltani tudni kell.
Nem néztem ki hova megy, de lehet, hogy McDonald 2x SB győztes lesz? Azt hittem nálunk lesz kezdő LG, erre most a beharangozóban szúrt szemet, hogy a Pats csere G sorát erősíti 😊
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Tessék, mindenki gyakoroljon otthon 😊
http://www.packers.com/media-center/videos/BJ-shows-troops-how-to-Raji/6dd4f9cb-4382-4b24-b9c3-6f7ee74f65c2
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gbaja-Biamila mostantól a green bay-i Southwest High középiskolás csapatának edzője 😊JayB
Kabeer vagy Akhbar? 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Pro bowl videók alapján Woodson fejében meg sem fordult hogy elmegy vagy abbahagyja. 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Gbaja-Biamila mostantól a green bay-i Southwest High középiskolás csapatának edzője 😊JayB
finoman szólva is megtévesztő a suli neve 😛

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Gbaja-Biamila mostantól a green bay-i Southwest High középiskolás csapatának edzője 😊JayB
Jobb helyen nem is lehetne 😊